Jump to content
sij

Акация белая

Recommended Posts

1 година тому, gardener сказав:

буде

І непогано буде...Цієї ночі накапало приблизно два сантиметри дощу. Думаю для акацій вистачить. Абрикоса нав'язалася на відер двадцять плодів. Вже збирався добряче полити, а тут манна небесна!!!

• Like 2
3 години тому, язичник сказав:

І непогано буде...

На молодих - суцвіття вже десь 5-7 мм і багато. Старі ще тільки прокльовуються.

• Like 1
  • Thanks 1
3 часа назад, язичник сказал:
5 часов назад, gardener сказал:

буде

І непогано буде

Якщо дивитись на стан розвитку бруньок на зараз, то вона зацвіте в кінці травня...

Як таке може бути, коли всі рослини випереджають графік...:hmm:

• Like 2
Тільки що, ромео сказав:

Як таке може бути, 

тиждень високої температури і вона теж випередить графік:IMHO:

• Like 6
2 часа назад, gardener сказал:

Вы имеете ввиду почки?? На молодых паростах ? На что внимание надо обращать?

31 минуту назад, Александр К. сказал:

Вы имеете ввиду почки?? На молодых паростах ? На что внимание надо обращать?

Из 29-того потепление за 20-ть при таком резком потеплении думаю что в моих краях зацветет в 10-тых числах :IMHO1:.

• Like 1
7 годин тому, Александр К. сказав:

Вы имеете ввиду почки?? 

На молодих деревах.

Edited by gardener
10 часов назад, gardener сказал:

Нет даже намёков на проклёвывание 

Стоит чёрная как осенью 

• Like 2
  • Confused 1

Черешня, орех, яблоня цвет померз, вишня частично, акация подозрительно долго спит. Пасека в балке

• Like 2
8 часов назад, Мико сказал:

Нет даже намёков на проклёвывание 

Стоит чёрная как осенью 

Сегодня я тоже решил пройтись по окрестностям в радиусе 100-300м от своей пасеки и глянуть состояние акации и всей растительности:

P00427-125353(1).thumb.jpg.15a7fbd5e30331fd374fb61ac0727812.jpg

P00427-125444(1).thumb.jpg.37b87e334b48b56e0b65d318b82e1ac3.jpgP00427-130840(1).thumb.jpg.38b3470dffeba94ca2ebcaafeb853ef5.jpgP00427-130821(1).jpg.91692b8311f9a4d9f20ba91980a4d646.jpg

Акация белая у нас растет двух видов: с колючками и без (на фото образцы слева и справа соответственно). Почки на обеих только понабухали, центральные почти все сухие, при сломе - их основание черное - значит помороженные. Зеленеют и кое-где появились первые листочки. Короче, большинство деревьев с подмерзлыми почками, но есть и не пострадавшие, но их мало. При таком раскладе рассчитывать на мед с акации вряд ли стоит:IMHO1::hmm:.

В ближайшее время,как будет лучше погода, проеду по окрестностям в радиусе до 2-х км от пасеки, чтобы иметь окончательную картину по акации. 

Edited by Охмалина
  • Like 7

акация белая

P1560682_240.jpgi.gif

акация розовая

P1560680_240.jpgi.gif

акация жёлтая (бобовник)

P1560698_240.jpgi.gif

Гледичия

P1560678_240.jpgi.gif

• Like 6
26.04.2020 в 20:33, gardener сказав:

У нас квіткові китички вже більше сантиметра. Мабуть через пару тижнів почне квітнути

• Like 3

Сьогодні оглядав акацію. Дуже мало суцвіть, багато сухих гілок. Так що тепер постає задача, не дать бджолам увійти в ройовий стан, бо взяток можливо буде підтримуючий.

P.S. Завтра візьму телескоп і подивлюся у лісі на верхівки старих акацій.

• Like 2

Шось ця акація не поспішає...

Львів. Сьогодні акація викинула китички. Коли приблизно чекати цвітіння?

• Like 1
В 29.04.2020 в 23:00, ромео сказал:

Шось ця акація не поспішає...

Почала прокидатись...

Є зародки цвіту... По 3-5 мм...

• Like 5
8 годин тому, ромео сказав:

Почала прокидатись...

А Ви боялися

• Like 1
  • Thanks 1
11 часов назад, ромео сказал:

Почала прокидатись...

Неужели ?  я был уверен что ей хана. 

• Like 1
26.04.2020 в 16:43, язичник сказав:

І непогано буде...Цієї ночі накапало приблизно два сантиметри дощу. Думаю для акацій вистачить. Абрикоса нав'язалася на відер двадцять плодів. Вже збирався добряче полити, а тут манна небесна!!!

