Перейти к содержанию

Поліська лісова порода бджіл


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, Mihail-ves сказал:

А крилами поділитись?

Лучше пчёлами и матками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Лучше пчёлами и матками.

Ці точно в нашому степу не виживуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Той самий господар. Увечері  (або вночі :)) побачимо.

заінтриговали, буду чекати.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Mihail-ves сказав:

А крилами поділитись?

Доброго вечора колеги! 

Трохи поясню походження цих двох сімей. Знайдені вони у Житомирській області. Знайшов наш колега Ігор Столяр  . Весною, як перезмують, можна буде замовити у нього дочок від цих маток.

конт.телефон Ігоря Володимировича : 0979197432   Email:Igorbee@ukr.net

UA3-059-001-2018.pdf

UA3-059-002-2018.pdf

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Mihail-ves сказал:

Ці точно в нашому степу не виживуть.

Если карпатка выживает. то эти будут рвать и метать.  

Вот только злобливость ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Вот только злобливость ???

Ось тому і не виживуть, сусіди з'їдять.:umora:

Але якщо про їх злобливість ходять анекдоти, ось наприклад про УС так само говорили до цього року, а тепер вона в кожному відео набагато спокійніша за баків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Ось тому і не виживуть, сусіди з'їдять.:umora:

Що є, то є. Але й серед них трапляються винятки як і в будь-якій породі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

В розмові з Михайловичем  я зрозумів, що господар погодився передати матеріал у надійні руки, усвідомлюючи його унікальність. Сам він мабуть не має змоги гідно розпорядитися...

Добре, що є свідомі люди...Бо коли я міряв пасіку 100+ п.Лабудяку, і розповів, що в нього на пасіці. Була певна домовленість по принаймі по УС (Карпатка то вже окрема тема), що вона перейде у надійні руки. То після цього в людини просто виросли крила і він сказав, що бджоли у нього кращі ніж у Вучковому, і ідіть ви всі, я буду сам працювати. А знаю, що ніц з того не вийшло, як кажуть ні собі, ні людям. І Це прикро

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Вот только злобливость ???

Дідусь моєї дружини, розповідав, що ще його батько працював у колгоспній пасіці, то вони разом кочували в сторону Гриняви (Івано-Франківська обл). Коли приходилося оглядати сім'ї, то в нього була одна така сім'я до якої він одягався  так як взимку:umora: а батько його з нього сміявся, і підколював, що  він бджіл боїться. І одного разу каже, та я зараз тобі покажу як треба з бджолами працювати:) Як казав дідусь, що вони так обсіли:vinny: старого, що вони з братом ледве обдерли його від бджіл:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Той самий господар. Увечері  (або вночі :)) побачимо.

:hmm::hmm::hmm:    вже начне  і не вечір, ждем  з нетерпінням Ваш варіант аналізу другої сімейки, бажано з коментарем  :hmm::hmm::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Николай S сказав:

:hmm::hmm::hmm:    вже начне  і не вечір, ждем  з нетерпінням Ваш варіант аналізу другої сімейки, бажано з коментарем  :hmm::hmm::hmm:

Та я ж казав, що можливо і вночі :). Ще наразі вітаю свого маленького похресника з Св. Миколаєм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

ця маточка може нести, враховуючи вміст спермотеки, близько десяти різних статевих алелів.

  Не забывайте про трутней- они несут гены другие. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Майер сказал:

  Не забывайте про трутней- они несут гены другие. 

 

меня всегда умиляет ,когда вносят новую (либо восстанавливают утраченную) породу

покупают 1-5 маток и доходят до ф2  и говорят:  сохраняет всё до ф2 основные хпп

 

прямо анигдот 

сам так говорю тоже :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:
13 години тому, Николай S сказав:

:hmm::hmm::hmm:    вже начне  і не вечір, ждем  з нетерпінням Ваш варіант аналізу другої сімейки, бажано з коментарем  :hmm::hmm::hmm:

Та я ж казав, що можливо і вночі :). Ще наразі вітаю свого маленького похресника з Св. Миколаєм.

Та ніби переміряв, ще вночі, але показати нічого. Подібне на те, що Михайлович скинув мені не ті крильця:umora:. Поки розбираємось... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Та ніби переміряв, ще вночі, але показати нічого. Подібне на те, що Михайлович скинув мені не ті крильця:umora:. Поки розбираємось... :)

Дякую, будемо чекати,  особливо важливий Ваш коментар як знаючою лидини......

Зранку пробував переговорити з Ігорем Володимировичем...дуже довго було занято, але потім сам набрав, має намір створювати групу аналогів, і розпочати роботу....домовились чекати весну, маю намір теж підключитись.........чекаем результатів морфометрії та зимівлі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Николай S сказав:

...має намір створювати групу аналогів, і розпочати роботу...

Це чудово, але на даному етапі тільки через ІО, та ще й по добре продуманій схемі в кілька етапів. Надто великі ризики...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну ось. Всі вивчають, стараються, шукають поліських бджіл. Мені б теж було б цікаво знати. Минуло майже 3 роки, коли я відіслав зразки декількох сімей, швидше всього Поліських, але мені так ніхто і не повідомив результат. Хто б міг допомогти?

А щодо агресивності. Коли дивився бджіл, то зодягався... Зимою так не одягаюся. Бувало на тілі штани, двоє підштанників, футболка, сорочка, піджак, куртка, шапка, рукавиці, так приходилося ще одну куртку (пасічника) зодягати. Таке, ніби у бджіл сантиметрові жала.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спробуйте перечитати   відповідну тему і самому налагодити сканування крил, по готових фото  у відповідній темі Вам завжди допоможуть, і ми охоче глянемо результат.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, бігунець сказал:

Минуло майже 3 роки, коли я відіслав зразки декількох сімей, швидше всього Поліських, але мені так ніхто і не повідомив результат. Хто б міг допомогти?

    Кому посылали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Це чудово, але на даному етапі тільки через ІО, та ще й по добре продуманій схемі в кілька етапів. Надто великі ризики...

Звичайно Ви праві, тому мені і було сказано розраховувати на Ф2 від  існуючого матеріалу.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Майер сказал:

    Кому посылали?

Івану Михайловичу.

Хоча, можливо, якщо нічого не відповіли, то чистопородних бджіл не було. Але все одно б написали...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, бігунець сказав:

Минуло майже 3 роки, коли я відіслав зразки декількох сімей, швидше всього Поліських, але мені так ніхто і не повідомив результат.

Якщо ще є бажання, то можете вислати мені підмор, і я при наявності вільного часу відсканую, поміряю, та виложу відповідній темі ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО користування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Якщо ще є бажання, то можете вислати мені підмор, і я при наявності вільного часу відсканую, поміряю, та виложу відповідній темі ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО користування.

Якщо вже мова про підмор, то наявний вигребти, а через місяць-два зібрати свіжий. Його і досліджувати. Підмор взагалі не дуже годиться для цієї справи, але за таким варіантум буде трохи більше сенсу. У першу порцію підмору запросто попадають грохнуті восени  злодійки. Крім цього, в холодну пору поодинокі бджілки вільно мігрують між вуликами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

в холодну пору поодинокі бджілки вільно мігрують між вуликами.

підтверджую, сам бачив при -3. Тому як варіант, беру 2 , а в дуже цікавих і три рази підмор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Mihail-ves сказал:

Якщо ще є бажання, то можете вислати мені підмор, і я при наявності вільного часу відсканую, поміряю, та виложу відповідній темі ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО користування.

Цікаво, так що бажання є. Проте дома всього одна така сім"я, решта в лісі в колодах. Виберуся до них не раніше середини березня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...