Перейти к содержанию

Сітчаті днища у вуликах: досвід використання, рекомендації


Beecanin

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

В нормальных семейках без особой разници. а если это безматочный чахлык то его и через сокращённый леток осы разбомбят

Сергей,разбомбят-не разбомбят,но то что в 2017-м осенью у меня была пошесть осиных тварей факт.

Я под пленкой до 50 шт за раз давил.И это при наглухо закрытых нижних летках и верхних на две-три пчелы.

Меда утащили они тогда прилично.

Да,пчела их гоняет и бьет,но так они-ж клубам не давали спокойно формироваться,бегая по пчелам и среди них.

И такая ерунда с осами у меня периодически раз в два-три года.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Егор Юрьев сказал:

Сергей,разбомбят-не разбомбят,но то что в 2017-м осенью у меня была пошесть осиных тварей факт.

Я под пленкой до 50 шт за раз давил.И это при наглухо закрытых нижних летках и верхних на две-три пчелы.

 

Вот я и говорю что особой разници нету или у тебя полностью дно открыто или в низу леток и только щель.   

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звертаюсь до колег у кого БК на145 рамку.Сьогодні був хороший обліт.При огляді сімей, у яких більше місяця є розплід у верхніх корпусах і яким давав у пакетах мед, виявилось,що у нижніх корпусах мед у рамках залишився майже цілим.Днище глибоке + сітка ,зверху- плівка утеплювач.Чому бджоли покинули нижні корпуси і перейшли уверхні, чи варто поміняти їх місцями,щоб мед був над розплодом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Пасічник+ сказал:

Чому бджоли покинули нижні корпуси і перейшли уверхні, 

тому що дiрка замiсть дна 

ось i втекли де теплiше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Більша частина сімей находяться з розплодом у нижніх корпусах,зверху ще багато меду, чому ці сім"ї теж не піднялися у верхні корпуси?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пасічник+ сказал:

Більша частина сімей находяться з розплодом у нижніх корпусах,зверху ще багато меду, чому ці сім"ї теж не піднялися у верхні корпуси?

Це теж дивно 

бо завжди в 145 клуб сiдае в двох корпусах 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Мико сказал:

тому що дiрка замiсть дна 

ось i втекли де теплiше 

Я під гніздо на зиму завжди ставлю для повітряної подушки порожній корпус. З сітчастим дном вологи немає, з глухим, якщо  через верх не зробити як слід відхід вологи, то буде біда

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://www.youtube.com/channel/UCqcOXYMnbmbnMoUUQG9liow

На моём канале есть интересное видео про донья из паллет. Рекомендую посмотреть!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Утримую більшу частину пасіки у вуликах Паливоди, дно - сітка, де на все дно, де на половину. Кожну зиму ставив вниз порожній корпус (155 мм). А в цьому році лінуюсь. Підкажіть чи можна зимувати без порожнього корпусу знизу? Зимую на вулиці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Петр Павлович сказал:

Утримую більшу частину пасіки у вуликах Паливоди, дно - сітка, де на все дно, де на половину. Кожну зиму ставив вниз порожній корпус (155 мм). А в цьому році лінуюсь. Підкажіть чи можна зимувати без порожнього корпусу знизу? Зимую на вулиці.

Да все можно. Но по своему опыту убедился что только на пустом, и не на половинке а на целом /или две половинки на кучу/. Меньше зацветают, лучше зимуют, подмора меньше. И тоже зимую на улице в тонкостенных.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.09.2019 в 11:09, Иосифович сказав:

Підкажіть чи можна зимувати без порожнього корпусу знизу?

так можна, але під вулик підставте щось типу ящик... тищик... мищик... вищик... а від вітру захист всеодно потрібен, щоби у вулик не задувало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Любомир сказал:
В 08.09.2019 в 12:09, Иосифович сказал:

Підкажіть чи можна зимувати без порожнього корпусу знизу?

так можна, але під вулик підставте щось типу ящик... тищик... мищик... вищик... а від вітру захист всеодно потрібен, щоби у вулик не задувало.

