Перейти к содержанию

Звернення "Бджолярського кругу"


Рекомендуемые сообщения

Пропоную читачам обговорити звернення учасників "Бджолярського кругу" до наших можновладців. Стаття знаходиться тут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чхати вони хотіли на звернення.. Згадайте,коли вибирали Ющенка, скільки було надій на краще.. подумати тільки- президент- пасічник.. Це ж як він буде турбуватися про пасічників скільки доброго зробить для бджільництва... А натомість отримали... те що отримали 440728656ec4e31c8410174be17ae8d8.gif Не до нас їм.. В них щас турботи набагато важливіші, в порівнянні з якими, якісь там бджоли з пасічниками.. Подумаеш, ну пропадуть бджоли.. і що? Нові розведуть... а мільярдні збитки.. нехай собі, не в них же ті збитки... Для того щоб уряд, президент і верховна рада любили свій народ і свою країну, необхідна жорстка відповідальність за "нелюбов"... а так... d33c545a2502bafdde85b439d1d289c4.gif Зараз вони навіть не роблять вигляд, як раніше, що вони до когось прислухаються чи про когось турбуються.. Їм зараз це абсолютно не потрібно.. a8061132159c9baccd289774e05d8735.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не до нас їм.. В них щас турботи набагато важливіші,

Але ж треба стукатись, звертати на себе увагу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз вони навіть не роблять вигляд, як раніше, що вони до когось прислухаються чи про когось турбуються.. Їм зараз це абсолютно не потрібно.. a8061132159c9baccd289774e05d8735.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але ж треба стукатись, звертати на себе увагу.

Але сидіти склавши руки теж не можна.

Згоден то що робити? Пропоную написати коллективного листа на сайт президента.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропоную написати коллективного листа на сайт президента.
Можна надіслати звернення Бджолярського кругу, нехай ознайомиться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна надіслати звернення Бджолярського кругу, нехай ознайомиться.

Я так думаю, що БК уже зробив це, інакше не бачу сенсу взагалі таке писати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропоную написати коллективного листа на сайт президента.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів

Якщо пам"ять мені не зраджує - той мінімум 17 гривень складає...
тому пропоную звернутись до народних депутатів

Їм ще довго буде не до народу. А ви хочете, щоб вони звернули увагу на нас. :dntknw: Он президент - пасічник, і нічого не може/хоче зробити, то я уявляю як якись товстопузий мільйонер буде перейматися нашими проблемами. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

о я уявляю як якись товстопузий мільйонер буде перейматися нашими проблемами.

Хіба що для одержання голосів пасічників :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мільйонер буде перейматися нашими проблемами

Вы не занимаетесь его проблемами - а он Вашими. Так и хочется спросить у Пасечников - сколько Вы сажаете медоносных(пыльценосных) деревьев ежегодно и сколько их уже выросло за прошедшие годы. Нужно самому делать дело, а не подбивать других на ратные подвиги. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сергей Николаевич, представьте ситуацию: вы год готовили пчёл к взятку, ухаживали, вкладывали в них время, силы и средства, и вот наконец, когда до наступления главного взятка остаётся 2-3 дня, вы приходите на пасеку, и видите- всё лётные пчёлы лежат перед ульем, в улях ходит матка и 2-3 сотни пчёл, а на пасеке запах скотомогильника... А потом оказывается, что в 2 км от пасеки обрабатывали ядохимикатами рапс. Вам захочется садить акации, липы,синяк...? :angry: Кстати, в этом году в наших местных аграриев в моде было одно ноу хау: всё с/х культуры (пшеницу, ячмень, сою, кукурузу, подсолнух и тд) обрабатывали химией (зачем не знаю, но это было в период цветения липы, примерно 25.06-10.07). Летали эти кропилки вокруг единственного, в радиусе 30 км леса, в котором процентов 15 деревьев- липа, поэтому туда привезли тысяч 5 ульев.. Представьте, на окраинах леса стоят пасеки, а над этими пасеками летает дельтоплан и щедро поливает чем то очень" полезным и натуральным".. Ещё веселей было тем, кто стояли в ближайшей к лесу деревне.. Их пчёлы летели к лесу как раз через то самое поле... А так как в селе стояло более тысячи ульев... кароче, жителям села приходилося заметать на своих дворах кучи мёртвых пчёл... А вы говорите медоносы садить...нафига? их скоро опылять будет некому...15db3ee75514e9b87b8af838c96949a0.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А потом оказывается, что в 2 км от пасеки обрабатывали ядохимикатами рапс. Вам захочется садить акации, липы,синяк...?

Говорят, рапс очень хорошо горит и его хозяева об этом тоже знают.... А вот интересно мне, пасеки пострадавших зарегистрированы? Органы местной власти предупреждены были?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот интересно мне, пасеки пострадавших зарегистрированы? Органы местной власти предупреждены были?

