Перейти к содержанию

Вінницький Точок


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Парни, а есть кто из самого города Винница?
Я из Винницы. В чем вопрос?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я из Винницы. В чем вопрос?

Задал в личку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нагадую, зустріч відбудеться в суботу 1-го листопада за адресою Айвазовского 4а, де працює Володимир (pulup). Збір на 10-у годину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По дорозі можу забрати 1-3 чоловік з залізничного або центрального автовокзалу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну що там як зустріч проходить ?? :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да уж.... в мене нажаль, не виходило попасти... якщо було....вентиляція була цікава тема. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да уж.... в мене нажаль, не виходило попасти... якщо було....вентиляція була цікава тема. :(
так і не зрозумів зустріч відбулась чи ні? Якщо не відбулась пропоную провести зустріч коли сніг землю вкриє. А то збираютьсю хлопаки в основному міські а у мене і я думаю не одного капуста в полі чекає реалізації. А ще є інший варіант 14листопада збираємось у камянці на зустрічі яку організовує Семенович (Борода1) а у грудні організовуємо іншу зустріч щоб Камянецькі колеги завітали до нас.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да уж.... в мене нажаль, не виходило попасти... якщо було....вентиляція була цікава тема. :(
так і не зрозумів зустріч відбулась чи ні? Якщо не відбулась пропоную провести зустріч коли сніг землю вкриє. А то збираютьсю хлопаки в основному міські а у мене і я думаю не одного капуста в полі чекає реалізації. А ще є інший варіант 14листопада збираємось у камянці на зустрічі яку організовує Семенович (Борода1) а у грудні організовуємо іншу зустріч щоб Камянецькі колеги завітали до нас.
Зустріч відбулася, але дуже обмежним складом - всього 7 чоловік. Але було досить цікаво, як на мене - познайомився з новими людьми і деяких старих знайомих зустрів. ;) Все таки осанні теплі дні більшість захотіли використати в інших цілях. Навіть хазяїн офісу був відсутній через негайні роботи.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

До уваги Вінницьких точківців і не тільки. Сезон 2014 завершився на порозі 2015. Пропоную після Різдвяних свят розпочати зустрічі так як грудень місяць кінець року кварталу і тд. Першу тему зустрічі пропоную отруєня бджіл юридичні аспекти. Буду просити Р Лупяка Новачок провести розяснювальну лекцію що потрібно робити при отруєні бджіл? Друге питання підвищення рентабельності пасіки пилок медові напої інше дебати серед присутніх. План зустрічі 24.1.2015 якщо є інші пропозиції пишем в даній темі. Не стоїмо осторонь наших проблем в єдності наша сила До уваги Вінницьких точківців і не тільки. Сезон 2014 завершився на порозі 2015. Пропоную після Різдвяних свят розпочати зустрічі так як грудень місяць кінець року кварталу і тд. Першу тему зустрічі пропоную отруєня бджіл юридичні аспекти. Буду просити Р Лупяка Новачок провести розяснювальну лекцію що потрібно робити при отруєні бджіл? Друге питання підвищення рентабельності пасіки пилок медові напої інше дебати серед присутніх. План зустрічі 24.1.2015 якщо є інші пропозиції пишем в даній темі. Не стоїмо осторонь наших проблем в єдності наша сила

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До уваги Вінницьких точківців і не тільки. Сезон 2014 завершився на порозі 2015. Пропоную після Різдвяних свят розпочати зустрічі так як грудень місяць кінець року кварталу і тд. Першу тему зустрічі пропоную отруєня бджіл юридичні аспекти. Буду просити Р Лупяка Новачок провести розяснювальну лекцію що потрібно робити при отруєні бджіл? Друге питання підвищення рентабельності пасіки пилок медові напої інше дебати серед присутніх. План зустрічі 24.1.2015 якщо є інші пропозиції пишем в даній темі. Не стоїмо осторонь наших проблем в єдності наша сила

