Перейти к содержанию

Сітчаті днища у вуликах: досвід використання, рекомендації


Beecanin

Рекомендуемые сообщения

18 хвилин тому, Мико сказав:

Дефект очень не значительный 

В чем дефект, вкратце? Листы оцинкованные? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, АнатолийМ сказал:

В чем дефект, вкратце? Листы оцинкованные? 

Я лично его не заметил ,может не по центру лист стал на выштамповку 

Листы оцинкованные и говорят оцинковка не китайская 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Еще на Тетре сетки есть можно цены сравнить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

04.03.2021 в 12:20, siverit сказав:

У меня все днища на тканной сетке (на фрунзе всегда выписывал)

Как себя показывает просечная сетка - лапы пчёлам не отрывает?

Какую посоветуете лучше брать -

ПВС 3,2х13,4 0,5

ПВС 3,2х13,4 0,6

ПВС 2,0х8,0 0,5

ПВС 2,0х8,0 0,6   ?

Не вздумайте купувати 3,2*13,4 - бджоли пролазять (я вже перевірив :)).

05.03.2021 в 15:29, Александр К. сказав:

Еще на Тетре сетки есть можно цены сравнить...

В тетрі місяць тому нержавійка була дорожча.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.03.2021 в 12:20, siverit сказал:

Какую посоветуете лучше брать -

ПВС 3,2х13,4 0,5

ПВС 3,2х13,4 0,6

ПВС 2,0х8,0 0,5

ПВС 2,0х8,0 0,6   ?

3,5*3,5 плющенная, толстая и жесткая. После нее брал обычную ПВС - первый и последний раз, даже рядом не лежала. Плюс на Фрунзе, если не ошибаюсь, 1,5 м рулон, на 8-рамочниках хватает на 4 днища и остаётся отход ~20 см. А упомянутая мною по 2 метра в рулоне, на мой 8-рамочник 6 ровных кусков и полоска 2 см отхода, даже не в учет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, yu1986ra сказал:

 

В тетрі місяць тому нержавійка була дорожча.

Не могу утверждать про сетку но проволока у них была дешевле чем у всех брал н 321 по 160 грн\кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
08.03.2021 в 22:06, Александр К. сказав:

Не могу утверждать про сетку но проволока у них была дешевле чем у всех брал н 321 по 160 грн\кг

За такою ж ціною брав на фрунзе цю проволоку. Як вона себе поведе час покаже - поки не нат гував.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, yu1986ra сказал:

За такою ж ціною брав на фрунзе цю проволоку. Як вона себе поведе час покаже - поки не нат гував.

Не знал что фрунзе проволоку продает по 160... Я натянул нерж еще в январе\феврале все ок..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26.03.2021 в 22:01, Александр К. сказав:

Не знал что фрунзе проволоку продает по 160... Я натянул нерж еще в январе\феврале все ок..

Типу, не провисає, не послаблюється? Де рамки стоять, при якій температурі?

В мене чомусь завжди провисання коли зарання натягую (незалежно від металу проволоки).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, yu1986ra сказал:

Типу, не провисає, не послаблюється? Де рамки стоять, при якій температурі?

В мене чомусь завжди провисання коли зарання натягую (незалежно від металу проволоки).

Рамки в неотапливаемом помещении единственный плюс помещения что там сухо... Пока не провисли ... Железо правда лучше звенит чем нерж. но нерж тоже звенит...

6 часов назад, yu1986ra сказал:

В мене чомусь завжди провисання коли зарання натягую (незалежно від металу проволоки).

Может слабее тянете ... Втулки ставите?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28.03.2021 в 22:07, Александр К. сказав:

Рамки в неотапливаемом помещении единственный плюс помещения что там сухо... Пока не провисли ... Железо правда лучше звенит чем нерж. но нерж тоже звенит...

Может слабее тянете ... Втулки ставите?

 

Втулки ніколи не ставив - вважаю це тривалим і зайвим процесом, без якого можна обійтись. Натягую до вгинання боковушок, але завжди через два-три тижні проволока прослаблюється іноді аж до провисання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, yu1986ra сказав:

Втулки ніколи не ставив - вважаю це тривалим і зайвим процесом, без якого можна обійтись. Натягую до вгинання боковушок.

Підтримую. Втулки - іграшка. Все одно з часом, або проволока дасть слабину, або дерево прогнеться. 

28.03.2021 в 16:16, yu1986ra сказав:

В мене чомусь завжди провисання коли зарання натягую (незалежно від металу проволоки).

Я вам більше скажу. Те ж саме провисання відбувається і в навощених і відбудованих рамках. Просто там ви його вже не бачите. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Підтримую. Втулки - іграшка. Все одно з часом, або проволока дасть слабину, або дерево прогнеться. 

Я вам більше скажу. Те ж саме провисання відбувається і в навощених і відбудованих рамках. Просто там ви його вже не бачите. 

Але ж люди якось натягують зимою і кажуть, що весною все ок.

Тогоріч надивився ютубу, як там хвацько прикатують вощину до верхнього бруска і спробував відмовитись від проволоки в магазинах.... Спроба провалилась, м'яко кажучи.

