Jump to content
ДобровоЛ

Поліська лісова порода бджіл

Recommended Posts

26 хвилин тому, arki сказав:

можливо щось з маткою....хз. добре що він надумав дві прислати, це його була ініціатива

Пересилка для маток ще той стрес. 

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Пересилка для маток ще той стрес. 

звичайно. навіть те що в руки беремо і то стрес

• Like 1

110 засіяла пів рамки трутнем. Отже 17-18 червня треба робити прививку для маток ІО, оскільки 2-3-4 липня буде статевозрілий трутень і матці повинно бути більше 4 діб від народження.

118 йде у брак, тому що так нічого і не сіє. Бачив пару яєць в трутневих чарунках, але скоріше за все то бджілки відкладають. А матка так і гуляє на одній рамці.

• Like 3

иошки в продаже будут ?

1 година тому, aleksandrfeed сказав:

иошки в продаже будут ?

Подзвоніть до Ігоря Столяра. 

• Like 1
3 часа назад, Mihail-ves сказал:

110 засіяла пів рамки трутнем. Отже 17-18 червня треба робити прививку для маток ІО

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

118 йде у брак, тому що так нічого і не сіє

сьогодні зателефоную йому і скажу. добре що він надумав дві відправити а то хз...що

8 часов назад, Mihail-ves сказал:

110 засіяла пів рамки трутнем. Отже 17-18 червня треба робити прививку для маток ІО, оскільки 2-3-4 липня буде статевозрілий трутень і матці повинно бути більше 4 діб від народження.

118 йде у брак, тому що так нічого і не сіє. Бачив пару яєць в трутневих чарунках, але скоріше за все то бджілки відкладають. А матка так і гуляє на одній рамці.

А моя Под номером один засеяла уже пять рамок пчелиным рас плодом. А трута сеять покуда не хочет хотя две рамки на половину с трутовой ячейкой . 

• Like 1

У кого можна придбати матку поліської бджоли ? Хочу поставити точок в лісі...Може поліська бджола буде за сторожа?

4 хвилини тому, Павло Михайлович сказав:

бджола буде за сторожа?

Кращої охорони чим  карніки Дончика Вам не знайти.:umora:

Відео в темі карпатка, чи карніка, або на його каналі.

• Like 1
  • Haha 1
7 минут назад, Павло Михайлович сказал:

У кого можна придбати матку поліської бджоли ? Хочу поставити точок в лісі...Може поліська бджола буде за сторожа?

У кого я брал матку то мне хозяин сказал что эта пчела за сторожа не пойдет потому как до воли спокойная .

• Like 2
29.05.2021 в 21:20, tolik2362 сказав:

У кого я брал матку то мне хозяин сказал что эта пчела за сторожа не пойдет потому как до воли спокойная .

Тоді можу привести маток з Хутора Подин, Чернігівської області, не знаю що там за порода, але сторожа точно не треба, з 15 метрів до пасіки лупашити прицільно почитає.

6 минут назад, rudakov сказал:

Тоді можу привести маток з Хутора Подин, Чернігівської області, не знаю що там за порода, але сторожа точно не треба, з 15 метрів до пасіки лупашити прицільно почитає.

Если приложить  к этим пчелам руки то они станут очень покойными ,но кому то нужно .:hi: 

• Like 1
  • Haha 1
3 хвилини тому, tolik2362 сказав:

Если приложить  к этим пчелам руки то они станут очень покойными ,но кому то нужно .:hi: 

лет через 300, бо за 30 лет хозяин говорит что как были так и остались они сторожами.

• Like 1
6 минут назад, rudakov сказал:

лет через 300, бо за 30 лет хозяин говорит что как были так и остались они сторожами.

А что он делал чтобы они стали покладистей не говорил ,я думаю не чего .:hi:

• Like 1
7 хвилин тому, tolik2362 сказав:

А что он делал чтобы они стали покладистей не говорил ,я думаю не чего .:hi:

он их раз в пятилетку бипинит и если рой успел снять то там где слабенька семейка туда рой подсипает, и мед качает когда они разрешают. Это все нужно по мнению хозяина :UA:

• Like 3
В 29.05.2021 в 15:35, Mihail-ves сказал:

Подзвоніть до Ігоря Столяра. 

Вчера получил от Игоря 5 маток. Сегодня подсадил, будем наблюдать что за зверь..

• Like 5
В 09.05.2016 в 22:23, pr1zZ сказал:

Ну-ну :) Ни у кого нет этого племенного материала, а всё остальное - МИФ.

Представляете..есть!!!