Дуже актуальна тема. Підтримую! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачився із Шуріком, із задоволенням поїду, якщо не станеться нічого екстраординарного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Є пропозиція зустрітися учасникам форуму, які проживають у Вінниці та області. Для першого разу було б достатньо пари годин, щоб познайомитися один з одним. Якщо хтось хотів би провести лекцію на якусь тему - взагалі було б чудово. Якщо набереться "кворум" - я візьмусь за організацію.
Олександр Комісар, Проводив семінари в багатьох країнах включаючи Францію, Словаччину Польшу, Білорусію Латвію Грузію, країнах Прибалтики, а також в більшості міст України, а от в Вінниці - ні . Це десь мабуть або дуже далеко, або там пасічники одмн з одним не спілкуються. До речі, провожу семінар одноденний в Харкові 6 грудня 2015 року ( якраз перед виставкою, дивіться розділ заходи на цьому сайті ). Можу провести подібний і в Вінниці, чи просто бекоштовно прочитати якусь лекцію, але оплатіть хоча б квитки. Але лекції читаю тільки з компьютерним проектором - сьогодні по іншому не буває. Пришліть в Харків хоча б розвідника, щоб він побачив та росказав вам як працюють люди. Пасічники Вінничини, прокидайтеся.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нема кому будити. Спілки пасічників, як такої не існує. Я сподівавсь на "Вінницький точок". Але й тут теж активності нема - напевно більшість наших бджолярів не дружать з Інтернетом. Як на мій погляд - такі лекції потрібні. Можливо про це треба повідомляти не тільки на товчку, а й у ЗМІ. Сам готовий долучитися до організаційної роботи щодо пошуку місця та техзасобів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нема кому будити. Спілки пасічників, як такої не існує. Я сподівавсь на "Вінницький точок". Але й тут теж активності нема - напевно більшість наших бджолярів не дружать з Інтернетом. Як на мій погляд - такі лекції потрібні. Можливо про це треба повідомляти не тільки на товчку, а й у ЗМІ. Сам готовий долучитися до організаційної роботи щодо пошуку місця та техзасобів.
Бажаю успіхів, звертайтесь в будь-який час. А то Вінничина відверто пасе зажніх в сучасному організованому бджільництві України ОК
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці просипаємось дивіться як люди на нас звернули увагу. Мав розмову з Л Веред він також не проти завітати до пасічників Віннчини. Тільки ми ніяк не годні згуртуватись. Бажаючі формуєм список щоб знати кількість учасників відповідно будем шукати приміщення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці просипаємось дивіться як люди на нас звернули увагу. Мав розмову з Л Веред він також не проти завітати до пасічників Віннчини. Тільки ми ніяк не годні згуртуватись. Бажаючі формуєм список щоб знати кількість учасників відповідно будем шукати приміщення.
Веред Это тот кто голова спилки...... Если он то ,потратите своё время,а оно нынче дорогое,если честно,то на встрече в Умани мне было стыдно перед беларусами ...... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Веред Это тот кто голова спилки...... Если он то ,потратите своё время,а оно нынче дорогое,если честно,то на встрече в Умани мне было стыдно перед беларусами ...... opr06K93.gif

Да шо там стыдно, от Беларуси я был в Умани. Действительно не интересно было слушать. особенно как ездили за кордон и на опохмелку денег не хватило. И Галатюк новостей не прибавил. Вот Приз мне понравился :ay: Перспективный хлопец :IMHO1: ну и все Точковцы :ay::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на опохмелку денег не хватило.

Шо? Правда?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Да уж.... в мене нажаль, не виходило попасти... якщо було....вентиляція була цікава тема. :(
так і не зрозумів зустріч відбулась чи ні? Якщо не відбулась пропоную провести зустріч коли сніг землю вкриє. А то збираютьсю хлопаки в основному міські а у мене і я думаю не одного капуста в полі чекає реалізації. А ще є інший варіант 14листопада збираємось у камянці на зустрічі яку організовує Семенович (Борода1) а у грудні організовуємо іншу зустріч щоб Камянецькі колеги завітали до нас.
чому не знав. чи це якась закрита спільнота :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чому не знав. чи це якась закрита спільнота :dntknw:
яка закрита? ким закрита? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

..... варіант 14листопада збираємось у камянці на зустрічі яку організовує Семенович (Борода1) а у грудні організовуємо іншу зустріч щоб Камянецькі колеги завітали до нас.
чому не знав. чи це якась закрита спільнота :dntknw:
Та ні не закрите товариство- інфа була http://tochok.info/forum/index.php?s=&...st&p=226301
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Агов хлопці !!!! Будемо збиратись? Мені, як пасічнику початківцю, цікаво все...і боротьба з отруєнням.... і збір пилку....і виготовлення вуликів...і розміщення пасіки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також з радістю приїхав би. Якщо хтось буде їхати з Хмельницького, можемо згуртуватись. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буду на зустрічі обов’язково.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...