Перейти к содержанию

Поліська лісова порода бджіл


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

26 хвилин тому, arki сказав:

можливо щось з маткою....хз. добре що він надумав дві прислати, це його була ініціатива

Пересилка для маток ще той стрес. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Пересилка для маток ще той стрес. 

звичайно. навіть те що в руки беремо і то стрес

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

110 засіяла пів рамки трутнем. Отже 17-18 червня треба робити прививку для маток ІО, оскільки 2-3-4 липня буде статевозрілий трутень і матці повинно бути більше 4 діб від народження.

118 йде у брак, тому що так нічого і не сіє. Бачив пару яєць в трутневих чарунках, але скоріше за все то бджілки відкладають. А матка так і гуляє на одній рамці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, aleksandrfeed сказав:

иошки в продаже будут ?

 

Подзвоніть до Ігоря Столяра. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

110 засіяла пів рамки трутнем. Отже 17-18 червня треба робити прививку для маток ІО

 

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

118 йде у брак, тому що так нічого і не сіє

сьогодні зателефоную йому і скажу. добре що він надумав дві відправити а то хз...що

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Mihail-ves сказал:

110 засіяла пів рамки трутнем. Отже 17-18 червня треба робити прививку для маток ІО, оскільки 2-3-4 липня буде статевозрілий трутень і матці повинно бути більше 4 діб від народження.

118 йде у брак, тому що так нічого і не сіє. Бачив пару яєць в трутневих чарунках, але скоріше за все то бджілки відкладають. А матка так і гуляє на одній рамці.

А моя Под номером один засеяла уже пять рамок пчелиным рас плодом. А трута сеять покуда не хочет хотя две рамки на половину с трутовой ячейкой . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У кого можна придбати матку поліської бджоли ? Хочу поставити точок в лісі...Може поліська бджола буде за сторожа?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Павло Михайлович сказав:

бджола буде за сторожа?

Кращої охорони чим  карніки Дончика Вам не знайти.:umora:

Відео в темі карпатка, чи карніка, або на його каналі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Павло Михайлович сказал:

У кого можна придбати матку поліської бджоли ? Хочу поставити точок в лісі...Може поліська бджола буде за сторожа?

У кого я брал матку то мне хозяин сказал что эта пчела за сторожа не пойдет потому как до воли спокойная .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29.05.2021 в 21:20, tolik2362 сказав:

У кого я брал матку то мне хозяин сказал что эта пчела за сторожа не пойдет потому как до воли спокойная .

Тоді можу привести маток з Хутора Подин, Чернігівської області, не знаю що там за порода, але сторожа точно не треба, з 15 метрів до пасіки лупашити прицільно почитає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, rudakov сказал:

Тоді можу привести маток з Хутора Подин, Чернігівської області, не знаю що там за порода, але сторожа точно не треба, з 15 метрів до пасіки лупашити прицільно почитає.

Если приложить  к этим пчелам руки то они станут очень покойными ,но кому то нужно .:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, tolik2362 сказав:

Если приложить  к этим пчелам руки то они станут очень покойными ,но кому то нужно .:hi: 

лет через 300, бо за 30 лет хозяин говорит что как были так и остались они сторожами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, rudakov сказал:

лет через 300, бо за 30 лет хозяин говорит что как были так и остались они сторожами.

А что он делал чтобы они стали покладистей не говорил ,я думаю не чего .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, tolik2362 сказав:

А что он делал чтобы они стали покладистей не говорил ,я думаю не чего .:hi:

он их раз в пятилетку бипинит и если рой успел снять то там где слабенька семейка туда рой подсипает, и мед качает когда они разрешают. Это все нужно по мнению хозяина :UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 29.05.2021 в 15:35, Mihail-ves сказал:

Подзвоніть до Ігоря Столяра. 

Вчера получил от Игоря 5 маток. Сегодня подсадил, будем наблюдать что за зверь..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 09.05.2016 в 22:23, pr1zZ сказал:

Ну-ну :) Ни у кого нет этого племенного материала, а всё остальное - МИФ.

Представляете..есть!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Ось такий росплід в ІОшки полісянки. Дочка від маточки яка понад 100% полісянка.