Вчора огляд прилеглих територій показав, що  акація жовта почала викидати перші китиці, початок цвітіння білої слід очікувати  не раніше традиційних для мене термінів 20-25 травня

Щось мене терзають смутні сумніви, що для акації цієї вологи вистачить, тож ніяк не пойму лаштуватись на добрий взяток чи вже готовити тару на відводки :hmm:

• Like 1
3 часа назад, Николай S сказал:

початок цвітіння білої слід очікувати  не раніше традиційних для мене термінів 20-25 траня

Якщо прогноз справдиться, будуть проходити дощі, і будуть такі тропіки, як сьогодні (припарка), то в 20-х числах травня буде не початок, а пік цвітіння :IMHO:

3 часа назад, Николай S сказал:

ніяк не пойму лаштуватись на добрий взяток чи вже готовити тару на відводки 

До цвітіння груш була жахлива посуха, але он скільки цвіту було, і були груші всі в бджолах. Не тільки від дощів все залежить...

До речі, а рапсу там у вас в цьому році також насіяли? Ще цвісти не збирається? Щось я починаю бачити обмазану пилком бджолу:hmm:

• Like 1
  • Thanks 1
55 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

Якщо прогноз справдиться, будуть проходити дощі, і будуть такі тропіки, як сьогодні (припарка), то в 20-х числах травня буде не початок, а пік цвітіння :IMHO:

До цвітіння груш була жахлива посуха, але он скільки цвіту було, і були груші всі в бджолах. Не тільки від дощів все залежить...

До речі, а рапсу там у вас в цьому році також насіяли? Ще цвісти не збирається? Щось я починаю бачити обмазану пилком бджолу:hmm:

З груші бджола таскала тільки   пилок, нектар був лише сьогодні і в мізерних  кількостях,   рапс посіяний на Панорницьких землях,  що там далі не  знаю  тому переїзд до акації відкладується до  самого цвітіння інакше можуть дістати і спортять акацію. Ребусів нам підкинули забагато,  треба бути готовим до всього

• Like 1
  • Thanks 1
53 минуты назад, Николай S сказал:

рапс посіяний на Панорницьких землях,  що там далі не  знаю 

Думав, що за Коропом і в цьому році є рапс.

А з місця, куди кочуєте на акацію, не дістають через Десну на Сумщину? Бо мої в минулому році принесли рапсу саме із-за Десни, ото було геморою, коли акація викинула цвіт:rofl:

1 час назад, Николай S сказал:

З груші бджола таскала тільки   пилок, нектар був лише сьогодні

У нас трохи краща ситуація, сьогодні глянув - по рамці-дві залиті, а тиждень назад було майже сухо в гніздах, на тижні періодично вечорами вентилювали гнізда. Але то не тільки сади, а і верба, яка у мене по берегах під носом. А пилку з груш дійсно аж занадто, як і цвіту на ній в цьому році. Решітки пилковідбірні в днища поставив - хай працюють.

Не так за акацію страшно, як за рапс, якби знов з Сумщини не хапнули. Знайомих в тих селах нема, а їхати подивитись далеко. Про обробітки тих полів також нам нічого не відомо. А минулого року, як почали рапс звідти носити,   так і посипались:(

• Like 1
7 годин тому, Николай S сказав:

Щось мене терзають смутні сумніви, що для акації цієї вологи вистачить, тож ніяк не пойму лаштуватись на добрий взяток чи вже готовити тару на відводки :hmm:

Сьогодні ще сантиметр опадів додався, а до ранку мабуть до двох дотягне. Вже вистачить не тільки для акації, а й для сходів соняха

• Like 1
1 годину тому, Абсолютный максuмум сказав:

Думав, що за Коропом і в цьому році є рапс.

А з місця, куди кочуєте на акацію, не дістають через Десну на Сумщину?

Якщо стати в Бужанці то точно за Десною дістануть:umora:, а от від Чернявки  можуть хапонути того що біля  Рихлів,  тому місце старе а переїзд в останній момент.

.....

Не так за акацію страшно, як за рапс, якби знов з Сумщини не хапнули. Знайомих в тих селах нема, а їхати подивитись далеко. .....

Счас дам задачу колезі з Лукнова, за добу чи трохи більше все  будемо знати

.....мої в минулому році принесли рапсу саме із-за Десни, ото було геморою, коли акація викинула цвіт:rofl:

Таки так, міняти медову корпуси коли обірваний взяток ще та морока.:umora: