Перейти к содержанию

Акация белая


sij

Рекомендуемые сообщения

сьогодні 2кг і 2.4кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пів України вже акація цвіте, а в мене в лісі - сьогодні дивився - колоски 3-4 см.... до цвітіння мабуть днів 10, а то й більше - в нас якраз похолодало, два дні температура вище 16 не піднімається в день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привес нектара в сутки-1,2кг.Жара три дня за 30.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас теж прибавка приблизно по кілу. Бакфасти Ф1 від Б33 рояться з усієї сили. :) Починаю знову любити карпатку. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бакфасти Ф1 від Б33 рояться з усієї сили. :) Починаю знову любити карпатку. :)
А що карпатянка не роiлась ,чи що ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що карпатянка не роiлась ,чи що ?

По моїм суб"єктивним :ah: міркуванням, карпатка роїться в основному матками старше від 1 року. А взагалі- в цьому році вилетіло 3 рої, всі від минулорічних дочок Б33. Саме смішне- матки з обрізаними крилами... Ну і як вони взагалі можуть летіти??? :dntknw: Виповзають... :) Навіть не пам"ятаю, щоб в мене стільки роїв вилітало... А до кінця ройового сезону ще довго... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перший нектар з акації на вагах 1800 кг :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на вагах 1800 кг :ole_ole:
Вот это привес :ay::ay: и я понимаю ,только бочки под этот урожай ,надо железнодорожные цистерны :umora::)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нет Мико,маловато будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на вагах 1800 кг :ole_ole:
Вот это привес :ay::ay: и я понимаю ,только бочки под этот урожай ,надо железнодорожные цистерны :umora::)
Мдя...Мне со своими 4 кг и 3,3 кг аж стыдно :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нет Мико,маловато будет.
70 семей х1800 кг =126000 и это только один день, так эшелончик не слабый может получиться :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перший нектар з акації на вагах 1800 кг

Вага мабуть та що для зважування вантажних автомобілів, щоб до кінця цвітіння акації не зашкалила... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только вернулись с полей. Пик цветения акация,а мед, похоже, будет только там, где обезматочила семьи. Вчера был пустой день - дул сухой знойный ветер и пчела сидела на воде, а сегодня работали на с раннего утра и до вечера

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только вернулись с полей. Пик цветения акация,а мед, похоже, будет только там, где обезматочила семьи. Вчера был пустой день - дул сухой знойный ветер и пчела сидела на воде, а сегодня работали на с раннего утра и до вечера
Стаціонар. Так сталось - на контрольних вагах відводок. Прирост сьогодні у відводку - 4 кг. :ay:
Перший нектар з акації на вагах 1800 кг

Вага мабуть та що для зважування вантажних автомобілів, щоб до кінця цвітіння акації не зашкалила... :)
:umora: Чудово! Я кидаю все і їду на Кагарлик за майже двотонним взятком ! Хто підпряжеться в пару? :rofl:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ура! Живемо,- легенький літній дощик щойно прошумів! Чекай привіси! :ole_ole::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ура! Живемо,- легенький літній дощик щойно прошумів! Чекай привіси! :ole_ole::umora:
Для вас не дуже радiсний прогноз По сообщению Украинского гидрометцентра, днем 26 мая в столице ожидается гроза и шквалы ветра 15?20 м/сек.То мабуть i кiнець акацii буде :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні на однім точку 5.2кг на другому 4.7кг Жара 30 гр дощем і не пахне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ура! Живемо,- легенький літній дощик щойно прошумів! Чекай привіси! :ole_ole::umora:
Для вас не дуже радiсний прогноз По сообщению Украинского гидрометцентра, днем 26 мая в столице ожидается гроза и шквалы ветра 15?20 м/сек.То мабуть i кiнець акацii буде :ak:
Дякую. Але, Романовичу, дощ це не поміха. А акація ще й не вся зацвіла! Сам по області збирав насіння, то й цвіте у різні строки. Так що будемо надіятися на краще. Треба ж хоч частину коштів за пакети повернути. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера 6.100 кг, сегодня 8.300 кг. Но сейчас начинается буря и небо аж черное. На втором точку не знаю, но сторож говорит что "бжоли подурили, гудуть з самого ранку як самольоти" :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

начинается буря и небо аж черное

Добрі привіси, в мене такі дають лише "обрані":) . Побачимо, як акація переживе грози... блискавки з усіх боків. На вагах більше 7 кг, а Ф1 від Б33 випустив черговий рій :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера 6.100 кг, сегодня 8.300 кг. Но сейчас начинается буря и небо аж черное. На втором точку не знаю, но сторож говорит что "бжоли подурили, гудуть з самого ранку як самольоти" :umora:
Гарні привіси, тільки погода знову портиться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера 6.100 кг, сегодня 8.300 кг. Но сейчас начинается буря и небо аж черное. На втором точку не знаю, но сторож говорит что "бжоли подурили, гудуть з самого ранку як самольоти" :umora:
Гарні привіси, тільки погода знову портиться.
А у нас лише сьогодні після обіду почався чудовий літ. Завтра повинні таскати на повну. А ... далі ... (не буду вголос казати)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у нас лише сьогодні після обіду почався чудовий літ. Завтра повинні таскати на повну. А ... далі ... (не буду вголос казати)

Читав що гарно виділяє від +18 до 25, але у нас ще буде вітряно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у нас лише сьогодні після обіду почався чудовий літ.
Уехал в 9-30, на акации одни шмели были. Но очень крупные :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у нас лише сьогодні після обіду почався чудовий літ.
Уехал в 9-30, на акации одни шмели были. Но очень крупные :ay:
Гарний дощик пройшов вночі. Мико, а от пока шторму не було. Приріст у відводку - 2кг за день. Якщо завтра буде льотна погода , матимемо й по 3кг. Акація в піку цвітіння. Є ще й не розпущені кетяги.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...