Jump to content
mashika

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)

Recommended Posts

11 годин тому, Виталий Овчарук сказав:

Балувані Ви хлопці, пружини, поршні, станції якісь придумали, плавність ходу. Мікроскопи їм подавай. 

ось ВАМ конструкція на замітку :umora:

https://www.instagram.com/tv/CDMyN_ynHAN/?igshid=1aqnuxeblhyct

Мабуть пора ставати в чергу на цей девайс!:umora: Дивлячись на товщину капіляра і жальний гачок, стає зрозуміло, що осеменить цим станком хоч одну матку із 100 буде дуже складно.

11 часов назад, Пахомич сказал:

Щоб мати побачила сина живим , то що ще крім ножа і скальпеля використовував хірург? 

Пахомычь спасибо упустил что конечный результат зависит от того кто держит в руках инструмент то есть профианализма хирурга .:hi:

• Thanks 1
17 часов назад, davolodya сказал:

Пружинку ще треба підібрати, і це не завжди вдається зробити ідеально, а коли поршень на різьбовому штоку - це і хід плавний, і конструкція більш компактна...  Спробував працювати і з пружинкою, і без - особисто мені без пружинки зручніше... Але це :IMHO:, її нікому не нав'язую... До конструкції з пружинкою назад не повернусь...

Про чистоту шприца сказали не подумавши. При роботі брудним шприцем матки не жильці...

Я не знаю який у Вас шприц, та шприц з скляним  поршнем ( про який була мова) переробляти під поршень з гумовим ущільнювачем, це дурня. Особливо якщо шприц радянський. І якщо цей шприц, гарно промитий, то при перевернені ним до низу він випадає сам, то якої сили там має бути пружина? Не можна так щось без конкретики ляпнути, а потім написати "нікому не нав'язую". Тут форум щоб допомагати один одному. Пишу ще раз Лоц, Гембалла за весь час, разом, на цих станках осіменили більше 500 000 маток. Як варіант я порадив цю систему чоловікові. Раджу просто промовчати.

• Like 2
9 минут назад, tolik2362 сказал:

Пахомычь это уже санитария а мы говорим об инструментах.:hi: 

Конструкція  станока на якість і збереження маток після осіменіння не впливає. Для зручності так.:hi: 

4 минуты назад, Пахомич сказал:

Конструкція  станока на якість і збереження маток після осіменіння не впливає. Для зручності так.:hi: 

:ay::az:

23 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Фінальна версія шприця з дозатором, збільшив колещатко, поршні відшліфовані та припаяні всередині до шпильки. 

В цьому сезоні буду працювати саме цією версією, як і деякі хлопці з клубу Карніка України. Силіконове ущільнююче кільце дозволило зменшити тертя без втрати герметичності. До цього користувався резиновими, вони більш тверді.

20210207_123158.jpg

20210207_125446.jpg

А поршень в процесе работы не выкрутится  ?

1 година тому, teplov сказав:

Пишу ще раз Лоц, Гембалла за весь час, разом, на цих станках осіменили більше 500 000 маток. Як варіант я порадив цю систему чоловікові. Раджу просто промовчати

Окрім Лоца і Гембали є і інші авторитети, аж ніяк  не меншої величини. В того ж Грабського, Шлая, Пернера, в шприці Вінклера - я ніде не бачив пружинки, і працюють же якось люди без неї;).  Шприц з пружинкою роблять лиш по тій причині, що його легше зробити в домашніх умовах, а не тому, що так краще... І 

А на рахунок промовчати - негарно закривати рота опоненту лиш тому, що Ваша точка зору не сходиться з моєю... Хто захоче робити собі шприц - сам вирішить як буде краще і зручніше...

1 година тому, teplov сказав:

переробляти під поршень з гумовим ущільнювачем, це дурня.

Це дурня лиш у Вас, по тій причині, що такий поршень аж ніяк не напечатаєш на принтері. Це досить ювелірна робота, за яку не кожен токар візьметься. 

Працював і з пружинкою, і з різьбовим штоком - різьба рулить, і це не лише моя думка 

За радянські шприци не скажу, бо з ними поки що непрацював, а китайські з синім поршнем - непотріб,  мало того, що у всіх різний внутрішній діаметр, ще й  поршні прослаблені і пропускають...:at:

Edited by davolodya
9 хвилин тому, koste сказав:

Не викрутиться... Пайка тримає добре, там нема такого зусилля, щоб зірвати пайку

25 минут назад, davolodya сказал:

Окрім Лоца і Гембали є і інші авторитети, аж ніяк  не меншої величини. В того ж Грабського, Шлая, Пернера, в шприці Вінклера - я ніде не бачив пружинки, і працюють же якось люди без неї;).  Шприц з пружинкою роблять лиш по тій причині, що його легше зробити в домашніх умовах, а не тому, що так краще... І 

А на рахунок промовчати - негарно закривати рота опоненту лиш тому, що Ваша точка зору не сходиться з моєю... Хто захоче робити собі шприц - сам вирішить як буде краще і зручніше...

Це дурня лиш у Вас, по тій причині, що такий поршень аж ніяк не напечатаєш на принтері. Це досить ювелірна робота, за яку не кожен токар візьметься. 

Працював і з пружинкою, і з різьбовим штоком - різьба рулить, і це не лише моя думка 

За радянські шприци не скажу, бо з ними поки що непрацював, а китайські з синім поршнем - непотріб,  мало того, що у всіх різний внутрішній діаметр, ще й  поршні прослаблені і пропускають...:at:

Я ніякі варіанти не критикував, а порадив чолові як можна зробити "Є в мене декілька радянських однокубових скляних шприца, але там поршень також скло. Треба туди переробити поршень та придумати як його там крутити за допомогою різьби." А на рахунок ювелірної роботи, я так скажу, мажна і робота ювелірного зробити який буде поршень штовхати;) Чи може в Лоца немає грошей на шлайовський станок? І по великому рахунку, немає різниці чи різьба, чи пружина.  А хаяти іншу конструкцію через те що вона у Вас не пішла (думаю що через бракований шприц), не варто. Через це я і порадив не відписувати.

• Like 4
12 хвилин тому, teplov сказав:

хаяти іншу конструкцію через те що вона у Вас не пішла (думаю що через бракований шприц), 

Прошу показати, де я хаяв конструкцію з пружиною:please: Хаяти, і вказати, що контрукція не ідеальна - дуже різні речі.

Коли робив свій станок - виявилось дуже мало ЛЮДЕЙ, які захотіли підказати, як краще і як правильно, тому мав багато власних граблів, і відповідно досвіду... А власний досвід найцінніший, навіть коли він негативний...

Edited by davolodya
  • Like 1
50 минут назад, davolodya сказал:

Прошу показати, де я хаяв конструкцію з пружиною:please: Хаяти, і вказати, що контрукція не ідеальна - дуже різні речі.

Коли робив свій станок - виявилось дуже мало ЛЮДЕЙ, які захотіли підказати, як краще і як правильно, тому мав багато власних граблів, і відповідно досвіду... А власний досвід найцінніший, навіть коли він негативний...

"Шприц з пружинкою роблять лиш по тій причині, що його легше зробити в домашніх умовах, а не тому, що так краще..."  Це дурня лиш у Вас, по тій причині, що такий поршень аж ніяк не напечатаєш на принтері

Edited by teplov

@teplov,  мимо. В процитованому тексті ніде нема, щоб я хаяв шприц з пружинкою... Навпаки, " переробляти скляний поршень на поршень з резинкою - дурня" - це Ваші слова... Більше на цю тему дискутувати немаю бажання, всеодно кожен залишиться при своїй думці... Хто захоче - висновки зробить...

