Jump to content
mashika

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)

Recommended Posts

7 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

разом з холодильником хібащо працюючим. Пару годин в дорозі можливо й переживе, але не сутки точно.

Ну не знаю думаю что обычный термобокс ,с хладоэлементами подойдет более чем . Как для охлождения воды . Тут главное чтобы небыло перегрева .:hmm:

7 годин тому, koste сказав:

Ну не знаю думаю что обычный термобокс ,с хладоэлементами подойдет более чем . Как для охлождения воды . Тут главное чтобы небыло перегрева .:hmm:

Спробуйте, потім розкажете що з того вийде.

9 годин тому, davolodya сказав:

Для цієї цілі користуюся  стандартною ветеринарною голкою до шприца, вона рожевого кольору, і має ? 1,2мм

З неї не зіскакує патрубок при тиску? Бо затонка наче, і бажано щоб не іржавіла.

9 годин тому, Пчелолов сказав:

Дрібниця, але факт що не всі її мають. Перехідник для шприця і патрубка щоб промивати під тиском капілляри водою. Нержа
віюча трубка.

Віталій, я зрозумів що нержавіюча трубка повинна входити в капіляр під час промивкии?. І ще питання, якими засобами і в яких випадках проводиться стерилізація капілярів і шприца?

Ні, трубка лише як перехідник між шприцом і капіляром.

17 хвилин тому, Ліпатов Віталій сказав:

З неї не зіскакує патрубок при тиску? Бо затонка наче, і бажано щоб не іржавіла

Щоб зіскакував - непомітив,  за сезон використання  слідів іржі нема, медичні голки скоріш за все з нержавійки. Силіконовий шланг одівається щільно, але то ще може залежати від шланга, невідомо, чи китайці строго дотримуються  розміру, шланг китайський, з Аліекспресу

Edited by davolodya
  • Like 1
9 минут назад, davolodya сказал:

Щоб зіскакувала - непомітив,  за сезон використання  слідів іржі нема, медичні голки скоріш за все з нержавійки

Если игла старого образца то она 100 процентов с нержавейки и игла для забора крови у КРС классно подходит для этих целей :hi:

• Like 1
40 хвилин тому, tolik2362 сказав:

Если игла старого образца то она 100 процентов с нержавейки и игла для забора крови у КРС классно подходит для этих целей :hi:

Нажаль, голки старого зразка на сучасні шприци непідходять, не той конус, а тулити перехідник нема бажання

10 минут назад, davolodya сказал:

Нажаль, голки старого зразка на сучасні шприци непідходять, не той конус, а тулити перехідник нема бажання

При желании старые шприцы можно найти в любом мед учереждении или в мед технике .:hi:

16 хвилин тому, tolik2362 сказав:

При желании старые шприцы можно найти в любом мед учереждении или в мед технике .:hi:

87,82 грн. | 50l Microliter syringe Gas chromatographic injector with cone tip
https://s.click.aliexpress.com/e/cGewHcqdN

• Thanks 1
17 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

разом з холодильником хібащо працюючим. Пару годин в дорозі можливо й переживе, але не сутки точно.

Проводив цього року эксперименти по зберіганню сперми, найкраще зберігається при кімнатній температурі (у 80% випадків), один раз успішне зберігання (сутки) в холодильнику. В підвалі при постійній 11 градусів 0%.  

• Like 2
1 година тому, Шулянский Александр сказав:

87,82 грн. | 50l Microliter syringe Gas chromatographic injector with cone tip
https://s.click.aliexpress.com/e/cGewHcqdN

Ви таким користувалися? Можна використати в станку ШО в якості робочого шприца?

2 години тому, tolik2362 сказав:

А який сенс? Маю кілька скляних шприців старої системи, але їх наразі невикористовую. У  станку користуюся  шприцом-станцією, копією як у Ліпатова, там в якості робочого елемента корпус від китайського синього шприца, а щоб набрати фізрозчин або щось промити використовую звичайні одноразові, використав та  й викинув. Може незовсім правильно, але мені так зручно

7 минут назад, davolodya сказал:

Ви таким користувалися? Можна використати в станку ШО в якості робочого шприца?

Выше уже добавлял сылку на станок ,и эти шприцы .

1 час назад, teplov сказал:

Проводив цього року эксперименти по зберіганню сперми, найкраще зберігається при кімнатній температурі (у 80% випадків), один раз успішне зберігання (сутки) в холодильнику. В підвалі при постійній 11 градусів 0%.  

Как долго сохранялась в комнате ? В какие месяцы ?

