Jump to content
sij

Акация белая

Recommended Posts

21 час назад, Николай S сказал:

Таки так, міняти медову корпуси коли обірваний взяток ще та морока.:umora:

Ні, з рапсу ЩЕ несли, а з акації ВЖЕ почали. Суші магазинної не було багато на заміну, треба качати. Відбираєш рапс - акація ллється з рамок, а тут ливні не давали відбирати. Що було печатне - собі, непечатне літом відводкам скормив. Бігати - не перебігати з тим рапсом 

Счас дам задачу колезі з Лукнова, за добу чи трохи більше все  будемо знати

В тому місці рапс може бути, а біля нас - ні, чи навпаки. Бо минулого року рапс і соняшник там був навіть в одному селі (Чапліївка) на сусідніх полях. По Шосткинському району його точно сіяли, бо осінню за Шосткою бачив сходи, а чи до нас притулили, чи ні - питання

Якщо стати в Бужанці то точно за Десною дістануть

А місто класне, Липко казав, що як 2 дні, так і повний магазин, ннада качать:rofl:  а як ще один поставити?:huh:  це ж цілий медовий конвеєр буде:rofl:

• Haha 1
5 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

А місто класне, Липко казав, що як 2 дні, так і повний магазин, ннада качать:rofl:  а як ще один поставити?:huh:  це ж цілий медовий конвеєр буде:rofl:

Юру слухати про пасіку  ......як мінімум все треба ділити на 3:umora:

• Haha 3

Акація на сьогодні. Суцвіть дуже мало, багато сухих гілок. На старезних акація не видно суцвіть, бо високо і старі дерева, як правило відстають у розвитку.

20200503_175353.jpg

• Like 2
2 години тому, Макс_Скрипник сказав:

Акація на сьогодні. Суцвіть дуже мало, багато сухих гілок. На старезних акація не видно суцвіть, бо високо і старі дерева, як правило відстають у розвитку

Після зрізання дерева густі зарості пагонів  конкурують  між собою і тому слабкіші поступово всихають

• Like 1
4 хвилини тому, язичник сказав:

Після зрізання дерева густі зарості пагонів  конкурують  між собою і тому слабкіші поступово всихають

Так, виростає сильніший. Але цьому выпадку там конкуренція майже відсутня, мало її там. Мені здається, що примерзла.

В 02.05.2020 в 09:39, Николай S сказал:

Вчора огляд прилеглих територій показав, що  акація жовта почала викидати перші китиці, початок цвітіння білої слід очікувати  не раніше традиційних для мене термінів 20-25 травня

Щось мене терзають смутні сумніви, що для акації цієї вологи вистачить, тож ніяк не пойму лаштуватись на добрий взяток чи вже готовити тару на відводки :hmm:

Похоже в наших краях акация подмерзла.

• Like 1
  • Confused 1
В 02.05.2020 в 16:10, Абсолютный максuмум сказал:

Думав, що за Коропом і в цьому році є рапс.

А з місця, куди кочуєте на акацію, не дістають через Десну на Сумщину? Бо мої в минулому році принесли рапсу саме із-за Десни, ото було геморою, коли акація викинула цвіт:rofl:

У нас трохи краща ситуація, сьогодні глянув - по рамці-дві залиті, а тиждень назад було майже сухо в гніздах, на тижні періодично вечорами вентилювали гнізда. Але то не тільки сади, а і верба, яка у мене по берегах під носом. А пилку з груш дійсно аж занадто, як і цвіту на ній в цьому році. Решітки пилковідбірні в днища поставив - хай працюють.

Не так за акацію страшно, як за рапс, якби знов з Сумщини не хапнули. Знайомих в тих селах нема, а їхати подивитись далеко. Про обробітки тих полів також нам нічого не відомо. А минулого року, як почали рапс звідти носити,   так і посипались:(

Пчела долго сыпалась после потравы?В субботу приехал расширять но не пришлось,под летками пчелы по стакану пчелы лежит.Рядом рапс травили.

• Confused 1

Страшную весть я принес в твой дом, Надежда! Зови детей ...

- Акації не буде...:ak::(

Короче, ніби бачив зав'язь цвіту... Але то на одному дереві поблизу подвір'я...

Сьогодні оглядав невеликий акацієвий гайочок... ЖОДНОЇ(!) китиці цвіту не знайшов... 

