Перейти к содержанию

Чем огородить пасеку


Гость Sidor

Рекомендуемые сообщения

У криваво-червоного глоду цього року ягоди в середньому 15мм в діаметрі, а на смак ліпші за яблука :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А через скільки часу глід виросте до 1 метра?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А через скільки часу глід виросте до 1 метра?
Десь на третій рік. Перший рік росте слабо. Добре піддається стрижці.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я горожусь шифером б.у по 30грн :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я горожусь шифером б.у по 30грн

А мне пасеку в 300м дороговато будет, 9000 тыс.,не считая столбиков и лаг. Вот голову тоже ламаю чем по-дешевле огородить :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цього року вродив як ніколи. Можу бажаючим насіння підкинути.
у мене біля роботи продають з мішків сушений глід, цікаво чи можна його використати як насіння?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я поступил проще , решил что кустарник малая помеха "расхитителям". забор 2 м высота, столбы с посадки. не обрезная доска, горизонтально. калитка - старые хатние двери с петлями, прям с коробкой в сборе, закрываются на навесной замок. частично эти "дрова" заплетает глухо хмелем и каким то "ползунком". медоносов надо многие гектары...для ощутимой полезности. ...надёжней "старого" и доброго забора только два ротвейлера. :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я горожусь шифером б.у по 30грн

А мне пасеку в 300м дороговато будет, 9000 тыс.,не считая столбиков и лаг. Вот голову тоже ламаю чем по-дешевле огородить :dntknw:
Я огородив затіняючою сіткою. Ніби і не погано, до сусідів бджоли не літають, та й дешевше за шифер ніби вийшло (30 грн за листок, то ціна :ay: , але в нас такої нема :( )
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А через скільки часу глід виросте до 1 метра?

Від трьох до десяти років- залежить від різновидів глоду, умов місцезнаходження і формування крони кущем чи деревом
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я горожусь шифером б.у по 30грн :)
Я беру шифер б.у. по10-15 гр,лаги брус 40х40 (крашу).Шифер креплю обратной(красивой) стороной.Трубы (столбики) беру на металлоломе L=2,2м ,перед закапыванием смолю ту часть кот в земле.Высаживаю дикий виноград ,чтоб плёлся лучше креплю сетку садовую (пластиковую) ячейка 100х100 .Забор получается долговечный ,красивый :ay: .Ямы бурю МОТОБУРОМ ... Если понадобится увеличить высоту,достаточно натянуть ряд проволоки ,а виноград своё дело сделает. Если задача сделать зелёный забор непролазным,достаточно посадить ежевику колючую :ay::hi::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я беру шифер б.у. по10-15 гр

А листов 200-250 случайно лишних у Вас нет? В смысле, не подскажите где по такой цене прикупить? Я бы взял! :baby::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я беру шифер б.у. по10-15 гр

А листов 200-250 случайно лишних у Вас нет? В смысле, не подскажите где по такой цене прикупить? Я бы взял! :baby::az:
Давно правда было Покупал на Харьковском заводе шиферном отходы трёхволновые 20 штук за 15 тысяч На то время это была цена одного целого листа Сейчас кооператив этот не работает к сожалению
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

,достаточно посадить ежевику колючую

Ожині потрібна опора і трохи тіні, інакше вона росте хирлявою і лягає на землю. До тогож, легко притоптується кірзачами, хоча для рук штука незабутня. А от через кущі глоду пробував пропхати дрючком фуфайку- на виході отримав шмаття, навіть підкладку дістало 3-4см колючками
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

,достаточно посадить ежевику колючую

Ожині потрібна опора і трохи тіні, інакше вона росте хирлявою і лягає на землю. До тогож, легко притоптується кірзачами, хоча для рук штука незабутня. А от через кущі глоду пробував пропхати дрючком фуфайку- на виході отримав шмаття, навіть підкладку дістало 3-4см колючками
Без опоры ежевика не годится,но для опоры можно использовать пазплатные дрючкии т.д. :hi: Глод это боярышник ? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

для опоры можно использовать пазплатные дрючкии

...і кожного року підв'язувати до них ожину.
Глод это боярышник ?

