Перейти к содержанию

Акация белая


sij

Рекомендуемые сообщения

18 хвилин тому, Ivan Ivanovich сказав:

Це нектаропродуктивність не молодої акації, а зрілих насаджень. А от лісок 13-річних акацій дасть навіть при сприятливих умовах набагато менше, та й нектаровиділення не таке стабільне як у старої акації. Але як кажуть на безрибї і ...

 

5 хвилин тому, язичник сказав:

З власного досвіду: у приблизно п'ятнадцятирічному віці акація сягає свойого стабільного зросту, і у подальшому висота і об'м крони практично не збільшуються.У молодшому віці дерева краще почуваються і виділяють нектар, бо менше хвороб і не виснажена земля

Саме так. Маю приклад з власних насаджень. Якраз в такому віці вони квітують і нектароносять прекрасно.:ay: А старіші дерева лише стовбури мають товсті, але гілок з квітами у них не набагато більше. А то буває й менше...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, ДобровоЛ сказал:

А старіші дерева лише стовбури мають товсті, але гілок з квітами у них не набагато більше. А то буває й менше

Категорично противоположное мнение. Есть в моей местности лесок на гектар 30 акация в вперемешку с глядичией, кленом, дубом. Деревья акации уже старше меня почти в 2 раза и вовремя цветения там не то что взяток, долго находиться на пасеке надоедает, прям дурман ввоздухе от ее запаха. Если погода не подкачает :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.03.2017 в 00:42, dacha сказал:

Повырубывали за зиму! Ну и как тут поступать?

Заехал к двоюродному брату ,во дворе лежат дрова акации, на вопрос, где ты взял-говорит лесники привезли, я , говорю, что надо садить таких лесников,сказал что уже двух посадили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, vladimir5 сказав:

Заехал к двоюродному брату ,во дворе лежат дрова акации, на вопрос, где ты взял-говорит лесники привезли, я , говорю, что надо садить таких лесников,сказал что уже двух посадили.

..."сказал что уже двух посадили"...хіба за стіл обідати...:ah::dntknw:

2 години тому, Джаз сказав:

Категорично противоположное мнение. Есть в моей местности лесок на гектар 30 акация в вперемешку с глядичией, кленом, дубом. Деревья акации уже старше меня почти в 2 раза и вовремя цветения там не то что взяток, долго находиться на пасеке надоедает, прям дурман ввоздухе от ее запаха. Если погода не подкачает :)

Та всяко буває. Я ж і пишу, що буває. Це не аксіома.:ah::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

колись батько казав, -коли воно виросте? коли я садив перші акації. як мінімум 3-ри роки цвіте, а ось фото першої мною посадженою і також через рік чи два, висаджував до цього року, в цьому році трохи не вийшло але наступного року планую продовжити. так що не чекайте, що за вас хтось зробить, ваша праця буде не даремна.IMG_20170402_125626.jpg

IMG_20170402_125427.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

У мене вже зацвіла!:ah::ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.04.2017 в 21:51, СЄРЖ сказав:

колись батько казав, -коли воно виросте? коли я садив перші акації. як мінімум 3-ри роки цвіте, а ось фото першої мною посадженою і також через рік чи два, висаджував до цього року, в цьому році трохи не вийшло але наступного року планую продовжити. так що не чекайте, що за вас хтось зробить, ваша праця буде не даремна.

 

А мою акацію (гайок) вже видно і з супутника! Перші деревця садив ще у 89-му році, і так щороку. Почали рубати - я перейшов на посадку насіння під сапу. Далі - сіяв по лісі на галявинках і  по вирубках.  Ну, а тепер на акацію я вже не кочую - відпала у цьому потреба - цілий акацієвий ліс під боком.:umora::ay: А якби так робили усі пасічники? Ну, хоча б у Княжичах, де моя пасіка?  Уявіть який медовий рай ми мали б....:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 22.05.2017 в 23:17, ДобровоЛ сказал:

Далі - сіяв по лісі на галявинках і  по вирубках. 

А можно вопросик? Сеяли? Или откапывали отростки? Я почему спрашиваю - засадить бы тут пару пустырей... Но, на откапывание отростков меня не хватит сейчас... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Jonhson сказав:

А можно вопросик? Сеяли? Или откапывали отростки? Я почему спрашиваю - засадить бы тут пару пустырей... Но, на откапывание отростков меня не хватит сейчас... 

Дерев з 200 акації висадив був і трохи й  поливав - більше 20 років тому  назад. Тепер там цілий гай росте. Накопував біля залізниці та під ЛЕП - де  її постійно зрізають. Ну, а далі - років з п"ять по тому  -  брав насіння , замочував і садив під сапу.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую! спробую насінням розсадити трошки цього року. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Tuesday, June 06, 2017 в 22:10, ДобровоЛ сказал:

Дерев з 200 акації висадив був і трохи й  поливав - більше 20 років тому  назад. Тепер там цілий гай росте. Накопував біля залізниці та під ЛЕП - де  її постійно зрізають. Ну, а далі - років з п"ять по тому  -  брав насіння , замочував і садив під сапу.:az:

Якщо можна детальніше про посадку насіння, коли замочували і сіяли, осіню чи весною?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Sergey M сказал:

Якщо можна детальніше про посадку насіння, коли замочували і сіяли, осіню чи весною?

