Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, davolodya сказал:

Трапецію? Механізм маленький, тому і гвинт буде малого діаметра, без спец.обладнання і спец.станка жоден токар цю роботу не виконає - занадто все мініатюрне

 

 

Если там винт Ф хотя бы 6 мм, то всё это делается и без спец оснастки. Зачем думать о пока что не существующей проблеме? Приедет - будем видеть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Гурович сказав:

Если там винт Ф хотя бы 6 мм, то всё это делается и без спец оснастки.

Я сам токар по спеціальності, до того ж є і станок - тому знаю, про що говорю. Нарізати внутрішню трапецієвидну різьбу такого малого діаметра - Ви хоч уявляєте, якого розміру має бути різець? А  різати доведеться різцем, бо таких метчиків не існує. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

Я сам токар по спеціальності, до того ж є і станок - тому знаю, про що говорю. Нарізати внутрішню трапецієвидну різьбу такого малого діаметра - Ви хоч уявляєте, якого розміру має бути різець? А  різати доведеться різцем, бо таких метчиків не існує. 

Почему внутрения ?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, koste сказав:

Почему внутрения ?:hmm:

Якщо є гвинт, має бути і гайка до нього, інакше ніяк:dntknw:. І якщо на гвинті трапецію можна нарізати, хотів би я побачити спеціаліста, який на звичайному станку наріже таку ж різьбу в малесенькій гайці...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, davolodya сказал:

Якщо є гвинт, має бути і гайка до нього, інакше ніяк:dntknw:. І якщо на гвинті трапецію можна нарізати, хотів би я побачити спеціаліста, який на звичайному станку наріже таку ж різьбу в малесенькій гайці...

Володя, не заморачивайся. Ты же делаешь ИО маткам. И это не простая работа, а работа для профи высокого класса. Почему ты думаешь, что в других областях таких профи нет? Есть и ещё какие! Просто ты по роду своей деятельности с такими не сталкивался, но поверь на слово - ничего сложного в нарезании резьбы в гайке Ф 6 мм нет, тем более если ты токарь. И заточить резец на длину 4 мм и наружным Ф 4- , думаю, проблем не составит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Гурович сказал:

Хорошо, если всё будет так, как мы предполагаем. Если нет - нужен токарь, который выточит винт с трапециидальной резьбой и гайку к нему.

Ви добре подумали:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Пахомич сказал:

Ви добре подумали:crazy:

Пахомич, не вилуплюйте так сильно очі, а то, не доведи Господь, ще полопають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Гурович сказал:

Пахомич, не вилуплюйте так сильно очі, а то, не доведи Господь, ще полопають.

Від того шо ви пропонуєте , то можуть навіть повилазити :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пахомич сказал:

Від того шо ви пропонуєте , то можуть навіть повилазити :umora:

Ну, если Вы в своей жизни ничего подобного не видели, то я, пожалуй, с Вами соглашусь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Гурович сказал:

Абсолютно не факт. Там может быть ходовая резьба, как на токарном станке, и рейка будет двигаться довольно быстро. Главное, чтобы люфты были минимальными

Ось сфотографував різьба ходова м4,рейка ходить швидко, люфтив зовсім немає подача буде761594144___2021-01-24-22-57-23-919.thumb.jpeg.b39cc35c8535ac189dfd2b139968f819.jpeg думаю нормальна572312760___2021-01-24-22-55-03-580.thumb.jpeg.97da3a8838a003588f07e1de0a3ade03.jpeg1558657181___2021-01-24-22-55-57-089.thumb.jpeg.cbf850a95f818f6488381956e7714177.jpeg1456615505___2021-01-24-22-57-02-288.thumb.jpeg.da5cb29a23a5d0870a88c0076d3b3865.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Анатолийович сказал:

Ось сфотографував різьба ходова м4,рейка ходить швидко, люфтив зовсім немає подача буде761594144___2021-01-24-22-57-23-919.thumb.jpeg.b39cc35c8535ac189dfd2b139968f819.jpeg думаю нормальна1456615505___2021-01-24-22-57-02-288.thumb.jpeg.da5cb29a23a5d0870a88c0076d3b3865.jpeg

Так а зачем такая рейка ? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Сергей Анатолийович сказав:

Ось сфотографував різьба ходова м4,рейка ходить швидко, люфтив зовсім немає подача буде думаю нормальна572312760___2021-01-24-22-55-03-580.thumb.jpeg.97da3a8838a003588f07e1de0a3ade03.jpeg

КЛАСНО.:ole_ole:

Щось саме таке і повинно було бути на мою думку. Все піде в роботу. Зверніть увагу на малу рейку та її привід, точно такий привід і в радянського шкільного мікроскопа який я показував на своєму станку. Але його розмір та вага (латунь) більша ніж тут. Відстань переміщення думаю така сама і мені вона підійде.

