Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, davolodya сказал:

 

П.П.С.  Ви дуже сильно стурбовані аферами - мабуть самі ж ними і займаєтеся - ніхто до цього часу це небачив результатів вашої 19-и річної роботи - підозрюю, що і тих 2-ох маток, запліднених по супертехнологіі:umora: неіснує , просто язиком ляпаєте без міри;)

Вчора матки просто випущіні в нуклеус де 2 дні тому забрані плідні матки .Тільки що перевірив, матки приняті і вже червлять.От шо таке настирливість і прагнення досягти цілі без афери . Тепер можна ставити на потік, можливо і в німців відвисне щелепа .А воно все так просто і чому я раніше до цього не додумався. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Пахомич сказав:

 Тепер можна ставити на потік,  

Доженете до сотні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, gardener сказав:

Доженете до сотні?

Пахомич за 19 років інсемінаторської практики мабуть стільки не зробив:umora:

А ці всі його  супер-технології - це не нове, це добре забуте старе, хто хоче, бере і користується...  Пахомич хвалиться, що зразу в нуки матки пустив - нехай це спробує з сім'єю зробити, а тоді буде розказувати ...казки. Матка після інсемінації тільки день очищатися буде, більше доби треба на засвоєння сперми, а у ного через 2 дні інсеміновані матки вже сіють:ay::umora::rofl:. Моїм неперевіреним іошкам, які добу були в дорозі і були зразу випущені в нуки, для початку яйцекладки знадобилося 4 доби, а тут за 2 - вже сіє:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Пахомич сказал:

Вчора матки просто випущіні в нуклеус де 2 дні тому забрані плідні матки .Тільки що перевірив, матки приняті і вже червлять.От шо таке настирливість і прагнення досягти цілі без афери . Тепер можна ставити на потік, можливо і в німців відвисне щелепа .А воно все так просто і чому я раніше до цього не додумався. 

можна питання делетанта.

Брав іо матеріал у наших форумчан і перевірені і не перевірені (бажання спробувати різний матеріал інколи захоплює).  підсадка перевірених, як звичайних плідок мінімум 3 доби. не перевірені починали відкладку від 8 до 18 дня. Розкрийте сикрет, що необхідно зробити аби не втрачати стільки часу на підсадку.

Чесно кажучи в мене варіант просто випущено не спрацював (розсіяна матка 2 трьохсотих рамки почали печатати розплід матку забрав з нуклеуса і через льоток в сімю)угробив 3 штуки білтьше не пробував(благо матки були власні і було не дуже шкода. зате отримав досвід, що так робити точно не треба. Причиною експеременту став зальот матки з обльоту у виховалку та  нормальний її прийом - грохнули всю закладку(матка точно знаю що моя з нука бо мічена).).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, слава 1987 сказав:

Розкрийте сикрет, що необхідно зробити аби не втрачати стільки часу на підсадку

Ви всерйоз сподіваєтеся, що станеться чудо і Пахомич видасть "таємницю" ? Що ж, почекаємо, але більш ніж впевнений, що секрету від нього  непочуєте;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, слава 1987 сказал:

можна питання делетанта.

Брав іо матеріал у наших форумчан і перевірені і не перевірені (бажання спробувати різний матеріал інколи захоплює).  підсадка перевірених, як звичайних плідок мінімум 3 доби. не перевірені починали відкладку від 8 до 18 дня. Розкрийте сикрет, що необхідно зробити аби не втрачати стільки часу на підсадку.

Чесно кажучи в мене варіант просто випущено не спрацював (розсіяна матка 2 трьохсотих рамки почали печатати розплід матку забрав з нуклеуса і через льоток в сімю)угробив 3 штуки білтьше не пробував(благо матки були власні і було не дуже шкода. зате отримав досвід, що так робити точно не треба. Причиною експеременту став зальот матки з обльоту у виховалку та  нормальний її прийом - грохнули всю закладку(матка точно знаю що моя з нука бо мічена).).

Якщо я промовлю , шо маю секрет по підсадці маток,то буде велика брехня . Просто   МОЯ нова технологія запліднення вимагає  перевірки на собі - я гавно ,або маю вагу. Моя порада - завжди в стартері і фініфшорі на льоток ставте решітку.  Якщо в сімї є неплідна впевненість  на 100% то неплідну грохаєте і зразу на рамку плідну. На цьому форумі я не бачу спеців по  ІО

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Пахомич сказал:

Якщо я промовлю , шо маю секрет по підсадці маток,то буде велика брехня . Просто   МОЯ нова технологія запліднення вимагає  перевірки на собі - я гавно ,або маю вагу. Моя порада - завжди в стартері і фініфшорі на льоток ставте решітку.  Якщо в сімї є неплідна впевненість  на 100% то неплідну грохаєте і зразу на рамку плідну. На цьому форумі я не бачу спеців по  ІО

За першу частину посту щиро дякую.

Щодо -спеців по іо. поки з отриманих маток іо маю претензію тільки до однієї, по якості засіву.  Щодо якості потомства скажу восени та весною наступного року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, слава 1987 сказал:

 

Щодо -спеців по іо. поки з отриманих маток іо маю претензію тільки до однієї, по якості засіву.  Щодо якості потомства скажу восени та весною наступного року.

