Jump to content
mashika

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)

Recommended Posts

4 минуты назад, koste сказал:

И что дает использывание изолятора для содержания трутня больше чем одной линии в семье ?:umora:

Копайте глубже удачи :wave:

• Like 3
  • Haha 1
08.01.2021 в 20:24, Уставший пчеловод сказав:

А можно ли семя трута у летка наберать?

При наборе трутня с летка Вы не знаете его происхождение и возраст, когда начнёте метить особенно несколько линий сразу, можно увидеть что в одной семье бывают 3 разных цвета. 

Закінчив період розробки нових шприців, ось що вийшло:
Наразі розроблено три види шприців.
1. Стара шприц-станція
2. Нова шприц-станція з дозатором
3. Шприц з дозатором, та картриджем на 20 та 40 маткодоз по 8 мкл

IMG_0974.jpg

IMG_0982.jpg

IMG_0990.jpg

IMG_1023.jpg

IMG_1024.jpg

IMG_1036.jpg

Syringe-for-insemination-of-queen-bees-2.jpg

Syringe-for-insemination-of-queen-bees-3.jpg

• Like 4
11 часов назад, Виталий Овчарук сказал:

При наборе трутня с летка Вы не знаете его происхождение и возраст, когда начнёте метить особенно несколько линий сразу, можно увидеть что в одной семье бывают 3 разных цвета. 

Или больше . 

Можно конечно не парится и брать прямо с летка как делают Китайцы .Ну и не переживать что кончик капеляра можно сломать при наборе раствора .:umora: 

Edited by koste
Забыл добавить видео
  • Haha 1
В 31.12.2020 в 16:30, davolodya сказал:

Квадратний чи прямокутний профіль основи  тримає маткотримач завжди в одній площині, не потрібно лишній раз нічого підрегульовувати

На днях спробував подібну основу в своєму станку.

Не використовував прутки з квадратним профілем (бо таких під рукою не було), але й не хочу щоб маткотримач крутився.

Тому поставив два круглих прутка.

От що вийшло.

20210114_140359.jpg

20210114_140707.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

Можливі варіанти налаштування такої основи:

• Thanks 1
3 хвилини тому, юрко)) сказав:

Не використовував прутки з квадратним профілем (бо таких під рукою не було), але й не хочу щоб маткотримач крутився.

Тому поставив два круглих прутка.

От що вийшло.

А я помалу відходжу від пластмаси, поступово модернізую свій саморобний станок. Зараз переробляю блок капіляра - міняю його на готовий механізм...  Але всеодно схиляюся до думки, що ера саморобок рано чи пізно закінчиться, і куплю готовий станок - Ліпатова чи Шлая...

IMG_20201125_191033.jpg

• Like 2
1 час назад, davolodya сказал:

Але всеодно схиляюся до думки, що ера саморобок рано чи пізно закінчиться, і куплю готовий станок - Ліпатова чи Шлая...

В більшості випадків ми починаєм із простішого і з часом розуміємо, що можна переходити на вищий рівень.

• Like 2
5 часов назад, davolodya сказал:

А я помалу відходжу від пластмаси, поступово модернізую свій саморобний станок. Зараз переробляю блок капіляра - міняю його на готовий механізм...  Але всеодно схиляюся до думки, що ера саморобок рано чи пізно закінчиться, і куплю готовий станок - Ліпатова чи Шлая...

IMG_20201125_191033.jpg

Ну а чего не сделать самостоятельно ?:wave:

Ну вот к примеру такой ? :ah:

1 годину тому, koste сказав:

Ну а чего не сделать самостоятельно ?:wave:

Для чого фрезерувати самому, якщо в друзів-китайців є готовий механізм в фабричному виконанні?;)  Все що треба - лиш інсталювати його на станок і насолоджуватися плавністю ходу

• Thanks 1
15 минут назад, davolodya сказал:

Для чого фрезерувати самому, якщо в друзів-китайців є готовий механізм в фабричному виконанні?;)  Все що треба - лиш інсталювати його на станок і насолоджуватися плавністю ходу

Тогда будет нечто такое и может иметь название Касим .:)

В 10.01.2021 в 16:56, Ліпатов Віталій сказал:

Закінчив період розробки нових шприців, ось що вийшло:
Наразі розроблено три види шприців.
1. Стара шприц-станція
2. Нова шприц-станція з дозатором
3. Шприц з дозатором, та картриджем на 20 та 40 маткодоз по 8 мкл

IMG_0974.jpg

IMG_0982.jpg

IMG_0990.jpg

IMG_1023.jpg

IMG_1024.jpg

IMG_1036.jpg

Syringe-for-insemination-of-queen-bees-2.jpg

Syringe-for-insemination-of-queen-bees-3.jpg

А можно таку цяцю у вас купить и по чем если не секрет,все в сборе.