2 часа назад, tolik2362 сказал:

Волом на ОЛХ :)

• Like 1
12 хвилини тому, koste сказав:

Выше уже добавлял сылку на станок ,и эти шприцы .

На Алі продають багато станків, практично на всіх на головному зображенні такий шприц, як Ви показали фото, а в описі - шприц зовсім інший.  В описі до станка, що Ви дали посилання, вказано, що шприц акриловий...

На фото один і той же станок, перше - головна картинка, а друге - фото з детального опису, тому ще раз кажу, невідомо чим китаєць вкомплектує станок:Screenshot_2019-11-22-11-50-27-396_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.png.628b517fefeac0604e10aa802fed6856.pngScreenshot_2019-11-22-11-50-36-673_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.png.4802b149708bafc7120ab08ab73bb0fc.png

1 час назад, davolodya сказал:

А який сенс? Маю кілька скляних шприців старої системи, але їх наразі невикористовую. У  станку користуюся  шприцом-станцією, копією як у Ліпатова, там в якості робочого елемента корпус від китайського синього шприца, а щоб набрати фізрозчин або щось промити використовую звичайні одноразові, використав та  й викинув. Може незовсім правильно, але мені так зручно

Для промывки капеляров  именно то дешево и сердито а если вам нравится ваш метод то им и работайте :hi:

В 21.11.2019 в 15:09, Dmutruk сказав:

Чи практикував хтось пересилку сперми в капілярах?

в нас точно ніхто! 

1 минуту назад, MIM (Мішаня Майгутяк) сказал:

в нас точно ніхто! 

Скорее некто незнает кто уже пробывал . И просто молчит .:hi:

3 хвилини тому, koste сказав:

Скорее некто незнает кто уже пробывал . И просто молчит .:hi:

як би хтось так з форумчан робив то давно б похвалився) 

2 минуты назад, MIM (Мішаня Майгутяк) сказал:

як би хтось так з форумчан робив то давно б похвалився) 

Не все стараются поделится опытом .  Многим это и ненужно .:wave:

1 година тому, koste сказав:

Не все стараются поделится опытом .  Многим это и ненужно .:wave:

та бо його немає, саме в цьому, транспортування сперми...максимум це матка їде на запліднення до оператора) 

10 часов назад, MIM (Мішаня Майгутяк) сказал:

та бо його немає, саме в цьому, транспортування сперми...максимум це матка їде на запліднення до оператора) 

Это у нас так . В других странах не всегда так . 

• Thanks 1
23 хвилини тому, koste сказав:

В других странах не всегда так . 

Скачать видео

за кордоном інша практика, тим ми і відрізняємося)

1 час назад, koste сказал:

Это у нас так . В других странах не всегда так . 

На відео далеко не профісіонал. В нас кому пересилати сперму? людям котрі продають ІО маток дешевше ціни самої сперми?  

• Like 3
  • Thanks 2
49 минут назад, teplov сказал:

На відео далеко не профісіонал. В нас кому пересилати сперму? людям котрі продають ІО маток дешевше ціни самої сперми?  

Так вот и я о том что там человек может это себе позволить . Слышал что  институт Керххайн продает и сперму тоже . Не думаю что цена там  запредельная . Вопрос цены конечно актуален . Искуственно осемененная матка в Германии стоила 60 евро ,тем не мение наши пчеловоды ее покупают .Сперма больше на племя . Так как  от островных... Не всех маток можно купить в сезон . Вазможно что сперму проще . Надо интересоватся .:hi:

4 години тому, koste сказав:

Так вот и я о том что там человек может это себе позволить . Слышал что  институт Керххайн продает и сперму тоже . Не думаю что цена там  запредельная . Вопрос цены конечно актуален . Искуственно осемененная матка в Германии стоила 60 евро ,тем не мение наши пчеловоды ее покупают .Сперма больше на племя . Так как  от островных... Не всех маток можно купить в сезон . Вазможно что сперму проще . Надо интересоватся .:hi:

Банк сперми трута є, але купить якусь дозу більш впевнений що занадто дорого. Бо ця сперма зберігається в непростих умовах і набуває цінності з кожним роком. Для зберігання сперми потрібна стабільна температура, що неможливо забезпечити при пересилці. Я зберігав сперму 2, 4 тижні, результат позитивний у всіх маток. Але потрібні УМОВИ. Інакше то все марна справа. Також мікроскоп, що дозволяє перевірити якість сперми після зберігання.

• Like 1
5 часов назад, koste сказал:

При пересылке действительно технически сложновато обеспечить необходимую стабильную температуру. А вот при личной перевозке в авто проблема решаемая. Будет спрос появится и предложение.:hi: