Перейти к содержанию

Конкурс "Питні меди"


Хуторянин

Рекомендуемые сообщения

В лютому фінал конкурсу медових буде,

І то правда. Там і зустрінемось. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І то правда. Там і зустрінемось.

Я вже готуюсь :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вже готуюсь

А в мене вже все готове. Я в Луцьку виставив 6 зразків. Тепер знаю що вести в Баришівку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тепер знаю що вести в Баришівку.

Головне - скільки :az: А що везтимете? Тобто, які меди? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що везтимете? Тобто, які меди?

Ставлені роблю, але на конкурс не повезу - ще не того вони рівня, а от варені в двох номінаціях і бальзам вже варті уваги високого жюрі. Повезу 5-6 зразків.( в двох єкземплярах- один для конкурсу,а другий для дегустації учасникам конкурсу)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://www.volyn.com.ua/?rub=15&article=0&arch=889 Про конкурс питних медів в Луцьку. На конкурс було представлено рівно 60 зразків . Крім західних областей на конкурсі були представники Харківської, Одеської, Полтавської, Чернігівської, Черкаської, Київської та Донецької областей. Комісія почала роботу о 14 годині .post-218-1232483330_thumb.jpgpost-218-1232483717_thumb.jpgpost-218-1232483762_thumb.jpgpost-218-1232484962_thumb.jpg В цей час пасічники мали можливість обмінятись думками.post-218-1232484667_thumb.jpgpost-218-1232484737_thumb.jpg post-218-1232484762_thumb.jpgpost-218-1232484811_thumb.jpgpost-218-1232484845_thumb.jpgpost-218-1232484871_thumb.jpg post-218-1232484910_thumb.jpg А на вулиці до пізна йшла жвава торгівля продуктами бджільництва.post-218-1232482496_thumb.jpgpost-218-1232485289_thumb.jpgpost-218-1232485738_thumb.jpg Фото Миколи Іщука.

post-218-1232483797_thumb.jpg

post-218-1232485624_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий БУВ мед! :umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про конкурс питних медів в Луцьку.

На фото навіть знайоме обличчя пізнав :) Шкода що в Баришівку не поїду... В нас саме буде проходити щорічна виставка з семінаром... Це вже політика...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та навіщо чекати травня?

Шкода що в Баришівку не поїду.

