Jump to content
mashika

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)

Recommended Posts

27 минут назад, Гурович сказал:

Пахомыч, не нагнетайте. Нет никакой необходимости чего то там точить, достаточно манжету приклеить к поршню(как вариант) или вставить её мжду 2х шайбочек и затянуть гаечкой., немного раздавив и сделав необходимую герметичность. Всего делов то.

:umora:Ше простіше- намотати паклі і все :umora:

• Haha 1
10 минут назад, Mihail-ves сказал:

Гарна ідея.:ay:

Є в мене декілька радянських однокубових скляних шприца, але там поршень також скло. Треба туди переробити поршень та придумати як його там крутити за допомогою різьби. 

До речі планка-рейка в понеділок вже буде в мене. Замовив 21 січня, а 8 лютого прийде у відділення НП. Так швидко ще ні одна посилка з Китаю не йшла.  

Перезвони мне по свободнячку, подкину пару идей.

• Like 1
13 минут назад, Пахомич сказал:

:umora:Ше простіше- намотати паклі і все :umora:

Пахомыч, не ёрничайте. Лучшую герметизацию даёт шлифованное стекло. Поищите на китайских сайтах, там должны быть уже готовые стеклянные шприцы и придумывать ничего не нужно.

• Like 1
1 хвилину тому, Гурович сказав:

Поищите на китайских сайтах, там должны быть уже готовые стеклянные шприцы и придумывать ничего не нужно.

Китайці, звичайно, молодці в плані копіювань, але копія - це не завжди якість... Купив 6 шприців х 1 мл - з шести у всіх різні діаметри корпуса і відповідно поршнів:at:. Зараз переробляю свою станцію під радянські скляні шприци

• Like 1
Только что, davolodya сказал:

Китайці, звичайно, молодці в плані копіювань, але копія - це не завжди якість... Купив 6 шприців х 1 мл - з шести у всіх різні діаметри корпуса і відповідно поршнів:at:. Зараз переробляю свою станцію під радянські скляні шприци

Ну, тут ничего не поделаешь - эксцесс исполнителя.

22 минуты назад, Гурович сказал:

Пахомыч, не ёрничайте. Лучшую герметизацию даёт шлифованное стекло. Поищите на китайских сайтах, там должны быть уже готовые стеклянные шприцы и придумывать ничего не нужно.

Мені шприца не потрібно . Я виготовив собі з мірної піпетки з внутрішнім діаметром 3,5 мм. Ми дискотуємо по шприцу Літатова , який він виставив для обговорення:IMHO:

• Haha 1
6 минут назад, Пахомич сказал:

Мені шприца не потрібно . Я виготовив собі з мірної піпетки з внутрішнім діаметром 3,5 мм. Ми дискотуємо по шприцу Літатова , який він виставив для обговорення:IMHO:

А у вас є станок? Чи ви ще тільки збираєте обладнання?

13 минут назад, Укроп сказал:

А у вас є станок? Чи ви ще тільки збираєте обладнання?

Перегляньте тему , то і побачите станок і червління матки ІО.

16 минут назад, Пахомич сказал:

Перегляньте тему

Переглянув, і мені дуже приємно що ви досі незалишаєте цю тему..

• Haha 1

• Like 1
12 часов назад, Пахомич сказал:

Виталий показал, какую концепцию применил. Составляющие можно подставить, какие Вам подходят или какие есть в наличии.

12 часов назад, Пахомич сказал:

Купіть у Ліпатова станок, і вчіться штучному осіменінню на хорошому обладнанні. Його станки продаються в Європі, по ціні дешевші, а по якості не поступаються європейським. Як навчитесь робити штучне, то і я у вас куплю пару маток карпатки штучного осіменіння. Посаджу у вулики, і на вуликах великими літерами напишу, матки від Пахомича. Зніму відео і всім покажу.  Бо від вас бачу що не дочекаюся відео як ви осіменяїте своїх маток. По ідеї якщо судити по вашим висловлюванням, то ви маєте бути самим розкрученим оператором в Україні. Але біда в тім,що ніхто від вас жодної матки ще не бачив. 

• Haha 2
45 минут назад, Укроп сказал:

Купіть у Ліпатова станок, і вчіться штучному осіменінню на хорошому обладнанні. Його станки продаються в Європі, по ціні дешевші, а по якості не поступаються європейським. Як навчитесь робити штучне, то і я у вас куплю пару маток карпатки штучного осіменіння. Посаджу у вулики, і на вуликах великими літерами напишу, матки від Пахомича. Зніму відео і всім покажу.  Бо від вас бачу що не дочекаюся відео як ви осіменяїте своїх маток. По ідеї якщо судити по вашим висловлюванням, то ви маєте бути самим розкрученим оператором в Україні. Але біда в тім,що ніхто від вас жодної матки ще не бачив. 