Тут Пахомич один ,а правду захищати потрібно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, davolodya сказал:

Ви всерйоз сподіваєтеся, що станеться чудо і Пахомич видасть "таємницю" ? Що ж, почекаємо, але більш ніж впевнений, що секрету від нього  непочуєте;)

Шановний ви в купі з ПОПОМ запаскудили таку інтересну тему   .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Пахомич сказав:

Просто   МОЯ нова технологія запліднення вимагає  перевірки на собі - я гавно ,або маю вагу.

На Нобеля претендуєте?:rofl:

Запліднити матку - означає заповнити сперматеку спермою, це можливо або при обльоті, природнім способом, або в станку ШО. Існує лише 2 технології ШО - технологія Броварського з штучним шлейфом, і стандартна, якою користується увесь світ і наші інсемінатори в тім числі. А вже скільки разів, з якими дозами - це все різновиди   стандартної технології ШО.

Тому нічого нового ще ніхто непридумав, і всі ці ваші  казки ніщо інше як:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, davolodya сказал:

На Нобеля претендуєте?:rofl:

Запліднити матку - означає заповнити сперматеку спермою, це можливо або при обльоті, природнім способом, або в станку ШО. Існує лише 2 технології ШО - технологія Броварського з штучним шлейфом, і стандартна, якою користується увесь світ і наші інсемінатори в тім числі. А вже скільки разів, з якими дозами - це все різновиди   стандартної технології ШО.

Тому нічого нового ще ніхто непридумав, і всі ці ваші  казки ніщо інше як:ae:

Технологія  проста  - самий найперший  (обєгорщик) дуже голосно видав звук  А..А..А....тому і появилось слово Аферист:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Пахомич сказал:

Є куда 

 

38 минут назад, davolodya сказал:

На Нобеля претендуєте?:rofl:

Запліднити матку - означає заповнити сперматеку спермою, це можливо або при обльоті, природнім способом, або в станку ШО. Існує лише 2 технології ШО - технологія Броварського з штучним шлейфом, і стандартна, якою користується увесь світ і наші інсемінатори в тім числі. А вже скільки разів, з якими дозами - це все різновиди   стандартної технології ШО.

Тому нічого нового ще ніхто непридумав, і всі ці ваші  казки ніщо інше як:ae:

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажіть БінокулярнийБинокулярный микроскоп  ZTX-20 (10x; 2x/4x) - Просмотр 1 мікроскоп ztx-20 для осіменніння маток підійде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Yaroslav сказав:

Скажіть Бінокулярний мікроскоп ztx-20 для осіменніння маток підійде?

У нього замала робоча відстань - всього 76 мм- трохи малувато, не кожен станок під мікроскоп стане...  По збільшенню (у нього фіксоване - х20 або х40)  х20 мабуть  підійде, хоча своїм старим МБС  користувався збільшенням х16.

Але при ціні цього мікроскопа 5-6 тис грн краще вже взяти  SZM 745, :IMHO:він по ціні не далеко втік, зате має плавне регулювання  збільшення (зум) від 7 до 45, що покриває всі потреби і робочу відстань 100 мм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.06.2020 в 12:02, Пахомич сказал:

Якщо я промовлю , шо маю секрет по підсадці маток,то буде велика брехня . Просто   МОЯ нова технологія запліднення вимагає  перевірки на собі - я гавно ,або маю вагу. Моя порада - завжди в стартері і фініфшорі на льоток ставте решітку.  Якщо в сімї є неплідна впевненість  на 100% то неплідну грохаєте і зразу на рамку плідну. На цьому форумі я не бачу спеців по  ІО

А почему неплодку нужно грохать ?  В станок и в другой нуклеус .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.06.2020 в 08:07, Пахомич сказал:

Панове ! Ніхто в реальному часі ( з таймером від нуля і до повної дози)   не зазняв забір  однієї дози сперми , чому?

Отстал от жизни :umora: 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.06.2020 в 09:59, Пахомич сказал:

Тому шо немє  бджіл для заселення  нуклеусів:hi:

А вот мне интересно были ли попытки держать маток в инкубаторе осемененных ?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, davolodya сказал:

У нього замала робоча відстань - всього 76 мм- трохи малувато, не кожен станок під мікроскоп стане...  По збільшенню (у нього фіксоване - х20 або х40)  х20 мабуть  підійде, хоча своїм старим МБС  користувався збільшенням х16.

Але при ціні цього мікроскопа 5-6 тис грн краще вже взяти  SZM 745, :IMHO:він по ціні не далеко втік, зате має плавне регулювання  збільшення (зум) від 7 до 45, що покриває всі потреби і робочу відстань 100 мм

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, koste сказав:

А вот мне интересно были ли попытки держать маток в инкубаторе осемененных ?

 

Є відео в Паланочки на ютубі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, shpak сказал:

Є відео в Паланочки на ютубі.

Ну так мог и добавить для наглядности . ;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Начял осваивать И.О. пока не знаю в чем пречина :Матки осемененные не наченают  яйцекладку ,а нахожу их погибшими .... но это некаторые .

    Одна была на дне с обгрызинеми крыльями . И это прошло преблизительно дней 15 после И.О

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо травмовані при осіменінні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, юрко)) сказал:

Можливо травмовані при осіменінні.

Я так понимаю что в таком случяе матка погибла бы до трёх суток . А так нет .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...