Перейти к содержанию

Клеточка для пересылки маток


Рекомендуемые сообщения

Ну от і я вирішив замовити кліточки у Берцика. Замовив через наш форум в особисті повідомлення. і отримав відповідь.

Доброго дня :wave: хочу замовити у вас 300 кліточок для пересилки маток. адреса . Черкаська обл . смт. Маньківка. відділення нової пошти одне . Майстерчук Артем Анатолійович тел 0хххххххх1. гроші перерахую на карту приват банка .
Доброго й Вам! :hi: Жінка вишле в середу. Карточка Приват Банку 5хххххххххх0 Берцик Лілія Василіївна. :wave:
коли розрахувався отримав посилку.. але от оказія :dntknw: кліточок виявилося не 300 а 276 і плівки про яку йдеться в темі немає :blink: з нижчеприведеного діалогу зрозуміло що кліточка з плівкою мала бути.. а мене при замовленні ніхто не попередив що чи ціна кліточки інша ніж у темі чи що плівка тільки в рекламі а насправді її немає.
Цена клеточки- 1гривна opr06K93.gif 5 рублей ay.gif 0.1evro blink.gif Прикрепленное изображение Клеточка деревьяная (липа бук.осина) имеет ряд преимуществ над пластиком....

А "отмытая пленка в комплекте ??? Если да то я готов заказывать az.gif

Как на фото! По Цене 1гр.Или 5 рублей или 0.1 евро Телефон для заказа 0502055922 Лилия opr06KBF.gif

в продовження історії я написав повідомлення тут на форумі і отримав відповідь.
.
.
Доброго дня Александр . у нас з вами якесь недорозуміння вишло.... я вам перерахував 300 грн. комісія була 1.5 грн ви отримали 298.5грн. кліточки в темі заявленні в ціні по 1 грн. я отримав 276 кліточок.. кліточки гарні але де плівка ? в темі ви даете рекламу на кліточки до яких прибита плівка. ?? чекаю пояснень і свою плівку з кліточками яких не вистачає , пересилка недостачі цей раз як я розумію за ваш рахунок. :):hi:
добрий день.Відповідае Лілія.По рекламі я продала вже 1400 кліточок.Всі розуміли про що ідеться.Ви перві запитуете про плівку :blink: Рахували я завжди по 2 рази.Щож куплю білизну та промию для вас плівку.Вишлю її та ще ще 25 кліток.Покупець завжди правий....
ну думаю мало що буває , помилилась людина недорахувала тих кліточок .. а плівка її ще дістати треба , і якби знав що кліточки без плівки то вони мені і не потрібні булиб , замовлявби інші.. а так правда проблемка в мене я ті кліточки чекав , бо запаси минулорічні кінчаються а треба людям відправляти матки.. ну нічого пару днів почекаю ;) ага дочекався :umora: звонить мені сьогодні Берцик і каже що плівки немає і кліточок мені досилати небудуть , а повернуть гроші . а я щоб повернув кліточки , то я і погодився ... тільки осадок зостався та і час поки замовлю нові кліточки і прийдуть , і ці чекав буде зо 2 тижні ...а в мене вже з кліточками проблема. ну от і така справа пишу це тут щоб небуло знову у Берцика непорозуміннь з клієнтами , а нову ціну і фото я в темі закріпив по проханню його дружини. :hi: Ага, іще, "ложка меду в бочці дьогтю" кліточки гарні :ay:;):umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

одного не пойму-чем людей не устраивают гайдаровские клеточки?? :dntknw:

Зачем изобретать велосипед? И как потом в этих деревяшках подсаживать маток?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

одного не пойму-чем людей не устраивают гайдаровские клеточки?? Зачем изобретать велосипед? И как потом в этих деревяшках подсаживать маток?

валера а ты закажы себе с мукачева маток туда дальше к концу июня когда жара будет посильней и поймешь
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

одного не пойму-чем людей не устраивают гайдаровские клеточки?? opr06K94.gif Зачем изобретать велосипед? И как потом в этих деревяшках подсаживать маток?

є приказка ... "дешева рибка -..... юшка" це в мому випадку .... :umora: поперше деревяні дешевші по друге по жарі канді може танути , дерево вологу вберає пластик ні і в дереві всеж не так парко бджолам як в пластику , хоча пластикова в плані підсадки зручніша і на вигляд естетичніша. і втого і в іншого є право на життя. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

одного не пойму-чем людей не устраивают гайдаровские клеточки?? :dntknw:
Зачем изобретать велосипед? И как потом в этих деревяшках подсаживать маток?
Первыми были деревяные.А велосипед изобретали потом.Непроблема маток подсадить и в деревяных.Для маток лучше деревьяных нет,главное чтобы глубина была хотя-бы 10-12 мм.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...