Перейти к содержанию

Поліська лісова порода бджіл


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

04.05.2021 в 22:16, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

этой породе как не какой другой нужна  помощь государства и науки.

Може і так ....а можливо не потрібно щоб повертались передом, достатньо боком, аби не мішали :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

помощь государства

согласен, только не нашего. наше не поможет....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 годину тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

этой породе как не какой другой нужна  помощь государства и науки.

щоб повністю те що залишилися довести до ручки ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, rudakov сказал:

щоб повністю те що залишилися довести до ручки ?

Признаю .Ваши остроты актуальны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Гарна новина. Матки полісянки доїхали добре. Підсадив 110 в сімю, 118 у збірний відводок на 6 рамок печатного розплоду. Обидві під ковпаком. Чекаю 5 днів та буду випускати, якщо бджілки самі до тих пір не випустять. 

bf393cfe32a1483a9b46df7147149ac2.jpg

а тут колір бджілок супроводу.
3793f320314a435952837813232acb9f.jpg
4b8aff6838d629dd73bf6c80220786fc.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Mihail-ves сказав:

Гарна новина. Матки полісянки доїхали добре. Підсадив 110 в сімю, 118 у збірний відводок на 6 рамок печатного розплоду. Обидві під ковпаком. Чекаю 5 днів та буду випускати, якщо бджілки самі до тих пір не випустять. 

bf393cfe32a1483a9b46df7147149ac2.jpg

а тут колір бджілок супроводу.
3793f320314a435952837813232acb9f.jpg
4b8aff6838d629dd73bf6c80220786fc.jpg

Дійсно гарна новина, це цьогорічні чи зимувалі?  їхнім бджілкам  чи  материнським  крила міряли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Николай S сказав:

Дійсно гарна новина, це цьогорічні чи зимувалі?  їхнім бджілкам  чи  материнським  крила міряли?

зимувалі. материнці міряли. чистіша того золота що вважається еталоном :ah:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, arki сказав:

зимувалі. материнці міряли. чистіша того золота що вважається еталоном :ah:

 

 

я так розумію одна для трута інша для прививок, будем надіятись на ІОшок, десь мабуть не раніше 15 липня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Николай S сказав:

я так розумію одна для трута інша для прививок, будем надіятись на ІОшок, десь мабуть не раніше 15 липня

Обидві для трута. Прививку буде робити Ігор, від своєї 100%. Думаю що 25-30 червня буде вже зрілий трутень. +4-5 днів на ІО, отже якщо все піде за нашим планом то десь на 10-15 липня можуть бути матки ІО. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.05.2021 в 05:54, Mihail-ves сказал:

Обидві для трута. Прививку буде робити Ігор, від своєї 100%. Думаю що 25-30 червня буде вже зрілий трутень. +4-5 днів на ІО, отже якщо все піде за нашим планом то десь на 10-15 липня можуть бути матки ІО. 

А его сотка и эти 2 матки это  из разных мест. или одной пасеки ?  в общем на сколько они между собой родственники ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

А его сотка и эти 2 матки это  из разных мест. или одной пасеки ?  в общем на сколько они между собой родственники ?

Це дочки 100%, тому легко закріпити трутнем ГКО, нових дочок 100%_ної.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, rudakov сказал:

так то "яд" мабуть же так діє. Від спокійної бджоли, то оце від міліфери міліфери який якісний тоді буде:IMHO:

Нормальная живая бодренькая пчела..  У меня прошлый год было 3 матки.. то  на подсолнухе не смотря на то что пасека 2 раза подсыпалась по мёду сработали как средняя италянка-кордован ( откачивал только корпуса).. но с учётом того что гнёзда подбили лучше чем италянка (в зиму почти не кормил) то если учесть мёд в гнезде то получаем показатель лучших италяшек..  ещё имею немного дочек облётанных на итальяно-местных трутах.. предпологал что с гетерозисом проявится злобливость  и будут гонять по пасеке  но ничего подобного пчёлка шебушная (живая) но не агресивная..  к стати имею 2 матки карники одна австрийка и одна словенка так они на фоне кордована так же шебушные..   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

12 часов назад, rudakov сказал:

не все так легко як здається на перший погляд. ГКО отримати досить швидко - треба тільки піар компанія.

А шо там пиарить..  большинство уже и так понимает что карпатка это одноразовая пчела.. месяц-полтора работы на химинизированном подсолнечнику и в зиму жменя пчелы а эти достойно пошли в зиму..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

 

А шо там пиарить..  большинство уже и так понимает что карпатка это одноразовая пчела.. месяц-полтора работы на химинизированном подсолнечнику и в зиму жменя пчелы а эти достойно пошли в зиму..