Як я зрозумів ви хочите заказати ще 10 маток? Я відішлю. 

• Like 1

Фінальна версія шприця з дозатором, збільшив колещатко, поршні відшліфовані та припаяні всередині до шпильки. 

В цьому сезоні буду працювати саме цією версією, як і деякі хлопці з клубу Карніка України. Силіконове ущільнююче кільце дозволило зменшити тертя без втрати герметичності. До цього користувався резиновими, вони більш тверді.

20210207_123158.jpg

20210207_125446.jpg

• Like 2
3 часа назад, Гурович сказал:

Виталий показал, какую концепцию применил. Составляющие можно подставить, какие Вам подходят или какие есть в наличии.

З продемонстрованого роблю такий висновок - діаметр поршня не менше 5 - 6 мм. , тонший зробити не може:IMHO:Вставка  з діаметром 2,8мм.:IMHO:на роботу шприца не впливає. В робочій трубці затонкі стінки , тому можливе руйнування.  

17 часов назад, Mihail-ves сказал:

Гарна ідея.:ay:

Є в мене декілька радянських однокубових скляних шприца, але там поршень також скло. Треба туди переробити поршень та придумати як його там крутити за допомогою різьби. 

До речі планка-рейка в понеділок вже буде в мене. Замовив 21 січня, а 8 лютого прийде у відділення НП. Так швидко ще ні одна посилка з Китаю не йшла.  

станок лоца.jpg

• Thanks 1
3 хвилини тому, teplov сказав:

станок лоца.jpg

В цих всіх конструкціях пружинка - слабка ланка...

57 минут назад, davolodya сказал:

В цих всіх конструкціях пружинка - слабка ланка...

В чому ви бачите слабкість? Марія Гембл, Лоц не бачать, а вони роблять по п'ять тисяч маток. Особисто я по своєму досвіді бачу одні переваги. Якщо в Вас не повертається назад поршень, то потрібно ретельніше слідкувати за чистотою шприца, або замінити пружину на сильнішу.

• Like 1
1 годину тому, teplov сказав:

В чому ви бачите слабкість? Марія Гембл, Лоц не бачать, а вони роблять по п'ять тисяч маток. Особисто я по своєму досвіді бачу одні переваги. Якщо в Вас не повертається назад поршень, то потрібно ретельніше слідкувати за чистотою шприца, або замінити пружину на сильнішу.

Пружинку ще треба підібрати, і це не завжди вдається зробити ідеально, а коли поршень на різьбовому штоку - це і хід плавний, і конструкція більш компактна...  Спробував працювати і з пружинкою, і без - особисто мені без пружинки зручніше... Але це :IMHO:, її нікому не нав'язую... До конструкції з пружинкою назад не повернусь...

Про чистоту шприца сказали не подумавши. При роботі брудним шприцем матки не жильці...

3 години тому, teplov сказав:

Теж вважаю що пружина, то лише додаткова ланка в конструкції шприця, що ускладнює його. Нарізана різьба в цьому плані, як на мене надійніше. Але, звісно вирішувати кожному що йому зручніше.

5 годин тому, teplov сказав:

станок лоца.jpg

Є такі китайські шприці з синім поршнем, якщо кому потрібно - подарую. Мені не підійшли.

20210207_195856.jpg

Вспоминаю слова своего друга хирурга прошедшего авган мне неважно было чем яя буду оперировать скальпелем или ножом .Главное чтобы Мать увидела своего сына живым .  :IMHO1:неважно на коком оборудование будит сделано ИО а главное результаты которые покажут эти комбинации .А мы тупо пускаем в народ не проверенное и при этом еще гордимся а что с этого выйдет неважно .Хорошее оборудование это хорошо но главнее это то что будет сделано при помощи него .:hi:

• Like 6

Балувані Ви хлопці, пружини, поршні, станції якісь придумали, плавність ходу. Мікроскопи їм подавай. 

ось ВАМ конструкція на замітку :umora:

https://www.instagram.com/tv/CDMyN_ynHAN/?igshid=1aqnuxeblhyct

• Thanks 1
  • Haha 2
1 час назад, tolik2362 сказал:

Вспоминаю слова своего друга хирурга прошедшего авган мне неважно было чем яя буду оперировать скальпелем или ножом .Главное чтобы Мать увидела своего сына живым .  :IMHO1:неважно на коком оборудование будит сделано ИО а главное результаты которые покажут эти комбинации .А мы тупо пускаем в народ не проверенное и при этом еще гордимся а что с этого выйдет неважно .Хорошее оборудование это хорошо но главнее это то что будет сделано при помощи него .:hi:

Щоб мати побачила сина живим , то що ще крім ножа і скальпеля використовував хірург?