Перейти к содержанию

Незапечатаний печатний розплід


Рекомендуемые сообщения

Добрий день. Можливо хтось зустрічався з таким явищем, місцями малими групами 3-7 штук дуже рідко зустрічається на критому розплоді відкритий (біла сформована бджола ріше з чорними очима засушена в комірці )ніякого грибного міцелію не видно. Зустрівся з цим явищем минулого літа. Сімї в яких це було перезимували дуже погано. Не знаю ци є прямий звяжок. Буду вдяцний за допомогу. Цього року в 1 сімї бачив те саме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Возможно гнилец, надо фото, если подтвердится то все в топку!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Возможно гнилец, надо фото, если подтвердится то все в топку!
ну шо ви так лякаете
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день. Можливо хтось зустрічався з таким явищем, місцями малими групами 3-7 штук дуже рідко зустрічається на критому розплоді відкритий (біла сформована бджола ріше з чорними очима засушена в комірці )ніякого грибного міцелію не видно. Зустрівся з цим явищем минулого літа. Сімї в яких це було перезимували дуже погано. Не знаю ци є прямий звяжок. Буду вдяцний за допомогу. Цього року в 1 сімї бачив те саме.
Раніше зустрічав публікацію,не памятаю де.Також була в журналі стаття В.П.Пелипенка.Це родствинне спарювання.Хоча деякі пасічники кажуть що там воскова міль.Таке є в багатьох,але не всі замічають.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мо-жет это мешотчатый расплод?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не увидев глазами трудно поставить диагноз Меня когда такое спрашивают отвечаю:" Я по фотографиям не лечу "

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мішатчатого не бачив в живу. Можливо зможу зробити фото. Поки схиляюсьдо блиського схрещуваня і кліща. Бачив таку ж картину на пасіці що писав про осінній зліт. В тих сімях був гнилець і це. Але вони злештіли ще осіню. Доречі з пасіки в 25 сімей в кінці літа залишилось 2 сії. Зате і переживаю. Дякую всім що відгукнулись сподіваюс зясуєм істину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую всім що відгукнулись сподіваюс зясуєм істину.

В мене в деяких сім"ях теж було це явище.Це були слабкі сім"ї(мало бджіл) ,а матка під час сприятливих умов насіяла багато,а потім настала сильна жара.Зробів висновок,що сім"ї просто не могли забеспечити мікроклімат.Після того ,як закрив маток в кліточки Ковалева,спеціально перевіряв--росплід став нормальним.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день. Можливо хтось зустрічався з таким явищем, місцями малими групами 3-7 штук дуже рідко зустрічається на критому розплоді відкритий (біла сформована бджола ріше з чорними очима засушена в комірці )ніякого грибного міцелію не видно. Зустрівся з цим явищем минулого літа. Сімї в яких це було перезимували дуже погано. Не знаю ци є прямий звяжок. Буду вдяцний за допомогу. Цього року в 1 сімї бачив те саме.

Трудно советовать не имея как минимум фотографий. Но исходя из того, что это произошло летом думаю что нельзя отбрасывать вариант наличия европейского гнильца. Покажите семьи опытному коллеге. Бояться гнильца не надо. Все лечится. Правда без лекарств обойтись не удастся.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день. Можливо хтось зустрічався з таким явищем, місцями малими групами 3-7 штук дуже рідко зустрічається на критому розплоді відкритий (біла сформована бджола ріше з чорними очима засушена в комірці )ніякого грибного міцелію не видно. Зустрівся з цим явищем минулого літа.

это малая восковая моль. Ничего страшного :wave: Маленький червячёк ходит по средостениям сотов. На сотах с расплодом он слегка приподнимает личинки и куколки, пчелы такие куколки запечатывают только немнного по сторонам- (куколки в воротничках) а в центре незапечатвают. Такие ячейки с незапечатанным расплодом обычно тянутся цепочкой то с одной то с другой стороны сота- как шел червячёк моли. тут есть фото http://uleinikolai.blogspot.com/#!/201...og-post_09.html почему то ссылка только на главную. Смотрите сообщение за 9 мая прошлого года там фото. Особенно размножается малая восковая моль когда используются холстики вместо потолочин и не вычищается восковая крошка на дне улья с зимы.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це дійсно була мала воскова міль. Фото виложив в темі про воскову міль. Дякую всім. Прошу закрити тему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...