Органам місцевої влади глибого начхати на пасіки... Ми свою зареєстрували і з аграріями говорили, пообіцяли попередити... А приїхав якось в пятницю - десь після 16 00 л"ють по-повній. Не знаю чим там кропили - помітно сім"ї не ослабли, та як кажуть: "не розходиться в ті грушки, але чого ти на грушку виліз..." Та і бджоли загинувші в полі залишились... Показово такому аграрію ніхто б бджіл не повіз, то і тоді б чи зрозумів роль цих комах - не негоду б списав неврожай, або на неякість хімікатів. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Говорят, рапс очень хорошо горит и его хозяева об этом тоже знают....

Треба взяти на замітку... В нас теж рапс кропили, коли вже 10% квітів цвіло. І пасіка моя була за 200 м. Але великого падежу, на щастя, не помітив.
Показово такому аграрію ніхто б бджіл не повіз, то і тоді б чи зрозумів роль цих комах

Ні, я думаю, що агрономи то розуміють, що без бджіл ріпак просто не може дати урожаю. Правда, тільки на цю свідомість лише і залишається сподіватися.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бортник, да, зарегисторированы.. Да, предупреждены... Ситуация: Обьявляют по радио:"С 9 по 23 мая по району будет идти обработка рапс ядохимикатами. Просьба пасечников прикрыть ульи или вывезти их на расстояние безопасное для пчёл". Такие же сообщения в соседних районах, и примерно в те же сроки. Куда ж их вести? На Луну? :dntknw: А закрывать на 2 недели...Это могут порекомендовать лиш специалисты- зоотехники, которые сидят щас в сельхоз управлениях.. Впрочем вина не столько их, а системы... Вот послушали обьявления, сидим и ждём: авось пронесёт.. Кого то пронесло, кого то нет... НО 2-3 года назад даже обьявлять никто не думал.... Не знаю как у вас, а у нас посевы рапса увеличиваются в геометрической прогрессии.... И никуда от него не дется.. Нет такой месности, где б радиусе 5 км не было бы 2-3 рапсовых полей...

я думаю, що агрономи то розуміють, що без бджіл ріпак просто не може дати урожаю. Правда, тільки на цю свідомість лише і залишається сподіватися.
Далеко не всі розуміють, і далеко не вс,і хто розуміє, придають цьому значення.. Кстати, насчёт хорошо горит.. Если так и дальше будет... ПРидётся проверить это .... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кстати, насчёт хорошо горит.. Если так и дальше будет... ПРидётся проверить это ....

Так обробка під час цвітіння - тоді не займеться... :angry: Ну то хто буде складати листа на підтримку звернення БК? І як будемо підписуватися? Темою-опитуванням? Та і до наших аграріїв би написати якусь відкриту пітицію що як пропадуть бджоли, то і пропаде рослинність... Треба залучати ЗМІ - тепер це буває досить дієво... :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так обробка під час цвітіння - тоді не займеться...

2 рази спалять, на третій або думати буде "хазяїн" або сіяти не буде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 рази спалять

Не буду заглиблюватися в корні своєї свідомості(виховання, переконання, віра...), але скажу одне - зло породжує тільки зло... :hi: До мене на пасіку минулого року заходили корови і перевернули 2 вулики(слава Богу - сім"ї були не ушкоджені). Можна було б зробити щось коровам, щоб наказати господарів, але ж "коні не винні..." Точно так і той ріпак - чим він винен в недолугості того, хто його вирощйє. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна було б зробити щось коровам, щоб наказати господарів, але ж "коні не винні..." Точно так і той ріпак - чим він винен в недолугості того, хто його вирощйє.

Я теж не хочу відходити від теми. :) Але якщо так, то ковбасі все одно хто її з"їсть. Так само ріпаку все одно чи з нього топливо зроблять, чи спалять. А хазяїн наступного разу почухається перед тим як кропити під час цвітіння. P.S. Ні в якому разі не сприймати обговорене тут як керівництво до дій. Бо спалити поле ріпаку - то кримінальна справа, я так думаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бортник, да, зарегисторированы.. Да, предупреждены... Ситуация: Обьявляют по радио:"С 9 по 23 мая по району будет идти обработка рапс ядохимикатами. Просьба пасечников прикрыть ульи или вывезти их на расстояние безопасное для пчёл". Такие же сообщения в соседних районах, и примерно в те же сроки. Куда ж их вести? На Луну? :dntknw: А закрывать на 2 недели
Тоді, можливо, буде дійовим наступний захід, про який розповів один пасічник на семінарі в діда Василя. Треба дати оголошення в місцевій газеті, в якому дати перелік пасік, місця їх розташування , кількість сімей. І попросити фермерів попереджувати власників пасік за день до обробки. Офіційне оголошення може бути підставою для звернення до суду. Але розповідають, що після оголошень в пресі попереджають вчасно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це тема... Однак чи "хтось" читає місцеву пресу? Але спробувати варто...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Однак чи "хтось" читає місцеву пресу?

То вже не має значення великого. Один примірник можна подарувати місцевій сільраді.... В них не буде виходу, тоді вже точно повідомлять.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...