Такий варіант підходить тільки якщо вулики стоять вдома. Якщо везти на точок, то в мене відламувались/відпадали до третини вощин. - при навощуванні вощина часто хвилями йшла (у вулику бджоли склеювали сусідні рамки). А так все швидко, одні +.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, yu1986ra сказав:

Але ж люди якось натягують зимою і кажуть, що весною все ок.

Тогоріч надивився ютубу, як там хвацько прикатують вощину до верхнього бруска і спробував відмовитись від проволоки в магазинах.... Спроба провалилась, м'яко кажучи.

Такий варіант підходить тільки якщо вулики стоять вдома. Якщо везти на точок, то в мене відламувались/відпадали до третини вощин. - при навощуванні вощина часто хвилями йшла (у вулику бджоли склеювали сусідні рамки). А так все швидко, одні +.

Менше треба дивитись ютуб і повторювати те, на чому люди заробляють гроші, які скоби, дирокол і дріт, не треба винаходити велосипед, а сісти і тиснути на педалі. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Ворон сказав:

Менше треба дивитись ютуб і повторювати те, на чому люди заробляють гроші, які скоби, дирокол і дріт, не треба винаходити велосипед, а сісти і тиснути на педалі. :hi:

А з іншого боку, завжди можна зробити щось краще, легше, швидше. Або й не робити взагалі і буде тобі добре. 

Відмова від проволоки в магазинах скоротила час на процес підготовки рамок, але час біля вулика з таким магазином (поки не відбудують) зріс.

В цьому році, замість прикатування, спробую пристрілювати вощину степлером через реєчку 2-3*12мм. Хтось так робив?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, yu1986ra сказал:

В цьому році, замість прикатування, спробую пристрілювати вощину степлером через реєчку 2-3*12мм. Хтось так робив?

А что есть проблема с приобретением трансформатора на 12 вольт

К верхнему бруску не прикатываю уже лет 5 

просто верхний ряд проволоки 5 мм от бруска 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, yu1986ra сказал:

Втулки ніколи не ставив - вважаю це тривалим і зайвим процесом, без якого можна обійтись. Натягую до вгинання боковушок, але завжди через два-три тижні проволока прослаблюється іноді аж до провисання.

Причина втулки :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Мико сказав:

А что есть проблема с приобретением трансформатора на 12 вольт

К верхнему бруску не прикатываю уже лет 5 

просто верхний ряд проволоки 5 мм от бруска 

Я лишаю 15-20мм і ніколи не прикатував на гніздових. Магазинні пробую взагалі без проволоки прикатуючи/пристрілюючи вощину до верхнього бруска.

 

І по темі весна, певно, знов буде затяжна і холодна - сітчаті днища заміню на глухі до червня.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.03.2021 в 16:16, yu1986ra сказал:

В мене чомусь завжди провисання коли зарання натягую (незалежно від металу проволоки).

Затягую зарання, закріпляю, а перед навощуванням проходжу "волною" і нема проблем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Петр Павлович сказав:

Затягую зарання, закріпляю, а перед навощуванням проходжу "волною" і нема проблем

А для "повторного" (після переплавки старого сота) використання проволока після "волни" годиться? Знову "волною" проходите?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, yu1986ra сказал:

А для "повторного" (після переплавки старого сота) використання проволока після "волни" годиться? Знову "волною" проходите?

Годиться. Використовую дріт з нержавійки. Вирізав стільник, почистив рамку, перед навощуванням прйшов "волною". Якщо дріт сильно розтягнувся, то виймаю гвіздок і підтягую вручну. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 08.03.2021 в 20:36, Абсолютный максuмум сказал:

3,5*3,5 плющенная, толстая и жесткая.

Шо це за сітка? і скільки коштує? бо сьогодні на фрунзе брав пвс 2Х6  1.5Х0.5 м - 195 грн((((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Іван Затуливітер сказал:

Шо це за сітка? і скільки коштує? бо сьогодні на фрунзе брав пвс 2Х6  1.5Х0.5 м - 195 грн((((

Сторінка №31 цієї теми, Игоревич давав контакти і фото. Брав там само, приблизно тоді ж. Може і недешево, але витяжну сітку після неї хотілось швиргонути кудись подалі з очей. За якість 17-18 року я можу ручатись, що і по якій ціні випускають там зараз - я не знаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Іван Затуливітер сказал:

Шо це за сітка? і скільки коштує? бо сьогодні на фрунзе брав пвс 2Х6  1.5Х0.5 м - 195 грн((((

Это сита для элеваторов. Там отверстия калибровочные, бывают и круглые и продолговатые.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Абсолютный максuмум сказав:

Сторінка №31 цієї теми, Игоревич давав контакти і фото. Брав там само, приблизно тоді ж. Може і недешево, але витяжну сітку після неї хотілось швиргонути кудись подалі з очей. За якість 17-18 року я можу ручатись, що і по якій ціні випускають там зараз - я не знаю

Я теж брав відмінна сітка минулого сезону хотів докупити то попросили зачекати.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...