Перейти к содержанию

Медозбір 2013


Маркіян

Рекомендуемые сообщения

Порівняємо медозбори по регіонах. Бажано вказувати з яких медодаїв одержані результати та загальну масу меду по пасіці. Загальна маса зібраного меду на моїй пасіці приблизно 500 кг в перерахунку на 30 зимовалих сімей. Весняний медозбір з ріпаку, садів. Літній сильніший з різнотрав"я та гречки. Майже всі дали по 15 л. Хотів зробити два питання в опитуванні. Та брак досвіду. Не вийшло. Спробую створити заново.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обєднати, на жаль, неможливо. Краще було б опитувати по кілограмам чи літрам. 0-10, 10-20. Ато слабкий медозбір у одного це по нулям, а у іншого 50 кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в етом сезоне по 60 кг на зимовалую только стационар. :hi: с 20 семей перезимовавших 9 продано весной , сейчас в зиму уходит 24 семьи (+ 170 плодних маток получено)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на 20 зимовалых из них 2 племенные 1358 кг и +28 отводков

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этом году взял 110 л с трёх зимовалых семей :ay: +оставил в зиму по корпусу (230) !Взяли с садов+акация+липа+разнотравье (бурьяны),подсолнуха вообще небыло -СТАЦИОНАР!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 літр на зимувалу сімю. Стаціонар. Ближче до півночі вінницької області.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В круговую на зимовалую семью 98 кг План не выполнен причин много : 1 весенняя потрава лётной пчелы в сильных семьях 2 продажа самых сильных семей 3 неделя нелётной погоды во время ГВ 4 лень докачивать магазины Оставил по 5 полномёдных, которые надо бы откачать Тогда и перевыполнение было бы Год хороший как я и прогнозировал , но для меня тяжелый Внучка родилась 30 апреля Дедушка в заботах май провёл ,между домом и пасекой +стройка Необходим был контроль за бригадой Сделан всего один отводок на нимкеню В-33 :az:Стационар

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На круг принесли по 90кг.Год сщитаю нормальным. Акацыя немного подкачала зато подсолнух, перекрыл все.Карника рулит. В роэвом было всего одна семя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рік середній по меду. Рапс носити не захотіли ( в радіусі 2 км було 300 га), але, можливо, це на краще. Акація в цьому році якась "хвороблива"- багато дерев під час взятку стояли чорними, і зараз чомусь в такому ж стані), тому взяток- трохи нижче середнього. Липа- дала рекордну кількість меду за останні 20 років, незважаючи на сильне роїння і моє невміння працювати з корпусними вуликами :ah: . З соняхом в цьму році були напряги- просівші сім"ї ( роїння, тиха заміна маток під час липи), оброблення полів ядохімікатами ( деякі сім"ї конкретно посипалися), підвів пізній сонях, який відцвівся за 12 днів... ТОму з соняха вийшло на 15 кг менше меду з б/с, ніж в минулому році. В цілому- план виконано по фінансам (допомогла липа), але не виконано по кількості меду ( підвів сонях). Тому виконання мрії- накачати 10 тон за сезон- переноситься на майбутнє :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вышел из зимы с 5 семьями.Успешно сделал три отводка(на маток Мельника и шаровую Фабро).Еще четыре отводка (на бакфаст и карпатку,по 2 шт) навернулись в первые недели своего существования,два из них по-моему уработали шершни,т.к.остались в основном брюшки от пчелы.Конечно тут и невозможность регулярно и прогнозируемо бывать на пасеке,ну и отсутствие должного опыта,.Короче с расширением маемо тэ що маемо.По меду на стационаре откачал итого 180 литров ровно,17 полурамок взял секционным.Мед оставил только на рамках с расплодом.Пасека в селе.Есть местами акация,липа,небольшой заброшенный колхозный садочек.На фермерских полях в радиусе 5 км исключительно кукуруза по черной земле,бурьянчик только вдоль дорог да по лугам вдоль реки.Считаю,что по меду для меня год удачный,тем более первый полностью самостоятельный.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Акации взяли по 15 кг на семью и подсолнух 50-55кг на семью. Роения небыло, матки заменены на 70%. Для стационара сезон нормальный :ay: из 102семей 7000кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ая опять ничего не взял, пролетаю и в етом году как фанера...Кто поможет меду на чай!!!???:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ярослав Иванович,могу подкинуть килограм 500 акации,и 100-150 летнего разнотравья.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ярослав Иванович,могу подкинуть килограм 500 акации,и 100-150 летнего разнотравья.
Ярослав Иванович столько чая не выпьет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю скільки в мене меду...Не ставив собі за мету рахувати...Мене більше цікавить не загальна кількість,а ККД моєї пасіки,чи вірніше-прибутковість з урахуванням вкладених коштів і витраченого часу та сил...Відкачував не з усіх вуликів одночасно,а по мірі його реалізації...Приїхав,відкачав з одного вулика,тут же розлив по банках(10-12 трилітрових,в середньому),взяв пару свіженьких гарнозапечатаних рамок,і на Одесу...Продавав соняшник з різнотрав"ям по 150 гривень за три літри і соторамки по 200 грн за штуку...Травневого меду практично не було...Такі поїздки роблю один-два рази на тиждень...Реалізую серед знайомих,знайомих знайомих і т.д...Вуликів з десять ще не відкачував...Тобто,фактично,цього року я качав мед один раз...Повторююсь:-різнотрав"я і соняшник-ось і весь раціон моєї пасіки...Результат:-в середньому 2000грн на зимувалу сім"ю...Плюси я бачу в тому,що відсутня стадія масової авральної качки та стадія зберігання...Мінуси-цей метод прийнятний лише для невеликої пасіки,і друге-це проблеми,що виникають при пізньому відкачуванні(густота меду і провокування бджолиного злодійства)....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мінуси-цей метод прийнятний лише

коли є знайомі, які самі, або їх родичі не мають бджіл. У нас таких вже майже не залишилось, всі кругом пасічники.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мінуси-цей метод прийнятний лише

коли є знайомі, які самі, або їх родичі не мають бджіл. У нас таких вже майже не залишилось, всі кругом пасічники.
Абсолютно з Вами погоджуюсь...Але перші два роки я майже весь мед роздавав задарма...Підсаджував на голку,так би мовити...В моїх умовах це спрацювало...В Ваших,напевно,єдиний шлях - це збільшення кількості,щоб заробити на опті...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Год средний, с зимовалой семьи вышло 112 кг (80 литров). Основной взяток был с акации (20-21 кг (13-14 литров)) и подсолнух с разнотравьем (91-92 кг (65-66 литров).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

7,5 тонны. Нормально :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Від 14 зимувалих сімей накачав близько 360 кг меду перший раз після акації, далі гречка+липа, закінчив сезон різнотравям. Пасіку довів до 35 шт рої +відводки рік видався удачним

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...