Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

3 години тому, юрко)) сказав:

Виглядають гарненько. То Ви ефки від антен на корпус шприца накрутили?

1615540420352..thumb.jpg.fe1d9dab34b903f65b4e2221095fceed.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А шпилька толкатель у шприца какой диаметр

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В черновой работе шприц.... IMG_20210314_160102.thumb.jpg.52bdeff5a2fc75e6cab42a6148241ad4.jpg

IMG_20210314_155910.jpg

IMG_20210314_155300.jpg

IMG_20210314_160249.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, LSP сказав:

В черновой работе шприц.... IMG_20210314_160102.thumb.jpg.52bdeff5a2fc75e6cab42a6148241ad4.jpg

IMG_20210314_155910.jpg

IMG_20210314_155300.jpg

IMG_20210314_160249.jpg

Очень достойное исполнение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12.03.2021 в 10:43, davolodya сказав:

В своїх роликах Віталій Кривченко показує таку ж конструкцію - капіляр вклеює в корпус від голки на  епоксидку - але це унеможливлює стерилізацію капілярів високою температурою, бо пластиковий корпус на нагрів не розрахований

За підказку з епоксидкою дякую! Все вийшло досить надійно. Поганяв водичку - капіляр на шприці працює гарненько.

Але мене більше цікавить наступна скажена ідея :). Цікаво, чим хтось вже пробував капіляр Панасенкова у якості змінного контейнера для сперми?

IMG_20210314_223355.thumb.png.811c387d69ca20e30f8ebb5773569dcc.png

Внутнішній діаметр там приблизно 1 мм, а зовнішній біля 6 мм. Тобто він достатньо міцний і його можна сміливо кріпити на станку. Тут він досить коротенький, бо це лише половинка оригінального капіляра. Посадки під конюлі доробляв сам, на алмазному точилі :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

За підказку з епоксидкою дякую! Все вийшло досить надійно. Поганяв водичку - капіляр на шприці працює гарненько.

Але мене більше цікавить наступна скажена ідея :). Цікаво, чим хтось вже пробував капіляр Панасенкова у якості змінного контейнера для сперми?

IMG_20210314_223355.thumb.png.811c387d69ca20e30f8ebb5773569dcc.png

Внутнішній діаметр там приблизно 1 мм, а зовнішній біля 6 мм. Тобто він достатньо міцний і його можна сміливо кріпити на станку. Тут він досить коротенький, бо це лише половинка оригінального капіляра. Посадки під конюлі доробляв сам, на алмазному точилі :).

А навіщо, якщо звичайний капіляр має внутр диаметр теж 1, або й 1.2 мм? Набрав сперму, поставив інший...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Ліпатов Віталій сказав:

А навіщо, якщо звичайний капіляр має внутр диаметр теж 1, або й 1.2 мм? Набрав сперму, поставив інший...

Не практично, він надто ніжний. Та навіть випадково пошкодив кінчик і все коту під хвіст...

А тут хіба молотком розбивай :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Не практично, він надто ніжний. Та навіть випадково пошкодив кінчик і все коту під хвіст...

А тут хіба молотком розбивай :).

Є більш товстостінні і міцні капіляри. Європейські, по 110 мкл. Нема мабуть резону возитись з трубками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Ліпатов Віталій сказав:

Є більш товстостінні і міцні капіляри. Європейські, по 110 мкл. Нема мабуть резону возитись з трубками.

З язика зняв. Весь сезон користувався  лиш двома капілярами, ще 2 були в резерві. З ними ж йду в новий сезон, хіба ще зроблю кілька штук максимально можливої довжини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Kumpel (Ігор Довгуник) сказав:

Не практично, він надто ніжний. Та навіть випадково пошкодив кінчик і все коту під хвіст...

А тут хіба молотком розбивай :).

Гляньте відео, я тут розповідаю як закупорить капіляр і як хранить сперму, там теж є капіляри які доволі міцні і щоб його зламати треба докласти чимало зусиль. Ємність близько 80 мкл. Є більш ємні по 110. Тому чи є раціональна ідея в більш товстих капілярах я не знаю.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Ліпатов Віталій сказав:

Гляньте відео, я тут розповідаю як закупорить капіляр і як хранить сперму, там теж є капіляри які доволі міцні і щоб його зламати треба докласти чимало зусиль. Ємність близько 80 мкл. Є більш ємні по 110. Тому чи є раціональна ідея в більш товстих капілярах я не знаю.