Звиняйте пане але то не мое запитання. Ви тр1шки перепутали. То я в1дпов1дав.
Тепер по вуликах ---ящик, тищик, мищик,---- як стояли на ракушняку+виноградний стовбчик, так 1 зимували.. але я сво1х загодовував в серпн1 то вони 1ще встигали щ1лини запропол1сувати. У вулик до весни я не заглядав, та-й пас1ка огорожена глухою, 2,0 х метровою огорожею, --то що нам т11 в1три.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Кто нибудь замечал влияет ли сетчатое дно на развитие моли в улье ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.09.2019 в 22:37, Петр Павлович сказал:

Утримую більшу частину пасіки у вуликах Паливоди, дно - сітка, де на все дно, де на половину. Кожну зиму ставив вниз порожній корпус (155 мм). А в цьому році лінуюсь. Підкажіть чи можна зимувати без порожнього корпусу знизу? Зимую на вулиці.

я раніше вважав за обов'язкове дістати 10у рамку з корпусу.  і цього року трошки помучився а потім кинув. на два корпуси загодував і все.  головне не оглядати весною раніше квітня,  вони самі і підмор викинуть,  і запліснявілі рамки почистять.  сітка на все дно.  рамка 230.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, 8oron1 сказал:

Кто нибудь замечал влияет ли сетчатое дно на развитие моли в улье ?

В себе проблем не бачу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, 8oron1 сказал:

Кто нибудь замечал влияет ли сетчатое дно на развитие моли в улье ?

Я думаю ца залежить від сили сімей.  Теж дно сітка. В слабих сім'ях молі зустрічаю трохи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 7 вересня 2019 р. в 22:37, Петр Павлович сказал:

Утримую більшу частину пасіки у вуликах Паливоди, дно - сітка, де на все дно, де на половину. Кожну зиму ставив вниз порожній корпус (155 мм). А в цьому році лінуюсь. Підкажіть чи можна зимувати без порожнього корпусу знизу? Зимую на вулиці.

Минулого року зробив такий експеримент. На рутівському корпусі. Зимівля дуже добра. Але розвиток весною дуже повільний. Не витримав та підсилив двома печатними 10-го травня. Згадаємо що весна була холодна. Отже сади не взяла. А далі все пішло ок"ей. І хоча акаціі та липи не було минулоріч, та з різнотрав'я принесли корпус меду на 1 липня (на моє здивування). Матку у верхній не пустили.  За місяць знов дали 10 рам меду. І на 25 серпня знов корпус був повномедним (золотарник). Його вже залишив в зиму. Та тепер вже вирішив зимувати у двох. В нижньому лишив 6 розсунутих рам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, 8oron1 сказал:

Кто нибудь замечал влияет ли сетчатое дно на развитие моли в улье ?

У себя такого не замечал... Моли много в этом году... Скорее от пчел зависит у одних моль чуть ли не по рамкам в гнезде бегает зато у других даже в подкрышнике не встретишь... видно это как с гигиенической функцией у одних на дно страшно глянуть зато в соседнем улье крошки восковой не найдешь..:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

напишіть хтось, де можна сітку на дно замовити, щоб недорого. Можна в лічку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Олександр Коваль сказал:

напишіть хтось, де можна сітку на дно замовити, щоб недорого. Можна в лічку

https://www.frunze.ua/setki-svarnaya-setka-prosechno-vytyazhnaya-filtrovaya-shtukaturnaya-setka-i-dr/prosechno-vytyazhnaya-setka-pvs/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Мико сказал:

У меня все днища на тканной сетке (на фрунзе всегда выписывал)

Как себя показывает просечная сетка - лапы пчёлам не отрывает?

Какую посоветуете лучше брать -

ПВС 3,2х13,4 0,5

ПВС 3,2х13,4 0,6

ПВС 2,0х8,0 0,5

ПВС 2,0х8,0 0,6   ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, siverit сказал:

Какую посоветуете лучше брать -

все берут вот такую

 Сетка оцинкованная лист 1500*500*0.5

размер ячейки по диагонали - 2х5 
ширина перемычки  - 1 мм;

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но я беру решета 

Они правда немного дороже Решета к ОВС,ЗВС,СМ,КЗУ,ЗАВ,БСХ,Петкус \531 зерноочистительные машины: 355  грн. - Запчасти для спец / с.х. техники Запорожье на Olx

Последний раз брал в  прошлом году 

за два листа 500 гривен 

конфигурация вот такая Решета, сита, перфорированный лист, купить, цена

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, Мико сказав:

Последний раз брал в  прошлом году 

за два листа 500 гривен 

конфигурация вот такая 

Какой размер листа? Где берете подскажите. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, АнатолийМ сказал:

Какой размер листа? Где берете подскажите. 

Всё тот же завод Фрунзе 990 х740

Брал не кондицию ,потому что сортовой лист 450 гривен 

Дефект очень не значительный 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...