Jump to content

Конкурс "Питні меди"

Хуторянин
 Share

Recommended Posts

Leo, Спасибо. :az: Проблема поставлена. Но решение будет не скоро.

Цікаво почути після перегляду хто як зрозумів коментар журналістки.

Уж очень хочется государству обложить налогом и медовые вина. И глава гильдии неприлично прогибается перед Виктором Андреевичем,что ему некогда этим вопросом занятся. При правлении В.А. и субсидию забрали у пчеловодов. В.А. ни до кого в Украине дела нет и времени, кроме как своей бригады.

При правлении В.А. и субсидию забрали у пчеловодов. В.А. ни до кого в Украине дела нет и времени, кроме как своей бригады

Хотя б не мешали.

Хотя б не мешали.

У нас вся економіка розвивається по принципу: допоможіть, в розумінні не мішайте

Уж очень хочется государству обложить налогом и медовые вина. И глава гильдии неприлично прогибается перед Виктором Андреевичем,что ему некогда этим вопросом занятся. При правлении В.А. и субсидию забрали у пчеловодов.

Хотя б не мешали.

У нас вся економіка розвивається по принципу: допоможіть, в розумінні не мішайте

Отож правий, здається, О. Д. Комісар, коли каже що не треба нічого просити, ніяких субсидій, бо як зацікавляться державні органи нашими проблемами, то рентабельність пасік різко зменшиться...

Баришівка зустрічала гостей по святковому. post-218-1235584961_thumb.jpg Йде реєстрація зразків. post-218-1235584634_thumb.jpg Прибув голова комісії професор Литовченко О.М. post-218-1235584769_thumb.jpg Торгували хто чим багатий.post-218-1235584847_thumb.jpgpost-218-1235584881_thumb.jpg Урочисте відкриття.post-218-1235585048_thumb.jpgpost-218-1235585080_thumb.jpgpost-218-1235585106_thumb.jpgpost-218-1235585143_thumb.jpg Робота альтернативної дегустаційної комісії :umora:post-218-1235585239_thumb.jpg :az: Потім була дружня вечеря. :az: (не фотографував ) :IMHO1: Почесні гості - професор В.П.Поліщукpost-218-1235585811_thumb.jpg С.О. Шмуля post-218-1235585869_thumb.jpg Вони починали post-218-1235585923_thumb.jpg Микола Горніч, Василь Соломка, Олександр Кобцев. Ми вчимося і продовжуєм post-218-1235586082_thumb.jpg Повного переліку переможців конкурсу в мене зараз нема, але В.С. Барабаш обіцяв переслати мені ці документи. Тоді дам інформацію. :hi: Зараз повідомлю, що ВСІ конкурсанти з Луцька поїхали додому з медалями. :ae:

post-218-1235585658_thumb.jpg

post-218-1235585684_thumb.jpg

Вітаю ЗЕМЛЯКІВ-МЕДАЛІСТІВ з перемогами!!! Бажаю міцного здоров"я, щастя, радості, наснаги! :ole_ole::az::ole_ole::baby::baby::baby:

Здоровлю усіх конкурсантів землі Луцької!Хто мав би сумніви?!

Вітаю ЗЕМЛЯКІВ-МЕДАЛІСТІВ з перемогами!!! Бажаю міцного здоров"я, щастя, радості, наснаги! opr06KBF.gif az.gif opr06KBF.gif opr06KWB.gif opr06KWB.gif opr06KWB.gif

Здоровлю усіх конкурсантів землі Луцької!Хто мав би сумніви?!

Щиро радий за волинян, але мушу зауважити що на останній фотці хлопці з різних регіонів, принаймі одног з Івано-Франківщини добре знаю(зліва третій) - його апіфітобальзам в шафці стоїть - унікальний трунок :ay:

Струк, поздравляю Вас с медалью! Удачи!

одног з Івано-Франківщини добре знаю(зліва третій) - його апіфітобальзам в шафці стоїть - унікальний трунок

Це Костя Лецин. Дивіться дев"ятини у Соломки. (мої фото в темі "громадські організації") На конкурсі було навіть медове шампанське.! ВСІМ дякую за вітання від свого імені і від всіх причетних до проведення конкурсу. :hi:

Це Костя Лецин.

Это тот который улей Поливоды модифицировал? Посмотрел последнюю Фотографию и с грустью подумал, что молодежи нет. То ли они еще не пришли к виноделию, то ли понимают что выстаки и конкурсы много им не дадут.

ВСІМ дякую за вітання

.....і запрошую всіх .(вказати місце ......) для зняття проби. ;) Це я так продовження написав, щоб Struk знав, як треба написати :wave:

Посмотрел последнюю Фотографию и с грустью подумал, что молодежи нет. То ли они еще не пришли к виноделию, то ли понимают что выстаки и конкурсы много им не дадут.

Сергій Миколайович дуже вдало підмітив суть проблеми. Наша молодь набагато прагматичніша і практичніша в своїх діях (маю на увазі молодь, яка щось справді робить) за наше покоління, і не хоче тратити час на дії які можливо дадуть результат через пів-року, а можливо і не дадуть. Починаючи тиждень, хлопець думає, що в суботу доре було б сходити зі своєю дівчиною в клуб, а вхід на одного 40,- грн., або не завадило б ознайомитись з ще однією з комп"ютерних програм, чи вивчити принцип дії інжектора до авто нової моделі, переїхати на пасіку перевірити хід зимівлі бджіл, та будь що... , що дасть результат найближчим часом. Підійти до виноробства. До нього можна підійти, коли в тебе вже все ОК!, маєш вільний час на освоєння технологій виноробства, є де жити, повний стіл різносолів, ти можеш через 10 хв. вирушити у подорож в будь яку сторону світу, в кишенях повнісінько "бобла" на будівництво винних погребів, та придбання чанів для бродіння вина. Погодьтесь, проблема "накачана" штучно. Пройшло три доби з моменту виходу в ефір сюжету про конкурс медових вин в Баришівці, а на нашому форумі, по темі лише кілька відгуків. Висновок - бджолярів не цікавить ця проблема. Виходить так, що це питання актуальне лише кільком відсоткам пасічників.
Уж очень хочется государству обложить налогом и медовые вина. И глава гильдии неприлично прогибается перед Виктором Андреевичем,что ему некогда этим вопросом занятся.

