Jump to content
mashika

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)

Recommended Posts

19 минут назад, Укроп сказал:

На продаж маєте, купити можна у Вас?

Вася делаю для себя и друзей продажей не занимаюсь если надо могу сделать .Если прыймищ решение на пиши в личку или позвони по телефону 0972096894:hi:

• Like 1
2 години тому, tolik2362 сказав:

А я делаю с медицинских иголок от стеклянных  шприцов .:hi:

Всі гачки виготовляю з нержавіючого дроту, що використовується в стоматології, ? 0,6 або ? 0,8 мм, отвір свердлений, гачки гартовані для кращої чистової обробки. 

Фото Ліпатова, гачки на фото мої:

79371834_3269720669764876_774233602463367168_n.thumb.jpg.ca72824666ba26a43f04477477b1a2e5.jpg.ef9e725e193ba5aa404973207c3b11ec.jpg

• Like 4
9 минут назад, davolodya сказал:

Всі гачки виготовляю з нержавіючого дроту, що використовується в стоматології, ? 0,6 або ? 0,8 мм, отвір свердлений, гачки гартовані для кращої чистової обробки. 

Фото Ліпатова, гачки на фото мої:

79371834_3269720669764876_774233602463367168_n.thumb.jpg.ca72824666ba26a43f04477477b1a2e5.jpg.ef9e725e193ba5aa404973207c3b11ec.jpg

Но у меня крепление крючки  на рычаги управления без каких либо доработок Надел как иглу ненужно паять ................Крючки сделаны качественно  и претензий к ним нет .А инсулиновая игла по диаметру также не дуб и работает отлично с пробит отверстием  и может кому то пригодится такой вариант  :hi:

• Like 3
27 хвилин тому, Агент сказав:

На продаж зробите.

Якщо запитання до мене, - зроблю,  всі питання в приват

• Like 1
5 часов назад, Укроп сказал:

На продаж маєте, купити можна у Вас?

Сам шо можеш продати?

1 час назад, Пахомич сказал:

Сам шо можеш продати?

А что нужно?:)

6 минут назад, koste сказал:

А что нужно?:)

Дюрку  0,2мм.

• Like 1
5 минут назад, Пахомич сказал:

Дюрку  0,2мм.

Да это серёзно.  Интересовался за такие сверла . Встречяютса редко ,так как поставляли на заводы ,под конкретные задачи. :hi:

10 хвилин тому, koste сказав:

Да это серёзно.  Интересовался за такие сверла . Встречяютса редко ,так как поставляли на заводы ,под конкретные задачи. :hi:

Такі свердла зараз непроблема,  купив і 0,15мм, і 0,2мм.  Є і в Україні, і на алі.

• Like 1

Я теж купляв для себе 0,2 мм. Обійшлись 16 грн. за шт. + доставка. Отож, дістати не тяжко, проблеми можуть бути із свердлінням - легко ламаються ...

1 час назад, Пахомич сказал:

Сам шо можеш продати?

Як би міг сам продати то у пана Анатолія не запитував би щоб мені зробив. 

1 час назад, юрко)) сказал:

Я теж купляв для себе 0,2 мм. Обійшлись 16 грн. за шт. + доставка. Отож, дістати не тяжко, проблеми можуть бути із свердлінням - легко ламаються ...

Я тут нашол продавцов . В описании сказано что если сверлить вручную можно поломать  .http://minitools.in.ua/mikro-sverlo-1-sht--?-0-15-mm-karbid-volframa-xcan.html  :hi:

В 25.12.2019 в 20:41, юрко)) сказав:

Тестування роботи гачків та маніпуляторів станка ШО бджолиних маток.

де ви в цей час матку взяли? це нікого не зацікавило?) чи це бджола?

6 часов назад, Dmutruk сказал:

Відбраковані матки не викидаю, а заливаю спиртом. 

• Like 1
8 часов назад, Dmutruk сказал:

Тестова партія маток

IMG-71d814d04d3b314950ba8915ffd13103-V.jpg

1 година тому, юрко)) сказав:

Тестова партія маток

Раз така пісня, тоді крила відскануйте і дайте мені для промірів. Думаю що треба ще і їх (крила маток карпатки-УС) внести в морфометричну базу. Тоді вже буду мати повний комплект, і бачити хто де є.

Edited by Mihail-ves
  • Like 1
1 час назад, Mihail-ves сказал:

Раз така пісня, тоді крила відскануйте і дайте мені для промірів. Думаю що треба ще і їх (крила маток карпатки-УС) внести в морфометричну базу. Тоді вже буду мати повний комплект, і бачити хто де є.

А много уже таких крыльев есть ,и по каким породам ?

13 хвилини тому, koste сказав:

А много уже таких крыльев есть ,и по каким породам ?

Є декілька крил моїх УС, тих з якими експериментував в ШЗ, інші матки розкупиляли як тільки виходили з маточників. І цього сезону був план крила трутнів, я його виконав. Наступного року залишилось крила маток. І тоді буде повна база (крила робочих бджіл+трутнів+матки) по УС та карпатці. Щось там Паланочка говорив що в нього більше 100 крил маток, але ...

50 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Паланочка говорив що в нього більше 100 крил маток

Це робилось щоб знайти середнє значення КІ для маток УС, так як колись робили з карпаткою, але напевно крила мірялись під звичайним мікроскопом, а потім маток з значенням середнього КІ інсемінували трутнем з середнім значенням для породи. Самому цікаво, чи не будуть різнитись параметри крила, при різних розмірах маток, хто що думає з цього приводу?

5e05f3ec47351_.thumb.jpg.7fb8affda36bbb5a16418d00989b65e5.jpg\

У книзі Руттнера "Матководство" знайшов інфу по транспортуванні сперми. Тепер питання, як це на практиці можна реалізувати

Edited by Dmutruk
В 21.11.2019 в 16:35, Ліпатов Віталій сказал:

Дрібниця, але факт що не всі її мають. Перехідник для шприця і патрубка щоб промивати під тиском капілляри водою. Нержавіюча трубка.

76784556_3205573392846271_5547967384054136832_o.jpg

разом з холодильником хібащо працюючим. Пару годин в дорозі можливо й переживе, але не сутки точно.

Говорите під тиском , а можливо буде краще під вакумом. Цей метод я описував давним - давно в цій темі .

• Like 2
9 хвилин тому, Пахомич сказав:

Говорите під тиском , а можливо буде краще під вакумом. Цей метод я описував давним - давно в цій темі .

Пахомич, якщо не важко, нагадайте ще раз, думаю багатьом буде цікаво. Читаю ніби уважно, але цю інформацію видно пропустив...

1 час назад, davolodya сказал:

Пахомич, якщо не важко, нагадайте ще раз, думаю багатьом буде цікаво. Читаю ніби уважно, але цю інформацію видно пропустив...

Вам інтересно , то і шукайте десь там де Пахомич і Бортнік розмовляють. Ви подякуйте Пахомичу за підсказку,  не тиском,а вакумом. ДумайТЕ:hi: 

• Like 2
  • Thanks 1
В 25.12.2019 в 21:25, юрко)) сказав:

Можу помилятись, але бачив подібні вставки у електрообладнанні - там використовували вроді фторопластові вставки.

нема нічого простішого. Робиться фторопластова вставка, щоб туго входила в трубку маніпулятора. Свердлиця в ній отвір по диаметру проволоки з якої зроблений гачок. Вставляється у отвір гачок, розплескується  на кінці і витягується щоб розплесканий кінець гачка погрузився і зафіксувався у фторопласті. Робиться за пару хвилин.

• Like 3