Jump to content
mashika

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)

Recommended Posts

7 часов назад, Пахомич сказал:

Я розмову веду про підрахунок  сперматозоїдів вже заплідненої матки. Перевіяється якість і технологія запліднення , також живих і мертвих сперміїв. 

Сомневаюсь что кто либо будет это делать повторно  . Информация у Рутнера есть . 

Лоц перешол на дозировку 2×2 мкл . Мотивируя лучшей заполненостью спермотеки ....:hi:

37 минут назад, koste сказал:

Сомневаюсь что кто либо будет это делать повторно  . Информация у Рутнера есть . 

Лоц перешол на дозировку 2×2 мкл . Мотивируя лучшей заполненостью спермотеки ....:hi:

Між Льоцом і нашими ставити знак рівності непотрібно . Сам Льоц стверджує , що між сперміями , щоб попасти в спериоприймач іде конкурунція . Вміти підрахувати спермії це великий +.

24 минуты назад, Пахомич сказал:

Між Льоцом і нашими ставити знак рівності непотрібно . Сам Льоц стверджує , що між сперміями , щоб попасти в спериоприймач іде конкурунція . Вміти підрахувати спермії це великий +.

Так наши тут при чем ?:umora:

У каждого своя математика ,и значения тоже . 

Конечно конкуренцыя непарный яйцевод имеет сужение ,кто не попал прейдется уйти  .:ah:

4 минуты назад, koste сказал:

Так наши тут при чем ?:umora:

У каждого своя математика ,и значения тоже . 

Конечно конкуренцыя непарный яйцевод имеет сужение ,кто не попал прейдется уйти  .:ah:

При чому тут звуження . Сперма трутня має різну активність і чим менша вводиться  доза тим гірша якість сперміїв в сперматеці. 

• Like 1
В 06.01.2021 в 23:26, Ліпатов Віталій сказал:

Не зрозуміло як покращує роботу  вставка з тоншої трубки? Якби поршень ходив в тонші , то дійсно бувби  результат. Розумію ,шо чим менший діаметр тим складніше виготовлення поршня . Перехід з більшого діаметра на менший самообман ,адже сам капіляр слугує тим переходом. Вязкість води і сперми різна і зтого, як вільно заходив поршень в трубку, то при відборі сперми скоріш за все буде підтягування повітря.

• Like 1
  • Haha 1
1 годину тому, Пахомич сказав:

Не зрозуміло як покращує роботу  вставка з тоншої трубки? Якби поршень ходив в тонші , то дійсно бувби  результат. Розумію ,шо чим менший діаметр тим складніше виготовлення поршня . Перехід з більшого діаметра на менший самообман ,адже сам капіляр слугує тим переходом. Вязкість води і сперми різна і зтого, як вільно заходив поршень в трубку, то при відборі сперми скоріш за все буде підтягування повітря.

Раджу вам навіть не братися коментувати те, на чому ви не розумієтесь. Бо вигляда як самообман "фахівця".

• Like 3
  • Haha 3
7 годин тому, Пахомич сказав:

Попросіться до Віталія на консультацію, що зрозуміти. ;)

• Like 1
33 минуты назад, Sanich сказал:

Попросіться до Віталія на консультацію, що зрозуміти. ;)

Для чого? Тут і без консультації зрозуміло , шо добавка трубки з меншим діаметром ніяк не вплине на роботу . Шприц буде працювати так само як і з суцільною товстою.Якби поршень бувби в тонкій , то плавність булаб більша. Демонструвати  на щільність поршня водою є помилка.  

21 час назад, Пахомич сказал:

Я думаю що вам на старість освоїти штучне осіменіння буде надзвичайно складно. Тому облиште ту марну справу. Коли в молодості не вийшло, то в старості не вийде тим більше

• Haha 1
1 минуту назад, Укроп сказал:

Я думаю що вам на старість освоїти штучне осіменіння буде надзвичайно складно. Тому облиште ту марну справу. Коли в молодості не вийшло, то в старості не вийде тим більше

З чим ви не згідн і  чому ви вважаєте, шо в цій справі в мене є проблеми?

1 минуту назад, Пахомич сказал:

З чим ви не згідн і  чому ви вважаєте, шо в цій справі в мене є проблеми?

В тому що ніхто не бачив ваших маток, і те як ви їх осіменяєте. Всих намагаєтесь в чомусь попрікнути, самі нічого не вміючи 

В тому що ніхто не бачив ваших маток, і те як ви їх осіменяєте. Всих намагаєтесь в чомусь попрікнути, самі нічого не вміючи 

Брехня , що ніхто не бачив.

Только что, Пахомич сказал:

Брехня , що ніхто не бачив.

А хто бачив? 

А хто бачив? 

Читатйте тему.

Только что, Пахомич сказал:

Читатйте тему.

А вони є ще живі ті люди хто бачив, і чи дійсно вони бачили? Зараз в кожному телефоні є камера, зняти і показати не проблема. Зніміть, і покажіть. Але думаю що не покажете, бо немає чого

2 минуты назад, Укроп сказал:

А вони є ще живі ті люди хто бачив, і чи дійсно вони бачили? Зараз в кожному телефоні є камера, зняти і показати не проблема. Зніміть, і покажіть. Але думаю що не покажете, бо немає чого

Десь в цій темі . Вам інтересно ,то і шукайте.

Для тих хто погано вчився в школі.

Зменьшення диаметру  циліндра, при збереженні, або зменшенні кроку різьби призведе до зменшення витискаємої рідини при обертанні. Це дозволить зробити роботу системи більш точнішою.

• Like 2
38 минут назад, Пахомич сказал:

Мені не треба десь. Мені покажіть свіже сучасне відео. А десь колись, мені не цікаво

25 минут назад, Укроп сказал:

Мені не треба десь. Мені покажіть свіже сучасне відео. А десь колись, мені не цікаво

Якщо чесно ви мені також не цікаві.

2 часа назад, Пахомич сказал:

1 час назад, Укроп сказал:

54 минуты назад, Пахомич сказал:

Якщо чесно ви мені також не цікаві.

Так что, контракт на 10 маток уже разорван? А так всё хорошо складывалось.

• Like 1
  • Haha 2
2 минуты назад, Гурович сказал:

Так что, контракт на 10 маток уже разорван? А так всё хорошо складывалось.

Це він хоче зскочити. От і провокує,   не розуміючи про що ведеться мова. 10 х 250 = 2500:umora: 

1 минуту назад, Пахомич сказал:

Це він хоче зскочити. От і провокує,   не розуміючи про що ведеться мова. 10 х 250 = 2500:umora: 

Лишень би ви не зічкочили. Мене то геть не лякає

• Like 1
4 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Для тих хто погано вчився в школі.

Зменьшення диаметру  циліндра, при збереженні, або зменшенні кроку різьби призведе до зменшення витискаємої рідини при обертанні. Це дозволить зробити роботу системи більш точнішою.

Сперечатись за крок не будемо , за зменшення діаметру трубки не будемо. Ви змінили діаметр після поршня тим самим   збільшили швидкість рідини без зміни обєму. Та і робота поршня під сумнівом. Ви не показали як тимає рідину під максимальним тиском і розрідженням.   

Який об"єм балону СО2 оптимальний? Який рівень витрати СО2 (в середньому) на 1 матку Ви в себе відмічали?