Jump to content

Апиславия

epicentr
 Share

Recommended Posts

Сьогодні в новинах казали, що в Києві в питній воді знаййшли якийсь грибок, який викликає важкі хвороби тіла. Щось мені здається, що скоро виявлять у тій воді щось таке, що "давить" на голову. Бо інакше важко пояснити поведінку наших зверхників. :IMHO1:

Вітаю всіх! Довго спостерігаю за обговоренням важливих питань. Відносно дідів в бджільництві: я думаю, свої звання вони одержали не за гарні очі і за долари не купили, і в свій час зробили внесок в розвиток бджільництва. А паплюжити їх, не маючи жодного вулика, не личить молодому чоловіку!!! Відносно спілок: членами спілки є громадяни, яких об’єднують спільні інтереси. Які можуть бути спільні інтереси у людини, яка не може відрізнити бджолу від гедзя. На мій погляд один інтерес у епіцентра– поїздка за кордон за чужий рахунок, а потім розказувати всім яку важливу справу вони роблять. :IMHO1:

Вітаю всіх! Оце я Вас переполошив! Яка активність! Яка солідарність! Супер, як у Верховній Зраді! Та є у мене бджоли, Є, не хвилюйтеся. Дійсно стоять біля хати, то і що ? Не можна? Закон «Про бджільництво» свято виконую. Дуже цікаво було за Вами спостерігати. Але мені подобається! Які ще БУДУТЬ ВЕРСІЇ ??? Чого ВИ ТАК ЗБЕНТЕЖИЛИСЯ ?? ЧИ Я У КОЖНОГО З ВАС ВІДІБРАВ ЧАСТКУ ВАМИ ЗАРОБЛЕНОГО, ЧИМ Я ПРОВИНИВСЯ ??? Невже не ВАШ, не приймаєте у свій гурт? Так хто з Вас казав, що МИ НЕ ДІЛИМО ПАСІЧНИКІВ НА СВОЇХ І ЧУЖИХ ? ЧИ не визнаєте ІНАКОМИСЛІЄ? САМЕ З ВИЗНАННЯ ІНШОЇ ДУМКИ І ПОЧИНАЄТЬСЯ ДЕМОКРАТІЯ! У бджоли аж п’ять очей, тому вона розумніша на багато за людину. Якщо бачить більше, мабуть і мислить по іншому. Подивіться на їх спільноту, ЯК ОРГАНІЗОВАНА!!!! А у людей нажаль близорукість, то тоді не стратег і навіть не стрілок. Я ХОТІВ ВАМ ДОПОМОГТИ РОЗШИРИТИ КРУГОЗІР !!! БО ВІН ДУЖЕ ЗВУЖЕНИЙ, нічого не знаєте, не бачете і не відчуваєте, і на жаль деякі і не хочуть нічого знати, тільки ламаєте свою спину і жалієтеся на погане життя. А Є такі СЕРЕД ВАС, ЩО ХОЧУТЬ БІЛЬШЕ ЗНАТИ як КРАЩЕ ЖИТИ, що з ЦИМ РОБИТИ??? Ви що не зрозуміли, що я Вам казав правду, як воно є у нашому суспільстві. А якщо хтось чогось не розуміє, то Є МОЖЛИВІСТЬ ПОЗНАТЬ. І не тільки за системи вуликів, (а в цьому дійсно фахівці високого рівня), а за СИСТЕМУ У ЯКІЙ МИ ЖИВЕМО. Не тільки про бджіл, бо все одно їм не подобається те що ми з ними робимо. Бідну бджілку ми замордували своїми системами, НЕ СПИТАЛИ ЇЇ ТРУДЯГУ – ПОДОБАЄТЬСЯ ЇЙ ЖИТИ У ТИХ УМОВАХ, ЯКІ МИ ЇЙ СТВОРЮЄМО ЧИ НІ. МИ ЇЇ ЕКСПЛУАТУЄМО, тобто використовуємо! Це ж правда, вона працює на НАС. А якщо говорять Вам, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬ ВАС – ЦЕ ВАМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ? ВІДРАЗУ У КУЩІ і ПО НОРАХ! КОЖЕН З ВАС ПООДИНЦІ НІЧОГО НЕ ВАРТИЙ, А РАЗОМ ТО є СИЛА!!! І це НЕ АГІТАЦІЯ – це АКСІОМА. А кому тоді потрібне бджільництво , як не ВАМ ???? Навіть якщо це у когось хобі, невже ДУША НЕ БОЛИТЬ ЗА його майбутнє ??? НАВЧИТЬСЯ ДИВИТИСЯ ЧЕСНО ОДИН ОДНОМУ У два ОКА… А то цьому Вашому зібранню (Форуму) з ПРИМІТИВНИМ МИСЛЕННЯМ – ГРОШ ЦІНА!!! ФОРУМ СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ЧОГО?? ЯКА ЙОГО ГОЛОВНА МЕТА??? ВИСЛОВИТИСЯ САМОМУ І ПОЧУТИ ДУМКУ ІНШОГО і ЩОСЬ ЗМІНИТИ НА КРАЩЕ!!! Чи безпредметно почесати язиками? А ЩО МІНЯЄТЬСЯ ВІД цих безкінечних балаканин ?? МОЖЕ ЦЄ СВОГО РОДУ ПРОЕКТ- «ГРОМООТВОД»? ЩОБ КОМУСЬ УТРИМУВАТИСЬ І НАДАЛІ ПРИ ВЛАДІ ???? Схоже на те…. Дескать, у нас є форум, обговорення. ТАК ТОДІ ВИСЛУХОВУЙТЕ І ІНШІ ДУМКИ... РЕЦЕПТІВ НЕ ПРОПОНУЮ – ЦЕ ЛИШЕ ПИТАННЯ ДЛЯ ВСІХ: ЩО ТРЕБА МІНЯТИ, ЩОБ НАМ УСІМ БУЛО ЛЕГШЕ. Зверніть УВАГУ: Рубрика називається ИНТЕРЕСНОЄ. Більшого не передбачено Форумом, тому я тут. Цікаво почути Ваші думки з ЦЬОГО ПРИВОДУ. Дякую думаючих. :IMHO1:

