Jump to content
mashika

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)

Recommended Posts

6 минут назад, koste сказал:

Так вот всё просто но не у кого не получяется . Готов увидеть результаты вашей работы . Будем равнятся на лучших .:ay: :ah:

Першим ділом в магазині хімобладнання придбайте мірну піпетку з внутрішнім діаметром 3мм.  Відріжте кусок потрібної довжини і виготовіть поршень з допуском шоб трубка находила на поршень з натягом.Після виконання роботи поговоримо далі. В мірні піпетці груба стінка. 

• Thanks 1
31 минуту назад, Укроп сказал:

Так зробіть. Не товчіть воду у ступі. Самі нічого не вмієте, а когось критикуєте. Ви хоч одну матку в житті осіменили?

У вас дуже малий запас слів . Тому вам розмова в цій темі заважка  і ви не розумієте , про що мова.

8 часов назад, Пахомич сказал:

Першим ділом в магазині хімобладнання придбайте мірну піпетку з внутрішнім діаметром 3мм.  Відріжте кусок потрібної довжини і виготовіть поршень з допуском шоб трубка находила на поршень з натягом.Після виконання роботи поговоримо далі. В мірні піпетці груба стінка. 

Можно взять и трубку . Наружный какой диаметр ? Как будет соединятся поршень с корпусом ?:hi:

19 минут назад, koste сказал:

Можно взять и трубку . Наружный какой диаметр ? Как будет соединятся поршень с корпусом ?:hi:

Складається враження, що ви мене найняли на роботу. Основне вам повідомив , а конструкцію корпуса для колби позичте в Ліпатова . Корпус річ не складна  в виготовленні. Взагалі навіщо вам така не розумна ідея - шприц і капіляр на 40 доз. Власнику такого " шедевру " зрозуміло " - подорожче продати, а вам з Укропом? Ви ставите на всіх форумах запитання , чому ваші матки падають на дно?  Ніхто вам не говорить , що це інфекція під назвою меланоз. Ви думаєте , шо це в розкручених таємниця? Такі питання для них китайська грамота , єдине можуть хляпнути антибіотик в жальну камеру. Взагалі в мене  шприц другої конструкції і набагато складніший.

• Like 1
9 годин тому, Пахомич сказав:

Першим ділом в магазині хімобладнання придбайте мірну піпетку з внутрішнім діаметром 3мм.  Відріжте кусок потрібної довжини і виготовіть поршень з допуском шоб трубка находила на поршень з натягом.

:ay: Пахомич, я вражений. Іноді від Вас все таки можна щось видавити. Цікава ідея, і досить легка в реалізації, особливо в моєму варіанті шприц-станції.

Із цієї трубки робимо "капіляр" з однієї сторони (для натягування трубки), на інший кінець закріплюємо гайку із різьбою під поршень. І це все вставляємо в оргскло, яке я показував вище. Ось і станція готова до роботи. Залишається лише виточити поршень та одіти на нього відповідний сальник. :ole_ole:

Буду в районі обов'язково заїду в лікарню і наберу собі трубок лабораторних.

1 час назад, Пахомич сказал:

Складається враження, що ви мене найняли на роботу. Основне вам повідомив , а конструкцію корпуса для колби позичте в Ліпатова . Корпус річ не складна  в виготовленні. Взагалі навіщо вам така не розумна ідея - шприц і капіляр на 40 доз. Власнику такого " шедевру " зрозуміло " - подорожче продати, а вам з Укропом? Ви ставите на всіх форумах запитання , чому ваші матки падають на дно?  Ніхто вам не говорить , що це інфекція під назвою меланоз. Ви думаєте , шо це в розкручених таємниця? Такі питання для них китайська грамота , єдине можуть хляпнути антибіотик в жальну камеру. Взагалі в мене  шприц другої конструкції і набагато складніший.

Мне интересно ваша конструкцыя . Так же я могу задавать вопросы, это не значит что у меня нету ответа . Бывает что одну и туже конструкцыю можно сделать иначе ,и будет протевоположный результат . 

Капеляр на 40 доз мне не нужен . Я просто спросил о конструкцыи каторую считаете правельной .:)

15 минут назад, koste сказал:

Мне интересно ваша конструкцыя . Так же я могу задавать вопросы, это не значит что у меня нету ответа . Бывает что одну и туже конструкцыю можно сделать иначе ,и будет протевоположный результат . 