На рахунок великої, то різьба схожа на ту що в токарних станках, для руху різців. Значить точність подачі буде максимальною і поступовою (без ривків). Тепер хочу щоб швидше її привезли з Китаю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.01.2021 в 23:05, Сергей Анатолийович сказал:

Ось сфотографував різьба ходова м4,рейка ходить швидко, люфтив зовсім немає подача буде761594144___2021-01-24-22-57-23-919.thumb.jpeg.b39cc35c8535ac189dfd2b139968f819.jpeg думаю нормальна572312760___2021-01-24-22-55-03-580.thumb.jpeg.97da3a8838a003588f07e1de0a3ade03.jpeg1558657181___2021-01-24-22-55-57-089.thumb.jpeg.cbf850a95f818f6488381956e7714177.jpeg1456615505___2021-01-24-22-57-02-288.thumb.jpeg.da5cb29a23a5d0870a88c0076d3b3865.jpeg

Вам цю рейку потрібно прилаштувати щей до блока шприца. Краще і надійніше булаб конструкція з передачею рейка- колесо. Якщо надумаєте купляти іншу , то я цю приспособу у вас можу відкупити. Всі на камеру показують , як запліднюють, але жоден не показав підрахунок  сперми  спермоприймача камерою після заплідненя . Фактично я не знав, що такі приспособи можна купити.:hi:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2021 в 06:29, Mihail-ves сказал:

На рахунок великої, то різьба схожа на ту що в токарних станках, для руху різців. Значить точність подачі буде максимальною і поступовою (без ривків). Тепер хочу щоб швидше її привезли з Китаю. 

Изменено вчера в 06:57 пользователем Mihail-ves

Не розумію , як  гвинт можливо закручувати - відкручувати  ривками.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Пахомич сказав:

Не розумію , як  гвинт можливо закручувати - відкручувати  ривками.:dntknw:

:rofl:це Ви написали так щоб написать?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пахомич сказал:

Не розумію , як  гвинт можливо закручувати - відкручувати  ривками.:dntknw:

Чем больше люфт - тем больше рывок. Особенно при изменении направления движения на противоположное.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

:rofl:це Ви написали так щоб написать?:umora:

Це ви написали дурницю . Які можуть бути ривки при закручувані - відкручувані вінта:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Гурович сказал:

Чем больше люфт - тем больше рывок. Особенно при изменении направления движения на противоположное.

Люфт  (допуск) і ривок це різні речі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Пахомич сказал:

 Всі на камеру показують , як запліднюють, але жоден не показав підрахунок  сперми  спермоприймача камерою після запліднення.:hi:  

Но ведь Вы как то определяете количество спермы, которое нужно ввести?  Либо это деления на капиляре, либо сам капиляр определённого объёма.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Гурович сказал:

Но ведь Вы как то определяете количество спермы, которое нужно ввести?  Либо это деления на капиляре, либо сам капиляр определённого объёма.

Я розмову веду про підрахунок  сперматозоїдів вже заплідненої матки. Перевіяється якість і технологія запліднення , також живих і мертвих сперміїв. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

Я розмову веду про підрахунок  сперматозоїдів вже заплідненої матки. Перевіяється якість і технологія запліднення , також живих і мертвих сперміїв. 

И каким же это образом, если не секрет?  Как можно определить количество спермиев, попавших в сперматеку матки и количество, от которого матка очистилась? Взвешиванием, что ли? Мне только этот способ приходит в голову.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Гурович сказал:

И каким же это образом, если не секрет?  Как можно определить количество спермиев, попавших в сперматеку матки и количество, от которого матка очистилась? Взвешиванием, что ли? Мне только этот способ приходит в голову.

Який секрет ? Дістається спермоприймач і по методиці підрахунку клітин в камері провести підрахунок. Все описано. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Який секрет ? Дістається спермоприймач і по методиці підрахунку клітин в камері провести підрахунок. Все описано. 

Для статистики и определения лучшего метода подойдёт. А как сделать так, чтобы и спермии посчитать и матка живой осталась?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Гурович сказал:

Для статистики и определения лучшего метода подойдёт. А как сделать так, чтобы и спермии посчитать и матка живой осталась?

В цьому вам мабудь зможе допомогти Mihail-ves:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Пахомич сказал:

В цьому вам мабудь зможе допомогти Mihail-ves:hi:

Ну с Михаилом я уже как нибудь договорюсь. Думаю - здесь проблем не возникнет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...