Для тих хто робить собі станок хочу пояснити в яких випадках подача поршня з допомогою пружини буде якісною. З системою де застосовується сам поршень від пластикового інсулінового шприца, ця система працює погано, а більшість роблять саме так. Це виходить тому що поршень повністю з гуми і на пластиковому штокові сидить доволі вільно, довго поясьнювати, та воно так. Другий момент це не якісний китайський шприц, хоча я вважаю що вчитися відбирати сперму на ньому, це саме те що потрібно. Коли хватаєш хоч трохи мукусу, він пускає повітря в фіз розчин.

Тепер які шприци гарно підходять. Це  радянські 1 та 2 кубові шприци, та якісні китайські. Найкраще це радянські шприци з повністю залізним чи скляним поршнем. Знайти їх можна на ОЛХ.

• Like 3
40 минут назад, davolodya сказал:

@teplov,  мимо. В процитованому тексті ніде нема, щоб я хаяв шприц з пружинкою... Навпаки, " переробляти скляний поршень на поршень з резинкою - дурня" - це Ваші слова... Більше на цю тему дискутувати немаю бажання, всеодно кожен залишиться при своїй думці... Хто захоче - висновки зробить...

Дурня тому, що то хороша річ, навіщо ламати? Краще переробити китайський, чи який інший. А Ви подумали що я щось маю щось проти поршня з різьбою. А на справді все не так однозначно в цьому питані, і вважати щось кращим чи гіршим не вдячна справа, Ви праві в тім що подачу з пружиною зробити простіше, а це вже перевага. По якості роботи, що перший що другий варіант повністю залежить від якості комплектуючих.... 

Edited by teplov
6 годин тому, koste сказав:

Не повинно. Руками з усієї сили не можу відкрутить. 

• Like 1
25.01.2021 в 06:29, Mihail-ves сказав:

Щось саме таке і повинно було бути на мою думку. Все піде в роботу. Зверніть увагу на малу рейку та її привід, точно такий привід і в радянського шкільного мікроскопа який я показував на своєму станку. Але його розмір та вага (латунь) більша ніж тут. Відстань переміщення думаю така сама і мені вона підійде.

Вчора отримав своє рейку і все так як я і хотів. Вся планка металева, пластмаса тільки ручки. 

be087aaa0fdd504592ebc24d9c045624.jpg

a897bd7ebdc2b97f7a4dadca5e335cd9.jpg

42a15e072ee24c54432c82f5a96d2cdf.jpg

Також прикупив капіляри які на фото, зараз сяду їх відтягувати. 1 капіляр 1 грн. В тубусі 100шт.

5db47926a30075e3bf79b30ea51adc51.jpg

9b389abde3a4fad3d87b9d9fdfb52c88.jpg

40890199e46ac83bf80418318d77c8da.jpg

Як видно із порівняльного фото приводу від радянського шкільного мікроскопа і отриманої рейки з Китаю різниця велика як в розмірах так і у вазі. Також мала рейка, як я і говорив, має корисного переміщення аж 3.5см. Радянський привід має 2.5см переміщення.

Ця маленька рейка досить швидко рухається, та дуже легко. В ній відсутній будь який люфт (вертикальний, горизонтальний, боковий) 

Велика рейка (зображення зверху на другому фото) має переміщення 5.5см. Але коли її повністю видвинути та порухати край в боки є люфт. Але його відчутно коли прикласти зусилля. до 3-4 см цього не відбувається, тому що "ласточкин хвіст" все тримає щільно.

Мій висновок - РЕКОМЕДУЮ, треба прикупити ще пару шт, та почати виготовляти станки для майбутніх інсимінаторів. 

• Like 5
27 минут назад, Пахомич сказал:

Станок в сторону ! Після станка іфекції . Хто з  продавців маток ІО на цьому форумі може заявити , я з інфекціями на ти. 

Так заявлять можно все что угодно главное как оно есть на самом деле . То же и в отношении станков и материалов с каторых он сделан . Чем проще тем лучше . Ну и вазможность дезинфекцыи не на последнем месте .:hi:

9 часов назад, koste сказал:

А как тогда ржавчина на станках ?:umora:

Противник И.О.