Хтось щось зрозумів? Я абсолютно нічого!!! Напевно не доріс до такого сумбуру... :dntknw:

Оце я Вас переполошив!

Тепер хоч зрозумілий Ваш прихід на Точок. :umora:
МОЖЕ ЦЄ СВОГО РОДУ ПРОЕКТ- «ГРОМООТВОД»? ЩОБ КОМУСЬ УТРИМУВАТИСЬ І НАДАЛІ ПРИ ВЛАДІ ???? Схоже на те….

Чим схоже?!!! :blink: Цей ресурс створювався спочатку 3-ма аматорами, двоє з яких взагалі новачки, без будь-якої підтримки і за власний кошт. В нас не було і нема жодного спонсора, чи "даху". Вам напевно з Вашим НЕпримітивним розумом важко уявити такий проект без будь-якої фінансової користі для організаторів... Ви питаєте яка ціль Форуму? Значить Ви не читали Правил - там все сказано.
А то цьому Вашому зібранню (Форуму) з ПРИМІТИВНИМ МИСЛЕННЯМ – ГРОШ ЦІНА!!!

Думку ОДНОГО не сприймаю як оцінку Форуму. Та і не розумію що ВИ тут робите серед таких ПРИМІТИВНИХ людей? Створіть свій, НЕпримітивний, де зберуться такі достойні люди як Ви... Які проблеми? Кошти? Невже ж Вам шкода декілька сотень гривен в рік для відродження галузі? :blink: Та і в Інтернеті є повно безкоштовних хостингів.
ТАК ТОДІ ВИСЛУХОВУЙТЕ І ІНШІ ДУМКИ...

