Перейти к содержанию

ВСЕМ! БУДЬТЕ БДИТЕЛЬНЫ!


Любомир

Рекомендуемые сообщения

27 минут назад, Мико сказал:

 пана @Wladimir_K прошу  повiдомити ,куди вiдправити заохочувальний приз, за зроблену роботу 

Пане  @Мико у Вас є мої координати, нічого не змінилося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Прошу пана @Mihail-ves як переможця, повiдомити адресу П . I.   з телефоном ,для вiдправки  приза ,НП або Делiверi  

Я вже знаю хто на наступній зустрічі Точка буде вгощати медовухою. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Пане  @Мико у Вас є мої координати, нічого не змінилося.

Але тiльки № картки прихватбанку А вони пляшки з медовухою не приймають 

1 час назад, Мико сказал:

Прошу пана @Mihail-ves як переможця, повiдомити адресу П . I.   з телефоном ,для вiдправки  приза ,НП або Делiверi  

чекаю 

6 минут назад, Sanich сказал:

Я вже знаю хто на наступній зустрічі Точка буде вгощати медовухою. :umora:

А я теж знаю ,хто буде вгощати Форумчан  медовухою , на зустрiчi в Харковi на виставцi 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Мико сказал:

Але тiльки № картки прихватбанку А вони пляшки з медовухою не приймають 

чекаю 

А я теж знаю ,хто буде вгощати Форумчан  медовухою , на зустрiчi в Харковi на виставцi 

Відправив. 

Пане @Мико Ви ще ж не знаєте де буде зустріч і вже кажете ні. Форумчанину з найбільшою кількістю лайків і відповідно авторитетом обов'язково було б відвідати  зустріч своїх прихильників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Прошу пана @Mihail-ves як переможця, повiдомити адресу П . I.   з телефоном ,для вiдправки  приза ,НП або Делiверi  

чекаю 

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Відправив. 

Пане @Мико Ви ще ж не знаєте де буде зустріч і вже кажете ні. Форумчанину обов'язково було б відвідати  зустріч своїх прихильників.

Нажаль я застарий. для таких зустрiчей 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Мико сказал:

Нажаль я застарий. для таких зустрiчей 

Не так старий, як лінивий. ;)  Диванчик розбестив вас. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Олег Мороз сказал:

Після таких слів можна і приїхати на виставку.

Я тоже планирую ехать, может вместе будем пить медовуху Романыча))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Мико сказал:

чекаю 

Нажаль я застарий. для таких зустрiчей 

Людина на стільки застара, на скільки вона це вважає сама.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

Прошу пана @Mihail-ves як переможця, повiдомити адресу П . I.   з телефоном ,для вiдправки  приза ,НП або Делiверi  

Дякую Мико, і все ж таки я хоть щось в своєму житті виграв.:ole_ole: Це мій перший виграш за 45 років. Радість така як виграти 1 млн $. Тепер ще більше буду читати форум!:az:. Адресу в ЛС скину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Це мій перший виграш за 45 років

:az:Когда пробу сделаете, отзыв от Вас))Какой он вкус выигрыша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Андрей Баскевич сказал:

:az:Когда пробу сделаете, отзыв от Вас))Какой он вкус выигрыша.

Я хоть і не п'ю алкогольні напої, але від натурального продукту, та ще й від такого Професіонала як наш  Мико - порушу своє правило. Оцінку гарантую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Мико сказал:

Прошу пана @Mihail-ves як переможця, повiдомити адресу П . I.   з телефоном ,для вiдправки  приза ,НП або Делiверi  

Да, зря мы стаканы повыставляли :az:, наливай друг @Мико , фортуна улыбается одному, :umora:

11 час назад, Mihail-ves сказал:

Дякую Мико, і все ж таки я хоть щось в своєму житті виграв.:ole_ole: Це мій перший виграш за 45 років. Радість така як виграти 1 млн $. Тепер ще більше буду читати форум!:az:. Адресу в ЛС скину.

Мне много раз везло, несколько раз приходило сообщение СМС, что выиграл автомобиль. Если учесть, что я и не играл - то согласитесь -феноменальное везение.:umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Граніт сказал:

Мне много раз везло, несколько раз приходило сообщение СМС, что выиграл автомобиль. Если учесть, что я и не играл - то согласитесь -феноменальное везение.:umora::umora:

А я ще везучіший, бо вже "маю" VW Polo, VW Golf i Mitsubishi Pajero  ...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.12.2016 в 10:10, Мико сказал:

Нажаль я застарий. для таких зустрiчей 

Не думаю.

Багато форумчан, хто ще з Вами незнайомий особисто, бажають познайомитись. Я в тому числі.

Маю ще запитання до Sanicha. Може вже пора відкривати тему "заявки на зустріч 2017 р. "на ТочкУ"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Solo сказал:

Може вже пора відкривати тему...

