Перейти к содержанию

Улей из пенополиуретана (ППУ)


LazarAM

Рекомендуемые сообщения

13 хвилин тому, uam_63 сказав:

Якщо не секрет яка собівартість і розміри.

 

Собівартість читайте вище.

 Стандатний 10-ти рамочний . Внутрішні 450×375 , товщина стінки з верху 34 з низу 36мм 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Конструктор сказав:

товщина стінки з верху 34 з низу 36мм 

Конусність зумовлена тим, що внутрішня конструкція нерозбірна? Сам думаю над цим варіантом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саме так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Конструктор сказал:

Собівартість читайте вище.

 

Перечитав вище так і незрозумів 120 чи 270 вартість?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, uam_63 сказав:

Перечитав вище так і незрозумів 120 чи 270 вартість?

По 120 купив компоненти (Думаю оптом буде дешевше ) 

260-270 виходить на мій корпус.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Конструктор сказал:

По 120 купив компоненти (Думаю оптом буде дешевше ) 

260-270 виходить на мій корпус.

Не сприйміть за роздавальщика цінних порад , але це виходить деревяний без лишньої мороки з пожиттєвим терміном придатності. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, uam_63 сказав:

Не сприйміть за роздавальщика цінних порад , але це виходить деревяний без лишньої мороки з пожиттєвим терміном придатності.

Зняли з язика

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, uam_63 сказав:

Не сприйміть за роздавальщика цінних порад , але це виходить деревяний без лишньої мороки з пожиттєвим терміном придатності. 

До цьої зими сумнівався в доцільності вуликів з ППУ, в зиму на пробу пустив пару восьмирамочників із будівельного ППУ і по результату прийняв для себе рішення поступово перевести всю пасіку на ППУ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Seos сказал:

До цьої зими сумнівався в доцільності вуликів з ППУ, в зиму на пробу пустив пару восьмирамочників із будівельного ППУ і по результату прийняв для себе рішення поступово перевести всю пасіку на ППУ.

Юзаю так сказати вже третій рік з будівельного ппс, зробив порівняння не на пару а десь 30 шт. можу назвати поки що тільки один плюс можливість розширятись при малій кількості фінансів . Собівартіст 300 корпуса з 20мм.  ппс приблизно 40 гр. без врахування моєї роботи . На цьому плюси закінчуються . Швидший розвиток в ппс ппу не помітив в порівнянні з деревом при моїй кількості вже можна вважати більш точним . Є фактори які більше впливають на розвиток ніж матеріал вулика. 

І врахуйте скільки буде потрібно побігати коли червоночубий попробує на смак ваші вулики.

20210314_142408.jpg

Забув добавити :IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, uam_63 сказал:

Юзаю так сказати вже третій рік з будівельного ппс, зробив порівняння не на пару а десь 30 шт. можу назвати поки що тільки один плюс можливість розширятись при малій кількості фінансів . Собівартіст 300 корпуса з 20мм.  ппс приблизно 40 гр. без врахування моєї роботи . На цьому плюси закінчуються . Швидший розвиток в ппс ппу не помітив в порівнянні з деревом при моїй кількості вже можна вважати більш точним . Є фактори які більше впливають на розвиток ніж матеріал вулика. 

І врахуйте скільки буде потрібно побігати коли червоночубий попробує на смак ваші вулики.

20210314_142408.jpg

Это еще слабенько поработал )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, uam_63 сказал:

Юзаю так сказати вже третій рік з будівельного ппс, зробив порівняння не на пару а десь 30 шт. можу назвати поки що тільки один плюс можливість розширятись при малій кількості фінансів . Собівартіст 300 корпуса з 20мм.  ппс приблизно 40 гр. без врахування моєї роботи . На цьому плюси закінчуються . Швидший розвиток в ппс ппу не помітив в порівнянні з деревом при моїй кількості вже можна вважати більш точним . Є фактори які більше впливають на розвиток ніж матеріал вулика. 

І врахуйте скільки буде потрібно побігати коли червоночубий попробує на смак ваші вулики.

20210314_142408.jpg

Забув добавити :IMHO:.

И вот кому верить... А другой человек, говорил мне, что в ппу развите сумашедшее по сравнеиние с деровом.. говорит,что в ппу есть только одна проблема,это роение в начале мая из-за переизбытка пчел в семье...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Triton сказал:

И вот кому верить... А другой человек, говорил мне, что в ппу развите сумашедшее по сравнеиние с деровом.. говорит,что в ппу есть только одна проблема,это роение в начале мая из-за переизбытка пчел в семье...