ВЖЕ ВИСЛУХАЛИ, сказали свою думку, на яку так само як і Ви, має кожен право. І ЩО ДАЛІ???!!! Думка форумчан не співпадає з Вашою? А чому це Вас так дратує? Де ж ВАША ДЕМОКРАТІЯ?!!! Посвятіть нарешті ПРИМІТИВНИХ форумчан з Вашими планами. Просвітіть нас темних що далі робити і куди іти! Ви ж про це ще ні слова не сказали! І накінець хочу нагадати, що демократія і анархія немають нічого спільного. ДЕМО - народ, люди. Себто з думкою БІЛЬШОСТІ повинна змиритися МЕНШІСТЬ. Наразі Ви ОДИН!!! ;) Думку Вам ніхто не забороняє висловлювати. Але якщо Ви і надалі під прикритям демократії будете продовжувати висловлювати образи в адресу форумчан, то прийдеться ввести в дію ті ж самі Правила... :hi::wave:

Я ХОТІВ ВАМ ДОПОМОГТИ РОЗШИРИТИ КРУГОЗІР !!!

Ти ба. Після такого я не маю морального права не спитати - скільки вам років і чим ви займалися в житті. Питання просте, тому сподіваюсь на вашу чесну відповідь.
Ви що не зрозуміли, що я Вам казав правду, як воно є у нашому суспільстві.

А то ми правди не бачимо? Але, є така приказка "Место сидения определяет точку зрения". Отож, правда у кожного своя.
Це ж правда, вона працює на НАС.

Це така сама правда як і роздуми про те чи є життя на Марсі. Так само для вас працює і електрик, який забезпечує вас електроенергією і столяр, який дошки підготував для вулика і будівельник який ваш дім побудував, і так само (сподіваюся) працюєте і ви для когось.
ФОРУМ СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ЧОГО?? ЯКА ЙОГО ГОЛОВНА МЕТА??? ВИСЛОВИТИСЯ САМОМУ І ПОЧУТИ ДУМКУ ІНШОГО і ЩОСЬ ЗМІНИТИ НА КРАЩЕ!!! Чи безпредметно почесати язиками? А ЩО МІНЯЄТЬСЯ ВІД цих безкінечних балаканин ?? МОЖЕ ЦЄ СВОГО РОДУ ПРОЕКТ- «ГРОМООТВОД»? ЩОБ КОМУСЬ УТРИМУВАТИСЬ І НАДАЛІ ПРИ ВЛАДІ ???? Схоже на те…. Дескать, у нас є форум, обговорення. ТАК ТОДІ ВИСЛУХОВУЙТЕ І ІНШІ ДУМКИ...

Шановний, і все ж, що ви власне зробили такого надкорисного для розвитку бджільництва в Україні? Як на мене, кожний пасічник, що щотижня підходить до вулика, переставляє рамки, качає мед, готує сім"ї до зимівлі, лікує їх - робить корисну роботу для розвитку бджільництва. Нехай маленьку, але робить. Саме ці люди створили оте 5-те місце в світі по виробництву меду всього через кілька років після мору бджіл у 2003 році. Хоча "кичаться" цим люди які інколи і вулика не відкривали. Вам слід зрозуміти що у цьому механізмі важливі ЛЮДИ, а не програми.
РЕЦЕПТІВ НЕ ПРОПОНУЮ – ЦЕ ЛИШЕ ПИТАННЯ ДЛЯ ВСІХ: ЩО ТРЕБА МІНЯТИ, ЩОБ НАМ УСІМ БУЛО ЛЕГШЕ.

Тому що ви і не знаєте тих рецептів. І нічим не кращі інших простих пасічників які обговорюють щоденні нагальні проблеми на форумі.
САМЕ З ВИЗНАННЯ ІНШОЇ ДУМКИ І ПОЧИНАЄТЬСЯ ДЕМОКРАТІЯ!

