Перейти к содержанию

Працевлаштування за кордоном: за та проти


Admiral

Рекомендуемые сообщения

Рік назад мені запропонували попрацювати в США пасічником. Після трьох днів вагань я все-таки погодився. Але не все так просто, як думалось. Пропасічникував 2013 рік я вдома. Але постійні думки про далекі краї не дають мені спокійно спати. Воно і досвіду набудеш, і грошенят підзаробиш, і далекі краї побачиш... Наскільки я чув, американці та канадці часто наймають бджолярів-іноземців: з Мексики, Нікарагуа тощо. За умовами їх законодавства, власник повинен відшкодувати вартість подорожі. Мексика суттєво ближча до Америки, ніж Україна. Але ж все одно наші туди літають на заробітки. Хто що знає? Поділіться досвідом. Хочете знайти вакансії на наступний рік? Напишіть в Гуглі: "beekeeper 2014" Як мінімум три канадських сайта з переліком вакансій ви побачите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Воно і досвіду набудеш, і грошенят підзаробиш, і далекі краї побачиш...

глядишь, там и остаться получится. Но тяжко, пожалуй, будет :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рік назад мені запропонували попрацювати в США пасічником. Після трьох днів вагань я все-таки погодився. Але не все так просто, як думалось. Пропасічникував 2013 рік я вдома. Але постійні думки про далекі краї не дають мені спокійно спати.
Ну так а суть проблемы то в чем? Вас в страну не пустили? Или сами передумали?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну так а суть проблемы то в чем? Вас в страну не пустили? Или сами передумали?
Хто що знає? Поділіться досвідом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто що знає? Поділіться досвідом.

Так вроде или тут в какой то теме, или на соседнем форуме человек тоже собирался в Канаду вроде, оказывается не все так просто. Там есть закон, прежде чем другова принять, нужно , чтоб на эту вакансию поначалу , чтоб местные ни кто не согласился. Тогда мол имеют право нанять с другой страны. Вроде как то так. Человек три года пишет, ищет, но местные козлы все находились на свободные места. Но вроде человек не терял надежду
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто що знає? Поділіться досвідом.

Так вроде или тут в какой то теме, или на соседнем форуме человек тоже собирался в Канаду вроде, оказывается не все так просто. Там есть закон, прежде чем другова принять, нужно , чтоб на эту вакансию поначалу , чтоб местные ни кто не согласился. Тогда мол имеют право нанять с другой страны. Вроде как то так. Человек три года пишет, ищет, но местные козлы все находились на свободные места. Но вроде человек не терял надежду
:hi::) Да да, писал такое :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зимою було оголошення - брали пасічників в Абхазію - пропонували 1000 у.о. в місяць. Знаю що з України поїхали туди... Може хтось в курсі що там і як....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже хочу в Канаде поработать , даже сверхурочно. Если что кто знает составлю компанию.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну так а суть проблемы то в чем? Вас в страну не пустили? Или сами передумали?
Суть проблемы в том, что я не знаю почему не вышло. Работодатель обычно не снисходит до объяснения причин отказа. Тебе даже не отказывают, просто не отвечают и все. До посольства я даже не дошел.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пропонували 1000 у.о. в місяць

Вигідніше в Україні за 2-3 тисячі в місяць :IMHO1::)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну так а суть проблемы то в чем? Вас в страну не пустили? Или сами передумали?
Суть проблемы в том, что я не знаю почему не вышло. Работодатель обычно не снисходит до объяснения причин отказа. Тебе даже не отказывают, просто не отвечают и все. До посольства я даже не дошел.
Еще больше стало не понятно....так а кто же тогда предлагал Вам работу, если работодатель Вам даже не ответил?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повно-повнісінько вакансій, можливість підписатись на розсилку нових оголошень на вашу електронну пошту і тому подібне, якраз зараз йде набір на 2014 р.. Щиро бажаю успіху! :)http://www.simplyhired.com/k-beekeeper-jobs.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повно-повнісінько вакансій, можливість підписатись на розсилку нових оголошень на вашу електронну пошту і тому подібне, якраз зараз йде набір на 2014 р.. Щиро бажаю успіху! :)http://www.simplyhired.com/k-beekeeper-jobs.html
Ну не так уж и полно, с пяток :) Давно обратил внимание, Штаты гораздо меньше ищут пчеловодов чем канадцы например или Австралия с Новой Зеландией.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я, в прошлом или позапршлом году подписался на получение новых вакансий с этого сайта, - шлют регулярно. В прошлом году написал несколько писем, пришел один-два ответа. Либо они их просто воспринимаю как спам, либо по возрасту не прошел (47 лет). А молодежи можно попробовать. Требования у них нормальные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В прошлом году написал несколько писем, пришел один-два ответа. Л
Это очень мало, рассылки должны измеряться сотнями. Я например на 1000 разосланных резюме, может с пол-сотни ответов получил, из них 99% - спасибо, если что, будем иметь в виду. Кстати рассылать нужно именно резюме написанное по ихним стандартам а не письма, письма они всерьез не воспринимают.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Штаты гораздо меньше ищут пчеловодов чем канадцы например или Австралия с Новой Зеландией.
Штаты тоже ищут. Но этим занимаются кадровые агентства. А канадцы с австралийцами скорее всего предпочитают работать напрямую. Мало ли что найдут кадровые агентства, им нужно втюхать рабочую силу и получить вознаграждение.
нужно именно резюме написанное по ихним стандартам а не письма, письма они всерьез не воспринимают.
И... примеры? Ведь именно подобные тонкости и хотелось бы узнать. К слову, где-то читал, что в штатах даже организовывают двухнедельные курсы для правильного оформления резюме. Хотелось бы, чтобы это оказалось неподтвержденной информацией. Ссылки на канадские сайты: http://www.honeycouncil.ca/careers.php http://www.wowjobs.ca/jobs-beekeeper-jobs http://www.albertabeekeepers.org/classified
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До 30-33 лет можно пробовать. Дальше...Можно и здесь "заделы" потерять. Чем раньше,тем лучше 23-28 самое то,и море покалено...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пропонували 1000 у.о. в місяць