:hmm:Хто наступний пригощатиме  форумчан медовухою:az::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Егор Юрьев сказал:

:hmm:Хто наступний пригощатиме  форумчан медовухою:az::umora:

Я взагалі вважаю, що такі речі проводити корисно і цікаво, а номінацій може бути багато так само і призів: інвентар від виробників, матки, мед, медовуха і т.д., експортери те ж могли б підсобити з призами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДЯКУЮ Романович!!!!, приз отримано.

А тепер відгук:

1. Запах ну просто клас!!!!!!

2. аромат в роті неперевершений, стійкий.

3. Солод в нормі, жінка оцінила на 5 балів за 5ти бальною шкалою.

4. Міцність гарна і п'ється легко, правда зробили тільки по ковтку.

Медівка нагадала мамині наливки, які полюбляли всі в нашому селі і які завжди стояли на столі у свята. На новорічно-різдвяні свята у колі родини думаю не один раз прозвучить ХВАЛА нашому МИКО Романовичу, так що ікати будете часто. Вгадайте з якої пляшки "пробу" знімали.

IMG_20161227_142851.jpg

P.S. Романович, розумію що повторити Вашу медівку не вийде, але якщо надасте рецепт у ЛС, буду вдячний, може і я колись виставлю свій приз на нашому форумі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Mihail-ves сказал:

ДЯКУЮ Романович!!!!, приз отримано.

P.S. Романович, розумію що повторити Вашу медівку не вийде, але якщо надасте рецепт у ЛС, буду вдячний, може і я колись виставлю свій приз на нашому форумі.

Рецепта як такого нема . Все робилось по книзi Горнiча  . Медiвка ставлена , витримка 3 роки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

ось знайшов  підозріле оголошення  на OLX. скиншоти  його товарів .  другий день поспіль змінює свої ніки й адреси. 

хххх.png

ххххн.png

Screenshot_9.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Sergei 08 сказал:

ось знайшов  підозріле оголошення  на OLX. скиншоти  його товарів .  другий день поспіль змінює свої ніки й адреси. 

хххх.png

ххххн.png

Screenshot_9.png

Так цей комплект тут у нас на форумі @Немолодойпродавав не дуже давно, тільки ціна була інша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, андрон сказал:

Так цей комплект тут у нас на форумі @Немолодойпродавав не дуже давно, тільки ціна була інша.

Та й продав уже, а фото напевне комусь сподобалося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

  а фото напевне комусь сподобалося.

То iз-за грат засудженi виманюють задаток за товар 

I що цiкаво, таки заробляють грошики собi на карту 

Ось що Гугл знайшов в мережi 

Страницы с подходящими изображениями

Немолодой - Страница 2 - Форум на ТочкУ

images?q=tbn:ANd9GcTj5MJFRx-z_DN5eLogHov
tochok.info › Главная › Немолодой
  1.  
1024 ? 935 - 15 нояб. 2016 г. - Что-то костёр этой темы потихоньку угас. Подброшу ка я пару сухих веточек на тлеющие угли. Как разводить спирт (или самогон)
 

Продам парову воскотопку та гвинтовий прес - Продажа Ульев ...

images?q=tbn:ANd9GcTj5MJFRx-z_DN5eLogHov
tochok.info/.../11337-продам-парову-воскотоп...
  1.  
Перевести эту страницу

1024 ? 935 - 24 окт. 2016 г. - Продам саморобну парову воскотопку. Продуктивність за один цикл 25-28 даданівських стільників. Переплавка одержаного воску не ...

Тiльки дурень може перевести грошi, не перевiривши фото в пошуку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Во с*ки дают. Это мои фото тех товаров которые я уже продал. И свои объявления с OLX  тоже удалил. Подлецы.

Предостерегаю ВСЕХ: "Никаких предоплат!!!" Только "товар-деньги"

 

Щось невезуча воскотопка. На ній мене хотіли теж розвести трохи в інший спосіб: мерзота пообіцяв купить, запевнивши що зробить передплату на мою картку, а потім хотів виманити мене до банкомату, бо начебто у нього виникли проблеми з оплатою. При цьому підключив свою компаньоншу, яка представилась працівником банку. Злочинна шайка. Я про це вже писав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Немолодой сказал:

Во с*ки дают. Это мои фото тех товаров которые я уже продал. И свои объявления с OLX  тоже удалил. Подлецы.

Предостерегаю ВСЕХ: "Никаких предоплат!!!" Только "товар-деньги"

 

Щось невезуча воскотопка. На ній мене хотіли теж розвести трохи в інший спосіб: мерзота пообіцяв купить, запевнивши що зробить передплату на мою картку, а потім хотів виманити мене до банкомату, бо начебто у нього виникли проблеми з оплатою. При цьому підключив свою компаньоншу, яка представилась працівником банку. Злочинна шайка. Я про це вже писав.

Во-во, недавно знайомий розказував, як потратили 100 грн на бензин, щоб поїхати в район до банкомату, там теж компанйонша, яка представилась представником банку, виманювала коди. Хлопці будьте обережні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Воскотопки и 100 Грн :)

Во всю идет развод на дешевые авто и предоплату 100$ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...