Гра слів. Демократія - це право на те щоб вашу думку вислухали, а не визнали. А визнавати потрібно свої думки - на то нам і голова на плечах. А якщо бажаєте - живіть чужими думками і ідеями. І життя проживете чуже.
А то цьому Вашому зібранню (Форуму) з ПРИМІТИВНИМ МИСЛЕННЯМ – ГРОШ ЦІНА!!!

Наступного разу за образу громади форуму отримаєте бан на кілька днів. Крім того, у вас проглядається справжній комплекс меншовартості - от тому і стараєтеся когось принизити, відчути себе кращим. :) І накінець, як сказав Петро, не путайте демократію і анархію. Раджу вдуматися в ці слова і уявити собі різницю між цими поняттями - тоді, можливо, багато зрозумієте.

1. Оцінку форуму я не давав. Я лише припустив можливість варіанту «громоотводу», тому що багато робиться проектів різного калібру. 2. Стосовно переполошив. Чого Ви тоді чипляїтеся за те що відживає і не має перспективи (розшифровую - я маю на увазі стару систему, яка не виживає в ринкових умовах) ? Чому Вас пасічників це не турбує? Вас не давить жаба, що у світі є давно промислове бджільництво основане на сучасних технологіях, а також ПРАВИЛА ГРИ ВИРОБЛЕНІ ДЛЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ? Чому ЇХ НЕ ІСНУЄ В УКРАЇНІ, КОГО ЦЕ ПОВИННО ТУРБУВАТИ І ХТО ЦИМ ПОВИНЕН ЗАЙМАТИСЯ? А потенціал України не передбачає такий розвиток ? Корейці приїжали в Україну і цілували наші поля і рослини! Чому тоді «Леонід Ілліч», який керує всім бджільництвом нічого не передбачив у ДЕРЖАВНІЙ ПРОГРАМІ ДО 2011 року, де він декларує збільшення бджолосімей ? Тому що йому вигідно щоб зберігались багатоукладність розрізнених господарств. Бо вони розрізнені і МОВЧАТЬ. ОК, ЖИТТЯ ТРИВАЄ!!! 3. Ще раз! Оцінку форуму, як інтернет ресурсу НЕ ДАВАВ. ДАВАВ ОЦІНКУ БАЙДУЖОСТІ УЧАСНИКІВ ЦЬОГО ФОРУМУ. 4. Мене дратує ВАШЕ ВПЕРТЕ ЧЕПЛЯННЯ ЗА СТАРУ СИСТЕМУ ТА ПЕРЕКОНАННЯ - МОЯ ХАТА З КРАЮ. 5. Стосовно планів – спочатку хотів почути ВАШУ ДУМКУ на мої заклики. ОТ І ПОЧУВ. Стосовно ЩО Я ОДИН – не розписуйтеся ЗА ВСІХ. ОЦЕ НЕ ДЕМОКРАТИЧНО! СПОДІВАЮСЯ НА РОЗУМНИЙ ДІАЛОГ УЧАСНИКІВ! ТАК ЩО СЛУХАЮ ПО ЧЕРЗІ, якщо бажаєте. Бажано конкретно по Темі "КОНГРЕС АПІСЛАВІЯ ТА ІСНУЮЧА СИСТЕМА". БО РУБРИКА НАЗИВАЄТЬСЯ «НЕ МЕДОМ ЄДИНЫМ…» Прошу Вас не відволікатися, бо інакше ми тему заболтаємо. Тобто котлети окремо, а мухи –окремо… А в інших рубриках поговоримо про бджоли. Щоби був якийсь порядок на Форумі. ДОМОВИЛИСЬ??? Якщо хтось щось не зрозумів і прийняв за образу – ОБРАЖАТИ ВАС - МЕТИ НЕ СТАВИВ. :IMHO1:

"Место сидения определяет точку зрения". Отож, правда у кожного своя. З такими переконаннями розмови не вийде. Хотілося б сподіватися, що це лише Ваша "точка зрения" знаходиться в тому місці. Не ображайтеся, але це ваша фраза, яка була тут абсолютно недоречна.

