Jump to content
sij

Акация белая

Recommended Posts

21 годину тому, Серж 82 сказав:

Згадаєте мої слова - акація буде гарно виділяти, але чи буде кому взяти :hmm:

В наших краях навряд - дуже багато посохло і підгоріло за останніх два спекотних роки.

• Like 2
  • Sad 1
3 хвилини тому, Seos сказав:

Навіть свіжо спиляна горить і не багато порід може її обійти по теплоємності, хіба що ясен та граб з тих, що в нас ідуть на дрова.

Правильна була мисля висказана, що И.И. не в курсі що то є - плита дров'яна!:umora::ay:

• Like 1
  • Haha 3
3 хвилини тому, Seos сказав:

В наших краях навряд - дуже багато посохло і підгоріло за останніх два спекотних роки.

І у тому знаменитому акаційному лісі теж? :hmm:

• Like 2
4 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

І у тому знаменитому акаційному лісі теж? :hmm:

В мене пасіка в Пекарях, а це піщаний грунт, плюс схили, які добряче пропікаються сонцем. Буду завтра їхать на роботу, може не забуду зробить пару знімків сухостою, навіть кора на верхівках вже осипається, думаю це ті дерева, що посохли позаминулого літа. А Вас який конкретно ліс цікавить?

• Like 2
55 минут назад, Seos сказал:

Навіть свіжо спиляна горить і не багато порід може її обійти по теплоємності, хіба що ясен та граб з тих, що в нас ідуть на дрова.

До чего мне нравятся пчеловоды:umora:они ляпают языками себе во вред даже не задумываясь:umora:

• Haha 1
3 часа назад, Stol сказал:

"Мичурин" тьму твою...

Всі гайда на вирубку, допоможемо створити тьму.

Я ще таких дрімучих мічурінів не бачив.

• Like 1
16 минут назад, Серж 82 сказал:

Всі гайда на вирубку, допоможемо створити тьму.

Я ще таких дрімучих мічурінів не бачив.

Кого там видели мне не интересно,но то что после среза живого дерева акации с корня много поросли это факт.И то что сырая для топки  далеко не лучший вариант это тоже факт,Ну можете топить, лесникам выгодней большее количество дров у них купите.

• Haha 1
4 години тому, Иван Иваныч сказав:

Акация молодняка гонит после спила тьму.Будет ее больше чем было

І цвіте зразу ж

• Haha 1
6 часов назад, Иван Иваныч сказал:

А насчет взятка с акации так у кого как .А в основном то понос то золотуха на той акации

И оно Вам нада ..  та акация..:umora:

• Haha 3
4 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

И оно Вам нада ..  та акация..:umora:

Конечно,чтобы пчеловоды цену сахара не взвинтили,мед то ваш не нужен никому,а сахар нужен всем,а тут еще и вы со своими пчелами

• Haha 1
18 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

Конечно,чтобы пчеловоды цену сахара не взвинтили,мед то ваш не нужен никому,а сахар нужен всем,а тут еще и вы со своими пчелами

Троль напрошується на свіжі вінички, які ще не зазеленіли, і погода ще не та. :umora:

8 минут назад, Ворон сказал:

Троль напрошується на свіжі вінички, які ще не зазеленіли, і погода ще не та. :umora:

Кого то за переход на личности,оскорбления и хамство надо уже раз 10 как забанить,но есть тут наверно каста неприкосновенных

• Haha 1
20 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

Кого то за переход на личности,оскорбления и хамство надо уже раз 10 как забанить,но есть тут наверно каста неприкосновенных

Всі тролі згадують про невидиму касту "неприкосновенних", яку ніхто з форучан в очі не бачив. :umora: