Перейти к содержанию

Вінницький Точок


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Є пропозиція зустрітися учасникам форуму, які проживають у Вінниці та області. Для першого разу було б достатньо пари годин, щоб познайомитися один з одним. Якщо хтось хотів би провести лекцію на якусь тему - взагалі було б чудово. Якщо набереться "кворум" - я візьмусь за організацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є пропозиція зустрітися учасникам форуму, які проживають у Вінниці та області. Для першого разу було б достатньо пари годин, щоб познайомитися один з одним. Якщо хтось хотів би провести лекцію на якусь тему - взагалі було б чудово. Якщо набереться "кворум" - я візьмусь за організацію.
я за!!! Пасічники Вінничини де активність.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я за!!! Пасічники Вінничини де активність.

Ну, я хоч не один. :):az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та нас вже троє! :wave: Де остальні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки вінницька обл ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки вінницька обл ?
Для першого разу, мабуть, так. Так як зустрцч буде тривалістю 2-3 години. Маю сумнів, що хтось приїде іздалека заради цього. Хоча, нікому не заборонено. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що нема на Вінничині більше точківців бажаючих зустрітись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

яка програма зустрічі?
як на мене то перший раз можна і без програми. Ознайомитись, обговорити питання пропозиції які будуть виникати по ходу, визначити ціль подальших зусрічей :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так зрозумів- зустріч нікому непотрібна... Вінниця як завжди відзначилася... Санич зітри всю тему... стидно якось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так зрозумів- зустріч нікому непотрібна... Вінниця як завжди відзначилася... Санич зітри всю тему... стидно якось
Та чомуж зітри?ЯК почали то давайте доведем до кінця!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є постулат у нелегкій науці спілкування з оточенням--"Почни з себе".Вас четверо?Не чекайте інших.Шось мені підказує-- після оголошення дати зустрічі цікаві додадуться. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є постулат у нелегкій науці спілкування з оточенням--"Почни з себе".Вас четверо?Не чекайте інших.Шось мені підказує-- після оголошення дати зустрічі цікаві додадуться. :IMHO1:
Щоб ,розширити контигент можна назвати не Вінницький точок , а скажімо Подільський. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так зрозумів- зустріч нікому непотрібна... Вінниця як завжди відзначилася... Санич зітри всю тему... стидно якось
Чомуж непотрібна, давайте сплануемо дату на виходні субота або неділя.я працюю на основні роботі в Віниці по вулиці Айвазовского 4а там є вільне приміщення яке може 10-15 учасників вмістити,І ми нікому нічого не должни. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чомуж непотрібна, давайте сплануемо дату на виходні субота або неділя.я працюю на основні роботі в Віниці по вулиці Айвазовского 4а там є вільне приміщення яке може 10-15 учасників вмістити,І ми нікому нічого не должни

Написав в приват.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так зрозумів що вінницький точок умер не родившись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так зрозумів що вінницький точок умер не родившись.

Не зовсім. Узгоджуємо з pulup дату. Чекайте новин.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отже, 8-го лютого 2014 запрошуються всі бажаючі точківці на першу зустріч у м. Вінниця. Програма зустрічі: - Знайомство. Кожен учасник розкаже про себе як про пасічника - скільки сімей, який досвід, які системи вуликів використовують, технології пасічникування, породи бджіл і так далі. Цікаво буде почути від учасників, як хто розпочинав пасічникування. - Хід зимівлі в 2014 році та проблеми які виникають, виникали під час підготовки до зимівлі. - Відповіді на питання по тому як користуватися форумом, якщо такі будуть. Я з собою візьму ноутбук і безпровідний модем. - Володимир (pulup) розповість про свій павільйон типу "Берендея" і продемонструє відео. - Я розповім про виставку та зустріч в Харкові, якщо такі відбудуться до нашої зустрічі. - Будь-яка інша тема, яка буде піднята на зустрічі, або запропонована до зустрічі. Зустріч, в першу чергу, орієнтована на згуртування Точківців регіону. Якщо вважаєте за доцільне, приводьте з собою неточківців, але будьте впевнені, що ваші товариші знають куди йдуть і знайомі з програмою зустрічі, аби не було розчарування і непорозумінь. З собою мати: Гарний настрій і бажання спілкування в кругу однодумців. Місце проведення: Залежить від кількості бажаючих. Якщо таких буде до 15 чоловік, то зберемося в місці, запропонованим pulup на вулиці Айвазовского 4а. Якщо буде більше бажаючих - вирішимо питання про зняття конференц-залу в іншому місці. Тому, бажано, всім хто планує бути написати про участь завчасно, тому що за пару днів до зустрічі можуть виникнути проблеми з пошуком місця. Час і дата зустрічі: Субота, 10-а ранку 8-го лютого 2014 року. Орієнтовна тривалість - 2-4 години. Про готовність до участі пишемо в тему. В шапці буде список учасників. :az: Учасники: sanich pulup Шурік Арій k.an Федір ВЕРЕС vrom wituha

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На основі телефонної розмови з Володимиром (pulup), вніс деякі доповнення в програму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки вінницька обл ?
те ж саме питання :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

те ж саме питання

Двері відкриті для всіх, кого цікавить програма зустрічі. :az: А от з датою накладка виходить. Прийдеться перенести, скоріш всього на тиждень вперед, через зміни дати виставки в Харкові.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На мою думку краще провести зустріч після харківської, щоб ви могли нас проінформувати про неї. Але в любому випадку мене вносьте в список.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але в любому випадку мене вносьте в список.

От і добре - нас уже троє. :):az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Ау-у-у! Вінницькі точківці ви де? Невже нема бажаючих зустрітись? Чи всіх прорве в остані дні і потом буде проблема нашвидкоруч знайти приміщення яке б вміщало велику кількість пасічників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Додав в список учасників Арій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ау-у-у! Вінницькі точківці ви де? Невже нема бажаючих зустрітись? Чи всіх прорве в остані дні і потом буде проблема нашвидкоруч знайти приміщення яке б вміщало велику кількість пасічників.
скоріш за все не всі знають, приміром я лише сьогодні побачив це оголошенння і то випадково. Думаю було б непогано хоча б один раз в популярній темі озвучити, яку практично усі читають, скажімо в "осінь-зима 2014" Зі: маю бажання теж приєднатись, але з маленькою обмовкою: в звязку з спіцифікою роботи, та деякими обставинами, чи вийде тут 50/50, тобто свою присутність гарантувати не можу, але постараюсь бути, як що так підходить, то мене в список включіть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...