Стосовно планів – спочатку хотів почути ВАШУ ДУМКУ на мої заклики. ОТ І ПОЧУВ. Стосовно ЩО Я ОДИН – не розписуйтеся ЗА ВСІХ. ОЦЕ НЕ ДЕМОКРАТИЧНО! СПОДІВАЮСЯ НА РОЗУМНИЙ ДІАЛОГ УЧАСНИКІВ!

Розумний діалог можливий при умові коли знаєш з ким говориш. А у вас тільки імя, ви як бог. А бога можна, або беззаперечно слухати, або завсім не вірити в нього,тому все заперечувати. Подивіться в мої дані там все, що потрібно для того, щоб нормально спілкуватися, і вік, і місце проживання, і фотографія. Можу додати до того що написано: Працюю інженером Укретелеком.Проживаю в м.Сколе, Львівської обл.Це Карпати.Бджіл утримую з 1995 року. Прошу, Ваш хід:

Стосовно ЩО Я ОДИН – не розписуйтеся ЗА ВСІХ. ОЦЕ НЕ ДЕМОКРАТИЧНО!

Я не розписуюсь. Я констатую факт. Назвіть хоч одного, хто Вас зрозумів чи підтримав, я форум маю на увазі. Я щось відчуваю, що тут мова іде про створення нової партії... :blink: Вибори ж на часі... :umora:

Пане, "розумнику", на ключове питання ви не відповіли:

Після такого я не маю морального права не спитати - скільки вам років і чим ви займалися в житті. Питання просте, тому сподіваюсь на вашу чесну відповідь.

І крім того, складається враження, що зовсім не читаєте те що пишуть інші.
"Место сидения определяет точку зрения". Отож, правда у кожного своя. З такими переконаннями розмови не вийде. Хотілося б сподіватися, що це лише Ваша "точка зрения" знаходиться в тому місці. Не ображайтеся, але це ваша фраза, яка була тут абсолютно недоречна.

Я ще раз переконуюся, що у вас комплекс неповноцінності і якісь маніякальні переконання. На жаль... Я вас теж не хочу образити - але впору сходити до психіатра і обговорити з ним проблему, чому від вас люди відвертаються. Тому не бачу особливого сенсу в розмові поки ви не напишете, хто ви, чим займаєтеся, які ваші здобутки і т.д. І головне, що ви пропонуєте окрім пустих розмов, якими ви тут саме займаєтеся?

Тому не бачу особливого сенсу в розмові поки ви не напишете, хто ви, чим займаєтеся, які ваші здобутки і т.д. І головне, що ви пропонуєте окрім пустих розмов, якими ви тут саме займаєтеся?

Підтримую!

РЕЦЕПТІВ НЕ ПРОПОНУЮ – ЦЕ ЛИШЕ ПИТАННЯ ДЛЯ ВСІХ: ЩО ТРЕБА МІНЯТИ, ЩОБ НАМ УСІМ БУЛО ЛЕГШЕ.

Все дуже просто, треба міняти СВОЄ світосприйняття, и буде Вам шановний мир та спокій. Чому Вас пасічників це не турбує? Вас не давить жаба, що у світі є давно промислове бджільництво основане на сучасних технологіях, а також ПРАВИЛА ГРИ ВИРОБЛЕНІ ДЛЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ? Чому ЇХ НЕ ІСНУЄ В УКРАЇНІ, КОГО ЦЕ ПОВИННО ТУРБУВАТИ І ХТО ЦИМ ПОВИНЕН ЗАЙМАТИСЯ?

