Перейти к содержанию

Собрание пчеловодов Точка 7-8 сентября 2013 года возле Черкасс


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Це моя особиста думка.Єднаймося!!! az.gif

Підтримую повністю. Ми з цих же міркувань не запровджували ніяких звань з самого початку. Про жюрі писав лише як коментар до пропозиції. Шануймося! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моя думка така:"Що занадто,то не здраво".Я маю на увазі вибирати на форумі хто, з якоі сторони найкращий.Не вдячна це робота.Вона подає якийсь"напряг".На форумі у кожного є свій ідеал,свій теоретичний,а часом і практичний, наставник.І Ви розумієте,оця ...некоректність,вона не потрібна на нашому зібранні.Люди повинні себе почувати вільно не напружено.Ми,точківці,по суті знаємо своіх аксакалів з приготування медових вин,з медових здобутків,кращх маточників і т.д.Не потрібно повторюватись.Відвідини повинні бути не нав"язливими і спокійними.Багато хто приіде перший раз.А для визначення,хо кращий,є дійсно конкурси в Украіні.Це моя особиста думка.Єднаймося!!! :az:
Абсолютно підтримую!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

промайнула така ідея . Александр , а чи не організувати бува пару конкурсів . ось на тему" ножів " кожен хто хотів би прийняти участь , бере свого ножа і їде на зібрання там організовуемся , скільки нас буде і змагаємось , хто швидше зріже печатку з рамки , тонше , і так далі, треба тільки підготувати деяку кількість рамок з медом однакової печатки , бажано даданівських . ну продумати правила , це не найскладніше , журі з 3 чоловік оберем по місцю . що товариство скаже ?. думка в звязку з тим що цей рік випробував ніж Гуслія "трапеція" (ніж не поганий , кращий з тих що зустрічав в продажі) та всеж мій дідовський зручніший і кращий ;) ( з кузні (можливо я звик )) ось і випробувалиб хто чим ріже чи ковиряє ;):umora: і цікаво і подивитись можна , така собі "виставка" ножів :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

промайнула така ідея . Александр , а чи не організувати бува пару конкурсів . ось на тему" ножів " кожен хто хотів би прийняти участь , бере свого ножа і їде на зібрання там організовуемся , скільки нас буде і змагаємось , хто швидше зріже печатку з рамки , тонше , і так далі, треба тільки підготувати деяку кількість рамок з медом однакової печатки , бажано даданівських . ну продумати правила , це не найскладніше , журі з 3 чоловік оберем по місцю . що товариство скаже ?. думка в звязку з тим що цей рік випробував ніж Гуслія "трапеція" (ніж не поганий , кращий з тих що зустрічав в продажі) та всеж мій дідовський зручніший і кращий ;) ( з кузні (можливо я звик )) ось і випробувалиб хто чим ріже чи ковиряє ;):umora: і цікаво і подивитись можна , така собі "виставка" ножів :wave:
Виставку ножів підтримаю!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Александр Гармаш, я не думаю, что будет больше ста человек, хотя и хотелось бы. Но не в численности будет крыться успех-неуспех :IMHO1:
хотел бы знать место всречи и время
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хотел бы знать место всречи и время

так конкретно про место еще нерешилось я так понемаю , да и Гармаш гдето пропал ..... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хотел бы знать место всречи и время

так конкретно про место еще нерешилось я так понемаю , да и Гармаш гдето пропал ..... :dntknw:
Та занят же, наверное, как и все. Еще есть время. Надо подумать над программой, чтоб интересно было. Хотя можно и без определенной программы, под шашлычок или пловчик у костра пообщаться, подвести итоги, обменяться новостями и достижениями. Думаю, успеем к этому времени издать сигнальный номер новой газеты “Пасечный вестник“.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю, успеем к этому времени издать сигнальный номер новой газеты “Пасечный вестник“.

Что за газета Михаил ? подробней раскажите ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На зустрічі буду! Скоріш за все не сам, а вдвох з дружиною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю, успеем к этому времени издать сигнальный номер новой газеты “Пасечный вестник“.

