Перейти к содержанию

Инструментальное осеменение маток (ИОМ)


mashika

Рекомендуемые сообщения

13 минут назад, Sanich сказал:

Я вас, що, заставляю на форумі продавати? Я говорю про те, що якби Пахомич зайнявся цим всерйоз, то всі розуміли б що мова йде про досвідченного інсіменатора-практика. А так, всі докази зводяться до фото в УП. А скільки реально ви осіменили маток і скільки із них засіяло - ніхто підтвердити не може. 

От тут ви і не праві . Підтвердити  можуть Коцюмбас ,Осташевський молодший і журнап УП . Все описано . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Так випало, вести розмову з адміністратором і пасічником . Я думаю , шо веду розмову з пасічником простим. Я на форумі не продав навіть ржавого цвяха, але це не говорить , шо я не займаюсь селекцією . Ше не було цього форуму , як Пахомич  запліднював перед фотоапаратом і це описано  в У П :hi:

Десь і колись, зараз не прокатить. Навіть якщо так і було, то чи залишилась живою та матка? Ви хоча б покажіть станок і інше приладдя яке у Вас є. А то виходить так, що ви міряєте під одну лінійку, всих намагаєтесь критикувати, але вашого ніхто не бачив, і даю гарантію що і не побаче. А те що ви кажете що не продаєте, то тут ви кажете правду. Щоб продати то потрібно спершу щось мати. Я коли побачив що буквально всих наших інсемінаторів ви грибете під одну гребінку, тоді і все по вас стало зрозуміло. Я ще розумів коли у вас була неприязнь до однієї людини. Але коли всі не такі, то проблема не в них а у вас. Ви можете і далі, всих вважати за дурнів, а себе розумним. Але це геть не робить вам честі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Sanich сказал:

А так, всі докази зводяться до фото в УП.

А фото хоч хтось бачив? Де можна хоча б фото подивитись? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На який мікроскоп дивитися? МБС-10? Чи китайця якогось? Що посовітуєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Укроп сказал:

А фото хоч хтось бачив? Де можна хоча б фото подивитись? 

Фото есть в этой теме ,вначале . Так же есть фото станка , Стандартная модель .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Bee_Keeper сказал:

На який мікроскоп дивитися? МБС-10? Чи китайця якогось? Що посовітуєте?

Сам цікавлюся цим питанням, понадивився, поначитувався,

Краще мабуть китаєць.

Ось на такий дивлюся:

бинокулярный стереоскопический зумируемый микроскоп SZM 745 Stereo ZOOM.

Може інсемінаторів щось підкажуть, чи хоч скажуть хто яким користуєть, цікавить модель.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивився і я 745й. Тільки МБС-10 б/у чи новий на 1,5-2тис. дорожчий. Вас це не турбувало? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Bee_Keeper сказав:

Дивився і я 745й. Тільки МБС-10 б/у чи новий на 1,5-2тис. дорожчий. Вас це не турбувало? 

Я працював мбс-1, Ліпатов - мбс-10, зараз обоє працюємо з китайськими... Китайський значно світліший і поле зору відчутно більше, зум додає комфорту в роботі. У мене SZN 6,7 -45, він трохи дорожчий від SZM - ні грама не шкодую, що купив...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Bee_Keeper сказав:

На який мікроскоп дивитися? МБС-10? Чи китайця якогось? Що посовітуєте?

В мене ОГМЭ-П2, досить гарний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

В мене ОГМЭ-П2, досить гарний.

Це той же мбс

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, davolodya сказав:

Це той же мбс

А я що проти?

але Б/У  за 4000грн можна купити. приклад https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/mikroskop-ogme-p2-mbs-9-IDKk2uu.html?sd=1#e3c2936903

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Bee_Keeper сказал:

Дивився і я 745й. Тільки МБС-10 б/у чи новий на 1,5-2тис. дорожчий. Вас це не турбувало? 