Отаке селяві...

Хоча б щось... шоб не годувати...

• Like 2
  • Sad 5
3 години тому, Стахановский сказав:

Пчела долго сыпалась после потравы?В субботу приехал расширять но не пришлось,под летками пчелы по стакану пчелы лежит.Рядом рапс травили.

планувалось розширення, але бачу потреба теж відпадає, ріст сімей від минулого четверга зупинився.......є невелика просадка.

3 години тому, ромео сказав:

Сьогодні оглядав невеликий акацієвий гайочок... ЖОДНОЇ(!) китиці цвіту не знайшов... 

Отаке селяві...

біла акація стоїть вся чорна, на кущі жовтої бачив повноцінний цвіт, щось підказує є потреба проїхатись по всім  насадженням і шукати де мороз не дістав.

7 годин тому, Николай S сказав:

і шукати де мороз не дістав

Чому Ви вирішили, що вона померзла? Про свою можу сказати, що вона минулого серпня згоріла. На південно-східних схилах ще в серпні місяці стояла вся чорна. Так само й кизил у мене вже в серпні минулого року мав сухе чорне листя і цього року тільки пару тижнів, як почав подавати ознаки життя, але без цвітіння. В мене є надія, що та акація, що росте по ярах та гущавинах все ж дасть хоча б підтримуючий взяток.

• Like 2
Чому Ви вирішили, що вона померзла? Про свою можу сказати, що вона минулого серпня згоріла. На південно-східних схилах ще в серпні місяці стояла вся чорна. Так само й кизил у мене вже в серпні минулого року мав сухе чорне листя і цього року тільки пару тижнів, як почав подавати ознаки життя, але без цвітіння. В мене є надія, що та акація, що росте по ярах та гущавинах все ж дасть хоча б підтримуючий взяток.
Підсохне польова дорога - поїду, гляну, як там лісок біля мене. Біля дороги бачив пучки зелені на гілках десь по 5см.
11 часов назад, Стахановский сказал:

Дней 3. Сначала больше, потом меньше. Но до рапса тогда было километра 3, не все пчелы на нем работали, и не все семьи

12 часов назад, Стахановский сказал:

Похоже в наших краях акация подмерзла.

В 17 году в начале или средине мая она подмерзла конкретно, лист уже был, и местами он почернел. Из-за чего зацвела аж в начале июня. И цвела же, и мед был.

Хорошо там, где пересеченная местность - акациевый конвейер. Или ранняя по кручам, или поздняя в оврагах, да выстрелит. Нам с этим повезло

11 часов назад, ромео сказал:

Отаке селяві...

В минулому році Ви таке саме казали і про акацію, і про соняшник. А потім докупляли відра під мед.

А потім казали, що в зиму нікому йти, і перезимували...

:baby: от коли в червні магазини будуть пусті - тоді точно "акації не буде". А поки вихід один - заспокійливі чаї:af:

• Thanks 1
  • Haha 2
54 минуты назад, Абсолютный максuмум сказал:

В минулому році Ви таке саме казали і про акацію, і про соняшник. А потім докупляли відра під мед.

А потім казали, що в зиму нікому йти, і перезимували...

Тупо щастило...:crazy:

Отже ритуал міняти не треба...;)

П.С. А цвіту все одно нема...:unsure:

56 минут назад, ромео сказал:

Тупо щастило...:crazy:

Отже ритуал міняти не треба...;)

П.С. А цвіту все одно нема...:unsure:

Найшов пять грон уже до 1см 

Тільки стоїть акація 3м,  дві гилки пустили листочки і пять грон , а остальні гілки ще полностью чорні і це одній деревині 

Я думаю цей рік акації буде цвісти довго і нудно , так що всім надоїсть ждать від неї меду 

Цей рік буде не акація ,  а  "разнодеревья " :umora: , акація і клен і липу і маслину  застане і що там у кого ще є 

• Like 2
3 години тому, Seos сказав:

. В мене є надія, що та акація, що росте по ярах та гущавинах все ж дасть хоча б підтримуючий взяток.