хочете сказали що "химподсол" діє тільки на карпатку ? проблема в техніці виконання бджоли і її підготовкою в зиму , а не в тім що бджола карпатка не якась така :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, rudakov сказал:

хочете сказали що "химподсол" діє тільки на карпатку ? проблема в техніці виконання бджоли і її підготовкою в зиму , а не в тім що бджола карпатка не якась така :IMHO:

Я хочу сказать что химия подбивает иммунитет .   а карпатка и так крепким иммунитетом не славилась. не спроста ведь именно мёд с пакетов карпатки часто не проходит по антибиотику..  Вот и имеем пчелу которая в  горах в курортных зонах выращивается с применением антибиотика.. то  когда  эта пчела попадает в нашу хим.зону да и ещё + белковое голодание  да и ещё медовик не даёт антибиотик то иммунитет просто разрушается ..  ну и технология так же влияет так как карпатка заливает гнездо  и месяц практически без червления. в итоге некому зимовать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Вот и имеем пчелу которая в  горах в курортных зонах выращивается с применением антибиотика.. то  когда  эта пчела попадает в нашу хим.зону да и ещё + белковое голодание  да и ещё медовик не даёт антибиотик то иммунитет просто разрушается .. 

тримаю карпатки не першій рік в "нашій хім.зоні" і все чудово, зимівля на меду, часто з великим відсотком соняшник+падь і нічього все добре, навіть без антибіотиків і інших спеціальних препаратів. Від кліща використовую Фарофлю вже декілька сезонів підряд. Мабуть щось знову роблю не так як треба :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

карпатка заливает гнездо 

откуда вы такое взяли??? сколько было карпаток ни одна семья не лила гнездо, наоборот гнали расплод. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, arki сказал:

откуда вы такое взяли??? сколько было карпаток ни одна семья не лила гнездо, наоборот гнали расплод. 

Более 10 лет занимался карпаткой.  материл брал с вучково. на подсолнухе оставалось. 2-3 пятачка расплода. всё заливали мёдом..  ну тогда хоть так жёстко химию не валили. по подсолнуху и свирипа и осот цвёл..  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

на подсолнухе оставалось. 2-3 пятачка расплода

ааа ну разве что на подсолнухе. на сильных медосборах может и да, не буду спорить. у нас взятки средние и слабые и они только расплод гонят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Более 10 лет занимался карпаткой

так как тема о полесской пчеле, расскажите плиз о вашей полесянке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, arki сказал:

так как тема о полесской пчеле, расскажите плиз о вашей полесянке.

Да я уже не однократно описывал. не охота повторятся. а если коротко то пака что нравится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, rudakov сказав:

тримаю карпатки не першій рік в "нашій хім.зоні" ....Мабуть щось знову роблю не так як треба :IMHO:

хімзона - це в мене. З однієї сторони холдінг цукрового магната Бобова, якого так всі люблять, з іншої сторони - дрібні фермера, що гліфосатом снідають, а нітрати в чай заварюють. Проте бджоли якось пристосувалися. Сипатися, то сиплються, але вже якось не так критично для розвитку сімей, як 5 років тому було. Через місяць відновлюються

Така картина, кожен раз як їду на пасіку - ідеальні умови для тестування. А у вас там рай для бджіл, навіть експортери визнають

E142rtPWUAYIkSh?format=jpg&name=large

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14.05.2021 в 20:41, Mihail-ves сказав:

Гарна новина. Матки полісянки доїхали добре. Підсадив 110 в сімю, 118 у збірний відводок на 6 рамок печатного розплоду. Обидві під ковпаком. Чекаю 5 днів та буду випускати, якщо бджілки самі до тих пір не випустять. 

bf393cfe32a1483a9b46df7147149ac2.jpg

а тут колір бджілок супроводу.

 

Свіжа інформація по маткам Полісянки.

110 вже добре працює у сім'ї, хоча у світлий сот не хоче сіяти, все у темний тікає. Вчора підставив трутневу суш (50/50) 2 шт. По краям гнізда, думаю що скоро там буде засів. Меду у сім'ї багато тому трутня будуть годувати так як треба.

118 у збірному відводку ходить все по одній рамці, засіву немає, навіть під ковпаком. Чому так, вона мені не каже. Можна було б подумати що бджілки її не годують, але сама вона добре жирна, і бджола то там тільки молода. Точно повинна за маткою гарно дивитись. На всякий випадок трішки попереставляв рамки, та добавив трутневу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жаль, що через близькість до сусідів (всього 6 соток дачних) не маю змоги доглядати полісянку. А так хотілося б згадати дитячі роки, коли я самостійно доглядав одну таку сімейку... :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Mihail-ves сказал:

118 у збірному відводку ходить все по одній рамці, засіву немає

можливо щось з маткою....хз. добре що він надумав дві прислати, це його була ініціатива

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...