Я вже готуюсь

То хоч зразки свої передайте.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подаю список переможців конкурсу, що проходив в Луцьку. _________Microsoft_Word__2_.doc Мед ставлений без додавання соків Лещук Анатолій Петрович (Волинська обл.) місце III № 2. Мед ставлений з додаванням соків I 1. Кобцев Олександр Миколайович (Чернігівська обл) 2. Волик Сергій Анатолійович (Донецька обл) II 3. Соломка Роман Костянтинович (Львівська обл) 4. Дейнека Федір Микитович (Харківська обл ) 5. Моїсеєнко Володимир Миколайович (м. Харків) III 6. Подзюбанчук Іван Евтихійович (Волинська обл) 7. Моїсеєнко Володимир Миколайович (м. Харків) 8. Шотік Антон Максимович (м. Луцьк) Лецин Костянтин Ярославович ДИПЛОМ УЧАСНИКА (Івано-Франківська обл) №3 Мед варений без додавання соків I 1. Дмитрук Володимир Антонович (м. Луцьк) 2. ВКФ Кароліна і Н (м. Одеса) _________________________________________ II 3. Приймак Віталій Іванович (м. Луцьк) 4. Шкарівський Петро Іванович (Київська обл.) 5. Лецин Надія Ярославівна (Івано-Франквс. Обл.) _________________________________________ III 6. Шотік Антон Максимович (м. Луцьк) 7. Білоконь Ян Вікторович (Волинська обл) 8. Лещук Анатолій Петрович (Волинська обл) 9. Духницький Микола Павлович (Київська обл.) 10. Баштовий Микола Васильович (Київська обл.) __________________________________________ ДИПЛОМ УЧАСНИКА 11. Романець Ігор Ярославович (м. Львів) 12. Баштовий Микола Васильович (Київська обл.) 13. Лохов Валерій Леонтійович (м. Вінниця) 14. Корніщук Віктор Степанович (Рвненська обл.) 15. Чуприна Тарас Дмитрович (Київська обл.) 16. Сисюк Ярослава Петрівна (Волинська обл) 17. Гриценко Олександр Володимирович (м. Полтава) №4 Мед варений з додаванням соків і ар-трав I 1. Дмитрук Володимир Антонович (м. Луцьк) 2. Лецин Костянтин Ярославович (Ів.- Франк. обл.) _________________________________________ II 3. ”ВКФ Кароліна і Н” м. Одеса 4. Лецин Надія Ярославівна (Івано-Франквс. Обл.) 5. Ходаківський Леонід Петрович (Львівська обл.) _____________________________________________ Ш 6. Корніщук Віктор Степанович (Рівненська обл.) 7. Ізмайлов Генадій Броніславович (м. Харків) 8. Лохов Валерій Леонтійович (м. Вінниця) 9. Шотік Антон Максимович (м. Луцьк) 10. Подзюбанчук Іван Євтихійович (Волинська обл.) _______________________________________________ ДИПЛОМ УЧАСНИККА 11. Молоков Микола Георгійович (Черкаська обл.) 12. Вовнянко Юрій Миколайович (Чернігівська обл.) 13. Вовнянко Володимир Васильович (Чернігівська обл.) 14. Горніч Микола Лазаревич (Київська обл.) №6 Медове пиво І Матвіїв Іван Романович м. Рівне №8 Апіфітобальзами I 1. Дмитрук Володимир Антонович (м. Луцьк) 2. Ващук Сергій Панасович (Волинська обл.) _______________________________________ II 3. Лецин Костянтин Ярославович (Івано-Франківська обл) 4. Ходаківський Леонід Петрович (Львівська обл.) _______________________________________ III 5. ”ВКФ Кароліна і Н” м. Одеса Голова дегустаційної комісії - Олександр Литовченко, завідуючий лабораторією переробки, керівник Центру плодово-ягідного виноробства Інституту садівництва Української академії аграрних наук, доктор технічних наук, професор. Члени комісії: - Ксенофонт Мартинюк - заступник начальника Головного управління агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації - Віталій Приймак - голова Волинського обласного осередку громадської організації "Гільдія медоварів України" та Братства бджолярів землі Волинської "Ройовий Стан". - Людмила Музичук - начальник виробничо-технологічної лабораторії ДП "Луцький спиртогорілчаний комбінат" - Юрій Ющук - заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради - Олександр Шахновський - директор пивоварного заводу "Аверс-Бровар" - Віолета Шулятицька - начальник випробувального центру ДП "Волиньстандартметрологія" - Юрій Олевський - начальник сектора ДП "Волиньстандартметрологія" - Олександр Молчанов - генеральний директор Торгового Дому "Агрофорт" м.Харків - Олександр Кобцев - заступник голови громадської організації "Гільдія медоварів України"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То хоч зразки своъ передайте.

Зразки передам, напевно. Наш Дейнека Ф.М. поїде. Бачу, в першій номінації перше й друге місце лишились незайманими. Це дає надію :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в першій номінації перше й друге місце лишились незайманими.

Було зовсім мало зразків в цій номінації.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Було зовсім мало зразків в цій номінації.

І що, навіть на друге місце не знайшлося зразка? Шкода, що я не поїхав до вас... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шкода, що я не поїхав до вас..