 

Дякую! Обов'язково перегляну.

А "чи є раціональна ідея в більш товстих капілярах" я також не знаю, тому мушу перевірити :). У мене досить кепські умови на пасіці для цієї справи, тому доведеться рознести процеси і в часі, і в просторі. Набір сперми на пасіці, а саме осіменіння за 30 км і мабуть наступного дня. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Не практично, він надто ніжний. Та навіть випадково пошкодив кінчик і все коту під хвіст...

А тут хіба молотком розбивай :).

Даже если повредил кончик ,береш другой капеляр и соединяешь с помощью силиконовой трубки . Всю сперму с капеляра можешь не использывать на случяй если в конце останется чястицы стекла .

 При перевозках хранил капеляры в кусочке ППС ,при соединении двух кусочков прорезаны конавки для капеляра . Куда он вкладывается ,и вместе фиксируются малярной лентой по краям .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, koste сказав:

Даже если повредил кончик ,береш другой капеляр и соединяешь с помощью силиконовой трубки . Всю сперму с капеляра можешь не использывать на случяй если в конце останется чястицы стекла .

Ну така перспектива не дуже тішить :). Запас тонкостінних також маю, бо свого часу придбав упаковку (90 шт). Поки у своєї версії недоліків не бачу, але все покаже практика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Kumpel (Ігор Довгуник) сказал:

Ну така перспектива не дуже тішить :). Запас тонкостінних також маю, бо свого часу придбав упаковку (90 шт). Поки у своєї версії недоліків не бачу, але все покаже практика.

Как по мне то этот толстостенный капеляр это лишния детать вместе с деталями от шприца .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неколай Халенков 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.03.2021 в 20:06, davolodya сказал:

@Пахомич, ваше запитання вже передав організатору стріму, сподіваюся відповідь почуємо

Де вихлоп?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Пахомич сказав:

Де вихлоп?

Поняття не маю. Нажаль подивитися стрім в прямому ефірі не мав можливості, то ж навіть не знаю, чи саме  питання було озвучене, перегляну  ввечері в вільний час.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, davolodya сказал:

Поняття не маю. Нажаль подивитися стрім в прямому ефірі не мав можливості, то ж навіть не знаю, чи саме  питання було озвучене, перегляну  ввечері в вільний час.

 

Вапрос озвучен не был . Оргонизатор сказал что времени много не было .:hi:Так что если будет желание собрать всех операторов вместе ,то можно будет пообщятся дитально о тех вапросах каторые интересуют многих .:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, koste сказал:

Вапрос озвучен не был . Оргонизатор сказал что времени много не было .:hi:Так что если будет желание собрать всех операторов вместе ,то можно будет пообщятся дитально о тех вапросах каторые интересуют многих .:ah:

Пахомич старий снайпер і в молоко не цілить:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дизинфекція приміщення

як такий варіант?

https://miodessa.com/product/бактерицидная-уф-лампа-xiaomi-xiaoda-uv-lamplite/

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Один шприц закончен в черновом варианте нержавейка AISI  304,321

в процессе изготовления черновой со сменными картриджами. 

картридж капиллярная трубка

 

 

 

IMG_20210405_075215.jpg

IMG_20210405_075245.jpg

IMG_20210405_075807.jpg

IMG_20210405_075332.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 15.03.2021 в 19:37, koste сказал:

Неколай Халенков 

 

Чув , шо Халєнкову піддали коліном під зад. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

Чув , шо Халєнкову піддали коліном під зад. 

:umora: Ви в своєму репертуарі, тема мовчала півтори місяці, а тут бац і такий неперевершений вихід..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, САХНЮК сказал:

:umora: Ви в своєму репертуарі, тема мовчала півтори місяці, а тут бац і такий неперевершений вихід..

А толку ?:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сделал инкубатор для И.О. вазможно размещять как целую рамку так и клетки на полках. Осталось прибить сетку для полок.

20210521_160343.jpg

20210521_160406.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...