Что за газета Михаил ? подробней раскажите ?
Не очень уместно в этой теме... Думаю, создадим отдельную тему как для всех пчеловодных СМИ. Но кратенько расскажу. Газета “Пасечный вестник“, периодичность выхода один раз в месяц. Номер в Каталоге изданий Украины присвоен. К изданию имею непосредственное отношение и я. Но обо всем по порядку и немножко позже.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачу Александр Гармаш присутній на форумі... Александр щось нове є в темі ? як по моїй пропозиції що до конкурсів ножів ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бачу Александр Гармаш присутній на форумі... Александр щось нове є в темі ? як по моїй пропозиції що до конкурсів ножів ?
"Конкурс" ножів проведем,але,мабуть,без "змагання" по обрізці - технічно це складнувато,та і рамки не у всіх однакові.От конкурс меду - залюбки.Кожний бажаючий прийняти в ньому участь привозить 0,5-1 літр на його думку найцікавішого "нектару".Це буде також дуже корисно в плані розширення знать і відчуттів пасічників - недавно з одним спілкувався:років 5-7 пасічникує і мріє попробувати,який же він,мед з липи...Інтенсивно почнемо готувати зустріч на і після виставки 13-18(чи 14-19) серпня.Зустріч відбудеться 7-8 вересня в санаторії Світанок(15 км від Черкас).Місто збору - жд вокзал звечора 6 і зранку 7 вересня залежно від приїзду бажаючих прийняти участь.Програма зустрічі потроху формується,але пропозицій і побажань хотілось би почути більше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Конкурс" ножів проведем,але,мабуть,без "змагання" по обрізці

От шкода, моя дружина вже погодилась приймати участь в конкурсі, звичайно після деяких умовлянь. :ax::hunter:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От шкода, моя дружина вже погодилась приймати участь в конкурсі, звичайно після деяких умовлянь. ax.gif opr06L2L.gif

я чесно не уявляю як можна порівняти ножі (конкурс) не побачивши їх у дії ? ну хіба по тому як блищить ? ;) якби провести конкурс по обрізці, то мені бачилися б 2 критерії по яким можна судити. 1швидкість обрізання рамки, і 2 товщина обрізаного забруса. оцінювати наприклад так по першому по швидкості. поділити учасників на команди по 4 учасники. команда замгаеться в собі найшвидший учасник отримуе 4 бали той хто обріже останій 1 бал. потім журі дивиться як обрізаний забрус тонко 4 бали нормально 3 бали грубо 2 бали дуже грубо 1 бал . Дуже тонко в мому розумінні це зняті кришечки на яких майже відсутній мед. нормально це забрус знятий тонко з медом в нормі, грубо це обрізайний забрус товщий за 4 мм, якщо грубше за 10 мм це дуже грубо. сумуємо бали за швидкість і якість і отримаємо переможців у команді, далі переможці змагаються між собою. ну це як ідея , може щось і краще можна придумати чи ще які критерії внести.
по обрізці - технічно це складнувато,та і рамки не у всіх однакові

а що тут складного ? і до чого тут рамки різні ? рамки берем для конкурсу однакові, запечатані від бруска до бруска , булоб добре середні по висоті на 230 . ну це я не наполягаю , розумію що для всього є можливість або немає. До речі по такій схемі оцінки ніж Гуслія той що трикутний отримав би мабуть 5 балів , бо обрізав би найшвидще але і грубо ;):wave: подумайте про це ще ,може і вийшлоб що з цього .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Дуже тонко в мому розумінні це зняті кришечки на яких майже відсутній мед.
Я завжди рiжу по брусках ,не зважаючи на товщину зрiзаемого забрусу Або користуюсь паровим клиновим ножем И тоже считаю что проведение такого конкурса не представляется возможным Доставка печатных рамок, сама обрезка и куда потом девать обрезанные рамки Проблем и неудобств больше ,чем пользы от конкурса И :IMHO1: мало найдётся желающих участвавать Вот и Геннадий пчеловед пишет о том же моя дружина вже погодилась приймати участь в конкурсі, звичайно після деяких умовлянь
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Практично у кожного бджоляра є книги з бджільництва (паперові),які він вважає цінними чи цікавими.Пропоную відвідувачам Зібрання влаштувати таку собі книжкову виставку. "Бджолярський екслібрис" міг би,на мою дутку,заохотити до корисного дозвілля.Головне тут--чужих книг "не зачитувати" :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проблем и неудобств больше ,чем пользы от конкурса

добре я не наполягаю ;)
Практично у кожного бджоляра є книги з бджільництва (паперові),які він вважає цінними чи цікавими.Пропоную відвідувачам Зібрання влаштувати таку собі книжкову виставку. "Бджолярський екслібрис" міг би,на мою дутку,заохотити до корисного дозвілля.Головне тут--чужих книг "не зачитувати" opr06K9J.gif

