Jump to content

Звернення "Бджолярського кругу"


Recommended Posts

Пропоную читачам обговорити звернення учасників "Бджолярського кругу" до наших можновладців. Стаття знаходиться тут.

Link to comment
Share on other sites

Чхати вони хотіли на звернення.. Згадайте,коли вибирали Ющенка, скільки було надій на краще.. подумати тільки- президент- пасічник.. Це ж як він буде турбуватися про пасічників скільки доброго зробить для бджільництва... А натомість отримали... те що отримали 440728656ec4e31c8410174be17ae8d8.gif Не до нас їм.. В них щас турботи набагато важливіші, в порівнянні з якими, якісь там бджоли з пасічниками.. Подумаеш, ну пропадуть бджоли.. і що? Нові розведуть... а мільярдні збитки.. нехай собі, не в них же ті збитки... Для того щоб уряд, президент і верховна рада любили свій народ і свою країну, необхідна жорстка відповідальність за "нелюбов"... а так... d33c545a2502bafdde85b439d1d289c4.gif Зараз вони навіть не роблять вигляд, як раніше, що вони до когось прислухаються чи про когось турбуються.. Їм зараз це абсолютно не потрібно.. a8061132159c9baccd289774e05d8735.gif

Link to comment
Share on other sites

Не до нас їм.. В них щас турботи набагато важливіші,

Але ж треба стукатись, звертати на себе увагу.
Link to comment
Share on other sites

Зараз вони навіть не роблять вигляд, як раніше, що вони до когось прислухаються чи про когось турбуються.. Їм зараз це абсолютно не потрібно.. a8061132159c9baccd289774e05d8735.gif

Link to comment
Share on other sites

Але ж треба стукатись, звертати на себе увагу.

Але сидіти склавши руки теж не можна.

Згоден то що робити? Пропоную написати коллективного листа на сайт президента.
Link to comment
Share on other sites

Пропоную написати коллективного листа на сайт президента.
Можна надіслати звернення Бджолярського кругу, нехай ознайомиться.
Link to comment
Share on other sites

Можна надіслати звернення Бджолярського кругу, нехай ознайомиться.

Я так думаю, що БК уже зробив це, інакше не бачу сенсу взагалі таке писати.
Link to comment
Share on other sites

Пропоную написати коллективного листа на сайт президента.

Link to comment
Share on other sites

п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів

Якщо пам"ять мені не зраджує - той мінімум 17 гривень складає...
тому пропоную звернутись до народних депутатів

Їм ще довго буде не до народу. А ви хочете, щоб вони звернули увагу на нас. :dntknw: Он президент - пасічник, і нічого не може/хоче зробити, то я уявляю як якись товстопузий мільйонер буде перейматися нашими проблемами. :(
Link to comment
Share on other sites

о я уявляю як якись товстопузий мільйонер буде перейматися нашими проблемами.

Хіба що для одержання голосів пасічників :angry:
Link to comment
Share on other sites

мільйонер буде перейматися нашими проблемами

Вы не занимаетесь его проблемами - а он Вашими. Так и хочется спросить у Пасечников - сколько Вы сажаете медоносных(пыльценосных) деревьев ежегодно и сколько их уже выросло за прошедшие годы. Нужно самому делать дело, а не подбивать других на ратные подвиги. :IMHO1:
Link to comment
Share on other sites

Сергей Николаевич, представьте ситуацию: вы год готовили пчёл к взятку, ухаживали, вкладывали в них время, силы и средства, и вот наконец, когда до наступления главного взятка остаётся 2-3 дня, вы приходите на пасеку, и видите- всё лётные пчёлы лежат перед ульем, в улях ходит матка и 2-3 сотни пчёл, а на пасеке запах скотомогильника... А потом оказывается, что в 2 км от пасеки обрабатывали ядохимикатами рапс. Вам захочется садить акации, липы,синяк...? :angry: Кстати, в этом году в наших местных аграриев в моде было одно ноу хау: всё с/х культуры (пшеницу, ячмень, сою, кукурузу, подсолнух и тд) обрабатывали химией (зачем не знаю, но это было в период цветения липы, примерно 25.06-10.07). Летали эти кропилки вокруг единственного, в радиусе 30 км леса, в котором процентов 15 деревьев- липа, поэтому туда привезли тысяч 5 ульев.. Представьте, на окраинах леса стоят пасеки, а над этими пасеками летает дельтоплан и щедро поливает чем то очень" полезным и натуральным".. Ещё веселей было тем, кто стояли в ближайшей к лесу деревне.. Их пчёлы летели к лесу как раз через то самое поле... А так как в селе стояло более тысячи ульев... кароче, жителям села приходилося заметать на своих дворах кучи мёртвых пчёл... А вы говорите медоносы садить...нафига? их скоро опылять будет некому...15db3ee75514e9b87b8af838c96949a0.gif

Link to comment
Share on other sites

А потом оказывается, что в 2 км от пасеки обрабатывали ядохимикатами рапс. Вам захочется садить акации, липы,синяк...?

Говорят, рапс очень хорошо горит и его хозяева об этом тоже знают.... А вот интересно мне, пасеки пострадавших зарегистрированы? Органы местной власти предупреждены были?
Link to comment
Share on other sites

А вот интересно мне, пасеки пострадавших зарегистрированы? Органы местной власти предупреждены были?