Мне нравится МБС -10 ,с китайскими не работал . На одной из выставак смотрел микроскоп Виталия Липатова.  Картинка хорошая ,очень яркая . Выбор сделал в пользу МБСа . Что глаза могут уставать от яркости .:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О як всі розігнались , скоро в кожному селі буде свій осемінітель , а карпаток вільного обльоту хто буде куплять 

Скоро з винуватих зроблять осемінітелів  замість бакфасчиків :umora:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 4
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, koste сказав:

Картинка хорошая ,очень яркая . Выбор сделал в пользу МБСа . Что глаза могут уставать от яркости .:IMHO1:

Нічого там при роботі  "неустає", рівень освітленості нормально регулюється в потрібних межах. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Mihail-ves сказав:

А я що проти?

але Б/У  за 4000грн можна купити. приклад https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/mikroskop-ogme-p2-mbs-9-IDKk2uu.html?sd=1#e3c2936903

Основна проблема мбс 1-9 - це маленька робоча відстань, 64 мм, під такий мікроскоп не кожен станок стане.

Мбс 10 в цьому плані кращий, робоча відстань більша, але і ціна значно вища - 8-10  тис за 

б/у річ не сильно хочеться платити, тим більше невідомо, в якому стані те б/у. Китаєць за 6-8 тис. буде новенький в упаковці, ще й з зумом. Переконувати нікого не маю бажання, що купувати - справа покупця. Хто вирішить купити китайський - при потребі можу дати контакти перевіреного продавця

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Bee_Keeper сказав:

На який мікроскоп дивитися? МБС-10? Чи китайця якогось? Що посовітуєте?

користуюсь таким SZM 745 Stereo ZOOM, мені його хватає, ніякого дискомфорту в роботі  не замітив, але порівнювати мені ні з чим, можливо є кращі треба купувати пробувати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10.01.2021 в 19:08, koste сказав:

 

 

Ох ці китайці, простих шляхів не шукають 21:22, якесь показове відео, в капіляр набрати сперми не змогли чи то так вони її розбавили. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Виталий Овчарук сказал:

Ох ці китайці, простих шляхів не шукають 21:22, якесь показове відео, в капіляр набрати сперми не змогли чи то так вони її розбавили. 

Как чего Китайцы просто . Были бы у них желающие покупать маток И.О. они бы всю Европу бы ими завалили .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, AVA сказав:

О як всі розігнались , скоро в кожному селі буде свій осемінітель

Так це добре. :IMHO: По-перше - конкуренція, що буде стримувати ціни. По-друге - більше зрозумілого матеріалу на ринку із родоводами. Вивід маток від маток вільного обльоту буде відходити в історію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Sanich сказал:

Так це добре. :IMHO: По-перше - конкуренція, що буде стримувати ціни. По-друге - більше зрозумілого матеріалу на ринку із родоводами. Вивід маток від маток вільного обльоту буде відходити в історію.

Высококлассные специалисты всегда будут в цене, а шарамыжникам никогда денег платить не будут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.01.2021 в 01:03, Sanich сказал:

Так це добре. :IMHO: По-перше - конкуренція, що буде стримувати ціни. По-друге - більше зрозумілого матеріалу на ринку із родоводами. Вивід маток від маток вільного обльоту буде відходити в історію.

Не так скоро это будет . Я уже выставлял видео одних хлопцев что попасть куда нужно не могут . При этом маткам крылья они не режут . А другие смотрят и радуются говоря вот это уровень. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вартість повного комплекту 29 тис. грн

https://aliexpress.ru/item/10000003486402.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

вартість повного комплекту 29 тис. грн

https://aliexpress.ru/item/10000003486402.html

Теперь дождаться  скидок ко дню рождения Алиэкспрес и получив хорошую скидку можно заказывать. ( как раз и мёд к тому времени наверное продам.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Теперь дождаться  скидок ко дню рождения Алиэкспрес и получив хорошую скидку можно заказывать. ( как раз и мёд к тому времени наверное продам.)

Ну Сергійко в тебе і витримка. Можна лише по доброму тобі позаздрить. Я думав що ти вже здав, а ти ще тримаєш. Молодець. Тепер обов’язок щоб не проспати момент піку. Бо як почнеться обвал, то сильно шкода буде що не здав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Mihail-ves сказав:

вартість повного комплекту 29 тис. грн

https://aliexpress.ru/item/10000003486402.html

Ще виникне питання митного оформлення при такій ціні. Про гарантійне обслуговування взагалі можна забути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wolfes300 changed the title to Искуственное Оплодотворение

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...