Він часом не продає ці вулики?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, uam_63 сказал:

Він часом не продає ці вулики?

нет,человеку незачем лукавить.. в этом нет его интереса..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Triton сказал:

нет,человеку незачем лукавить.. в этом нет его интереса..

Вам робити висновки я лиш описав свої спостереження. А скільки сімей в цього чоловіка що сильно хвалить ? І ще є такий тип людей які просто виправдовують свою дорогу покупку не доючи обєктивну інформацію . :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є відео В. Гайдара, де він показує відміннісь у весняному розвитку в різних вуликах. ППУ із стінокою 40мм - старт раніший, ППУ із великими заглибинами в стінках, за рахуноїк яких зменшується товщина - розвиток такий самий, як в деревяних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, uam_63 сказав:

Юзаю так сказати вже третій рік з будівельного ппс, зробив порівняння не на пару а десь 30 шт. можу назвати поки що тільки один плюс можливість розширятись при малій кількості фінансів . Собівартіст 300 корпуса з 20мм.  ппс приблизно 40 гр. без врахування моєї роботи . На цьому плюси закінчуються . Швидший розвиток в ппс ппу не помітив в порівнянні з деревом при моїй кількості вже можна вважати більш точним . Є фактори які більше впливають на розвиток ніж матеріал вулика. 

Робив з 40 мм ППУ, пару - це не буквально два. Про розвиток поки що нічого не скажу, а от сама зимівля особливо для слабких відводків на 5 з + по п'ятибальній системі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, uam_63 сказал:

Вам робити висновки я лиш описав свої спостереження. А скільки сімей в цього чоловіка що сильно хвалить ? І ще є такий тип людей які просто виправдовують свою дорогу покупку не доючи обєктивну інформацію . :IMHO:

Человек полностью избавился от дерева, сделал из ппу самера( 100+) семей.. Говорит, развитие лечше, носить в три раза легче.. Я себе сделал 50 корпусов в этом сезоне хочу прпробовать.. У меня зимовали в дереве, сейчас при первой хорошей погоде пересажу 50 семей в ппу... И понаблюдаю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі де весною у вуликах стоять заставні з 40 мм ППУ або піпопласту то старт шикарний у порівнянні з 20 мм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Сергій-апі сказал:

Є відео В. Гайдара, де від показує відміннісь у весняному розвитку в різних вуликах. ППУ із стінокою 40мм - старт раніший, ППУ із великими заглибинами в стінках, за рахуноїк яких зменшується товщина - розвиток такий сами, як в деревяних.

Я себе из 30-ки сделал корпуса... 20 мм мне показалось мало,а 40 мм уже цена кусается...Так сказать 30-ка золотая середина 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

і корпуси скоріш за все робитиму 40 мм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Triton сказал:

Я себе из 30-ки сделал корпуса... 20 мм мне показалось мало,а 40 мм уже цена кусается...Так сказать 30-ка золотая середина 

Тобто ви вірете що ці 0.003 вата на метр квадратний теплопровідності між 20 мм і 40мм сильно впливають на розвиток сімї ? Ну це з фізичної сторони повний абсурд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, uam_63 сказал:

Тобто ви вірете що ці 0.003 вата на метр квадратний теплопровідності між 20 мм і 40мм сильно впливають на розвиток сімї ? Ну це з фізичної сторони повний абсурд.

Теория это одно,а из практики Вы ж прочитали выше,что люди пишут..40мм в разы лучше ,чем 20мм 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Triton сказал:

И вот кому верить... А другой человек, говорил мне, что в ппу развите сумашедшее по сравнеиние с деровом.. говорит,что в ппу есть только одна проблема,это роение в начале мая из-за переизбытка пчел в семье...

А расширить он не пробовал?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Гурович сказал:

А расширить он не пробовал?

Вы не уловили мой меседж...Проблема в ковычках...Развите бурное ... На рапсе человек ставит 3 корпуса...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Triton сказал:

Теория это одно,а из практики Вы ж прочитали выше,что люди пишут..40мм в разы лучше ,чем 20мм 

Я нікого ні в чому не намагаюсь переконати , ділюсь своїми спостереження без перебільшення чи применьшення я за емпіричниий метод тестування будь чого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...