Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Пахомич сказал:

Немаю нічого проти призначення облітника. На рахунок віку ви не праві, розкид буде.

Максимум 48 часов.

 

1 час назад, Пахомич сказал:

скільки  повноціних тутнів одночасно може виховати сімя

Рамку на 145.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Гурович сказал:

Максимум 48 часов.

 

Рамку на 145.

Взагалі ви дусили трутня ? Дивились за спермою ?  Ви пробували в капіляр набирати сперму? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаве спостереження, сьогодні перевіряв засів маток ІО, так ось в одній сім'ї (матка стара замінена 2.06) молода матка почала сіяти з ройових мисочок. Вони і до заміни старої матки в РС не входили, а тут така картина.

Цікаво, чому так?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Цікаве спостереження, сьогодні перевіряв засів маток ІО, так ось в одній сім'ї (матка стара замінена 2.06) молода матка почала сіяти з ройових мисочок. Вони і до заміни старої матки в РС не входили, а тут така картина.

Цікаво, чому так?

Можливо не ройові а тихої зміни :hmm:, просто багато , було таке що матка без ноги закладала до десятка маточників тихої зміни , тільки пуступово

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Mihail-ves сказал:

Цікаве спостереження, сьогодні перевіряв засів маток ІО, так ось в одній сім'ї (матка стара замінена 2.06) молода матка почала сіяти з ройових мисочок. Вони і до заміни старої матки в РС не входили, а тут така картина.

Цікаво, чому так?

Шановний не паскудьте сторінку. Тут ведуться розмови серйозні:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Пахомич сказал:

Взагалі ви дусили трутня ? Дивились за спермою ?  Ви пробували в капіляр набирати сперму? 

Не Боги горшки обжигают. Если есть желание или необходимость - всё можно постичь и всему научиться. 

Я пока думаю - стоит ли мне этим заняться самому, или проще отправить заказ опытному оператору, например Пахомычу, и не парить себе мозг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Гурович сказал:

Не Боги горшки обжигают. Если есть желание или необходимость - всё можно постичь и всему научиться. 

Я пока думаю - стоит ли мне этим заняться самому, или проще отправить заказ опытному оператору, например Пахомычу, и не парить себе мозг.

Невже натиснув на мозоль:umora: На рахунок опитних , то краще до Ніколая ( завгосп  все прокрутить)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Пахомич сказал:

Невже натиснув на мозоль:umora: На рахунок опитних , то краще до Ніколая ( завгосп  все прокрутить)

Я ношу хорошую обувь, так что мозоли отсутствуют.

Кто такой Николай? Просветите, а то я с ним не знаком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Гурович сказал:

Я ношу хорошую обувь, так что мозоли отсутствуют.

Кто такой Николай? Просветите, а то я с ним не знаком.

Туфпя на три пальці в довжину  і два в ширину більша  навіть і беушна мозолів не натре. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Гурович сказав:

Кто такой Николай? Просветите, а то я с ним не знаком.

Це Пахомич чомусь Халєнкова незлюбив... Про нього і мова...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Гурович сказал:

Не Боги горшки обжигают. Если есть желание или необходимость - всё можно постичь и всему научиться. 

Я пока думаю - стоит ли мне этим заняться самому, или проще отправить заказ опытному оператору, например Пахомычу, и не парить себе мозг.

Кадр з" Кавказської полонянки"

1 минуту назад, davolodya сказал:

Це Пахомич чомусь Халєнкова незлюбив... Про нього і мова...

Вас також:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Пахомич сказав:

Вас також

Я це помітив. Але мені якось однаково, що думає Пахомич, Ви для мене не авторитет. Замість того, щоб щось підказати, зірковою хворобою хворієте...  На відміну від Пахомича, є багато, хто ділиться своїми напрацюваннями, і завдяки Халєнкову і нашим операторам ШО  я теж освоюю цю цікаву справу і вже є деякі успіхи...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, davolodya сказал:

Я це помітив. Але мені якось однаково, що думає Пахомич, Ви для мене не авторитет. Замість того, щоб щось підказати, зірковою хворобою хворієте...  На відміну від Пахомича, є багато, хто ділиться своїми напрацюваннями, і завдяки Халєнкову і нашим операторам ШО  я теж освоюю цю цікаву справу і вже є деякі успіхи...

Колись, десь, ніби запліднив Пахомич штучно матку. Ніхто того не бачив, так як і не бачив тієї ним матки заплідненої. От і уявив собі Пахомич що він взяв Бога за бороду. Не варто його всерйоз сприймати. То такий склад людини, яка всим заздрить, і всих ненавидить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, davolodya сказал:

Я це помітив. Але мені якось однаково, що думає Пахомич, Ви для мене не авторитет. Замість того, щоб щось підказати, зірковою хворобою хворієте...  На відміну від Пахомича, є багато, хто ділиться своїми напрацюваннями, і завдяки Халєнкову і нашим операторам ШО  я теж освоюю цю цікаву справу і вже є деякі успіхи...

Багато хто показує кіно під назвою  "ІО". Один весь серіа  розказує, як під коліном дусить трутня, другий протирає станок і показує жіночі коліна, один показує клітку:umora: . Панове ! Ніхто в реальному часі ( з таймером від нуля і до повної дози)   не зазняв забір  однієї дози сперми , чому? Тому ,що брехня вилізе з мішка - про сотні маток ІО. Чому то я не ділюся ? Засіб від загибелі бджіл відіслав зовсім незнайомі людині, відіслав. На цей засіб потрачено 10 років на ІО 19 років і ще не кінець . Чим з вами поділився Халєнков ? Як перекладач допоміг поспілкуватись з спеціалістом. Працюйте , шукайте ,можливо і щось знайдете .      