Якщо є відповідь , то для чого запитання? В любому шприці є дві основні деталі це поршень і циліндр. Чим менший внутрішній діаметр циліндра  тим складніше виготовити поршнь. На 3мм. ви точно не виготовите , можливо по благородні деревині ви можите ,а конструкторські задатки слабенькі.:IMHO: Та і І.О. вам мабудь ніколи не розкриється:IMHO::hi:Досить мусолити шприц, не інтересно.

• Haha 1

В 3мм може зайти поршень резиновий з інсулінового шприца. і навіть точити нічого не прийдеться.:IMHO: Але то треба мати спочатку скляну трубку в руках.

2 часа назад, Пахомич сказал:

а вам з Укропом? Ви ставите на всіх форумах запитання , чому ваші матки падають на дно?

Покажіть хоч щось своє, і Укроп запитань більше не задаватиме. 

3 часа назад, Пахомич сказал:

Взагалі в мене  шприц другої конструкції і набагато складніший.

Казати і показати це дві великі різниці. Покажіть, всим цікаво буде побачити

44 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

В 3мм може зайти поршень резиновий з інсулінового шприца. і навіть точити нічого не прийдеться.:IMHO: 

Це хіба що пресом той поршень в трубку заганяти;) -Інсуліновий поршень має дІаметр 5мм

45 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

то треба мати спочатку скляну трубку в руках.

Раджу покинути дурну ідею, 5 мм скляні шприци в станку чи станції чудово працюють. 

• Like 2
8 минут назад, Укроп сказал:

Покажіть хоч щось своє, і Укроп запитань більше не задаватиме. 

Укроп мені не мішає , без Укропа форум сирота. Тож як будете виготовляти поршень? На словах опишіте послідовність виконання робіт.  

14 хвилин тому, davolodya сказав:

Раджу покинути дурну ідею, 5 мм скляні шприци в станку чи станції чудово працюють. 

А що мішає пробувати щось нове. Ви ж знаєте, що я не можу просто сидіти на одному місці, тому що мені все цікаве. 

• Like 1
57 минут назад, Пахомич сказал:

Укроп мені не мішає , без Укропа форум сирота. Тож як будете виготовляти поршень? На словах опишіте послідовність виконання робіт.  

Навіщо мені виготовляти? Я хочу у вас купити. Продайте

• Like 1
  • Haha 2
1 година тому, Mihail-ves сказав:

А що мішає пробувати щось нове. Ви ж знаєте, що я не можу просто сидіти на одному місці, тому що мені все цікаве. 

Я не проти нового, але треба на речі дивитися реально... Виточити поршень з довгою різьбою ∅ 3мм в домашніх умовах не вийде, для цього треба спецобладнання, знайти готову шпильку такого діаметру, ще й нержавійку - мабуть теж не вийде, сама тонша, яку зміг знайти -3мм. Для трубки з внутр. діаметром 3 мм шток поршня має бути 2-2,5мм...

42 минуты назад, davolodya сказал:

знайти готову шпильку такого діаметру, ще й нержавійку - мабуть теж не вийде, сама тонша, яку зміг знайти -3мм.

нержавеющий электрод Вам в помощь.

• Like 1
7 хвилин тому, Гурович сказав:

нержавеющий электрод Вам в помощь.

Електрод - це пруток, а не шпилька. Хочу побачити, як Ви наріжете рівненьку різьбу на електроді

• Like 1

Все може бути набагато простіше у роботі. В трубочку 3мм можна запхати силіконову трубку яку ми використовуємо під капіляр, залишилось її накрутити на прут з кінчиком різьби діаметром в 1мм, чи більше. А сам шток з готовою нарізаною різьбою на 2мм можна взяти  наприклад з годинника або купити в інтернеті. Правда там буде оцинковка.

Задача поставлена і її треба виконувати, а то Пахомич дасть "підзатильник".:umora:

До речі в трубочці з внутрішнім 3мм, рух поршня на відстань 10мм буде видавати 70мкл, або осіменіння 10 маток по 6мкл. Шприц станція може отримати мініатюрний вигляд. Але поки що це мрії.:umora:

А чому б і не подумати, з такою погодою ми можемо ще з місяць теревенити. 

• Like 1

Думаю, що такі модернізації не настільки актуальні як просто заморочливі.

Ви ж придбали склянний інсуліновий шприц.

Чим Вам він не подуші?

• Like 2
1 хвилину тому, юрко)) сказав:

Ви ж придбали склянний інсуліновий шприц.

Чим Вам він не подуші?

З ним все гаразд, як і з радянським скляним. Скоро покажу все в роботі.

Пахомич запропонував ще одну головоломку ось і ми її зараз віртуально виконуємо.

Як в анекдоті, начальник щось ляпнув вимогу (щоб народ не пиячив), а конструкторське бюро вирішило щось з того з робити. І тут всі пару днів та ночей або ускладнювали, або спрощували, але про склянку горілки в сейфі забули. :umora:

• Haha 3
18 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Пахомич запропонував ще одну головоломку ось і ми її зараз віртуально виконуємо.

Ще  хоча б хтось  один запитав Пахомича, які переваги будуть в шприца з внутрішнім діаметром 3 мм над звичайним скляним на 1мл;). Переваги мізерні, а складності в виготовленні значно більше... Зате дружно кинулися виконувати...

• Like 1
38 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

В трубочку 3мм можна запхати силіконову трубку яку ми використовуємо під капіляр, залишилось її накрутити на прут з кінчиком різьби діаметром в 1мм, чи більше. А сам шток з готовою нарізаною різьбою на 2мм можна взяти  наприклад з годинника або купити в інтернеті. Правда там буде оцинковка.

https://aliexpress.ru/item/4000857412449.html?spm=a2g0o.detail.1000014.16.753765aex85Qd7&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.33416.205061.0&scm_id=1007.33416.205061.0&scm-url=1007.33416.205061.0&pvid=7776c855-01e5-4ac2-9416-a00608e38572&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreOtherSeller,scm-url:1007.33416.205061.0,pvid:7776c855-01e5-4ac2-9416-a00608e38572,tpp_buckets:23416%230%23205061%2317_23416%234721%2321967%23793_23416%234722%2321972%236_21387%230%23183380%230_4452%230%23214000%230_4452%233474%2316498%23782_4452%234862%2324463%23433_4452%233098%239599%23384_4452%235108%2323442%23856_4452%233564%2316062%23360

Це для любителів заморочитись, до речі в китайців різьби високої якості, ( брав собі кілька виробів ). Є на алі і гайки довгі, в них болт не "гулятиме", якщо цікаво - завтра на роботі можу в закладках знайти посилання. Мене особисто влаштовує старий радянський інсуліновий на 1мл з внутрішнім діаметром 5 мм

• Like 1
14 хвилин тому, davolodya сказав:

Зате дружно кинулися виконувати...

Дружно почали балакати. :IMHO:

Є дві категорії людей песимісти і оптимісти.;) Так оптимісти кажуть що "все можна зробити, головне захотіти". тещині слова. Ось так тридцять років і виховує мене.:umora::umora:

• Haha 1
23 минуты назад, davolodya сказал:

Ще  хоча б хтось  один запитав Пахомича, які переваги будуть в шприца з внутрішнім діаметром 3 мм над звичайним скляним на 1мл;). Переваги мізерні, а складності в виготовленні значно більше... Зате дружно кинулися виконувати...

Звичайно переваги будуть - зменшиться швидкість розчину в капілярі при одинаковому  переміщенні поршня . Чим більший внутрішній діаметр циліндра , тим більша швидкість розчину в капілярі.

11 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Є дві категорії людей песимісти і оптимісти.;) Так оптимісти кажуть що "все можна зробити, головне захотіти

Крім того ще є реалісти... А реальність така, що багато речей легко робити язиком... Я нарізав різьбу на шпильці з нержавійки ∅ 5мм, за тоньшу навіть братися не хочу - тому знаю про складність виготовлення не на словах...  Зараз роблю нову станцію - в основі штока поршня буде заводська різьбова шпилька, точити самому більш не хочу, хоча є на чому...

1 хвилину тому, Пахомич сказав:

Звичайно переваги будуть - зменшиться швидкість розчину в капілярі при одинаковому  переміщенні поршня . Чим більший внутрішній діаметр циліндра , тим більша швидкість розчину в капілярі.

3 мм і 5 мм - різниця майже вдвічі, а при інсемінації цієї різниці не помітно. 2 сезони відпрацював з китайським шприцом ∅5,5 мм - мене такий діаметр повністю влаштовує, переробляю на радянські шприци лиш тому, що китайські всі мають різні внутрішні діаметри:at:, і під кожну колбу треба робити індивідуальний поршень... Розбивши один шприц - поршень до іншого не підійде