Перейти к содержанию

Улей из пенополиуретана (ППУ)


LazarAM

Рекомендуемые сообщения

В 04.04.2020 в 19:43, Гурович сказал:

 Эко мёд должен выкачиваться из деревянного улья, деревянной рамки и натуральной вощины. А вы говорите ППУ, ППС...:dntknw:

Про эко мед Геннадий Брониславович уже выше ответил. Улей без покраски, матка без метки и т.д.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 10.04.2020 в 08:39, LexDP сказал:

Про эко мед Геннадий Брониславович уже выше ответил. Улей без покраски, матка без метки и т.д.

 

И главное пасека где нибудь на острове подальше от глифосатов.  В тайге или в пустыне где нибудь тоже можно от глифосатов спрятаться:umora:, или биосферу построить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...
  • 2 months later...
27.02.2020 в 17:36, Укроп сказав:

Сьогодні отримав від Бджолина мрія ось такий вулик. Якістю вражений, корпуса цільно литі. Все продумано до найменшої дрібниці, щільність супер. Кого цікавлять вулики ППУ, раджу цього виробника. Даю гарантію шкодувати не будете. В комплект входять, панорамний прозорий пластик замість плівки, решітка генеманка, і замок для даху. Цеглу класти на дах тепер не потрібно. Ціна 2500 гривень

80FDBA4D-BFB9-4918-AAE9-0D0DC8DA5709.jpeg

1248AC69-488C-4EB9-9163-68A062BFB11E.jpeg

C754EFF4-5982-4E54-A7EC-15C03F45A907.jpeg

Хотів уточнити розміри по верхнім фальцям їхнього 10 рамочника.?...якщо є така можливість, ....

також  цікавить  глибина заглиблень на зовнішній поверхні стінок, тобто мінімальна товщина стінок по сайту вроді 30мм максимальна 50 це так я не помилився?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

08.02.2019 в 10:08, Русик сказав:

Спасибо за подсказку.Прийдеться сидеть на химекселеновской игле.:(

Цікавить їхні розміри 10 рамочника по фальцях

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Виготовив форму для варки з корпусів з ППС , але в Україні виникла проблема з придбанням полістиролу , обіцяли початок березня, зараз обіцяють на кінець травня. :(

Вирішив спробувати залити ППУ. 

Багато прочитав інформації , але є питання.

1.Розділювач, одні рекомендують олію+віск інші віск+бензин калоша . Що краще , форма металева? Чи можна звичайний бензин+віск? Пропорції?

2. Де краще купувати компоненти ППУ , щоб було як кажуть ціна-якість ?

Буду вдячний всім хто відгукнеться! Можна і в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перші залиті корпуса:IMG-5a146eee97120fd8a991edb45db21ad0-V.thumb.jpg.33d03c340bcc0fc580d80189c91f9d52.jpgIMG-ca8762dc3bd682ae176852a97b5ff365-V.thumb.jpg.5411d375a6c72ca4903ec7ddbbc6c8d1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Конструктор сказав:

Перші залиті корпуса:IMG-5a146eee97120fd8a991edb45db21ad0-V.thumb.jpg.33d03c340bcc0fc580d80189c91f9d52.jpgIMG-ca8762dc3bd682ae176852a97b5ff365-V.thumb.jpg.5411d375a6c72ca4903ec7ddbbc6c8d1.jpg

Яка вага, що можете сказати про якість, яка щільність (плотность))?

цікаво витрати компонентів в грн на 1 корпус?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Николай S сказав:

Яка вага, що можете сказати про якість, яка щільність (плотность))?

цікаво витрати компонентів в грн на 1 корпус?

Останій залив 2.100 кг плотність 120кг , з кожним виходить все краще , але ще  присутні місцями пузирки повітря , хоча в інших виробників їх теж бачив . Якістю задоволений , головне що корпус підходить по ромірам до моїх днищ, магазинів та криш. Компоненти купив по 120.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Конструктор сказав:

Останій залив 2.100 кг плотність 120кг , з кожним виходить все краще , але ще  присутні місцями пузирки повітря , хоча в інших виробників їх теж бачив . Якістю задоволений , головне що корпус підходить по ромірам до моїх днищ, магазинів та криш. Компоненти купив по 120.

 

Дякую, якщо врахувати  витрати  компонентів +5% массы от рассчитываемой плотности, то материалів  на корпус максимум на  270грн.

Форму сами делали или ...????????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Николай S сказав:

Дякую, якщо врахувати  витрати  компонентів +5% массы от рассчитываемой плотности, то материалів  на корпус максимум на  270грн.

Приблизно так , останій раз вийшла втрата компонентів 70 грам основна частина залишається в посуді для змішування і не веселика частина вийшла з форми . На перших взагалі втрати були більше 100грам та і з 70 потрібно ще зменшити. 

36 хвилин тому, Николай S сказав:

Форму сами делали или ...????????

Так робив сам . 

Тільки що, Конструктор сказав:

Приблизно так , останій раз вийшла втрата компонентів 70 грам основна частина залишається в посуді для змішування і не велика частина вийшла з форми . На перших взагалі втрати були більше 100грам та і з 70 потрібно ще зменшити. 

Так робив сам . 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Конструктор сказав:

Так робив сам

Як що не секрет, то з чого, маю на увазі з якого матеріалу виготовляли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Seos сказав:

Як що не секрет, то з чого, маю на увазі з якого матеріалу виготовляли?

Та не секрет, вся форма з чорного металу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Конструктор сказав:

Та не секрет, вся форма з чорного металу. 

Запитав, бо є задумка - верх і низ метал, а стінки з товстої вологістійкої фанери, але не знаю чи витримає навантаження така конструкція.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Seos сказав:

Запитав, бо є задумка - верх і низ метал, а стінки з товстої вологістійкої фанери, але не знаю чи витримає навантаження така конструкція.

Думаю витримає , при потребі можна додати ребра з профтруби. Один недолік що різні матеріали будуть по різному нагріватись і охолоджуватись , можливо це на якість сильно і не вплне , тим більше що це лише верх і низ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Seos сказал:

Запитав, бо є задумка - верх і низ метал, а стінки з товстої вологістійкої фанери, але не знаю чи витримає навантаження така конструкція.

а навіщо? Робіть все з чорного металу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як за горючисть матерiала Ппс ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, artemishe сказав:

а навіщо? Робіть все з чорного металу

Років десять тому, так і вчинив би, а на сьогодні на металоломі складно щось толкове знайти, а купувать новий метал, щоб зробить півтора сотні корпусів думаю економічно буде не обґрунтовано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Seos сказал:

Років десять тому, так і вчинив би, а на сьогодні на металоломі складно щось толкове знайти, а купувать н?овий метал, щоб зробить півтора сотні корпусів думаю економічно буде не обґрунтовано.

тю. ну а як ви хотіли? а що ви скажете коли справа дійде до покупки компонентів?

ну якшо у вас підходяща фанера вже є то будь ласка, але металл однозначно краще і мабуть дешевше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

4 хвилини тому, artemishe сказав:

тю. ну а як ви хотіли? а що ви скажете коли справа дійде до покупки компонентів?

ну якшо у вас підходяща фанера вже є то будь ласка, але металл однозначно краще і мабуть дешевше

Тому, що є фанера, тому її і беру за основу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Seos сказав:

Років десять тому, так і вчинив би, а на сьогодні на металоломі складно щось толкове знайти, а купувать новий метал, щоб зробить півтора сотні корпусів думаю економічно буде не обґрунтовано.

Я купував майже все з магазина , приблизно вийшло 5тис. матеріали .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Конструктор сказав:

Я купував майже все з магазина , приблизно вийшло 5тис. матеріали .

А яка товщина листа металу? Мені в принципі, як що робить з фанери, то потрачусь на фіксатори і витратні матеріали на зварювальні роботи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Seos сказав:

А яка товщина листа металу? Мені в принципі, як що робить з фанери, то потрачусь на фіксатори і витратні матеріали на зварювальні роботи.

Використовув 4мм, вартість 2000грн , також кутник 35мм і профтруби 40×40 , 30×30.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.03.2021 в 20:51, Конструктор сказал:

Перші залиті корпуса:IMG-5a146eee97120fd8a991edb45db21ad0-V.thumb.jpg.33d03c340bcc0fc580d80189c91f9d52.jpgIMG-ca8762dc3bd682ae176852a97b5ff365-V.thumb.jpg.5411d375a6c72ca4903ec7ddbbc6c8d1.jpg

Якщо не секрет яка собівартість і розміри?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...