Jump to content
sika4

Подсолнух

Recommended Posts

В 25.08.2018 в 22:34, Серж 82 сказал:

Сьогодні на вечір пив пиво з сусідом пасічником, каже що ішов пішки з сусіднього села(не було маршрутки) - сонях давно вже відцвів  а він каже що бджола гудить по соняху :blink:що вона там робить? :dntknw:

Так, гудить. є таке. по головках лазе і щось висмоктує.

• Like 1
7 минут назад, Cfif сказал:

Так, гудить. є таке. по головках лазе і щось висмоктує.

Які думки???  Тривожить те що сьогодні бачив біля соняху грузовика з хімією і бочку з водою. Думаю що будуть кропити полімером щоб насіння не осипалось. Але хто його знає, сім'ї і так просіли.

• Like 1
32 минуты назад, Серж 82 сказал:

Які думки???

На жаль ніяких, за течеєю....

• Like 1
13 години тому, Серж 82 сказав:

Які думки???  Тривожить те що сьогодні бачив біля соняху грузовика з хімією і бочку з водою. Думаю що будуть кропити полімером щоб насіння не осипалось. Але хто його знає, сім'ї і так просіли.

Сергій вчора в мене за 500м від мого кочового точка кропили  сонняшник ранній, гречку правда віділяє пару гектар тютюну, і трохи нездало він зарас цвіте, а бжоли збирають з нього нектар і прополіс:ay: кропили соннях з літака, підсушують,  а через ліс три дні тому кропили сонняшник так через 2 дні після кроплення комбайни повним ходом молотять, сьогодні поїду на кочовий точок вулики стягать, для переїзду додому , погодка класна холодна добре переїжать, вечером напишу як там кроплення подіяло на сімї.:hmm:  (скоріш за все вони збираються підсушувать:IMHO:)

Edited by Андрі
  • Like 1

Вчора набирав тебе, але мабуть був зайнятий. Сьогодні на похороні, то вже наберу завтра. Ввечері був на пасіці - призирав попід льотки - наче все нормально,  трохи переживав бо знайомий казав що бджола щось шукає по соняху.

Два дня начал давать подсолнечник 

Ездил по ближайшим полям 

Наш подсолнух ещё не цветёт , а вот у соседей два поля уже цветут 

Бакфаст уже в поле 

Земелька потрескалась хорошо 

Но дождь прогнал на асфальт 

20190706_143802 (640x480).jpg

20190706_143315 (480x640).jpg

20190706_144030 (480x640).jpg

20190706_143840 (480x640).jpg

20190706_143403 (480x640).jpg

20190706_142847 (640x480).jpg

20190706_145746 (480x640).jpg

Edited by Мико
  • Like 9

Таке собі диво, соняшник  і акація квітують одночасно, на акації чомусь бджіл не бачив, так пізно квітуе щорічно а бджіл на ній немае.Точок "Цвинтарь".SAM_0491.thumb.JPG.ead17c10b97171c89249f7252c23a243.JPG

• Like 2
  • Haha 1
В 07.07.2019 в 02:23, Винодел сказал:

Таке собі диво, соняшник  і акація квітують одночасно, на акації чомусь бджіл не бачив, так пізно квітуе щорічно а бджіл на ній немае.Точок "Цвинтарь".SAM_0491.thumb.JPG.ead17c10b97171c89249f7252c23a243.JPG

Это акация розовая, или Робиния клейкая, пишут что хороший медонос. Посмотрите в утреннее и вечернее время, может тогда пчеа есть. Некоторые писали что к вечеру на ней пчелы собирают нектар

• Like 2
22 години тому, Василий Гайдаржи сказав:

Это акация розовая, или Робиния клейкая, пишут что хороший медонос. Посмотрите в утреннее и вечернее время, может тогда пчеа есть. Некоторые писали что к вечеру на ней пчелы собирают нектар

Та ні , бачите - акація біла , як би там не дивилася. Розова так і зветься розовую через колір її цвітіння.  :IMHO:

• Like 1
В 06.07.2019 в 15:59, Мико сказав:

Два дня начал давать подсолнечник 

Ездил по ближайшим полям 

Наш подсолнух ещё не цветёт , а вот у соседей два поля уже цветут 

Бакфаст уже в поле 

Земелька потрескалась хорошо 

Но дождь прогнал на асфальт 

20190706_143802 (640x480).jpg

Ох й любите себе ви , Романовичу, - але ж , правда , є за що. :umora: А я теж об'їхав своє село - там де стоять бджоли ;уже втретє об'їхав. Це є якраз те село , де я народився і виріс . Красота 'неописуемая ' виходить - наче село як  центр квітки, а кругом жовті-жовті пелюстки із соняшникових полів.:ay:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1

Вот и у меня зацвело 2 поля, третье на подходе.