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Пахомич сказав:

брехня вилізе з мішка - про сотні маток ІО.

В чому проблема запліднити сотню маток? Я роблю для себе в день 10-12 маток. І при потребі 100 шт - потрібно мені всього на всього 10 днів. Але такої потреби немає, тому ...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Пахомич сказал:

Туфпя на три пальці в довжину  і два в ширину більша  навіть і беушна мозолів не натре. 

Что за ересь вы несёте? Это напоминает разговор слепого с глухим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

В чому проблема запліднити сотню маток? Я роблю для себе в день 10-12 маток. І при потребі 100 шт - потрібно мені всього на всього 10 днів. Але такої потреби немає, тому ...:hi:

Тому шо немє  бджіл для заселення  нуклеусів:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

Что за ересь вы несёте? Это напоминает разговор слепого с глухим.

А точніше - глухий,  сіпий і наостаток контужений цеглою.Ви особисто пробували мітити трутня ,садити в облітник ?  Ви пробували набрати дозу сперми після вашої адської праці ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Пахомич сказав:

Тому шо немє  бджіл для заселення  нуклеусів:hi:

А де ділися, особливо в цьому сезоні? Бджоли повно, пакети ще й зараз помалу продаю, цей рік сім'ї дуже сильня повиходили з зими... А у Вас нема;). Але я недивуюся, у Вас все не так, то меду нема, то ІО крім Вас ніхто робити невміє...

То Вам ніхто

2 години тому, Пахомич сказав:

 в реальному часі ( з таймером від нуля і до повної дози)   не зазняв забір  однієї дози сперми , чому? Тому ,що брехня вилізе з мішка - про сотні маток ІО.

Яка проблема зробити кілька сот ІОшок? Спокійно, неспішно роблю в день 5-10 ІОшок,  відбираю сперму і інсеміную в один день. Якби трохи піднапрягся - без проблем можна зробити і більше, але в мене такої потреби нема... З початку сезону неспішно інсемінував під півсотні маток, від багатьох вже є печатний розплід, а до кінця сезону ще є купа часу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, davolodya сказал:

А де ділися, особливо в цьому сезоні? Бджоли повно, пакети ще й зараз помалу продаю, цей рік сім'ї дуже сильня повиходили з зими... А у Вас нема;). Але я недивуюся, у Вас все не так, то меду нема, то ІО крім Вас ніхто робити невміє...

То Вам ніхто

Яка проблема зробити кілька сот ІОшок? Спокійно, неспішно роблю в день 5-10 ІОшок,  відбираю сперму і інсеміную в один день. Якби трохи піднапрягся - без проблем можна зробити і більше, але в мене такої потреби нема... З початку сезону неспішно інсемінував під півсотні маток, від багатьох вже є печатний розплід, а до кінця сезону ще є купа часу...

Я мовчу:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

А де ділися, особливо в цьому сезоні? Бджоли повно, пакети ще й зараз помалу продаю, цей рік сім'ї дуже сильня повиходили з зими... А у Вас нема;). Але я недивуюся, у Вас все не так, то меду нема, то ІО крім Вас ніхто робити невміє...

То Вам ніхто

Яка проблема зробити кілька сот ІОшок? Спокійно, неспішно роблю в день 5-10 ІОшок,  відбираю сперму і інсеміную в один день. Якби трохи піднапрягся - без проблем можна зробити і більше, але в мене такої потреби нема... З початку сезону неспішно інсемінував під півсотні маток, від багатьох вже є печатний розплід, а до кінця сезону ще є купа часу...

Вірю ! Вірю , шо з ваших вуликів іде запах мишей  , але не віру  в міф запаху свидовини . Такий запах іде від живих і в майбутьному загиблих бджіл .Мені знайомий цей запах і то шо я говорю , то не прикол .Проблеми і дуже великі проблеми на ваші пасіці, хватайте соломинку в зуби і пливіте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Пахомич сказал:

Вірю ! Вірю , шо з ваших вуликів іде запах мишей  , але не віру  в міф запаху свидовини . Такий запах іде від живих і в майбутьному загиблих бджіл .Мені знайомий цей запах і то шо я говорю , то не прикол .Проблеми і дуже великі проблеми на ваші пасіці, хватайте соломинку в зуби і пливіте.

Пахомич у вас хоч один вулик є з бджолами. Бо ви таке мелите, що воно не влазе ні в тин, ні в ворота. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Пахомич у вас хоч один вулик є з бджолами. Бо ви таке мелите, що воно не влазе ні в тин, ні в ворота. 

Я теоретик і в мене віртуальні бджоли. От ви мисляча людина , а грохнули 300 маток. Пахомич розтолковував , шо при несприятливих погодніх умовах матка має право запліднитись  до 30 днів, а на 40 день стає безповоротною трутівкою. Ви наслухались матководів в яких шуфля і шпатель одно і тож , от і маєте результат. Сморід з вулика це ознака того , шо ви називаєте мішотчатим.. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Сморід з вулика це ознака того , шо ви називаєте мішотчатим.

Про який сморід з вулика ви пишете? Де я писав про  сморід? А передавив я  їх лише тому.,щоб вирівняти цикл 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Укроп сказал:

Про який сморід з вулика ви пишете? Де я писав про  сморід? А передавив я  їх лише тому.,щоб вирівняти цикл 

От тут шось нове і цікаве :umora:можливо я і davolodya використаємо :umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...