Jump to content
mashika

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)

Recommended Posts

8 минут назад, Укроп сказал:

Ну Сергійко в тебе і витримка. Можна лише по доброму тобі позаздрить. Я думав що ти вже здав, а ти ще тримаєш. Молодець. Тепер обов’язок щоб не проспати момент піку. Бо як почнеться обвал, то сильно шкода буде що не здав

:IMHO1:До июля обвала точно не будет.

22.01.2021 в 07:43, Mihail-ves сказав:

вартість повного комплекту 29 тис. грн

https://aliexpress.ru/item/10000003486402.html

Плануєте купувати такий?

2 хвилини тому, Виталий Овчарук сказав:

Плануєте купувати такий?

Ні!

Купив тільки рейку для подачі капіляру. Все інше в мене вже давно є.

4 часа назад, Mihail-ves сказал:

Ні!

Купив тільки рейку для подачі капіляру. Все інше в мене вже давно є.

Рейка пластиковая ?:hi:

До речі там буде дві рейки. Придивіться до фото.

Горизонтальна так вертикальна. 

Edited by Mihail-ves
5 хвилин тому, koste сказав:

Ну а то что не с нержавейки не смущает?:hmm:

Зовсім ні. Тому що на мою думку це зовсім не важливо у нашій справі.

Стерилізацію робіть капілярів! Та не брати сперму у трутнів які мали хоча б якийсь по сторонній контакт крім капіляра. 

Все інше то надумані причини, які не впивають на маток ІО.

Edited by Mihail-ves
  • Like 1
12 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

теж таку купував, тільки на ОЛХ радянського виробництва. але станок придбав, деталь в запасі. 

• Like 1
4 хвилини тому, Виталий Овчарук сказав:

але станок придбав, деталь в запасі. 

Я люблю все робити сам, якщо можна. Мікроскоп зробити не можу, але станок вже буде третього варіанту, після отримання рейки. 

13 минут назад, Mihail-ves сказал:

Зовсім ні. Тому що на мою думку це зовсім не важливо у нашій справі.

Стерилізацію робіть капілярів! Та не брати сперму у трутнів які мали хоча б якийсь по сторонній контакт крім капіляра. 

Все інше то надумані причини, які не впивають на маток ІО.

Вазможно что и так ,но за какие деньги. 

21 хвилину тому, koste сказав:

Вазможно что и так ,но за какие деньги. 

Тому в мене станок зроблений з оргскла, та з нержавейки. Але механізм подачі капіляра стоїть з шкільного мікроскопа. 

Ось зараз саме такий варіант 

Те що "спеціаліст" на відео каже про ржавчину та занесення "якоїсь інфекція" (на 249-2.57) мені трішки дивно таке чути:umora::rofl:.

Тому що ніяка ржавчина не може контактувати з капіляром, гачками, та спермою. Це я кажу із своєї маленької практики, але це все здобув сам і  без підказок, тільки так можна щось зрозуміти.:IMHO:

Edited by Mihail-ves
  • Like 1
34 минуты назад, Виталий Овчарук сказал:

теж таку купував, тільки на ОЛХ радянського виробництва. але станок придбав, деталь в запасі. 

Я так зрозумів, шо ви цей штангель хочите використати в блоці шприца . Для підрахунку сперматозоїдів в камері Горяєва булаб класна штука. 

• Thanks 1
47 минут назад, Mihail-ves сказал:

Тому в мене станок зроблений з оргскла, та з нержавейки. Але механізм подачі капіляра стоїть з шкільного мікроскопа. 

Ось зараз саме такий варіант 

Те що "спеціаліст" на відео каже про ржавчину та занесення "якоїсь інфекція" (на 249-2.57) мені трішки дивно таке чути:umora::rofl:.

Тому що ніяка ржавчина не може контактувати з капіляром, гачками, та спермою. Це я кажу із своєї маленької практики, але це все здобув сам і  без підказок, тільки так можна щось зрозуміти.:IMHO:

Тут дело в первую очередь в том что 1500 $ он отдал за него . И за такие деньги можно из нержавейки сделать. :IMHO1::umora:

• Like 1
58 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Все він правильно говорить. 

Ви готові купити станок за 1500$ який потім почне ржавіти? Працювати потім на ржавому чи витрачати час і чистити? 