Повірте, не тільки Вам. Я в цій номінації не виставлявся також, бо вважаю свою ставлену ще не готовою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вірно вчинили,пане Струче.Якщо я правильно зрозумів друковані джерела,ставлені меди й звуться ставленими,бо ставлять їх на витримку багатьох років.Най-най-найліпшим мед стане,коли вашим донечкам виповнеться... років по тридцять--сорок і не раніше.Як на мене,подібних номінацій на сьогоднішній день взагалі бути не повинно.Ми недоросли ще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Як на мене,подібних номінацій на сьогоднішній день взагалі бути не повинно

Не згоден з Вами. Якщо навчимося хоч трохи розбиратися в смаках, термінології, категоріях, рецептах зараз, то тільки тоді можна сподіватись на успіх в майбутньому.
.Най-най-найліпшим мед стане,коли вашим донечкам виповнеться...

А тут я з вами згоден повністю. Колись при народженні дитини варили варку меду, закопували бочку і відкривали на весілля. Князі Київські пили меди витримкою не менше 25 років.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так я ж про те й говорив,пане Струк,що до виставки ставлених медів треба йди і йти,роками,десятиліттями,а не виставлятися з експрес-медовухою.Так ми просто знецінюємо продукт,даємо привід недоброзичливцям звинувачувати медоробів у фальсифікаціях.Та й погодьдеся--бочівка меду через ... років--гарне розміщення капіталу і відмінний PR-хід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так я ж про те й говорив,пане Струк,що до виставки ставлених медів треба йди і йти,роками,десятиліттями,а не виставлятися з експрес-медовухою.Так ми просто знецінюємо продукт,даємо привід недоброзичливцям звинувачувати медоробів у фальсифікаціях.

Я теж з Вами згоден, колего! Але що ж робити, коли мед вже вистоявся і дуже гарний як на смак, так і на вигляд? Виникає природнє бажання поділитися з колегами своїми здобутками, ну не самому ж його куштувати... А це в сою чергу може викликати бажання в когось із нас почати виробляти цілющі напої, як оце в мене, наприклад, минулого року. :)
Та й погодьдеся--бочівка меду через ... років--гарне розміщення капіталу і відмінний PR-хід.

А це - само собою... :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Варений і ставлений меди--речі зовсім різні.Я веду мову про ставлені.Такі дозріють ой як не щвидко.Можна питво і після кількохмісячноі витримки назвати ставленим.Однак віслюка як не називай левом,всерівно він на звання царя звірів не тягне :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Варений і ставлений меди--речі зовсім різні.Я веду мову про ставлені.

Так і я ж про це. Як за "букварями" визначається готовність вина? Прозоре, без залишків процесу бродіння. Просто в такому разі вино вважається невитриманим, але хто ж сказав, що віж цьго воно несмачне і непридатне до вживання? Варений мед, якщо він витриманий, теж має особливості поліпшувати свої якості. Просто у випадку з моїм ставленим медом повезло в певній мірі. Освітлився він дуже швидко і коли його куштують, кажуть що дуже добрий. Але його вже майже не лишилось, тільки для конкурсу, тому витримати його не вдасться... Але чому ні? Хіба наступного року не буде конкурсу? Може й переборе бажання скуштувати витриманого меду, на майбутній рік, а може й ще пізніше. А може, краще колег пригостити поза рамками конкурсу? Нащо мені орден, якщо є медаль? Я подумаю! :az::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наш Дейнека Ф.М. поїде

post-218-1232922090_thumb.jpg Передавайте привіт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Передавайте привіт.

Обов"язково передам :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Ну, хто учора по ТСН бачив програму про медовуху? :az: І хто попав в кадр - признавайтеся. ;) Я впізнав лише Соломку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, хто учора по ТСН бачив програму про медовуху?

Не видел, как и всего остального показанного за сутки. Не хочу грузить себя чернухой. Ба и Соломка не Ален Делон. Если в темноте встретишься - сам все отдашь. А Струк думаю поделиться впечатлениями, когда отдышиться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора затримався в майстерні і не зміг побачити репортаж, в новинах каналу "1+1", про наших медоварів. Добре, що є інтернет: http://tsn.ua/ua/bin/video.php?section_id=...media_id=112580 Цікаво почути після перегляду хто як зрозумів коментар журналістки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...