Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

Сьогодні розпочав обкатку свого станка Версія 3.

Набиваю руку.

Зробив перші дві маточки. Наче все працює так я і собі уявляв. Хід штоку шприца ідеальний. Немає ніяких ривків. Дозировку все таки треба малювати на капілярі, так видніше скільки влив. 

Рейка подачі капіляра взагалі вразила.:ole_ole:Навіть не міг собі уявити такий плавний та рівний рух капіляра. 

Якщо всі маніпулятори виставити в одну лінію, то залишається тільки гачками розтягнути маточку і вперед. 

Тепер можна і переходити до масової інсимінації.

Для тих хто забув як виглядає Версія 3, нагадаю відеом 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 14.03.2021 в 23:21, Ліпатов Віталій сказал:

Є більш товстостінні і міцні капіляри. Європейські, по 110 мкл. Нема мабуть резону возитись з трубками.

Шо будеш робити з таким капіляром ? Можливо каву тягнути? То шо ти показував по ізоляції трутня , то за рік не набереш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.03.2021 в 13:53, koste сказал:

Вапрос озвучен не был . Оргонизатор сказал что времени много не было .:hi:Так что если будет желание собрать всех операторов вместе ,то можно будет пообщятся дитально о тех вапросах каторые интересуют многих .:ah:

Звичайно!   Відповідь на це запитання вимагає роздумів . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.05.2021 в 16:16, koste сказал:

Сделал инкубатор для И.О. вазможно размещять как целую рамку так и клетки на полках. Осталось прибить сетку для полок.

20210521_160343.jpg

20210521_160406.jpg

Дружня  порада , закинь той ровер на стріху. Колишнього  СРСР термостар ТСМ 80 Мав в середині оболонку з латуні :IMHO:Блок управлінняпів  пів  термостата  . Моя порада - зроби  відводок з різними личинками  рамка утримувач  для кліточок  і все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12.06.2021 в 22:20, Пахомич сказав:

Шо будеш робити з таким капіляром ? Можливо каву тягнути? То шо ти показував по ізоляції трутня , то за рік не набереш.

Завжди цікаво читати "спеціаліста" і балабола який дає цінні поради, і безумовно є великим практиком і не меньше великим теоретиком ))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Завжди цікаво читати "спеціаліста" і балабола який дає цінні поради, і безумовно є великим практиком і не меньше великим теоретиком ))))

Набери під камеу в реальному часі  110 мм. куб. сперми свого ізольльованого трутня .Покажи який ти спец.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Пахомич сказал:

Набери під камеу в реальному часі  110 мм. куб. сперми свого ізольльованого трутня .Покажи який ти спец.

Не много то ?:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Завжди цікаво читати "спеціаліста" і балабола який дає цінні поради, і безумовно є великим практиком і не меньше великим теоретиком ))))

Мавби ізольований точок , трутень вільно облітується .  Передусив за пару годин свого батьківського трутня , набрав тих пару кубіків і все. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, koste сказал:

Не много то ?:rofl:

Я знаю, шо то для опонента неможлива задача , але він сам вибрав тару.:dntknw:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Пахомич сказав:

Набери під камеу в реальному часі  110 мм. куб. сперми свого ізольльованого трутня .Покажи який ти спец.

Приїзди, сядь поряд, подивись як то відбувається. Вибачся, поїдь додому займатись справами, а не писаниною. Бо по клоунаді ти спец, якому рівних нема )))

Бо тобі відео півторагодинне знять щоб тобі щось там довести ))))

Запрошую тебе перед усіма учасниками данного форуму до себе в гості, щоб ти зняв відео і показав це усім. Як ліпатов набирає сперму ізольовпного трутня у свої 110 мкл капіляри. 

Мій тел. 0687775154 чекаю дзвінка і готовий оплатить дорогу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доповідаю. "Шановний" пахомич, передзвонив мені і почав ссилатись на бан, нестачу часу і неможливість приїхати до мене. Час на провокації та очерніння учасників форуму знайшов, а на пошук правди ні. Це типова поведінка цього пана. По телефону не стримався - виказав йому все, що про нього думаю.

Нажаль, я не так часто став викладати в цю тему щось, що буде цікаво новачкам, саме через цю людину. Мабуть в мене на нього алергія ))) за що вбачаюсь перед усіма користувачами цього форуму.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

Доповідаю. "Шановний" пахомич, передзвонив мені і почав ссилатись на бан, нестачу часу і неможливість приїхати до мене. Час на провокації та очерніння учасників форуму знайшов, а на пошук правди ні. Це типова поведінка цього пана. По телефону не стримався - виказав йому все, що про нього думаю.

Нажаль, я не так часто став викладати в цю тему щось, що буде цікаво новачкам, саме через цю людину. Мабуть в мене на нього алергія ))) за що вбачаюсь перед усіма користувачами цього форуму.

 

 

Я помню как раньше он тоже говорил и за Вальчука , Паланачку ... так что это свидетельствует о том что люди чегото то и умеют . И хорошо когда они делятся с этим и с другими .:ay:

   Ну и не стоит пренимать это близко к серцу . Так и нервов некаких не хватит . 

  Если вазможность есть то конечно снимай и выкладывай от этого многие будут только рады. :UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не зміг сьогодні відібрати 110 мкл капілляр ізольованого трутня ))))

20210621_132109.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Ліпатов Віталій сказав:

Не зміг сьогодні відібрати 110 мкл капілляр ізольованого трутня ))))

20210621_132109.jpg

А я тільки 40мкл набрав за годину. Маловато буде.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Mihail-ves сказал:

А я тільки 40мкл набрав за годину. Маловато буде.:umora:

Нужно больше практики. :):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Mihail-ves сказав:

А я тільки 40мкл набрав за годину. Маловато буде.:umora:

Це робота 3 годин. Приблизно 250 мкл сперми. Трьох різних батьківських ліній. Приблизно 350-400 трутнів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже пытаюсь  разобраться с третьем  ....... 

 

IMG_20210623_001404.jpg

1624396940164.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, LSP сказал:

Тоже пытаюсь  разобраться с третьем  ....... 

 

IMG_20210623_001404.jpg

1624396940164.jpg

Станок сам делал ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не ужели он так быстро набирает :hmm:

https://www.instagram.com/tv/CPyWN4THgO5/?utm_medium=copy_link

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, koste сказал:

Не ужели он так быстро набирает :hmm:

https://www.instagram.com/tv/CPyWN4THgO5/?utm_medium=copy_link

 

Снайпер, скорострел

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.06.2021 в 00:11, koste сказал:

Станок сам делал ?

Да сам делал... 

Тяжелый много деталей с нержавейки 

Сейчас в наличии три штуки

IMG_20210626_181049.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пан Пахомич - контрольний в ..

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С трутнем наверняка и залетный есть . Ну и зачем 10 минут матку мурыжить под наркозом ...когда и 5 минут хватает .:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.07.2021 в 20:24, koste сказал:

С трутнем наверняка и залетный есть . Ну и зачем 10 минут матку мурыжить под наркозом ...когда и 5 минут хватает .:hi:

 

Сьогодні, з ранку, теж переглянув це відео. Також безконтрольний відбір трутня здивував ... При цьому ІОшка є рівноцінною матці вільного обльоту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...