Коли берете замовлення і називаєте сроки тут краще перестрахуватись. 

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Гарна рейка собі теж таку прилаштував! Уважно гляньте на Білоруські станки там стоять такі рейки з аліекспрес обидві на дорогому та дешевому станках! Різниця між ними це черв'як в обох металевий а от рейка в дешевшої версії пласмасова в дорощої металева!

• Like 1
2 години тому, Mihail-ves сказав:

таку вибрав

Не ту, що треба.

Собі взяв трохи дорожчу, повнстю  металева, привід - зубчата шестерня. Дуже плавний рух і без люфтів

IMG_20201125_190230.thumb.jpg.f02549b73e266ca981b0c9e1408e7e03.jpg

IMG_20201125_190344.thumb.jpg.d52b5ce5a9068d10d05c62fd429e2638.jpg

• Like 1
7 годин тому, Сергей Анатолийович сказав:

а от рейка в дешевшої версії пласмасова в дорощої металева!

"значить хорошая рейка потрібно брати"

7 годин тому, davolodya сказав:

Собі взяв трохи дорожчу, повнстю  металева, привід - зубчата шестерня. Дуже плавний рух і без люфтів

Придивлявся я до неї. Але те що привід шестерні збоку на обох планках, мені не сподобалось. Зупинився на боковому. Коли прийде, провірю рух, впевнений він там також буде плавний без люфтів. Бачу що і у Вашої і в моєї є болти які можуть регулювати зчеплення шестерні та рейки. 

Edited by Mihail-ves
3 години тому, Mihail-ves сказав:

Бачу що і у Вашої і в моєї є болти які можуть регулювати зчеплення шестерні та рейки

У Вашій не може бути шестерні, не той кут розміщення ручки - там на 99% привід гвинтовий - а це значить треба довго крутити гвинтом, щоб перемістити рейку з одного кінця в інший. На другу половинку механізму сильно не розраховуйте - у неї малий хід

• Like 1
14 минут назад, davolodya сказал:

там на 99% привід гвинтовий - а це значить треба довго крутити гвинтом, щоб перемістити рейку з одного кінця в інший.

Абсолютно не факт. Там может быть ходовая резьба, как на токарном станке, и рейка будет двигаться довольно быстро. Главное, чтобы люфты были минимальными.

Edited by Гурович
  • Like 1
2 хвилини тому, Гурович сказав:

Абсолютно не факт. Там может быть ходовая резьба, как на токарном станке, и рейка будет двигаться довольно быстро.

Такий варіант навіть кращий буде, оскільки не буде ніяких люфтів. Моментальний відгук на маленький рух коліщам. 

Залишилось отримати і все перевірити в своїх руках. 

2 хвилини тому, Гурович сказав:

Абсолютно не факт. Там может быть ходовая резьба, как на токарном станке, и рейка будет двигаться довольно быстро. Главное, чтобы люфты были минимальными.

Пряме призначення цих механізмів - переміщення предметного скла під мікроскопом, там не потрібне швидке переміщення, воно навпаки має бути плавним і точним - а з цим найкраще справиться саме гвинт... Зрештою, не будемо гадати, приїде - сподіваюся   Михайло  прояснить деталі...

• Like 1
1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Такий варіант навіть кращий буде, оскільки не буде ніяких люфтів. Моментальний відгук на маленький рух коліщам. 

Залишилось отримати і все перевірити в своїх руках. 

Хорошо, если всё будет так, как мы предполагаем. Если нет - нужен токарь, который выточит винт с трапециидальной резьбой и гайку к нему.

• Like 1
1 хвилину тому, Гурович сказав:

Если нет - нужен токарь, который выточит винт с трапециидальной резьбой и гайку к нему.

Вже пару років стоїть токарний станок по металу в літній кухні припадає крошками з рамок, ніяк руки не доходять привести його в робочий стан. Але вже не одноразово приходила така думка. Можливо коли продам мед, виділю частину грошей на нього і освою ще одну спеціальність - токар. :umora:

1 хвилину тому, Гурович сказав:

Хорошо, если всё будет так, как мы предполагаем. Если нет - нужен токарь, который выточит винт с трапециидальной резьбой и гайку к нему.

Трапецію? Механізм маленький, тому і гвинт буде малого діаметра, без спец.обладнання і спец.станка жоден токар цю роботу не виконає - занадто все мініатюрне