Вигідніше в Україні за 2-3 тисячі в місяць :IMHO1::)
Підтримую. Якщо маєте зарплату 2000 – 3000грн., то краще залишатись в Україні. Роботодавець не буде / в більшості випадків/ займатись оформленням документів. Спочатку треба оформити LMO / займає біля 3 міс./, далі подавати документи на робочий дозвіл, триває такий процес 1,5 – 2 міс. Коли всі документи будуть на руках, то Вас запросять на співбесіду в посольство. Наступний етап - медичний огляд. Далі переліт в Канаду. Квиток коштує від 1300 дол. в дві сторони. Як правило Ви купуєте квиток. За LMO, Work Permit, співбесіду в посольстві, а також за медичну довідку треба платити. Якщо на будь-кому етапі прийде відмова, то гроші не повертаються.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

стандартное предложение для Канады -ненормированный рабочий день , 10 уе в час , 1 выходной , рабочая виза на 6 месяцев с правом продления в последующем на 6 мв , вытащить туда семью и легализоваться шансов мало , те практически никаких , да искать нужно пасеки где хозяева руско или польскоязычные иначе без знания языка будут проблемы , да еще одно но -это условия для пчеловода с опытом работы , а не для разнорабочих знающих как себя вести с пчелами и их присутсвии ))) Кто то правильно написал , если семьи нет и ничего не держит то можно пробовать , но еще раз пишу попросят документы о пчеловодном образовании и рекомендации :ah::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рекомендації і диплом про освіту / на англійській мові / , а також інші документи будуть вимагати показати. Все повинно бути завірено в нотаріуса. І ще багато чого будуть вимагати / треба мати на рахунку певну суму грошей, мати нерухомість…/. Все це допоможе в отриманні візи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пропонували 1000 у.о. в місяць