От мене жаба не давить, бо для мене бджоли , це хобі, я не живу з бджіл, це відпочинок душі та розуму, мені добре коли я дивлюся до до своїх бджілок, в цей час я відстороннений від всього світу. Мені зовсім не пече що хтось качає 100кг з вулика, що хтось обслуговує 1000 сімей, в цей час я просто у "нірвані". А стоствно правил гри, та різних інших революцій, мені якось байдуже. Свого часу я тішився коли ми здобули незалежність, і ЩО ? Потім потепліло на сердці і з*явилась надія на помаранчевих і знову ЩО з цього вийшло?Тож не треба нас всіх гамузом призивати до якихось ПЕРЕМІН, бо ВИ самі НІЧОГО не пропонуєте, а лише стрясаєте повітря та чіпляєте нам ярлики. Я кось неприємно :at:

Вас не давить жаба, що у світі є давно промислове бджільництво основане на сучасних технологіях, а також ПРАВИЛА ГРИ ВИРОБЛЕНІ ДЛЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ?

Автор, мабуть, не розуміє, що 90-95% пасічників - це люди які мають основний заробіток а бджіл тримають чи то для додаткового підробітку чи взагалі для душі, як от я.

Дякую всім. Відповідаю . с. Трушки, Київська обл., Білоцерківський район, інженер-технолог, маю 17 вуликів, займаюся бджолами 8 років, не кочую. Чому не відобразилися дані на спамі при реєстрації – і сам не зрозумів. Цікавлюся історією. Як Ви зрозуміли, не байдужий до бджільництва, тому що вважаю «ЩО МЕД ПОВИНЕН СТАТИ БРЕНДОМ УКРАЇНИ, як наприклад сало.» Тому всіляко підтримую діяльність Братства, яке вивело УКРАЇНСЬКИЙ МЕД НА СВІТОВИЙ РІВЕНЬ і ПРАГНЕ ЗМІНИТИ СИТУАЦІЮ НА КРАЩЕ! БО МИ ТОГО ВАРТІ! На жаль з «ІЛЛІЧАМИ» ми лише втрачаємо час. Це мої переконання. Стосовно порад «звернень до психіатра» - щиро дякую за ВАШЕ піклування.. Вважаю, що дурниць не пишу – все залежить від підготовленості аудиторії і її сприйняття. Може інколи категорично ставлю питання – але вибачте, набридло жити в лайні. Коли людину не поважають і вже дійшло до межі – свій сором показують на міжнародній арені, то вже треба КРИЧАТИ, а не байдуже СПОСТЕРІГАТИ. Ы комуЯк не нам??? До речі Братство СПАСЛО СПІЛКУ З ВИКЛЮЧЕННЯ З ЧЛЕНІВ АПІМОНДІЇ, заплативши за Спілку внески. І Ви думаєте «ІЛЛІЧ» подякував??? НЕ ДОЖДЕТЕСЬ!!!! Більше того - представники Братства в останній момент попали на конгрес АПІСЛАВІЯ який проводився у НАС В УКРАЇНІ!!! Це не сором??? Як Ви вважаєте це нормальна віддача і розуміння?? Дякую за відгуки з приводу мого віку, але мені вже за 50. Також дякую за цікаву ідею на рахунок політичної партії. Але для цього потрібні великі кошти, так давайте РАЗОМ ! :IMHO1:

Чому не відобразилися дані на спамі при реєстрації – і сам не зрозумів.

То є нагода виправити ситуацію... :hi: Чи потрібна, може, допомога?

Вот так и наши чиновники от пчеловодства - бабло считать надо, а тут меропрятие подсунули. Они и сами не поняли что и как - как и Вы. :IMHO1: Если бы Вас в организационную комиссию пригласили - не многое бы изменилось.

Хотел много написать... Но как говорится сытый голодного не поймет. Да и хлопцы Саныч,Mapet озвучили мнение НАРОДА,а это и есть демократия. Мой Вам совет,приезжайте к деду Василю 4 октября,там соберутся те,кому небезразлична судьба пчеловодства в Украине. Вы мне напоминаете пчеловода, который залез в улей,не зная точной цели(вероятно,чтобы разбудить пчел),а теперь отмахиваетесь,а пчелы жалят...

