Jump to content

Антибиотики пчёлам

Recommended Posts

Никогда не пользую антибиотики и очень удивляет то, что люди применяют...... :dntknw: Просто весной пусть пчелкам будет тесно, а летом широко......! Мед довольно.......! И будет счастья......! :IMHO1:

Просто весной пусть пчелкам будет тесно, а летом широко......!

Наконец-то открыт универсальный рецепт пчелино-пасечницкого счастья! Как все просто и лаконично! И то правда, а то говорим, спорим, читаем, книги покупаем, журналы выписываем. На свалку все, туда где уже гниют антибиотики! :)

• 1 year later...

А чи лікуються бджоли від гнильцевих хвороб окситетрацикліном 20% розчин окситерацикліну дигідрат ( не гідрохлорид !!! ) :helpme: Яке дозування?

А чи лікуються бджоли від гнильцевих хвороб окситетрацикліном 20%

Лікуються. Про дозування не пам"ятаю :dntknw::wave:

Лікування. Визначають кількість хворих сімей і готують цукровий сироп (1:1). Охолоджують його до 30єC і додають ( з розрахунку на 1 л сиропу) один із лікувальних препаратів:норсульфазол натрію – 1 г, тетрациклін -400 тис, ОД; біоміцин – 500 тис. ОД, неоміцин, мономі цин, канаміцин, еритроміцин – по 400 тис. ОД; сульфантрол – 2 г, стрептоміцин – 500 тис, ОД. У кінці дня кожній хворій сім'ї дають по 100-150 мл лікувального сиропу на вуличку бджіл. Через кожні 5- 7 днів даванку повторюють до повного ви здоровлення сімей. Умовно не хворим сім'ям сироп згодовують 1-2 рази з метою профілактики. Наливають його в годівниці або гніздові стільники. Гнізда утеплюють, льотки скорочують. Стежать, щоб на пасіці не було крадіжок.
http://www.tochok.info/forum/index.php?sho...ic=586&st=0 ДСТУ 4497:2005. Мед натуральний. Технічні умови. post-329-1283834859_thumb.jpg
окситетрациклина гидрохлорид можно применять в EU, USA и Японии но при этом в меду не должно быть обнаружено остатков антибиотика. OXYTET-25 пока сухой может долго сохранятся, при взаимодействии с водой или при поподании в организм животных, расподается довольно быстро.
  • Like 1

• 4 years later...

Если весной обработать пчёл полосками,или роствором содержщий антибиотик для профилактики от гнильцовых заболеваний, то вы как опытные пчеловоды скажите по откаче меда анализ найдёт антибиотик или до того времени его уже не будет???

или роствором содержщий антибиотик для профилактики от гнильцовых заболеваний,

Сколько уже писалось, что дача лекарств с целью профилактики, пользы не приносит. Нужно либо лечить, либо правильно водить пчел. Мы же собираясь на курорт на отдых, не едим пачками трихапол с целью профилактики :ae:

Мы же собираясь на курорт на отдых, не едим пачками

Вот из-за таких как вы, мы и находимся на последнем месте по трахаполу! :angry:

Если весной обработать пчёл полосками,или роствором содержщий антибиотик для профилактики от гнильцовых заболеваний, то вы как опытные пчеловоды скажите по откаче меда анализ найдёт антибиотик или до того времени его уже не будет???
Скоріше за все антибіотик буде. З мого досвіт - Весною ставив Вароадез російський (там пишуть, що діюча речовина амітраз) мед не пройшов аналіз на антибіотик. Значить вони туди щось ще добавляють. На інший рік ставив Варотон сербський то все нормально. Яка ще профілактика антибіотиком??????????????????????????? Вже ж не восьмидесять роки. З такими профілактиками ми так і далі будем здавати мед по 1,5$, а в Європі так і далі будуть говорить про неякісний український мед.

Вот из-за таких как вы, мы и находимся на последнем месте по трахаполу!

Упс :ak: Честное пионерское, обещаю исправиться. Времени маловато остается правда. Годаааа :ah::az:

Мне сложно понять в каких книгах рекомендуют давать антибиотики для профилактики. Ведь такие вопросы задаются новичками регулярно раз в несколько месяцев -значит где-то есть рекомендации.

Мне сложно понять в каких книгах рекомендуют давать антибиотики для профилактики. Ведь такие вопросы задаются новичками регулярно раз в несколько месяцев -значит где-то есть рекомендации.
:IMHO1: Не знаю чи це не порушує правил форуму, але думаю ноги ростуть звідси теж http://pasichnuk.com/index.php?page=shop.b...=1&Itemid=1 І плюс ще маркетингова політима виробників препаратів для бджіл.