Вигідніше в Україні за 2-3 тисячі в місяць :IMHO1::)
Підтримую. Якщо маєте зарплату 2000 – 3000грн., то краще залишатись в Україні. Роботодавець не буде / в більшості випадків/ займатись оформленням документів. Спочатку треба оформити LMO / займає біля 3 міс./, далі подавати документи на робочий дозвіл, триває такий процес 1,5 – 2 міс. Коли всі документи будуть на руках, то Вас запросять на співбесіду в посольство. Наступний етап - медичний огляд. Далі переліт в Канаду. Квиток коштує від 1300 дол. в дві сторони. Як правило Ви купуєте квиток. За LMO, Work Permit, співбесіду в посольстві, а також за медичну довідку треба платити. Якщо на будь-кому етапі прийде відмова, то гроші не повертаються.
Мова йшла про Абхазію, тобто ніяких посольств і т.д. і т.п. все про що ви писали. Витрати на проїзд оплачує приймаюча сторона. Особисто я б поїхав
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджолопотам, я писав про Канаду. :hi:
Та й про Канаду те що Ви написали на 90% не відповідає дійсності. Я б не вводив в оману інших, якщо не володієте інформацією :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Роботодавець не буде / в більшості випадків/ займатись оформленням документів. Спочатку треба оформити LMO / займає біля 3 міс./, далі подавати документи на робочий дозвіл, триває такий процес 1,5 – 2 міс. Коли всі документи будуть на руках, то Вас запросять на співбесіду в посольство. Наступний етап - медичний огляд. Далі переліт в Канаду. Квиток коштує від 1300 дол. в дві сторони. Як правило Ви купуєте квиток. За LMO, Work Permit, співбесіду в посольстві, а також за медичну довідку треба платити. Якщо на будь-кому етапі прийде відмова, то гроші не повертаються.
Роботодавець якщо йому потрібні робітники буде робити доки, так як окрім нього їх ніхто і не може зробити. ДО и ЛМО робить роботодавець, він за них і платить, це передбачено законами Канади і вони робляться роботодавцем всередині країни. Терміни приблизно правильно вказали, а от співбесіди у посольствах вже давно не проводять, натомість можуть запросити результати ІELTS якщо у об"яві стоїть вимога знання англійського, на медогляд теж не всіх направляють, якщо контракт на 6 місяців, то медогляд не вимагають. За законами Канади, роботодавець зобовязаний оплатити перельот в обидві боки, забеспечити житлом робітників і канадці повірте притримуються цих законів. А от якщо скористатися порадою і шукати рускоязичних, то будьте готові, що наші з наших здеруть всі затрати які вони понесли - менталітет словянський однако. За розгляд у посольстві треба буде заплатити від 75 до 150$ взалежності від тривалості контракту. Якщо відмовлять, гроші справді не повертаються. Дипломи наші ніяк не котуються, а от підтверджений трудовий стаж можуть вимагати, рекомендації також, для них вони важливіші ніж дипломи. Взагалі не хочу писати багато букв, це все і на імігрантських сайтах пережовується, в решті решт все це прописано на Канадському державному імігрант.сайті - читайте... Просто хочу всім сказати, якщо не володієте ситуацією в повній мірі, не потрібно писати, щоб не вводити в оману тих, для кого ця інформація справді важлива. А тим хто шукає подібну інформацію теж хотів би дати пораду, не збирайте слухи по непрофільованих форумах, шукайте інформацію на оф.сайтах, вивчайте їхні закони, на відміну від наших вони дуже зрозумілі і прозорі. Да, ще одне, якщо Ви хочете поїхати попрацювати з метою підзаробити, то забудьте.. з чим поїдете, з тим і повернетеся. Це просто один з варіантів для тих хто шукає можливість назавжди покинути цю .....державу. Але і цей варіант не дає 100% гарантії
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Роботодавець якщо йому потрібні робітники буде робити доки, так як окрім нього їх ніхто і не може зробити. ДО и ЛМО робить роботодавець, він за них і платить, це передбачено законами Канади і вони робляться роботодавцем всередині країни. Терміни приблизно правильно вказали, а от співбесіди у посольствах вже давно не проводять, натомість можуть запросити результати ІELTS якщо у об"яві стоїть вимога знання англійського, на медогляд теж не всіх направляють, якщо контракт на 6 місяців, то медогляд не вимагають. За законами Канади, роботодавець зобовязаний оплатити перельот в обидві боки, забеспечити житлом робітників і канадці повірте притримуються цих законів. А от якщо скористатися порадою і шукати рускоязичних, то будьте готові, що наші з наших здеруть всі затрати які вони понесли - менталітет словянський однако. За розгляд у посольстві треба буде заплатити від 75 до 150$ взалежності від тривалості контракту. Якщо відмовлять, гроші справді не повертаються. Дипломи наші ніяк не котуються, а от підтверджений трудовий стаж можуть вимагати, рекомендації також, для них вони важливіші ніж дипломи. Взагалі не хочу писати багато букв, це все і на імігрантських сайтах пережовується, в решті решт все це прописано на Канадському державному імігрант.сайті - читайте... Просто хочу всім сказати, якщо не володієте ситуацією в повній мірі, не потрібно писати, щоб не вводити в оману тих, для кого ця інформація справді важлива. А тим хто шукає подібну інформацію теж хотів би дати пораду, не збирайте слухи по непрофільованих форумах, шукайте інформацію на оф.сайтах, вивчайте їхні закони, на відміну від наших вони дуже зрозумілі і прозорі.
ktish, Ви були в Канаді? Якщо так, то в якому році? З кожним роком стає важче отримати візу в Канаду. Вимагають нові документи. Якщо 4 роки назад мої знайомі отримали документи в два рази швидше, то зараз набагато все складніше. Ви писали про терміни, але вказати правильно ніхто не може!!! Зайдіть на сайт / канадський/ і побачите, що терміни змінюються кожний тиждень. Подавали документи разом в один день, а відповідь отримали з різницею в пару місяців. За всі довідки платили самі… За переліт платили самі... В одному з Вами згідний, що не треба працювати на україномовного чи російськомовного. Здеруть всі гроші, що були затрачені + проценти. Безкоштовний сир буває тільки в …. Покажіть мені закони де написано, що роботодавець зобов’язаний платити за переліт, забезпечити житлом… Він може це зробити, але не зобов’язаний. Ви писали тут, що розіслали 1000 резюме і практично ніхто не відповів. А якщо і відповів, то це була відписка. Чому так? Роботодавець шукає робочих і…не відповідає. А тому, що не все так просто. Ви самі собі заперечуєте! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...