Перейти к содержанию

Малярний лікбез


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Покупал вчера краску, так "волоса дыбом". Моя излюбленая Зебра: 900г-24грн. Какая то новая Зебра - 800г-34грн. Одним словом пришлось взять Полифарб 900г за 19грн. Вроде и качество не хуже.
А я ходил покупать краску ( Зебра и Мальва) стоит у нас 900 г 20 гр, подумал и купил Мальву 3кг за 52 гр белую пока не подорожала , а то пасха и тогда :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моя излюбленая Зебра: 900г-24грн

Який колір?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перечитав форум (і не тільки tochok) і вирішив вулики проварювать у парафіні. Але мабуть краще проварювать окремі дошки, а не корпуси, бо при виварюванні дошки трішки можуть "всохнуться" і зявляться щілини, та й "посудина" потрібна не така громіздка. Хотів спитати у Wladimirа і pcholkinа скільки приблизно іде парафіну на проварювання одного рутівського корпусу і який Ви використовуєте парафін - харчовий чи технічний. :helpme: А ціна на парафін зараз харчовий - 24грн/кг, технічний очищений - 16 грн/кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скільки приблизно іде парафіну на проварювання одного рутівського корпусу і який Ви використовуєте парафін - харчовий чи технічний.

Использую технический T-1 ( http://www.ua.all-biz.info/g639521/ ). Рутовские корпуса не вываривал. Расход зависит от толщины стенки и времени и температуры вываривания.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моя излюбленая Зебра: 900г-24грн

Який колір?
Да. В них ціна залежить від кольору. Я ж в свою чергу вибираю колір по тому, що фарбую. Ціну я називаю середню, бо навіть в найближчій окрузі 3 магазини і в кожного своя ціна. В "Єпиценте" можна дешевше, але до нього 25км, на базі ще дешевше, але брати треба ящиками...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Wladimir дякую :hi: . Я теж думаю за такий парафін. Мені сказали, що він майже нічим не відрізняється від харчового(колір, запах), але ціна різниться в півтора раза.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

смывать лучше смывателем для краски.Я пробовал,понравилось.Только работать с ним надо по теплу иначе он становиться как холодец. :ay:
Смыватель надо тщятельно перед покраской удалять иначе подымит краску.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

смывать лучше смывателем для краски.Я пробовал,понравилось.Только работать с ним надо по теплу иначе он становиться как холодец.

Для меня лучшая "смывка" - это технический (строительный) фен и металлическая щетка. Фен также использую для дезинфекции ульев.
Смыватель надо тщятельно перед покраской удалять иначе подымит краску.

Смывка впитывается в дерево и удалить ее полностью очень проблематично.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в каких магазинах продают парафин? раньше он был без надобности не интересовался а сейчас надо обработать кормушки-не найду . :baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в каких магазинах продают парафин? раньше он был без надобности не интересовался а сейчас надо обработать кормушки-не найду .

За магазини не скажу(я навіть не цікавився), а набрав у Google "парафин продажа" і вийшов на оптових продавців. Бо мені менше 100 кг і не потрібно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За магазини не скажу(я навіть не цікавився), а набрав у Google "парафин продажа" і вийшов на оптових продавців. Бо мені менше 100 кг і не потрібно.
ви вже обробляли парафіном??? скільки приблизно йде наприклад на надставку, не вираховували??? чи фарбою можливо й дешевше??? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За магазини не скажу(я навіть не цікавився), а набрав у Google "парафин продажа" і вийшов на оптових продавців. Бо мені менше 100 кг і не потрібно.
ви вже обробляли парафіном??? скільки приблизно йде наприклад на надставку, не вираховували??? чи фарбою можливо й дешевше??? :hi:
Я ще парафіном не обробляв. Можливо і дорожче, але один раз обробив і все, а фарбою раз на 5 років фарбувать потрібно, а при нинішній ціні на фарбу :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За магазини не скажу(я навіть не цікавився), а набрав у Google "парафин продажа" і вийшов на оптових продавців. Бо мені менше 100 кг і не потрібно.
ви вже обробляли парафіном??? скільки приблизно йде наприклад на надставку, не вираховували??? чи фарбою можливо й дешевше??? :hi:
100грам на корпус 155 мм.!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ви вже обробляли парафіном??? скільки приблизно йде наприклад на надставку, не вираховували??? чи фарбою можливо й дешевше???