В усіх країнах податком обкладається діяльність, що приносить прибуток. В нас все чітко і ясно, раз вино, значить алкогольний напій, раз алкогольний напій, купуй ліцензію за 500 тис. грн. і успіхів тобі в справах. Проблема в іншому, в людини немає грошей для старту, так шукай гроші. Не маєш достатньої суми, - шукай спонсора або однодумця. Я не агітатор президента, але при чому тут Віктор Андрійович? Все просто, не дає рухатись вперед медоварам наша українська жаба, що живе в душах деяких людей, потенційна недовіра до майбутнього партнера по бізнесу. Який вихід?! Або мінятись самому, або міняти законодавство держави. Перше - реальність, друге - утопія, один фермер говорив, щоб мати представника своїх інтересів (ФЕРМЕРІВ, тобто ЗЕМЛЕРОБІВ, ЛЮДЕЙ ЯКІ ВИРОЩУЮТЬ НАМ ХЛІБ) в обласній Раді народних депутатів, партія (-Ї) попросили спонсорство в розмірі 100 - 300 тис.грн.. А скільки поросять за представництво у Верховній Раді України, яка може міняти законодавство? А в Президента і так головної болі вистачає, майбутні вибори, та зрештою і про світову кризу згадайте.

Leo,десь відсотків на 90 з вами погоджуюсь.Але ж медоваріння тільки-тільки спинається на ноги.Така шкала податків його згубить в колисці.Ви ж не станете прирівнювати виробництво горілки з нафти та витримку щонайменще пів року медового питва?!Мене інше цікавить--чому зовсім не реагують і не коментують ситуацію ГІЛЬДІЯНТИ?????

Мене інше цікавить--чому зовсім не реагують і не коментують ситуацію ГІЛЬДІЯНТИ?????

Можливо тому,що відбулись деякі позапланові речі? А можливо й тому, що не очікували такого повороту подій? :dntknw:

Leo,десь відсотків на 90 з вами погоджуюсь.Але ж медоваріння тільки-тільки спинається на ноги.Така шкала податків його згубить в колисці.Ви ж не станете прирівнювати виробництво горілки з нафти та витримку щонайменще пів року медового питва?!Мене інше цікавить--чому зовсім не реагують і не коментують ситуацію ГІЛЬДІЯНТИ?????

Так отож... Гільдіянти чомусь не коментують... Як на мене, то вони не сприймають спілкування на нашому форумі як щось варте уваги. Стосовно медоваріння, яке спинається на ноги. Те, що воно спинається, це ви так думаєте, насправді воно вже на ногах. Відвідайте нижчеподану сторінку інету і погляньте, яких здобутків ( ! ) досягло в цьому напрямку ВГО "Братство бджолярів України": http://beekeeping.com.ua/html/events/200811_london_show.html

Допоки своїх думок не висловлять представники Гільдії,ми можемо демонструвати своє бачення скільки завгодно.Але організація модоварів,міркую,наразі контактує у цьому напрямку з відповідними державними службами і нам лишається лише чекати угоди.Ну,доки вони там чубляться,перехилю я чарчину трунку,доки міліція чи податківці претензвй не висунули... :az:

Если они и не обращают на нас внимание ,кому от этого стало хуже Как сказала Коко Шанель- мне без разницы что вы думаете обо мне -потому что я не думаю о вас

Ну,доки вони там чубляться,перехилю я чарчину трунку,доки міліція чи податківці претензвй не висунули... az.gif

Мене частував своїми медами Struk07, повірте мені, справді чудові!!! Закономірно, що він за них має медалі. Схожі враження мав коли відвідував тестя мого брата на Закарпатті, правда ті були виноградні. :az:
Если они и не обращают на нас внимание ,кому от этого стало хуже Как сказала Коко Шанель- мне без разницы что вы думаете обо мне -потому что я не думаю о вас

Цілком розділяю Вашу думку.

Коко права--собаки лают,а караван идет!Будьмо :az: о

....і запрошую всіх .(вказати місце ......) для зняття проби. wink.gif Це я так продовження написав, щоб Struk знав, як треба написати opr06K91.gif

18.11.2008, 20:48 Сообщение #2 10-11 січня в Луцьку буде проводитись свято "Різдво у Волинській родині". В рамках цього свята буде проведено конкурс медоварів. Запрошую до Луцька всіх бажаючих прийняти :az:;) Я ж запрошував.

Я ж запрошував.

Тогда Вы были без медалей.

_________Microsoft_Word.doc Списки переможців конкурсу в Баришівці.

Тогда Вы были без медалей.

Пробував настоювати воду на медальці - медовухи не вийшло. :dntknw: Кожна конкурсна комісія має свій смак і швидкість оцінки зразків,(в Баришівці вдвічі швидша ніж в Луцьку)? хоча і голова кожної комісії той самий. Наприклад ті зразки, що отримували призові місця на регіональних конкурсах навіть не отримали диплом учасника в Баришівці. І навпаки.