Мне сложно понять в каких книгах рекомендуют давать антибиотики для профилактики.

В будь-якій книжці про бджільництво. І не тільки в книжці:
5.1.3. ...На уражених американським гнильцем пасіках рекомендується використовувати біологічні засоби профілактики і лікування - вакцину проти американського гнильця або апітонус, відповідно до настанов з їх застосування. Біологічні засоби рекомендується застосовувати одночасно з антибіотиками або сульфаніламідними препаратами. http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0131-01
А взагалі- профілактика гнильцю антибіотиками дозволена в більшості країн світу.
  • Like 2

• 9 months later...

Хто що скаже про стрептоміцин? Мій наставник, царство йому небесне, рекомендував обробляти бджіл після закінчення загодівлі на зиму. Я знаю що це антибіотик, але так і не встиг розпитати в нього, для чого це робити.

Хто що скаже про стрептоміцин? Мій наставник, царство йому небесне, рекомендував обробляти бджіл після закінчення загодівлі на зиму. Я знаю що це антибіотик, але так і не встиг розпитати в нього, для чого це робити.
:IMHO1: Якщо сімї здорові, то ніяких антибіотиків непотрібно використовувати. Якщо хворі, то поторібно здать на аналіз, визначити яка саме хвороба, лише потім назначати лікування.

А чи варто покладатись на аналіз, зважаючи на його вартість, профільний рівень фахівця і його зарплату? Буду вдячний якщо хтось поділиться своїми профілактичними заходами в підготовці до зимівлі бджіл як медикаментозними так і з застосуванням народних методів.

А чи варто покладатись на аналіз, зважаючи на його вартість, профільний рівень фахівця і його зарплату? Буду вдячний якщо хтось поділиться своїми профілактичними заходами в підготовці до зимівлі бджіл як медикаментозними так і з застосуванням народних методів.
На тих фахівців, яких ви зараз маєте на увазі звичайно, що неможна покластися. Сам здавав підмор 3 рази. Перші два рази, по симптомах бачу нозема. Приходять результаи нема ні ноземи, ні якоїсь іншої хвороби. А сімї зимою як пропадали так і протадають. На третій раз здав до нормальних фахівців, які підвердили нозематоз і порадилидали що з цим усім робить. :IMHO1: Для профілактики краще недавати антибіотик, а здати на аналіз бжіл. Я сам так думаю, що це треба робити постійно відсотків так у 5 -10% сімях.

• 6 months later...
В Tuesday, November 11, 2014в11:34, MaXUA123 сказал:

Скоріше за все антибіотик буде. З мого досвіт - Весною ставив Вароадез російський (там пишуть, що діюча речовина амітраз) мед не пройшов аналіз на антибіотик. Значить вони туди щось ще добавляють. На інший рік ставив Варотон сербський то все нормально. Яка ще профілактика антибіотиком??????????????????????????? Вже ж не восьмидесять роки. З такими профілактиками ми так і далі будем здавати мед по 1,5$, а в Європі так і далі будуть говорить про неякісний український мед.

Интересно а флювалинат и актринарин разрешены?

1 час назад, Иван89 сказал:

Интересно а флювалинат и актринарин разрешены?

Флювалінат а ж ніяк не антибіотик з такою діючою речовеною є багато препаратів. Але всім рекомендую гарно обробити з середини серпня до вересня, а не весною.

• Like 1

• Алёнка changed the title to Антибиотики пчелам
  • 3 months later...

А кто подскажет соотношение ЕД и мг? Например таблетка тетрациклина 100мг, сколько это ЕД? Нашёл в сети, что 1000000ЕД пеницилина - 1г, интересно тетрациклин в том же соотношении? Может автор темы разъяснит?

В 13.06.2017 в 15:12, ss77 сказал:

А кто подскажет соотношение ЕД и мг? Например таблетка тетрациклина 100мг, сколько это ЕД? Нашёл в сети, что 1000000ЕД пеницилина - 1г, интересно тетрациклин в том же соотношении? Может автор темы разъяснит?

1000000ед=1мг;500000=0,5мг відповідно

В 16.06.2017 в 05:51, Олег77 сказал:

1000000ед=1мг;500000=0,5мг відповідно

Вы не путаете г с мг? http://m-sestra.ru/manipul/item/f00/s00/e0000123/index.shtml

4 минуты назад, ss77 сказал:

Може даже й  путаю,поправте мене,пожалуйста,старий уже став,та й не на екзамені,начебто :hi:

• Алёнка changed the title to Антибиотики пчёлам