Перейти к содержанию

Подсолнух


sika4

Рекомендуемые сообщения

В 05.07.2016 в 22:30, Женя Циба сказал:

ЗОЛОТІ СЛОВА.Так ще є надія шо собі щось зберуть,а то як подумаю аж в дрож кидає.

в мене процес вже пішов ...:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ромео сказал:

в мене процес вже пішов ...:ole_ole:

Також пішов,але всеравно нетак як того року.ШОТО НЕТО.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.07.2016 в 22:37, Женя Циба сказал:

Також пішов,але всеравно нетак як того року.ШОТО НЕТО.:dntknw:

Нагадую минулий рік. Такого виду принесення нектару на пасіку не бачив і напевне вже й не буде. Бджоли протягом тижня падали від перевантаження на пасіці як дощ з неба. Куди вистачало сил. Між вуликами не ходив, бо обсідали всього з голови до ніг і на землі було повно відпочиваючих бджіл. Картина незабутня!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Мико сказал:

Обычно к моменту его зацветания ,ночи холодные ,земля сухая .Так что ждать от него существенных приносов нектара не приходится .Так слегка поддерживающий взяток и пыльца 

трішки добавлю, Романович гадаю дозволить. За цією *эділією* треба стежити.На пізньому соняху на ніч лишається багато бджоли і там їй.... (жабки сняться)      При такому варіанті з соняху тікаю, але це не кожен рік виходить. Не знаю від чого  це залежить, від погоди чи сорту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Лавр сказал:

трішки добавлю, Романович гадаю дозволить. За цією *эділією* треба стежити.На пізньому соняху на ніч лишається багато бджоли і там їй.... (жабки сняться)      При такому варіанті з соняху тікаю, але це не кожен рік виходить. Не знаю від чого  це залежить, від погоди чи сорту.

Це аж заскілки пізньому?

13 минуты назад, ромео сказал:

Нагадую минулий рік. Такого виду принесення нектару на пасіку не бачив і напевне вже й не буде. Бджоли протягом тижня падали від перевантаження на пасіці як дощ з неба. Куди вистачало сил. Між вуликами не ходив, бо обсідали всього з голови до ніг і на землі було повно відпочиваючих бджіл. Картина незабутня!!!

В мени сосід в минулому році побачив як вони сонях тянуть,то аж застиг,каже я недумав що вони так можуть .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

це не залежить від часу. Було що тікав в кінці серпня з соняху на миколаївщині і продовжував стояти  в другу декаду вересня в Кіровоградській обл. Треба СТЕЖИТИ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ подскажите почему появилась агрессия с началом взятка с подсолнечника, взяток идет вроде бы как обычно (проверял несколько семей),  но только заходишь на пасеку начинают предъявлять претензии сразу несколько пчел, а если залезешь в гнездо просто с краю заглянуть, начинается черт знает что. В безвзяточный период такого не было, а тут на тебе!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А точно есть взяток ?Что на весах?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Юрий Ник.12 сказал:

Народ подскажите почему появилась агрессия с началом взятка с подсолнечника, взяток идет вроде бы как обычно (проверял несколько семей),  но только заходишь на пасеку начинают предъявлять претензии сразу несколько пчел, а если залезешь в гнездо просто с краю заглянуть, начинается черт знает что. В безвзяточный период такого не было, а тут на тебе!

Напевне взяток на нулю? Або поле чимось обробили, що відлякує бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Юрий Ник.12 сказал:

Народ подскажите почему появилась агрессия с началом взятка с подсолнечника, взяток идет вроде бы как обычно (проверял несколько семей),  но только заходишь на пасеку начинают предъявлять претензии сразу несколько пчел, а если залезешь в гнездо просто с краю заглянуть, начинается черт знает что. В безвзяточный период такого не было, а тут на тебе!

Вся беда в крайнем слове ВАШЕЙ аватарки. Тратим пенензы, покупаем миролюбивую маму у земляка МИКО,КУЗЬМИЧ. И будет вам счастье. А иначе ОЗКА в военторге.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Лавр сказал:

це не залежить від часу. Було що тікав в кінці серпня з соняху на миколаївщині і продовжував стояти  в другу декаду вересня в Кіровоградській обл. Треба СТЕЖИТИ

Та за чим стежити,щось неврубаюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

А точно есть взяток ?Что на весах?

 

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

Напевне взяток на нулю? Або поле чимось обробили, що відлякує бджіл.

Взяток есть, позаливали неплохо в ослабевшей воспиталке места нет чтобы сеять. Я в принципе потерплю, но интересно что за явление!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Лавр сказал:

це не залежить від часу. Було що тікав в кінці серпня з соняху на миколаївщині і продовжував стояти  в другу декаду вересня в Кіровоградській обл. Треба СТЕЖИТИ

Одного року, ще у вересні (до 15 числа) мусив відкачувати по 4 рамки, бо матці не було де сіяти. Хоча сім'ї були вже значно менші. Цвів соняшник з кукурудзою вперемішку на силосування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

А точно есть взяток ?Что на весах?

Начали тянуть сонях с самого дальнего поля +2,5 кг пока .Завтра планируем докачать пяток последних .Останутся только воспиталки не качанные .Поездки в Купянск на НП забирают драгоценное утреннее время 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, SAN63 сказал:

Вся беда в крайнем слове ВАШЕЙ аватарки. Тратим пенензы, покупаем миролюбивую маму у земляка МИКО,КУЗЬМИЧ. И будет вам счастье. А иначе ОЗКА в военторге.

Возможно! Да я как только так и сразу. Но даже когда перейду на бакфаст или карнику, все равно оставлю некоторые свои!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Юрий Ник.12 сказал:

Я в принципе потерплю, но интересно что за явление!

Який там "потерплю"! У мене намалювалась теж одна така. Від весни до неї не заглядаю. Поставив один раз комплект рамок - робіть, що хочете. 

Ні, я періодично спроби роблю "виконати свій пасічницький обов'язок" і пробую заглянути у вулик. Але всі мої спроби "пресекаются" на першій рамці.  Хотів матку задушити - а як це зробити? Проблема нова - а як качати з нього? Нє-а, я - пас! Як казав один герой фільму: "Я не трус, но я боюсь";)

П.С. Що цікаво. Позбавлена людського втручання, а не зароїлась ...:dntknw:

10 минут назад, Мико сказал:

Начали тянуть сонях с самого дальнего поля +2,5 кг пока .Завтра планируем докачать пяток последних .Останутся только воспиталки не качанные .Поездки в Купянск на НП забирают драгоценное утреннее время 

Мико, а чому ми на форумі не бачим ваших оголошень про продаж маток? Чому Ви не заявляєте про себе як матковода?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, ромео сказал:

 

Мико, а чому ми на форумі не бачим ваших оголошень про продаж маток? Чому Ви не заявляєте про себе як матковода?

Та какой там с меня матковод, с тремя нуками 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

 

1 час назад, Юрий Ник.12 сказал:

Я в принципе потерплю, но интересно что за явление!

Який там "потерплю"! У мене намалювалась теж одна така. Від весни до неї не заглядаю. Поставив один раз комплект рамок - робіть, що хочете. 

Ні, я періодично спроби роблю "виконати свій пасічницький обов'язок" і пробую заглянути у вулик. Але всі мої спроби "пресекаются" на першій рамці.  Хотів матку задушити - а як це зробити? Проблема нова - а як качати з нього? Нє-а, я - пас! Як казав один герой фільму: "Я не трус, но я боюсь";)

П.С. Що цікаво. Позбавлена людського

 

Я думав таким метод лише я практикую,а тут ше Ромео так само робить.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Юрий Ник.12 сказал:

Возможно! Да я как только так и сразу. Но даже когда перейду на бакфаст или карнику, все равно оставлю некоторые свои!

Клавишники  и гитаристы обычно пальци рук берегут. А Вы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ромео сказал:

Який там "потерплю"! У мене намалювалась теж одна така. Від весни до неї не заглядаю. Поставив один раз комплект рамок - робіть, що хочете. 

Ну это конечно супер темперамент! У меня слава Богу не такие, но все равно непривычно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, SAN63 сказал:

Клавишники  и гитаристы обычно пальци рук берегут. А Вы?

Берегут тем что покупают хороший фирмовый инструмент, а он стоит дорого! Я пока играю на нашей трембите, но все же играю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Мико сказал:

Та какой там с меня матковод, с тремя нуками 

А кожен нук на 20 маткомісць.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Женя Циба сказал:

У мене намалювалась теж одна така.

її треба було ще в осінь за-дохло-фосить, а...  думав... матку весною заміню... еге, не так-то воно з краю. Вже четверту плідну матку грохнули, остання посіяла дві рамки і нема... маточники є, сьогодні залишив один, хай запечатають все потім бу..м думать. А на дим не зважають. Валер'янку запчихував в льотки і через 5 хв димів - відкрити можна, а через 1 хв - наростає чорна хмара. Прилаштувався тим, що накриваю сіткою на весь переріз вулика і так під сіткою вони звикають до відкритого стану і тоді вже можна ними ворушити, хоча деякі "камікадзе" невгамовні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Любомир сказал:

її треба було ще в осінь за-дохло-фосить, а...  думав... матку весною заміню... еге, не так-то воно з краю. Вже четверту плідну матку грохнули, остання посіяла дві рамки і нема... маточники є, сьогодні залишив один, хай запечатають все потім бу..м думать. А на дим не зважають. Валер'янку запчихував в льотки і через 5 хв димів - відкрити можна, а через 1 хв - наростає чорна хмара. Прилаштувався тим, що накриваю сіткою на весь переріз вулика і так під сіткою вони звикають до відкритого стану і тоді вже можна ними ворушити, хоча деякі "камікадзе" невгамовні. 

Я роблю в такому випадку просто. Сімюна нове місце ,на старе суш+ маточник який мені треба.Льотна налітає на маточник, а в сімї тоді роблю що треба Процес займає пару хвилин і ніякої паніки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні дзвонив на пасіку. До обіду щось носили .З 16 год дощ,на вазі знову 00000.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...