То контактер з росії на фоні вічно квітуючого саду. Хвора людина

9 часов назад, koste сказал:

А как тогда ржавчина на станках ?:umora:

Противник И.О.

30 склеек на 1 минуту видео:dntknw: Всё , что этот "спец" наговорил, попадает только под одно определение - бред сивой кобылы в лунную ночь.

• Like 5
55 хвилин тому, Пахомич сказав:

Зовсім не схватить. Мабудь ви обидва і не чули про меланоз і септицеміюю. От коли ви обидва віднайдете засіб боротьби , то можливо і здивуюся .

@Пахомич  Вам і карти в руки повідайте нам про це в новій темі

• Like 1
  • Thanks 1

Шановні колеги, інженери, інсемінатори!

Прийшла ідея зробити шприц станцію за допомогою китайської рейки. Тоді відпаде потреба малювати рисочки на капілярах, а можна буде просто глянути на лінійку і зрозуміти скільки треба ще рухати поршень.

8a9adda153be01ce4dd52d69e5e1d03d.jpg

Думаю що треба до нерухомої частини рейки закріпити міцно низ шприца та десь до його половини.:dntknw:

Під шток поршня думаю що щось придумати буде не проблема, але прошу Вас намалювати своє бачення як це ще можна зробити. 

Зараз планка знаходиться  у витягнутому положення (верхнє до ручки) А поршень на фото повність задвинутий.

Рух планки рівно один кубік!

Edited by Mihail-ves

Колись робив таку приспособу для цього шприца. Для руху поршня назад використовував пружину. Зараз хочу від неї відмовитись, а все рухати в перед і назад тільки рейкою.

73bb2d75cbee28e3edbda72fbeaf1495.jpg

10 годин тому, Mihail-ves сказав:

Колись робив таку приспособу для цього шприца. Для руху поршня назад використовував пружину. Зараз хочу від неї відмовитись, а все рухати в перед і назад тільки рейкою.

73bb2d75cbee28e3edbda72fbeaf1495.jpg

Треба закріпити головку шприця до нижньої (чорної) станини ластівкового механізму, а поршень до верхньої частини. А як і чим то зробить - треба вирішувати з наявних матеріалів

• Thanks 1
34 хвилини тому, Ліпатов Віталій сказав:

Треба закріпити головку шприця до нижньої (чорної) станини ластівкового механізму

11 годин тому, Mihail-ves сказав:

Думаю що треба до нерухомої частини рейки закріпити міцно низ шприца та десь до його половини

Я про це якраз і писав коли виставляв перше фото, а у другому фото я вже приблизно показав яким чином це можна зробити. Тільки шприц однією шинкою за голову шприца не втримаю. Тому думаю що треба там щось на зразок трубки чи люльки в оргсклі, але так щоб тримало більше половини шприца. Завтра буду мозгувати над цим. 

Заме легше - це закріпити поршень до верхньої рухомої частини, там китайці вже зробили гарний виступ. Мені залишиться тільки трішки його обточити. 

12 часов назад, Mihail-ves сказал:

Шановні колеги, інженери, інсемінатори!

Прийшла ідея зробити шприц станцію за допомогою китайської рейки. Тоді відпаде потреба малювати рисочки на капілярах, а можна буде просто глянути на лінійку і зрозуміти скільки треба ще рухати поршень.

8a9adda153be01ce4dd52d69e5e1d03d.jpg

Думаю що треба до нерухомої частини рейки закріпити міцно низ шприца та десь до його половини.:dntknw:

Під шток поршня думаю що щось придумати буде не проблема, але прошу Вас намалювати своє бачення як це ще можна зробити. 

Зараз планка знаходиться  у витягнутому положення (верхнє до ручки) А поршень на фото повність задвинутий.

Рух планки рівно один кубік!

Может лучше не лепить так .. а вот к примеру .Картинки по запросу "станок для искусственного осеменения пчелиных маток"

Как другая открученая чясть выгледит с стороны крепления ?