Так.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

для опоры можно использовать пазплатные дрючкии

...і кожного року підв'язувати до них ожину.
Глод это боярышник ?

Так.
Да нет ,может мы о разной ежевике говорим :dntknw: . Вообщим мой отец из дрючков связывал(сбивал )очерет,ежевика ложилась на него,и получался зеленый вал из ежевики.По сути это не проходимая зелёная изгородь,высота зависит от высоты забора :hi: Попробую в этом году и боярышник.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І скільки років жив той очерет, і як його потім замінити на свіжий?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене горОд огорожений сіткою. Кілки з акації. В сітку я посадив глід. Тепер кілки вже перегнили (вже десь більше 10 років) то глід тримає сітку тільки так :ay: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

глід тримає сітку тільки так

Огорожа практично непрохідна, навіть вирізати пару дерев і зробити прохід буде дуже проблематично. А от як сусіди реагують на таку огорожу?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уж лучше виноград посадить, толк будет и воровать никто не станет.. :ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мне пасеку в 300м дороговато будет

Мда.. у тебя участок нормальный)), я горожусь от соседей и от ветра а то стою на горе! нужно шифер поднимать что бы выше было, планировал под шифер ложить 1 или 2 покрышки от авто, и подсыпать землю. С кирпича делать низ очень дорого!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І скільки років жив той очерет, і як його потім замінити на свіжий?
В мене огорожено тільки очеретом, другий рік - все ок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Огорожа практично непрохідна, навіть вирізати пару дерев і зробити прохід буде дуже проблематично. А от як сусіди реагують на таку огорожу?
Т ам де огорожа з глоду - сусідів немає. І там де нема огорожі з глоду - сусідів теж немає :ay: Без сусідів я. що тут поробиш. З трьох сторін - поле. з четвертої - пуста хата. От думаю. може купити її собі. тоді взагалі буде клас. А то хто знає хто може купити.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я горожусь шифером б.у по 30грн smile.gif

Шифер зі всіх сторін на невеликій пасіці створює застій повітря, а варто щоб пасіка таки трохи "провітрювалася", особливо коли на дворі волога погода. Це абсолютно лише моя думка... Тому живопліт рідко підстрижений, як на мене, найкращий варіант. Вітри холодні і сильні в нас переважно західні, тож від них просто вулики повернуті льотками на схід. Звичайно, що не завжди є змога засадити живопліт, особливо якщо пасіка на арендованій землі, чи ще щось таке... Огорожа в моєму варіанті, потрібна в першу чергу щоб не зайша підняти лет бджоли і закрити від вуликової охорони зайві рухи навколо пасіки :IMHO: , а вже як наслідок - це красиво і затишно для пасічника, коли заходиш на пасіку, як в інший світ. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я горожусь шифером б.у по 30грн smile.gif

Шифер зі всіх сторін на невеликій пасіці створює застій повітря, а варто щоб пасіка таки трохи "провітрювалася", особливо коли на дворі волога погода. Це абсолютно лише моя думка... Тому живопліт рідко підстрижений, як на мене, найкращий варіант. Вітри холодні і сильні в нас переважно західні, тож від них просто вулики повернуті льотками на схід. Звичайно, що не завжди є змога засадити живопліт, особливо якщо пасіка на арендованій землі, чи ще щось таке... Огорожа в моєму варіанті, потрібна в першу чергу щоб не зайша підняти лет бджоли і закрити від вуликової охорони зайві рухи навколо пасіки :IMHO: , а вже як наслідок - це красиво і затишно для пасічника, коли заходиш на пасіку, як в інший світ. :)
Поддерживаю ,я огородил шифером от проезжей части .Получается мой участок прямоугольный,две стороны шифером и две стороны сетка рабица .Огород должен ПРОДУВАТЬСЯ .От соседа и подветренная сторона сеткой,от глаз людских и любопытных -шифер.Ульи стоят в затышном месте (у соседа),назиму прикрываю совсех сторон шифером и сверху тоже ,правда если-б ульев было как у Андрея,усталбы прикрывать :umora: Кстати огораживая сеткой,внизу закапываю ломанный шифер дабы сорняк не проползал,не подкапывали собаки,и задерживался зимой снег :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...