В 10.12.2020 в 10:17, Sanich сказал:

Пахомич, угомоніться вже нарешті. То ви стверджували, що ШО ніхто не може робити крім вас, а всі інші - шахраї. тепер вам вже трутень не такий і тримають його не так. Прийміть нарешті, що навкруги повно професіоналів-практиків, які осіменяють щороку сотні, а можливо і тисячі маток і не вам їх учити, як це робити. Їх матки можна вільно купити, вони можуть вам осіменити своїх, а ваших маток ШО ніхто в очі не бачив. 

Ваші  слова я розумію , як висловлювання  рядового форумчанина. До вашого відома , ше не було інтернету  (в Лвові і Тернополі) Як Пахомич перед Коцюмбасом і Осташевським  наяву запліднював . Є опис є результати в журналі  УП Так шо я маю право поборотись:hi:

1 хвилину тому, Пахомич сказав:

Ваші  слова я розумію , як висловлювання  рядового форумчанина. 

Розумійте як хочете. При порушенні правил буду діяти як адміністратор. :hi:

2 хвилини тому, Пахомич сказав:

Як Пахомич перед Коцюмбасом і Осташевським  наяву запліднював . Є опис є результати в журналі  УП Так шо я маю право поборотись

Самі ж любите говорити, що "запліднювати на камеру, то ще не означає отримати плідну матку". ;)  Проте, навіть якщо ви то вмієте робити, краще б займалися цим публічно і на комерційній основі. А так - толку ні вам, ні іншим.

• Like 2
6 минут назад, Sanich сказал:

Розумійте як хочете. При порушенні правил буду діяти як адміністратор. :hi:

Тут  інтересна  річ  , адміністратор і пасічник, а тим більше запліднення  під мікроскопом.Ви прйняли  однобоку позицію

32 минуты назад, Пахомич сказал:

Ну ти молодець! Хадзумакі , то дрібнота ( гавно в підтяжках) Я розумію , ти хочиш плисти за течією ! Пливи

Мне то не нужно . Все что придуманое новое это хорошо забытое старое . Конечно можно придумать новую модель станка но зачем ?:hmm:

6 годин тому, Пахомич сказав:

Як Пахомич перед Коцюмбасом і Осташевським  наяву запліднював .

Пахомич, запліднює бик корову. Так мене вчили.;)

А в матку вливають сперму трутня. і запліднення яйця може відбутись (крайній термін) аж через 4-5 років.

• Like 1
  • Haha 2
3 часа назад, Mihail-ves сказал:

Пахомич, запліднює бик корову. Так мене вчили.;)

А в матку вливають сперму трутня. і запліднення яйця може відбутись (крайній термін) аж через 4-5 років.

Осеменение - когда вводится сперма. (можно и в корову. можно и в пчёломатку.. может и бугай ввести.. может и оператор ИО.)

Оплодотворение - когда сперматозоид проникает в яйцеклетку.

У нас первый вариант то есть получается что  ОС!МЕН!ННЯ  :IMHO: ..  ( а почему пишут про оплодотворение пчёломаток :dntknw:)..

Edited by Сергей Тюркин

Я не совсем в теме.. Интересует сколько стоит полный комплект для ИО..  Начиная со станка и микроскопа и заканчивая всей мелочью ?.   

1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

Я не совсем в теме.. Интересует сколько стоит полный комплект для ИО..  Начиная со станка и микроскопа и заканчивая всей мелочью ?.   

Комплект для ШО, з балоном, мікроскопом,газовим обладнанням, освітленням - 1200 євро

Оголошення Ліпатова є в розділі "Продажа вуликів,рамок,інвентаря...".

• Like 1
24 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Однозначної відповіді бути не може, бо все залежить від рівня обладнання... Станки  Вальчука і Ліпатова відрізняються між собою в рази і по ціні, і по рівню виконання, станок Шлая ще дорожчий, також є різні мікроскопи і т.д. З комплектом Віталія можна ознайомитися в відповідній темі продажу. Можна купити простіший станок і дешевший міікроскоп , дещо взагалі робити самому - то вийдете і на меншу суму, але зачасту за рахунок зниження якості...

Edited by davolodya
  • Like 2
9 часов назад, Sanich сказал:

:hi:

Самі ж любите говорити, що "запліднювати на камеру, то ще не означає отримати плідну матку". ;)  Проте, навіть якщо ви то вмієте робити, краще б займалися цим публічно і на комерційній основі. А так - толку ні вам, ні іншим.

Так випало, вести розмову з адміністратором і пасічником . Я думаю , шо веду розмову з пасічником простим. Я на форумі не продав навіть ржавого цвяха, але це не говорить , шо я не займаюсь селекцією . Ше не було цього форуму , як Пахомич  запліднював перед фотоапаратом і це описано  в У П :hi:

35 хвилин тому, Пахомич сказав:

Я на форумі не продав навіть ржавого цвяха,

Я вас, що, заставляю на форумі продавати? Я говорю про те, що якби Пахомич зайнявся цим всерйоз, то всі розуміли б що мова йде про досвідченного інсіменатора-практика. А так, всі докази зводяться до фото в УП. А скільки реально ви осіменили маток і скільки із них засіяло - ніхто підтвердити не може.