Перейти к содержанию

Продам павильон.


Рекомендуемые сообщения

Продам павельйон на 19 семей с откидной крышей. Удобный в обслуживании. Перевозится легковым автомобилем. Цена 16500 грн., торг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продам павельйон на 19 семей с откидной крышей. Удобный в обслуживании. Перевозится легковым автомобилем. Цена 16500 грн., торг.
А фото?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продам павельйон на 19 семей с откидной крышей. Удобный в обслуживании. Перевозится легковым автомобилем. Цена 16500 грн., торг.

Это с семьями?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продам павельйон на 19 семей с откидной крышей. Удобный в обслуживании. Перевозится легковым автомобилем. Цена 16500 грн., торг.

Это с семьями?
С юмором :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продам павельйон на 19 семей с откидной крышей. Удобный в обслуживании. Перевозится легковым автомобилем. Цена 16500 грн., торг. Дополнительная информация по телефону 096 4325340.
А фото?
Продам павельйон на 19 семей с откидной крышей. Удобный в обслуживании. Перевозится легковым автомобилем. Цена 16500 грн., торг. Дополнительная информация по телефону 096 4325340.
А фото?
Фото не могу загрузить. Если знаете как загрузить фотки, подскажите.
Продам павельйон на 19 семей с откидной крышей. Удобный в обслуживании. Перевозится легковым автомобилем. Цена 16500 грн., торг. Дополнительная информация по телефону 096 4325340.

Это с семьями?
Нет, он продается без семей.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нет, он продается без семей.

Ви їх послухайте, то ще й за гнізда золотистих щурок запитають, - а чи випадково не підготували Ви їх для заселення? :umora: А фото виставляти - просто. Після написання інформації знизу нажміть на "РОЗШИРЕННАЯ ФОРМА", далі теж внизу найдіть "ВЫБЕРИТЕ ФАЙЛ" - зайдіть до себе на комп’ютері у потрібну папку, найдіть фото. нажміть на нього і внизу там праворуч нажміть " ОТКРЫТЬ", далі вже тут, де було написано "ВЫБЕРИТЕ ФАЙЛ" праворуч нажміть на "ДОБАВИТЬ ФАЙЛ!" , а потім на "ОТПРАВИТЬ" .Ось і все. Удачі Вам! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нет, он продается без семей.

Ви їх послухайте, то ще й за гнізда золотистих щурок запитають, - а чи випадково не підготували Ви їх для заселення? :umora: А фото виставляти - просто. Після написання інформації знизу нажміть на "РОЗШИРЕННАЯ ФОРМА", далі теж внизу найдіть "ВЫБЕРИТЕ ФАЙЛ" - зайдіть до себе на комп’ютері у потрібну папку, найдіть фото. нажміть на нього і внизу там праворуч нажміть " ОТКРЫТЬ", далі вже тут, де було написано "ВЫБЕРИТЕ ФАЙЛ" праворуч нажміть на "ДОБАВИТЬ ФАЙЛ!" , а потім на "ОТПРАВИТЬ" .Ось і все. Удачі Вам! :hi:
Дякую за підтримку :ay: Я зрозумів чому не загружаються фото, вони важать більше ніж 1Мб. А з мобільного фото не маю. У меня два легковых одноосных павильона по 19 семей. Рамка украинка 280/450, магазинная 450/150. Тягаю автомобилем АУДИ 100. Доволен удобством перевозки и простотой обслуживания ульев, не надо искать помощников для погрузки и разгрузки, что бывает не просто. Еле нашел фотки со старой темы размером 2,2 Кб.

post-2980-1389903473.jpg

post-2980-1389903489.jpg

post-2980-1389903499.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нет, он продается без семей.

Ви їх послухайте, то ще й за гнізда золотистих щурок запитають, - а чи випадково не підготували Ви їх для заселення? :umora: А фото виставляти - просто. Після написання інформації знизу нажміть на "РОЗШИРЕННАЯ ФОРМА", далі теж внизу найдіть "ВЫБЕРИТЕ ФАЙЛ" - зайдіть до себе на комп’ютері у потрібну папку, найдіть фото. нажміть на нього і внизу там праворуч нажміть " ОТКРЫТЬ", далі вже тут, де було написано "ВЫБЕРИТЕ ФАЙЛ" праворуч нажміть на "ДОБАВИТЬ ФАЙЛ!" , а потім на "ОТПРАВИТЬ" .Ось і все. Удачі Вам! :hi:
Дякую за підтримку :ay: Я зрозумів чому не загружаються фото, вони важать більше ніж 1Мб. А з мобільного фото не маю. У меня два легковых одноосных павильона по 19 семей. Рамка украинка 280/450, магазинная 450/150. Тягаю автомобилем АУДИ 100. Доволен удобством перевозки и простотой обслуживания ульев, не надо искать помощников для погрузки и разгрузки, что бывает не просто. Еле нашел фотки со старой темы размером 2,2 Кб.
дайте фото з різних ракурсів свого павільйона бутьласка! :ole_ole: В мене також є українці ! Цікавить все .яка база павільйону(тип причіпа)?На скільки рамок вулики ?Яке середостіння між вуликами ?З чого поробленні надставки? У Вас надставка в поперек рамок?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за підтримку :ay: Я зрозумів чому не загружаються фото, вони важать більше ніж 1Мб. А з мобільного фото не маю.
Вам треба дані фото стиснути. У Вас є стандартна програмка Paint. Відкрийте у ній фото (Файл-Открыть-Папка-фотка). Якщо вона не вміщається на екрані, то зменшіть її розміри (Рисунок-Растянуть\Наклонить; у віконечку "по горизонтали, по вертикали поставити ОДНАКОВІ числа, наприклад 50% - зменшиться вдвоє). Якщо фото поміщається на моніторі, то зменшувати не треба. Натискаєте Файл - Сохранить как... і зберігаєте нове фото у будь-якій папці. При цьому треба уважно перевірити ТИП ФАЙЛА при збереженні. Це має бути JPEG. Все. можете завантажувати на форум. Розмір буде малий
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-2980-1390079924_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а чертежи есть, хочу сам такой сделать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а чертежи есть, хочу сам такой сделать
Також цікавить це питання.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Чертежей нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...