Насіння перед посадкою обов'язково треба ошпарити кип'ятком. (Заливаєте у кастрюльці насіння кип'ятком і хай остигає)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

Насіння перед посадкою обов'язково треба ошпарити кип'ятком. (Заливаєте у кастрюльці насіння кип'ятком і хай остигає)

Способность всходить очень хорошая .Но я стараюсь садить таким способом в Феврале при оттепелях.Пришел к выводу что посадка с Осени не так хороша Мыши наносят большей вред за зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тобто стратифікувати не потрібно? Можна сіяти як помідори в лотки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sergey M сказал:

Тобто стратифікувати не потрібно? Можна сіяти як помідори в лотки?

Кипятком обязательно а холода им и так хватит.Попробуйте по разному может от почвы зависит .Одного подхода нет. У меня так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Sergey M сказав:

Якщо можна детальніше про посадку насіння, коли замочували і сіяли, осіню чи весною?

 

2 години тому, Серж 82 сказав:

Насіння перед посадкою обов'язково треба ошпарити кип'ятком. (Заливаєте у кастрюльці насіння кип'ятком і хай остигає)

 

2 години тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Способность всходить очень хорошая .Но я стараюсь садить таким способом в Феврале при оттепелях.Пришел к выводу что посадка с Осени не так хороша Мыши наносят большей вред за зиму.

 

2 години тому, Sergey M сказав:

Тобто стратифікувати не потрібно? Можна сіяти як помідори в лотки?

Я з половини робив. Тобто частину простою водою наливав на добу перед посадкою весною, трохи з кип"ятком, а частину й з осені висівав. Осінню перемішував трохи з буркуновим насінням - його запах відганяє мишей. Зате насіння, що перезимувало в грунті, сходить і без стратифікації.:az::ah: Ну, а частину ще й до недавна висаджував і деревцями...

 Як по принципу пана Олега.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Серж 82 сказав:

Насіння перед посадкою обов'язково треба ошпарити кип'ятком. (Заливаєте у кастрюльці насіння кип'ятком і хай остигає)

Краще залити насіння окропом, і одразу відкинути на друшляк і висипати у холодну воду. Верхня оболонка покривається мікротріщинками, що полегшує і пришвидшує проростання. Насіння, яке не проростає, можна повторно обробити окропом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...
В ?13?.?06?.?2017 в 21:08, Sergey M сказав:

Якщо можна детальніше про посадку насіння, коли замочували і сіяли, осіню чи весною?

Спочатку звичайну білу садив деревцями, поливав - десь з 200 дерев так насадив. Потім, промочивши насіння діб дві перед посадкою, інколи й ошпарював - садив під сапу весною. Трохи осінню, але без намочування насіння.Не завжди сходить - чому - мені не відомо. Але насіння збирав по усій області - від Полісся до Тетієва на півдні. Тож і цвіте вона тут у мене довгенько - бо старався й по низинах садити, де вона пізніше цвіте. Деякі з дерев мають вік вже за 25 років!

Тепер мало саджаю - там , де вирубують вона сама вже всплошну заростає кущами.:umora: Тож на цвітіння акації я сиджу вдома - не кочую. Навіть і торік, підмерзша, вона мені медку підкинула.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаходжу чомусь теми про чеську  швидкорослу акацію. Була тут якось така мова.

Може хто поділиться її саджанцями чи насінням ? Оплачу і буду вельми вдячним і я , і ще зі мною кілька точківців... Можна і в личку.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
3 години тому, ДобровоЛ сказав:

Взяв з іннету.Акація згорить по цих данних...:(

Якщо не померзне.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Прогноз погоды на май 2018

 

Взяв з іннету.Акація згорить по цих данних...:(

Вот далась Вам та Акация. Добровол, хочу Вас расстроить, с реализацией Акации дела сейчас плохи. Цена на неё хорошая, а сбыт вообще слабый. :( Причины думаю Вам известны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, mits сказав:

Вот далась Вам та Акация. Добровол, хочу Вас расстроить, с реализацией Акации дела сейчас плохи. Цена на неё хорошая, а сбыт вообще слабый. :( Причины думаю Вам известны.

Есть одна деталь - Леонид подает ее в Киеве, где покупательная способность несколько иная. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Крук сказал:

Якщо не померзне.:umora:

Це бестріше. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, mits сказав:

Вот далась Вам та Акация. Добровол, хочу Вас расстроить, с реализацией Акации дела сейчас плохи. Цена на неё хорошая, а сбыт вообще слабый. :( Причины думаю Вам известны.

 

4 години тому, Sanich сказав:

Есть одна деталь - Леонид подает ее в Киеве, где покупательная способность несколько иная. 

Та справа не в продажі. У мене тут, на пісках після акації нічого серйозного вже не буде - кілька га піщаного поля  за 2,5 - 3 км... та пару га засіяні мною синяком, буркуном, ваточником. Але це можуть і спалити та що воно й видасть на піску?

     А акацію - майже з п"ять сотень більше двадцяти років тому сам насадив - спочатку саджанцями, а далі насінням по всьому лісі, між лісом і дачами  та на узліссях й попід високовольткою. Тож і переживаю за погоду під єдину культуру, що дає моїм бджілкам головний взяток прямо на місці.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Крук сказав:

Якщо не померзне.:umora:

Не жартуйте!:az::umora: Остання надія на неї.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...