100грам на корпус 155 мм.!

Якщо 0,1кг на корпус 155, то на вулик із 6 корпусів+дно=0,7кг*16грн/кг=11,2грн. Я не думаю, що покраска вийде дешевше :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

100грам на корпус 155 мм.!
Звідки така інфа????? По моїх підрахунках до 200 грам на корпус 155 паливоди 22 мм.Можлива економія( до150-180 грам) при відпрацювані технології проварювання.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Купив оліфу для покриття вуликів ззовні - Оксоль (Хімреактив) - в магазині питав саме за натуральну оліфу і дали її як натуральну, а відкрив і запах досить сильний розчинника має :( , порівняно з справді натуральною, яка ще з радянських часів залишилась (але вже майже скінчилась). Чи можна обробити такою вулики і чи взагалі зараз продають натуральну оліфу? Чи це лише мені така бодяга попалась?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

запах досить сильний розчинника має :( , порівняно з справді натуральною, яка ще з радянських часів залишилась (але вже майже скінчилась).
Запах старої оліфи міг просто вивітритись за такий час. Оксоль - однозначно не натуральна. Натуральна називається по імені натурального компонента: наприклад - льняна. Далі, думаю, слід розібратись, з якою ціллю Ви хочете використати оліфу. В любому підручнику по малярній справі сказанно, що оліфа - порозаповнювач, який використовують для економії фарби. Коли мені в столярці доводилось використовувати оліфу, я наносив її нагріту на виріб. Те, що не впиталось через пару годин витирав насухо. Але це було зроблено для того, щоб підкреслити текстуру, надати відтінок перед нанесенням лаку. Сучасні пентафталеві фарби не потребують оліфи. Для цього є відповідний грунт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купив оліфу для покриття вуликів ззовні - Оксоль

Если не ошибаюсь "оксолевская" содержит добавки от плесени, жучков
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

запах досить сильний розчинника має :( , порівняно з справді натуральною, яка ще з радянських часів залишилась (але вже майже скінчилась).
Запах старої оліфи міг просто вивітритись за такий час. Оксоль - однозначно не натуральна. Натуральна називається по імені натурального компонента: наприклад - льняна. Далі, думаю, слід розібратись, з якою ціллю Ви хочете використати оліфу. В любому підручнику по малярній справі сказанно, що оліфа - порозаповнювач, який використовують для економії фарби. Коли мені в столярці доводилось використовувати оліфу, я наносив її нагріту на виріб. Те, що не впиталось через пару годин витирав насухо. Але це було зроблено для того, щоб підкреслити текстуру, надати відтінок перед нанесенням лаку. Сучасні пентафталеві фарби не потребують оліфи. Для цього є відповідний грунт.
Думав пофарбувати ззовні фарбою "hand made" :) оліфа+крейда+сухий пігмент - читав, є такий рецепт ще з давніх часів - спеціально для вуликів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...при відпрацювані технології проварювання

А яка буде якість пропитки, якщо корпуса вже пофарбовані акриловою фарбою?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ув. форумчане, можно-ли поменять окраску улья с пчелой? Не заведу- ли я их в заблуждени? Подскажите :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ув. форумчане, можно-ли поменять окраску улья с пчелой? Не заведу- ли я их в заблуждени? Подскажите sad.gif

Пчелы ориентируются в первую очередь по месту, а потом - все остальное. Так что - вперед и с песней :ay::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

На цьому тижні зайнявся покраскою,погода позволила. post-2264-1302357080_thumb.jpg Хтось питався про росхід фарби,так от при покрасці пульвелізатором росхід більший ніж пензликом,зате швидкість не зрівняти з ручною покраскою.За 15 мін задув 23 корпуса.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...при відпрацювані технології проварювання

А яка буде якість пропитки, якщо корпуса вже пофарбовані акриловою фарбою?
Є в мене кілька "рогатих" таким чином фарбованих а потім оброблених парафіном.Сфоткаю виложу ,як для мене якість супер.Робив це по рекомендації технолога по деревообробці.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

буду парафінить слідуючу зиму!Цю партію покрасив -проолфив.Вилики постояли 2 неділі і покрутило трохи щілини появились!Дошка була в сушарці за 12 днів!Тепер сушить буду на вулиці!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Малярний лікбез

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...