цікаво. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Практично у кожного бджоляра є книги з бджільництва (паперові),які він вважає цінними чи цікавими.Пропоную відвідувачам Зібрання влаштувати таку собі книжкову виставку. "Бджолярський екслібрис" міг би,на мою дутку,заохотити до корисного дозвілля.Головне тут--чужих книг "не зачитувати" :umora:
Бібліотеку бджолярських книг потрошку збираю:друзі-антиквари скуповують,мабуть,дешевше ціни паперу,на якому вони напечатані - мені віддають трішечки дорожче - так що я "за"- штук 30 виставлю...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сезон подходит к концу и уже можно думать о предстоящих мероприятиях. Незаметно пролетит август и наступит сентябрь. Но пока что ничего(я имею ввиду программу) конкретного нет по проведению собрания точковцев. Хотелось бы узнать подробнее о "Свитанке" :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зустріч відбудеться 7-8 вересня в санаторії Світанок(15 км від Черкас)

Вот этот санаторий или нет? Куда ехать на машине? Бронировать ли номер? Что с денежным взносом? Двумя словами - ЧТО да КАК? Хоть немножко нужно сориентировать людей.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот этот санаторий или нет? Куда ехать на машине? Бронировать ли номер? Что с денежным взносом? Двумя словами - ЧТО да КАК? Хоть немножко нужно сориентировать людей.

Поддержываю. Александр Гармаш, пора бы закрыть все вопросы. Планировать такую поездуку большинству надо заблаговременно, а не за неделю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Возникает несколько вопросов.Кто помимо Гармаша участвует в подготовке встречи?Нет ли поблизости ещё точковцев,способных оказать ему посильную помощь в организации мероприятия?Как можно планировать что-то,не зная реального списка прибывающих? Для себя я уже опредеился: буду! Включайте в белый список,Александр. Проведу мастер- класс с рыбаками,утру нос мэтрам блесны--Бомбусу,Метрологу,Кузьмичу и всем остальным.Для этого жаждущим поучиться прихватить три метра любимой лески,набор крючков,грузила. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Возникает несколько вопросов.Кто помимо Гармаша участвует в подготовке встречи?Нет ли поблизости ещё точковцев,способных оказать ему посильную помощь в организации мероприятия?Как можно планировать что-то,не зная реального списка прибывающих? Для себя я уже опредеился: буду! Включайте в белый список,Александр. Проведу мастер- класс с рыбаками,утру нос мэтрам блесны--Бомбусу,Метрологу,Кузьмичу и всем остальным.Для этого жаждущим поучиться прихватить три метра любимой лески,набор крючков,грузила. :wave:
А я и НЕ рыбак ,я так ,только балуюсь :ah: .Но Вы меня уже заинтриговали..... ;):hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зустріч відбудеться 7-8 вересня в санаторії Світанок(15 км від Черкас)

Вот этот санаторий или нет? Куда ехать на машине? Бронировать ли номер? Что с денежным взносом? Двумя словами - ЧТО да КАК? Хоть немножко нужно сориентировать людей.
Санаторий правильно указан,только сейчас это не санаторий(см сайт).Место в 2-местном номере со всеми удобствами стоит 100 грн в сутки.Семейным можно снять за 150 грн такой же практически,но одноместный номер и более-менее комфортно спать с супругой на полуторке - админимтрация не против. Пришла пора определиться с количеством участников - тогда только можно будет РЕАЛЬНО составлять план проведения встречи - а так пока есть штрихи,наброски.Давайте выберем казначея и перешлем ему каждый желающий по 200 грн(проживание и скромное питание одного человека),окончательный бюджет утвердим после определения плана и количества участников.Кто будет ночевать больше одной ночи,звоните-пишите лично.Пишите мне в личку,звоните 050 777 70 70 - все предложения-пожелания будут учтены и по возможности воплощены в жизнь.Встречать-провожать будем с утра 6 до вечера 9 сентября.
Возникает несколько вопросов.Кто помимо Гармаша участвует в подготовке встречи?Нет ли поблизости ещё точковцев,способных оказать ему посильную помощь в организации мероприятия?Как можно планировать что-то,не зная реального списка прибывающих? Для себя я уже опредеился: буду! Включайте в белый список,Александр. Проведу мастер- класс с рыбаками,утру нос мэтрам блесны--Бомбусу,Метрологу,Кузьмичу и всем остальным.Для этого жаждущим поучиться прихватить три метра любимой лески,набор крючков,грузила. :wave:
Благодарю,Гена!ПРактически первое реальное предложение!Респект и уважуха!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будь моя воля,казначеем поставил бы Бортника.Он коммуникабелен,обязателен,пробивной :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...