Якийсь рік посадку акації частково підсмажили палії. То підсмажені деревця квітували на два тижні пізніше від непідсмажених. Найпростіше на пробу ножем зрізати пагінець і бруньки

3 часа назад, victoru сказал:

А от на сайті https://beegarden.com.ua/ukr/honeyplants/ вже цвіте акація  :blink:.
Здивувався, і поїхав у ліс подивитись, чи гарно цвіте.
Цвіте як на фото :umora:

akacija_2020-05-05.jpg

Їхав сьогодні повз сусіднє село (6км) і обабіч дороги бачу акацієві кущі... Але вони якісно відрізняються від тих, що у мене в селі... Зупинився і зрозумів, що от якою має бути акація на зараз... А у мене, нажаль, такі ж гілки як і у Вас. Що свідчить про обмерзання дерев. А старі дерева взагалі чорні...

537302048_.thumb.JPG.3faff7c0375fdda81fdcd11b57d59edf.JPG234960742_.thumb.JPG.8ede2d72a5789c075890d2ee0686947a.JPG

• Like 2

Дійсно, цього року акація якось дивно себе поводить. Е дерева з бутонами (10%), є ті які розпускають тільки листя і все. а є що стоять зовсім чорні . І це в одному лісі. в одних умовах...

• Like 3
9 годин тому, Cfif сказав:

Дійсно, цього року акація якось дивно себе поводить. Е дерева з бутонами (10%), є ті які розпускають тільки листя і все. а є що стоять зовсім чорні . І це в одному лісі. в одних умовах...

Вчора перевів день, спробував обстежити хоча б кілометр від кочового точка,  налазився по ярах, теж  все дуже   дивно,  ніякої закономірності,  в різних   містах по різному, одні ділянки повністю чорні але скоріш схоже, що всохлі чим підморожені інші викидають листок і китицю до 2 см.Загальне враження , що причина не в приморозку а у вологості грунту

• Like 5

Як я поняв акації в більшості регіонів України небуде , по крайній мірі чистої ,

бо взяток буде слабий і  ростянется дуже надовго і накриє інші медоноси 

Зато побачимо чи дійсно неурожай і відсутність меду так впливає на ціну 

Жалко що я прошлий рік сдав акацію оптом по 70 грн більше двух тон , за два роки насобирав,  а на третій не залишив :hmm:

56 минут назад, Николай S сказал:
10 часов назад, Cfif сказал:

Вчора перевів день, спробував обстежити хоча б кілометр від кочового точка,  налазився по ярах, теж  все дуже   дивно,  ніякої закономірності,  в різних   містах по різному, одні ділянки повністю чорні але скоріш схоже, що всохлі чим підморожені інші викидають листок і китицю до 2 см.Загальне враження , що причина не в приморозку а у вологості грунту

мені здається що ці явища що на відео пов язані з теперішнею ситуацією....

З 3 хв.

і тут

І таке враження що це не придожні явища. а без хіміків тут не обішлось. Та ще якщо згадати "безпричинну" просадку сімей зразу після окації. перед липою.... а в деяких регіонах трохи пізніше...

• Like 2

на листі чотко видно що це не вплив засухи. а реакція на кобилячу дозу гербіциду в грунтах, та ще в глибоких шарах, тому що трави ростуть нормально...

• Like 1
  • Thanks 1
2 години тому, Cfif сказав:

на листі чотко видно що це не вплив засухи. а реакція на кобилячу дозу гербіциду в грунтах, та ще в глибоких шарах, тому що трави ростуть нормально...

Пробуваав порівняти стан біля поля, де в минулому році була кукуруза, стан кращий чим на схилах яру в середині масиву, де до орного поля півкілометра, .....

можливо ,  що  це вплив гербіцидів але   не свіженьких,   внесених стрекозою а старіших внесених вертушкою пару років назад, дішли до коріння.

• Like 1
1 час назад, Николай S сказал:

можливо ,  що  це вплив гербіцидів але   не свіженьких,   внесених стрекозою а старіших внесених вертушкою пару років назад, дішли до коріння.

так так, ці яди вже гуляють підземними течиями відомими тільки їм одним. і де пливуть. куди попливуть і хто їх буде споживати ще невідомо. це тільки присказка. казка попереду. але по відео любий ботанік каже що це не засуха чи мороз з люббим погоднім явищем. це точно вплив отруєння рослини. дуже схоже на дію гербецидів.

• Like 1
  • Sad 2