Перейти к содержанию

Орешник (Лещина)


Sanich

Рекомендуемые сообщения

8 хвилин тому, gardener сказав:

А шо не встигнуть грибки і жучки - добавлять дятли.

Дятлам ще треба встигнути до приходу білки, бо та буде жити на тих кущах, поки всі горіхи позакопує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, язичник сказав:

Дятлам ще треба встигнути до приходу білки, бо та буде жити на тих кущах, поки всі горіхи позакопує

В мене білки тільки набігами, а дятли заколупують капітально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вас тут послухати, то  я на двох-трьох кущах фундука ризикую мати мільйонні збитки!:umora: Ліпше нехай кленом американським все позаростає, його ніяка  біда не бере:umora:

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Олег Мельник сказав:

Вас тут послухати, то  я на двох-трьох кущах фундука ризикую мати мільйонні збитки!:umora: Ліпше нехай кленом американським все позаростає, його ніяка  біда не бере:umora:

Все відносно...Якщо встигнете по максимуму засадити ліщиною навколишні землі, то і вам горішків перепаде, і жодних спокус труїтися хіміями, і кленам не буде де сіятися

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Олег Мельник сказав:

Вас тут послухати, то  я на двох-трьох кущах фундука ризикую мати мільйонні збитки!:umora: Ліпше нехай кленом американським все позаростає, його ніяка  біда не бере:umora:

Садіть. І Вам щось залишиться. Я, колись. за пару днів вистріляв десь 10-12 дятлів (хай простять мене зелені) то хватило рівно на три дні, а потім з округи заселились знову, так ніби вони тут і жили. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, gardener сказав:

В мене білки тільки набігами, а дятли заколупують капітально.

 

2 години тому, Олег Мельник сказав:

Вас тут послухати, то  я на двох-трьох кущах фундука ризикую мати мільйонні збитки!:umora: Ліпше нехай кленом американським все позаростає, його ніяка  біда не бере:umora:

У мене і білки, і дятли є. Але на кущику п'ятирічного фундука мав торік урожай, який тижнів три ласував. З дикою ліщиною по врожайності не зрівняти.  Головне зберіть врожай ще до того, як він почне осипатися. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, gardener сказав:

Садіть. І Вам щось залишиться. Я, колись. за пару днів вистріляв десь 10-12 дятлів (хай простять мене зелені) то хватило рівно на три дні, а потім з округи заселились знову, так ніби вони тут і жили. 

А чи нема там десь у Вас гілочки прикопаної?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Олег Мельник сказав:

А чи нема там десь у Вас гілочки прикопаної?

Є біля куща два кущики, але боюсь що то сіянці. Наступною   весною буду щепити на ведмежий горіх, якщо приживеться щось, нагадайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, gardener сказав:

Є біля куща два кущики, але боюсь що то сіянці. Наступною   весною буду щепити на ведмежий горіх, якщо приживеться щось, нагадайте.

Ведмежого я теж собі насіяв, треба вчитися щепити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Олег Мельник сказал:

А чи нема там десь у Вас гілочки прикопаної?

Молоді кущики порослів ще не дають.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16.03.2020 в 13:54, Олег Мельник сказав:

Ведмежого я теж собі насіяв, треба вчитися щепити.

У моїх знайомих вже плодоносять сіянці з сортової ліщини. Горішки практично не відрізняються розміром і смаком. Плодоносять на 3-4 рік. Кожні 2-3 роки потрібно видаляти старі пагони для підвищення врожайності. З ведмежою ліщиною все складніше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, язичник сказал:

У моїх знайомих вже плодоносять сіянці з сортової ліщини. Горішки практично не відрізняються розміром і смаком. Плодоносять на 3-4 рік. Кожні 2-3 роки потрібно видаляти старі пагони для підвищення врожайності. З ведмежою ліщиною все складніше

 

В 16.03.2020 в 12:54, Олег Мельник сказал:

Ведмежого я теж собі насіяв, треба вчитися щепити.

А можна популярно саме про ведмежу ліщину  чи горіх- що це й яке воно?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Pchelnik 2 сказав:

 

А можна популярно саме про ведмежу ліщину  чи горіх- що це й яке воно?:ah:

В умовах півночі Київської області дерево висотою 15-20 метрів. Більшість плодів порожні. Сіянець плодоносить з 10-20 років

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, язичник сказав:

. З ведмежою ліщиною все складніше

Що саме складніше?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, gardener сказав:

Що саме складніше?

Сортові прищепи на штамбі ліщини ведмежої неможливо обновляти, вимахують до ого..го поступово втрачаючи врожайність майже до нічого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, язичник сказав:

Сортові прищепи на штамбі ліщини ведмежої неможливо обновляти, вимахують до ого..го поступово втрачаючи врожайність майже до нічого

А обрізка. ніби є таке поняття?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, gardener сказав:

А обрізка. ніби є таке поняття?

Поняття є- врожайність не підвищується, бо з кожною обрізкою падає, бо земля виснажується

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, язичник сказав:

Більшість плодів порожні. Сіянець плодоносить з 10-20 років

В мене є три дерева, сіяв десь в період 1975-1978 роки. На всіх трьох горіхи різні. плодоносять вже давно, але точно десь через років 18 почали. В поза-позаминулому році порожніх було дуже мало. Потім рік без урожаю, а вторік - горіхів повно, але більше половини порожні. Цього року сильно квітують, але з цими морозами незнаю чи щось буде.

9 хвилин тому, язичник сказав:

Поняття є- врожайність не підвищується, бо з кожною обрізкою падає, бо земля виснажується

буду пробувати, подивлюся якшо доживу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, язичник сказал:

Поняття є- врожайність не підвищується, бо з кожною обрізкою падає, бо земля виснажується

Так це як волоський горіх, чи це ліщина?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сам знайшов. Цікава рослина.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Pchelnik 2 сказав:

Так це як волоський горіх, чи це ліщина?:ah:

Якщо Ви за ведмежий питаєте, то як ліщина, тільки в гроні - до 18 горіхів і смачніші:IMHO:, але дуже вже скорлупа товста, майже пів горіха по вазі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, gardener сказал:

Якщо Ви за ведмежий питаєте, то як ліщина, тільки в гроні - до 18 горіхів і смачніші:IMHO:, але дуже вже скорлупа товста, майже пів горіха по вазі.

Дякую! Вже знайшов і відкрив нову тему. А рослина дуже цікава, я й не думав , що така існує...Розмножується насінням і вегетативно - відводками і щепленням. У природних умовах відновлюється погано.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...
1 час назад, paraxod сказал:

Куплю саджанці ліщини

Отписав в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як стратифікується фундук- ліщина? 

Декілька років назад купив стакан горіхів на базарі, помістив у вологий пісок у підвал, але нажаль не проклюнувся жоден. Незнаю причину, або переборщив з вологою або такі горіхи попались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...