Jump to content
mashika

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)

Recommended Posts

52 минуты назад, davolodya сказал:

Навпаки робив масивним, щоб був стійкішим і по столі не "літав". Це  станція, а не шприц, котрий в станок ставиться - тому додаткова  вага тут зовсім не лишня

Вес для низа да ,но для верха не к чему .:hi:

43 хвилини тому, koste сказав:

Вес для низа да ,но для верха не к чему .:hi:

Спробую пояснити по-іншому - станцію робив більш масивною, бо так вважав за потрібне. Точив сам, то ж зробити будь-який потрібний розмір було не проблема, але захотів зробити так як є. Свою ж зробите так, як буде пасувати Вам.:hi:

• Like 2
18 минут назад, davolodya сказал:

Спробую пояснити по-іншому - станцію робив більш масивною, бо так вважав за потрібне. Точив сам, то ж зробити будь-який потрібний розмір було не проблема, але захотів зробити так як є. Свою ж зробите так, як буде пасувати Вам.:hi:

На вкус и цвет товарищя нет . :hi:Так уже сделал ,год отработал . :umora:

20210305_205925.jpg

Мне не понятно когда говорят что поршень нужно уменьшать что как то оно работает не так . Меня устраивает . Там очень маленькая резьба стоит . Проблем нет . Пока не решил сделать ли еще что бы использывать только для отбора семени .:hmm:

На 15-е березня на ютуб- каналі Bee Pro запланований стрім з участю М.Халєнкова, всі, кого цікавить  ШО та селекція - приєднуйтеся і задавайте запитання Халєнкову в прямому ефірі. Точний час стріму ще не озвучили, це буде відомо ближче до події.

@Пахомич, вас сильно цікавили питання меланозу та сепцетемії - можете поцікавитися напряму в Халєнкова  методами запобігання та боротьби з інфекціями...

• Like 3
4 часа назад, davolodya сказал:

На 15-е березня на ютуб- каналі Bee Pro запланований стрім з участю М.Халєнкова, всі, кого цікавить  ШО та селекція - приєднуйтеся і задавайте запитання Халєнкову в прямому ефірі. Точний час стріму ще не озвучили, це буде відомо ближче до події.

@Пахомич, вас сильно цікавили питання меланозу та сепцетемії - можете поцікавитися напряму в Халєнкова  методами запобігання та боротьби з інфекціями...

Це питання інтересне всім і в мене великі сумніви , що Халенков компетентний в цьому питанні . Я не дуже спец в компютері , тому не зможу вийти в прямий . Я можу задати запитання , а ви передайте , може  передати і хтось  інший. Якщо відкинути хлорку, лампи , температуру і зупинитись сугубо на септицемії то для лікування цієї зарази є один рекомендований антибіотик. Всі антибіотики мають кислу реакцію і це смерть спермі. Матка жива , але не запліднена,бо антибіотик вбив сперму. Для меланозу взагалі засоби не розроблені, то він рекомендує який засіб, щоб не вбити сперму і зберегти матку. Нічого він вам не саже по цьому питанні, а буде товкти воду в ступі. Ці запитання обовязково потрібно подати, решта дрібниці. 

• Like 1
1 година тому, Пахомич сказав:

. Я не дуже спец в компютері , тому не зможу вийти в прямий

Пахомич, то не вища математика... Ви ж в ютубі ролики дивитеся? Тут все те ж саме, потрібно в певний час включити ютуб, і написти запитання,  посилання на стрім і час проведення подам ближче до 15 березня.

4 минуты назад, davolodya сказал:

Пахомич, то не вища математика... Ви ж в ютубі ролики дивитеся? Тут все те ж саме, потрібно в певний час включити ютуб, і написти запитання,  посилання на стрім і час проведення подам ближче до 15 березня.

Спецыально для нашего друга можно задать вапрос через форум . Сылку я ему дам .:hi:

Тільки що, koste сказав:

Спецыально для нашего друга можно задать вапрос через форум . Сылку я ему дам .:hi:

@Пахомич, ваше запитання вже передав організатору стріму, сподіваюся відповідь почуємо

22 минуты назад, davolodya сказал:

Я висвітлив питання конкретно і любий може їх задати  без мене. Можите спитати доза засобу і порядок . Якщо буде наголошувати , що можна добитись тільки стерильністю , то дурня бо матка і трутень вже не стерильні . Трутні також можуть бути інфіковані скрито. 

5 хвилин тому, Пахомич сказав:

Я висвітлив питання конкретно і любий може їх задати  без мене. Можите спитати доза засобу і порядок . Якщо буде наголошувати , що можна добитись тільки стерильністю , то дурня бо матка і трутень вже не стерильні . Трутні також можуть бути інфіковані скрито. 