IMG_20190712_183913.jpg

IMG_20190712_184129.jpg

• Like 4

Ещё бы дождик хороший, а то очень земля пересохла. Прошедшие дожди дали очень мало влаги.

IMG_20190712_185032.jpg

• Like 2

Щось незрозуміле твориться... Дивлюся - не тільки у мене - он у хлопців теж впали приноси й  не знають  чому ? І бджоли чимало , і погода класна, соняшник на одному полі тільки почав зацвітати, а вони щось не хотят літати... Може затемнення місяця та його фази на них так впливає ...:frusty::dntknw:

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Щось незрозуміле твориться... Дивлюся - не тільки у мене - он у хлопців теж впали приноси й  не знають  чому ? І бджоли чимало , і погода класна, соняшник на одному полі тільки почав зацвітати, а вони щось не хотят літати... Може затемнення місяця та його фази на них так впливає ...:frusty::dntknw:

Тоже такое  наблюдаю .:hmm:

• Thanks 1
1 час назад, ДобровоЛ сказал:

7 минут назад, koste сказал:

Тоже такое  наблюдаю .:hmm:

Три дня моего отсутствия по +7 кг с хвостиком в день 

Нормально выделяет 

• Like 1
  • Thanks 2
39 хвилин тому, Мико сказав:

Три дня моего отсутствия по +7 кг с хвостиком в день 

Нормально выделяет 

Tа у вас , Романовичу , як казали наші класики - навіть люльку нечистий гойдає.:rofl::ah:

• Like 1
3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

І навіть не дивлячись, що бакхваст...:blink: Не може буть...;)

• Like 1
4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

На Юге, так же. Может воздух, сильно сухой. Может как влажность поменяется, тогда и взятки пойдут. У меня за 2 дня, на КУ, всего +1,5 кг.:(

• Thanks 1
9 годин тому, ромео сказав:

І навіть не дивлячись, що бакхваст...:blink: Не може буть...;)

Та @ромео при чому тут це . У мене для тесту є на кочому візку пару сімей від карніки та одна італійка від Кузьмича -  й те саме повторюється і із ними...:dntknw:

8 годин тому, mits сказав:

На Юге, так же. Может воздух, сильно сухой. Может как влажность поменяется, тогда и взятки пойдут. У меня за 2 дня, на КУ, всего +1,5 кг.:(

Та в тому-то якраз і справа , що і вологість нормальна , й бджоли льотної чимало, і сонечко періодично  світить,  a взятку немає...:frusty:

Только что, ДобровоЛ сказал:

Та в тому-то якраз і справа , що і вологість нормальна , й бджоли льотної чимало, і сонечко періодично  світить,  a взятку немає...:frusty:

Значит, сорт такой.

• Like 1
На Юге, так же. Может воздух, сильно сухой. Может как влажность поменяется, тогда и взятки пойдут. У меня за 2 дня, на КУ, всего +1,5 кг.[emoji20]
Три дні майже не було приносу. Літали в'яло. Вчора вночі був дощ. Вдень парило. То бджоли так літали як ніколи.
  • Like 2
2 хвилини тому, mits сказав:

Значит, сорт такой.

@mits  та до цього ж все було топ-топ. Тут сонях на на п'яти полях засіяно і кругом різні й господарі...

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

@mits  та до цього ж все було топ-топ. Тут сонях на на п'яти полях засіяно і кругом різні й господарі...

Фермеры ,так как мы с породами пчел сеют одни и теже гибриды .

• Like 1
31 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Та @ромео при чому тут це . У мене для тесту є на кочому візку пару сімей від карніки та одна італійка від Кузьмича -  й те саме повторюється і із ними...:dntknw:

Пане Леонід, а ви помічаєте одну особливість? Не тільки у вас, але і в багатьох...

Якщо щось хороше із бджолами відбувається, то при повідомленні обов'язково треба відмітити, що ще бакфаст.

- Носять за 6км? Ясно. БАКИ...

- Носять на повну котушку? Ну, зрозуміло ж... БАКИ...

- 7 корпусів? На таке тільки БАКИ здатні...

Зате, коли щось не складається, чогось ніхто не відмічає назву породи. Це тільки підкреслюється, якщо пасічник тримає дворняг.  А як хтось каже, що має проблему (от я, наприклад, із карнікою) чи бакфастом, то зразу ж лунають голоса: "То у вас не бакфаст (карніка). Вас обманули"

Як у приказці: "Хто всравсь? Невістка? Ні, дворняги..." 

• Like 6
  • Thanks 2