Органам місцевої влади глибого начхати на пасіки... Ми свою зареєстрували і з аграріями говорили, пообіцяли попередити... А приїхав якось в пятницю - десь після 16 00 л"ють по-повній. Не знаю чим там кропили - помітно сім"ї не ослабли, та як кажуть: "не розходиться в ті грушки, але чого ти на грушку виліз..." Та і бджоли загинувші в полі залишились... Показово такому аграрію ніхто б бджіл не повіз, то і тоді б чи зрозумів роль цих комах - не негоду б списав неврожай, або на неякість хімікатів. :IMHO:
Link to comment
Share on other sites

Говорят, рапс очень хорошо горит и его хозяева об этом тоже знают....

Треба взяти на замітку... В нас теж рапс кропили, коли вже 10% квітів цвіло. І пасіка моя була за 200 м. Але великого падежу, на щастя, не помітив.
Показово такому аграрію ніхто б бджіл не повіз, то і тоді б чи зрозумів роль цих комах

Ні, я думаю, що агрономи то розуміють, що без бджіл ріпак просто не може дати урожаю. Правда, тільки на цю свідомість лише і залишається сподіватися.
Link to comment
Share on other sites

Бортник, да, зарегисторированы.. Да, предупреждены... Ситуация: Обьявляют по радио:"С 9 по 23 мая по району будет идти обработка рапс ядохимикатами. Просьба пасечников прикрыть ульи или вывезти их на расстояние безопасное для пчёл". Такие же сообщения в соседних районах, и примерно в те же сроки. Куда ж их вести? На Луну? :dntknw: А закрывать на 2 недели...Это могут порекомендовать лиш специалисты- зоотехники, которые сидят щас в сельхоз управлениях.. Впрочем вина не столько их, а системы... Вот послушали обьявления, сидим и ждём: авось пронесёт.. Кого то пронесло, кого то нет... НО 2-3 года назад даже обьявлять никто не думал.... Не знаю как у вас, а у нас посевы рапса увеличиваются в геометрической прогрессии.... И никуда от него не дется.. Нет такой месности, где б радиусе 5 км не было бы 2-3 рапсовых полей...

я думаю, що агрономи то розуміють, що без бджіл ріпак просто не може дати урожаю. Правда, тільки на цю свідомість лише і залишається сподіватися.
Далеко не всі розуміють, і далеко не вс,і хто розуміє, придають цьому значення.. Кстати, насчёт хорошо горит.. Если так и дальше будет... ПРидётся проверить это .... ;)
Link to comment
Share on other sites

Кстати, насчёт хорошо горит.. Если так и дальше будет... ПРидётся проверить это ....

Так обробка під час цвітіння - тоді не займеться... :angry: Ну то хто буде складати листа на підтримку звернення БК? І як будемо підписуватися? Темою-опитуванням? Та і до наших аграріїв би написати якусь відкриту пітицію що як пропадуть бджоли, то і пропаде рослинність... Треба залучати ЗМІ - тепер це буває досить дієво... :IMHO:
Link to comment
Share on other sites

Так обробка під час цвітіння - тоді не займеться...

2 рази спалять, на третій або думати буде "хазяїн" або сіяти не буде.
Link to comment
Share on other sites

2 рази спалять

Не буду заглиблюватися в корні своєї свідомості(виховання, переконання, віра...), але скажу одне - зло породжує тільки зло... :hi: До мене на пасіку минулого року заходили корови і перевернули 2 вулики(слава Богу - сім"ї були не ушкоджені). Можна було б зробити щось коровам, щоб наказати господарів, але ж "коні не винні..." Точно так і той ріпак - чим він винен в недолугості того, хто його вирощйє. :dntknw:
Link to comment
Share on other sites

Можна було б зробити щось коровам, щоб наказати господарів, але ж "коні не винні..." Точно так і той ріпак - чим він винен в недолугості того, хто його вирощйє.

Я теж не хочу відходити від теми. :) Але якщо так, то ковбасі все одно хто її з"їсть. Так само ріпаку все одно чи з нього топливо зроблять, чи спалять. А хазяїн наступного разу почухається перед тим як кропити під час цвітіння. P.S. Ні в якому разі не сприймати обговорене тут як керівництво до дій. Бо спалити поле ріпаку - то кримінальна справа, я так думаю.
Link to comment
Share on other sites

Бортник, да, зарегисторированы.. Да, предупреждены... Ситуация: Обьявляют по радио:"С 9 по 23 мая по району будет идти обработка рапс ядохимикатами. Просьба пасечников прикрыть ульи или вывезти их на расстояние безопасное для пчёл". Такие же сообщения в соседних районах, и примерно в те же сроки. Куда ж их вести? На Луну? :dntknw: А закрывать на 2 недели
Тоді, можливо, буде дійовим наступний захід, про який розповів один пасічник на семінарі в діда Василя. Треба дати оголошення в місцевій газеті, в якому дати перелік пасік, місця їх розташування , кількість сімей. І попросити фермерів попереджувати власників пасік за день до обробки. Офіційне оголошення може бути підставою для звернення до суду. Але розповідають, що після оголошень в пресі попереджають вчасно.
Link to comment
Share on other sites

Це тема... Однак чи "хтось" читає місцеву пресу? Але спробувати варто...

Link to comment
Share on other sites

Однак чи "хтось" читає місцеву пресу?

То вже не має значення великого. Один примірник можна подарувати місцевій сільраді.... В них не буде виходу, тоді вже точно повідомлять.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...