Ваше запитання передав, чи його озвучать і чи буде відповідь - побачимо

• Like 1

Коллеги подскажите какой материал лучше использовать для блока крючков второпласт, капролон или оргстекло

34 хвилини тому, gossen сказав:

Коллеги подскажите какой материал лучше использовать для блока крючков второпласт, капролон или оргстекло

Будь-який з них. Врахуйте, що оргскло більш крихке, і боїться спирту - зразу мутніє. Фторопласт і капролон більш пластичні і легко обробляються.

Але якщо є можливість - краще нержавійка

Edited by davolodya
1 година тому, gossen сказав:

Як що мова йде про шарніри, то свого часу теж стояв перед таким вибором. Маючи не великий досвід (пару років) в токарній справі віддав перевагу капролону. Для Вас сьогодні знайшов таблицю. 

Opera Знімок_2021-03-10_170418_msel.ru.png

• Like 1
6 часов назад, gossen сказал:

Для этого нужно знать что хочешь получить в последствии ? Какое оборудывание тебе доступно ? :hi:

21.02.2021 в 13:15, Mihail-ves сказав:

Ось такий 

7e98cb30178b3af79b7aff8f732ba9e9.jpg

Ех, не знайшов я поки такої краси. Мої шкляні трохи загрубі, тому наразі обійшовся тим, що є під руками (поліпропіленові). Бо дуже руки сверблять :)

IMG_20210311_225529.thumb.png.366323f1aeb6cf94e2bcc636ed7f7c30.png

Один шток з нержавійки, різьба М4. Другий з бронзи, різьба М3. Працюють ніби відмінно. Якщо капіляр зафіксувати у конюлю від голки, то можна спробувати таке і на станок... :)

• Like 1
  • Thanks 1
9 часов назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Тому наразі обійшовся тим, що є під руками (поліпропіленові). Бо дуже руки сверблять :)

Один шток з нержавійки, різьба М4. Другий з бронзи, різьба М3. 

Виглядають гарненько. То Ви ефки від антен на корпус шприца накрутили?

10 годин тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Один шток з нержавійки, різьба М4. Другий з бронзи, різьба М3. Працюють ніби відмінно. Якщо капіляр зафіксувати у конюлю від голки, то можна спробувати таке і на станок... :)

Щоб встановить їх на станок, треба мабуть металічний кожух робить на пластиковий шприц. Ще треба ж капіляр зафіксувати і перевірить роботу. В мене подібні були ще років 7 назад. Відійшов від пластика.

2 години тому, юрко)) сказав:

То Ви ефки від антен на корпус шприца накрутили?

Тк і є :). Запресував туди втулочку бронову, попередньо нарізавши різьбу, і готовеньке.

• Like 1
20 хвилин тому, Ліпатов Віталій сказав:

Щоб встановить їх на станок, треба мабуть металічний кожух робить на пластиковий шприц. Ще треба ж капіляр зафіксувати і перевірить роботу. В мене подібні були ще років 7 назад. Відійшов від пластика.

Взагалі робив їх під виносну станцію, бо існуюча конструкція не влаштовує. Але монтаж на станок також можливий. Зафіксувати можна і без металевого корпуса, бл вузол подачі також переробив на власну конструкцію :). А щодо капіляра, то у американському станку бачив таке

Screenshot_2021-03-12-10-26-11-357_com.viber_voip.thumb.jpg.80506956dcfd2b8592c63eaa194d648a.jpg

Правда шприц там шкляний. Але спробую... :)

2 хвилини тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

щодо капіляра, то у американському станку бачив таке

В своїх роликах Віталій Кривченко показує таку ж конструкцію - капіляр вклеює в корпус від голки на  епоксидку - але це унеможливлює стерилізацію капілярів високою температурою, бо пластиковий корпус на нагрів не розрахований

• Like 1
9 хвилин тому, davolodya сказав:

В своїх роликах Віталій Кривченко показує таку ж конструкцію - капіляр вклеює в корпус від голки на  епоксидку - але це унеможливлює стерилізацію капілярів високою температурою, бо пластиковий корпус на нагрів не розрахований

Ну я і раніше користувався лише спиртом. Потім промиваєш фізіологічним і чистенько :)

• Like 3
3 хвилини тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Ну я і раніше користувався лише спиртом. Потім промиваєш фізіологічним і чистенько :)

Спирт добре, але гаряча пара - краще...

3 хвилини тому, davolodya сказав:

Спирт добре, але гаряча пара - краще...

Ну мені дістався станок від Романа Труша, а там все пластикове. Тому і спирт...

1 хвилину тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Ну мені дістався станок від Романа Труша, а там все пластикове. Тому і спирт...

В станку цілком достатньо простерилізувати шприц. гачки, і капіляри, і ще силіконову трубку, у кого виносна станція... Все решта достатньо помити:IMHO:

• Like 1