Перейти к содержанию

Медова ярмарка у Києві 14-19.08.2013


Гармаш

Рекомендуемые сообщения

Стесняюсь спросить :ah: ,так как живу под Киевом :ae: .Какого числа начало ярмарки в Киеве?С уважением :hi:
С 14 по 19 августа.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Адміна прошу не банити, але адміністрацію інституту інакше як паскудами не назвеш. Щойно дізнався, що місце на ярмарці коштуватиме 1800 грн. Паразитують на нас, пасічниках, надумують нікому не потрібні "наукові" праці, отримують наукові звання - і так безсовісно деруть із нас же за неприбране і необлаштоване місце на ярмарці. Завдяки нам вони існують, отримують зарплату, їздять по закордонних відрядженнях - і все це без ніякої користі для простого пасічника. То хоч би вже посприяли, щоб ми могли мед продати без здирництва, і так закупочна ціна нижче нікуди. А головна проблема в бджільництві сьогодні - це збут. Так ні ж, столична алчність і тут заграла. Теж мені, профільний інститут... Та нафіг ви там здалися, паразити... А народ (пасічники) все мовчить... Гидко на душі, справді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Адміна прошу не банити, але адміністрацію інституту інакше як паскудами не назвеш. Щойно дізнався, що місце на ярмарці коштуватиме 1800 грн. Паразитують на нас, пасічниках, надумують нікому не потрібні "наукові" праці, отримують наукові звання - і так безсовісно деруть із нас же за неприбране і необлаштоване місце на ярмарці. Завдяки нам вони існують, отримують зарплату, їздять по закордонних відрядженнях - і все це без ніякої користі для простого пасічника. То хоч би вже посприяли, щоб ми могли мед продати без здирництва, і так закупочна ціна нижче нікуди. А головна проблема в бджільництві сьогодні - це збут. Так ні ж, столична алчність і тут заграла. Теж мені, профільний інститут... Та нафіг ви там здалися, паразити... А народ (пасічники) все мовчить... Гидко на душі, справді.
:ay::ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звертаюся до ПРОІНФОРМОВАНИХ - при розміщенні оголошень про проведення фестивалів, ярмарок і інших святкових заходів, що передбачають організовану реалізацію меду та бджолопродуктів вказувати орієнтовну вартість участі у заході. Очевидно, є сенс вказувати, чи буде дозволена реалізація питних медів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вказувати орієнтовну вартість участі у заході.

Вы забыли в какой стране живёте! :):IMHO1::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

Скажіть будь ласка,в яких числах травня відбудеться ярмарка у Києві?Якщо цю інформацію я пропустив,зарані вибачаюсь :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажіть будь ласка,в яких числах травня відбудеться ярмарка у Києві?Якщо цю інформацію я пропустив,зарані вибачаюсь

http://www.prokopovich.com.ua/index.php?op...;view=frontpage
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Был на этой ярмарке. Смотреть было не на что.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Был на этой ярмарке. Смотреть было не на что.

Да Вы и в Харькове были и тоже ничего не увидели :) А я вот насмотрел на новенькие турецкие РР. Прикупил, оч понравились. И цена и качество.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Был на этой ярмарке. Смотреть было не на что.

Да Вы и в Харькове были и тоже ничего не увидели :) А я вот насмотрел на новенькие турецкие РР. Прикупил, оч понравились. И цена и качество.
Так поделитесь фото с теми кто не смог попасть на виставку :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

о.Александр, http://tochok.info/forum/index.php?s=&...st&p=207746 Пожалуйста!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Денис, благдарю и за одно извиняюсь за невнимательность :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Теж мені, профільний інститут... Та нафіг ви там здалися, паразити... А народ (пасічники) все мовчить... Гидко на душі, справді.

putnic, як на мене, - то саме з них, цих дармоїдів, нам і потрібно починати люстрацію :IMHO: ! Тільки зверніть увагу на те, що подія була торік!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...