Перейти к содержанию

Софора японська (Sophora Japonica)


язичник

Рекомендуемые сообщения

7 часов назад, wwlo сказал:

років 20 тому брав такий мед.в цьому році не буде, бо цвіту мало.

19 лет не получалось взять? :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

справа  в тому .що не завжди стоїмо біля посадки.де багато дерев софори.І лісоруби останніми роками не сплять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Viktor1964 сказав:

и еще пишете что пробуете карнику  и как . я получил  племеную  от  греве  . через 3 дня заряжаю  никот.

в даний час пробую і карніку і бакфаст.На чому зупинюсь покаже час

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Viktor1964 сказал:

а есть ли счасливчики которые брали мед из софоры 

Вообще-то тема про софору уже есть.  Чистой софоры   взять очень тяжело, потому что   цветение софоры  пересекается с  подсолнухом. А в этом году цвета на софоре  практически нет. Самое интересное , что  в селе на софоре цвет есть , а в посадках нет. С акацией было до точности наоборот.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сколько себя помню, всегда качал софору.А в этом году,ни одного соцветия,видать подмерзла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Планую по під паркан висадити з десяток деревцят. Підскажіть якої висоти насправді у нас ці дерева можуть бути і наскільки розкидистою є крона. Справа в тім що дорога не дуже широка і не хочеться щоб вони як виростуть тінили б на сусідський город (думаю допустима висота максимум метрів 10-12). Ще цікавить схильність до утворення парослі і проростання насіння що осипається з дерев

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Lefty сказав:

Планую по під паркан висадити з десяток деревцят. Підскажіть якої висоти насправді у нас ці дерева можуть бути і наскільки розкидистою є крона. Справа в тім що дорога не дуже широка і не хочеться щоб вони як виростуть тінили б на сусідський город (думаю допустима висота максимум метрів 10-12). Ще цікавить схильність до утворення парослі і проростання насіння що осипається з дерев

меньше дуба, нагадує горіх. Ні, парослі ніколи не бачив, і з насіння не пророста, а от пенька відходить добре.У нас висаджена навіть не за моєї пам*яті. Спробуйте висадити спочатку на вікні, як першодерево.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Лавр сказав:

меньше дуба, нагадує горіх. Ні, парослі ніколи не бачив, і з насіння не пророста, а от пенька відходить добре.У нас висаджена навіть не за моєї пам*яті. Спробуйте висадити спочатку на вікні, як першодерево.

Дякую. На рахунок парослі і проростання насіння цікавився, аби потім не прийшлось в садку з ними боротись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Lefty сказав:

Планую по під паркан висадити з десяток деревцят. Підскажіть якої висоти насправді у нас ці дерева можуть бути і наскільки розкидистою є крона. Справа в тім що дорога не дуже широка і не хочеться щоб вони як виростуть тінили б на сусідський город (думаю допустима висота максимум метрів 10-12). Ще цікавить схильність до утворення парослі і проростання насіння що осипається з дерев

При загущеній посадці може сягати у висоту до двадцяти метрів у віці 50 років. При вільному зростанні форма крони має форму кулі. Моїм софорам приблизно 15 років. Найвищі дерева сягають у висоту 6-7 метрів і, відповідно, діаметр крони приблизно 5- 6 метрів, бо мінусується висота штамбу. Насіння має низьку здатність до відтворення через високий відсоток пошкоджених шкідниками. Чудово приживається лише пророщене насіння

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.05.2017 в 19:50, язичник сказав:

. Цього року досіяв свіжих сіянців софори, вітекса і альбіції. =.....

Чи можна у Вас придбати по пару саженців софори та альбіції?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Николай S сказав:

Чи можна у Вас придбати по пару саженців софори та альбіції?:ah:

Альбіція у мене росте третій рік. Ще не квітувала. Сіянців наразі немає.

Софору завтра гляну. Один сіянець точно є.

Альбіцію і софору можна пересаджувати виключно весною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, язичник сказав:

Альбіція у мене росте третій рік. Ще не квітувала. Сіянців наразі немає.

Софору завтра гляну. Один сіянець точно є.

Альбіцію і софору можна пересаджувати виключно весною

Тоді весною софору зможу забрати  сам, буваю  в Ірпіні, ставте в чергу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Николай S сказав:

Тоді весною софору зможу забрати  сам в Ірпіні, ставте в чергу

Нагадайте:hi: по розмерзанні землі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Не смог пройти мимо

IMG_20220731_161725.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

У когось є досвід прививки софори на інші дерева??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...