Інструментальне запліднення виконав Михайло Стрільчук. Матка від Ігоря Столяра,  котрий 10 років шукав в лісах поліську лісову бджолу і всетаки знайшов, рої брав з різних місць в тому чіслі і з лісових сіл нашого району тому є вирогідність що походження маточки саме з лісів Овруцького району.

Фото1304.jpg

Фото1305.jpg

Фото1306.jpg

Фото1307.jpg

Фото1308.jpg

Фото1309.jpg

  • Подобається 4
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні відкачував чергові сім'ї і підійшов до відводка куди підселив маточку ІО 118/110. Маточку підселив давно і не було часу перевірити прийом та засів аж до сьогодні. У цьому відводку все гаразд, маточка на місці і працює гарно. Після соняшнику підсилю її до гарної сім'ї і нехай зимує. Ще пару маточок повинно бути у нуках-лежаках. Що там ніколи дивитись. 

Поки що зараз працюють дві полісянки вільного обльоту на моїй пасіці (118 та 110) + 1 ІОшка (про яку вище написав). Отже перед морозами треба буде відібрати бджілок на проміри. І приймати замовлення на наступний рік;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

Сьогодні відкачував чергові сім'ї і підійшов до відводка куди підселив маточку ІО 118/110. Маточку підселив давно і не було часу перевірити прийом та засів аж до сьогодні. У цьому відводку все гаразд, маточка на місці і працює гарно. Після соняшнику підсилю її до гарної сім'ї і нехай зимує. Ще пару маточок повинно бути у нуках-лежаках. Що там ніколи дивитись. 

Поки що зараз працюють дві полісянки вільного обльоту на моїй пасіці (118 та 110) + 1 ІОшка (про яку вище написав). Отже перед морозами треба буде відібрати бджілок на проміри. І приймати замовлення на наступний рік;)

Миша у меня также работают читыри ио матки но с заказами спешить не буду покуда не поюзаю сам в народ не пущу . Покуда не увижу чего они стоят в чистоте и как покажут себя на труте бакфаста .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, tolik2362 сказал:

покуда не поюзаю

юзать мало для того щоб вони "чего то стояли" треба з ними працювати. а от саме з ними ніхто і не працював. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, tolik2362 сказав:

Покуда не увижу чего они стоят в чистоте и как покажут себя на труте

На трутні УС я вже бачу. Буде повноцінний збір меду соняшнику, а дальше зимівля та весняний розвиток. Думаю що тут буде все гаразд. 

На зараз 110 можна працювати з нею як із УС (без диму), а ось 118 зразу посилає за димарем. Два три клубка диму і їх вже ніхто не бачить. Думаю восени вони будуть трішки не раді моєму втручанню, але по живемо побачимо.

7 годин тому, tolik2362 сказав:

заказами спешить не буду

Мені цього року вже телефони обривали, продай хоч щось. Всіх відправляв до Столяра. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Полісянка.  Бджола темна, помітно більша від наших місцевих помісей. Відводок на 6 рамках, бджола полісянка змінилася десь вже на 80%, поки що ніякої агресії немає, бігання чи спливання з рамок теж. Ще раз повторюсь, дуже спокійні, навіть невіриться що це полісянка, поки що.... спостерігаємо далі.

Фото1356.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.08.2021 в 22:40, tolik2362 сказал:

у меня также работают читыри ио матки

и сколько уже времени они у вас? что то можете рассказать, ройливость, миролюбие, медопродуктивность и тд?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, arki сказал:

и сколько уже времени они у вас? что то можете рассказать, ройливость, миролюбие, медопродуктивность и тд?

Эти пчелы появились 15 мая этого года Е 1 на трута от Игоря .Где то 10 июля были получены не плодки также от Игоря  которым было сделано ИО и они начали работать 20 июля .Наданый момент имеют по 4 рамки печятки и пойдут в зиму на своей пчеле .Миролюбие в семьях от маток  Ио отличное хотя отцовская семья очень чувствительна к погоде и времени суток .По другим  вопросам дам ответ на следуищий сезон . Есть дочки от отцовской семи осеменены искуствинно и есть свободного облета на бакфасте для чего лично мне был нужен етот материал .Результатом также доволен на данный момент а что будет дальше посмотрим . :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...