Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

Ця співпраця може бути довгостроковою в залежності від якості наданого матеріалу .
Суть пропозиції полягає в тому щоб разом обєднавши розташування пасіки (наявність придатного точка) , наявність підходящого племінного матеріалу використавши передові технології , маючи достатню кількість сімей відновити в чистому вигляді карпатську бджолу. При наявності позитивного результата в чистоті перейти до селекції по якості. Ця робота займе не один рік. При скорденованій роботі ми зможемо створити реальну конкуренцію племінним пасікам інституту бджільництва. Стартові позиції в нас рівні. Перші повідомлення про таку співпрацю вже є !
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навчання не було з ряду особистих причин . але за той період добавилось нових вуликів та нуклеусів. На черзі садки для маток для утримання до початку засіву та питання термостату( інкубатору) для витримки маток. Повернення до первинного матеріалу то добре діло - але трохи е але . від чогось треба відштовхуватись від індексу чи продуктивності? Матіеріал з первинних не проблема - з любого на вибір

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок самих капілярів у мене на упаковках вказано київський номер 044 227-46-77 ( Трубка гепарінова- 100 мкл- довжина 10см зовнішній діаметер 1,5 Пачка- 200 штук)

Данный телефон -квартирный ,хозяева ничем помочь не могут ))) может бытть подскажите где еще можно заказать трубочки ?? буду благодарен
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
від чогось треба відштовхуватись від індексу чи продуктивності? Матіеріал з первинних не проблема - з любого на вибір
В першу чергу потрібно почати з чистоти плем. матеріалу. Для цього потрібно кращих маток відібрати по екстерєрних і всіх господарських показниках! Провести тісний імбрединг (брат-сестра) Вивести від імбредних маток дочок, провести жорстку вибраковку цих маток, провести аутбрединг, при позетивному результаті в чистоті використовуючи відпрацьовані схеми спарувань працювати по якісних показниках. В мене дуже мала надія що можна взяти десь плем. матеріал 100-процентної чистоти! :IMHO1: Прочитайте публікації на цю тему в "Пчеловодстве" за 80-92 роки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

потрібно кращих маток відібрати по екстерєрних і всіх господарських показниках!

Для деяких видатних фахівців велику проблему становить відбір по господарських показниках, особливо в Закарпатті через дуже низький рівень взятків. То як їм бути?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну майже так - але всерівно дивишся- 4 рамки бджоли а за заставною ще 4 печатного меду.Якщо так уже повелось то за шо саме треба платити зарплату працівникам інститутів? за яку псевдо роботу? Треба б було терміово Комісара А.Д відправити з карпатянками на генне тестування - може ще щось і знайдуть племінне ? як у степової( македоніки) наприклад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Треба б було терміово Комісара А.Д відправити з карпатянками на генне тестування

Але ж він не є працівником згаданого закладу. Але б не відмовився б від відрядження за рахунок інституту, напевно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був на лекції Комісара для маткарів. в місті Мукачево :baby: Просидів даремно! :at: На питання Він не відповідав!Інформацію дістав я про Францію їх життя.І про Французьких жінок :ole_ole: .Купив що він продавав.А ВІН ПРОДАВАВ. :af: Думаю його треба без бджіл відправляти і подальше.ТОРГУВАТИ Користі як науківця бджоляра від нього немае.Його знають тому в інститут не беруть.Так і сидить з його слів;"НА ВОЛЬНыХ ХЛЕБАХ" :ak:Заважаючи Кавказцями розводити степову.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був на лекції Комісара для маткарів. в місті Мукачево :baby: Просидів даремно! :at: На питання Він не відповідав!
Не могу поверить в это, я думаю обстановка этому способствовала, или вы сами незахотели услышать ? :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не думаю что стоит засорять тему флеймом . Практическими вопросами бы занялись .Вот к примеру Дочинец тоже пол станка уже сделал - на днях капиляры от меня заберет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все есть и отработано и обемы можно увеличить, но покуда воздержусь. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Данный телефон -квартирный ,хозяева ничем помочь не могут ))) может бытть подскажите где еще можно заказать трубочки ?? буду благодарен
Зателефонуйте мені на мій домашній телефон (0352) 23-43-78 після 20.00 до 23.00 дам телефон науковця в росії, мені там діставали капіляри.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Тема І.О. серйозна і необхідна.Щоб займатись серйозно селекцією одного І.О. замало. Для цього потрібно мати елітний матеріал.Працювати з помісями -"стріляти в небо "!!!
Покажіть мені стандарт хоч на одну породу, щоб визначити де ж та еліта
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пахомич Спасибо за телефон , мне Машика уже помог решить эти вопросы , за что огромное ему спасибо :ay::az: , так что думаю в этом сезоне попробую и сам Ио делать , с нуклеусным "парком" еще проблемка ,но "думаю что дорогу осилит идущий..."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема І.О. серйозна і необхідна.Щоб займатись серйозно селекцією одного І.О. замало. Для цього потрібно мати елітний матеріал.Працювати з помісями -"стріляти в небо "!!!
Покажіть мені стандарт хоч на одну породу, щоб визначити де ж та еліта
Сколько пасичников столько и элитного материала, так называемого Кученский, а выбрать из него элиту не каждому дано на это нужно время и упорный труд. Наша местность багата на медозбор, но не все п/с его используют, даже знаменитая карпатянка. Кому интересно могу поделисся материалом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажите мне чем отличается пчела от пчелы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Починаю! :baby: Прививка буде 6 квітня. :ole_ole: У кого панове є законсервована сперма?? :wave: І питання як її зберігати?? :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Починаю! :baby: Прививка буде 6 квітня. :ole_ole: У кого панове є законсервована сперма?? :wave: І питання як її зберігати?? :blink:
Поздравляю, мої вітаня. Та дешь її взяти? В наших условиях до месяца храница, а больше не пробовал. Але с десяток батьків уже бачів, може з того року лишилися :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Починаю! :baby: Прививка буде 6 квітня. :ole_ole: У кого панове є законсервована сперма?? :wave: І питання як її зберігати?? :blink:
Сьогодні 22.06. Є вже зрілі трутні, який результат ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

В настоящее время рассматривается вопрос о мастер классе с Броварским В.Д. Желающие поучаствовать и повысить свой профессиональный уровень матковода отзывайтесь в теме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за. :hi: Желательно основной темой сделать ИОМ, теория и практика. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Желательно основной темой сделать ИОМ, теория и практика.

На это и будем ориентироваться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Броварским В.Д кто такой где жывет!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Броварским В.Д кто такой где жывет!

НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Броварський Валерій Дмитрович кандидат и доктор наук по теме об инструментальном осеменении маток.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В настоящее время рассматривается вопрос о мастер классе с Броварским В.Д. Желающие поучаствовать и повысить свой профессиональный уровень матковода отзывайтесь в теме.
Я только за .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Андрій Сумчанин changed the title to Инструментальное осеменение маток (ИОМ)
  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...