Тепер хоч щось конкретне. Мене як і Аматора жаба не давить (згадайте я писав про того, хто бджіл тримає як рибок). Бачив я промислове пасічництво Канади на відео. Щиро скажу - враження гнітюче! І по розмовах не в мене одного. Як же треба збайдужіти до бджіл, щоб так пасічникувати? Даруйте, але то не для мене. Краще буду байдужим до галузі, ніж до бджіл... Хоча якщо ТАКЕ когось приваблює, то хай собі - ми живемо у вільній країні. Я згідний, що мед повинен стати брендом України, я згідний що пасічникам треба триматися разом(доречі нескромно зауважу, що попри всі Ваші шпильки, Точок хоч трохи але цьому сприяє), але це ж не означає що всі поголовно повинні вступити в Братство чи Спілку чи ще кудись, це б нагадало "непорушний блок комуністів і безпартійних" (я наприклад принципово нікуди не вступаю - позаблоковий тому що). А тим більше абсурдно мріяти що ВСІ пасічники перейдуть на промислове пасічництво. Мені сподобалася система в Кореї, де дві організації - фахівців і аматорів. Це нормально! :ay: Тому що незважаючи на спільну справу(чи заняття), все ж таки цілі і проблеми(я не про догляд бджіл) в тих і інших різні. Я про проблеми промисловиків знаю тільки на слух, тому щось пропонувати чи обговорювати просто немаю права. А щодо Mapet-а, Аматора і інших нам подібних, то особливих проблем в тій справі, яку ми сповідуємо я не бачу(даруйте що розписуюсь за всіх). Зараз і магазини якісь з"явилися, де можна щось таки і купити, та і мед люди стали більше брати і ціна встановилась досить непогана. А що ще ПРОСТОМУ пасічнику треба? Спілкування(з колегами і бджолами), поглиблювання знань і змога придбати все неохідне(що не придбати, то зробити). Правда ще є "шамани", яким взагалі нічого не треба... Але це інша тема. Знаю що знов мене в котрий раз звинуватите в запиханні голови в пісок чи в вулик(Ви не перші :) ). АЛЕ Я ТАКИЙ!!! І це не БАЙДУЖІСТЬ до галузі, а мабуть скоріше НЕПРИЧЕТНІСТЬ. (Уявляю що зараз на мене обрушиться... ;) ) Але ж дядька з вудочкою ніхто ж не призиває піднімати риболовну галузь, чи дачника сільське господарство. (І навіть бухгалтерів не звинувачують в розвалі економіки...) ЧОМУ? Тому що галуззю повинні займатися фахівці, а не "любая кухарка..." :IMHO: . (Згадав Висоцького "мы к вам гурьбой завалимся и выправим дефект..." :umora: , даруйте за оф-топ(це на правах адміна :wave: ). А на нашому форумі переважна більшість саме таких. Втім Ви скажіть, може якраз для масовки і навалимось, якщо з цього буде користь, чого ж не допомогти хорошим людям. Але медовуха "мусє биць" :az: Шануймося!

В профілі можна все виправити.

Доброго вечора! Дякую Бортнику за бажання допомогти, але хай все залишається, як є. Lubitel-ю: стосовно зібрать у діда Василя. Такі заходи обов’язково потрібно робити! Це для тих хто не входить у громадські організації, а може і входить, але будь ласка – спілкування зайвим не буває. Як відверто – то – це аматорський рівень, який повинен обов’язково бути. Практично у кожному районі є неформальні громадські угрупування для того щоб люди якось виживали, спілкувалися. Це є той умовно кажучі нульовий рівень, підґрунтя для створення більш серйозних організацій. І на мою думку організації вищого рівня вже створюються. Мені до вподоби Братство, яке попри всі негаразди і наїзди на нього СТВОРЮЄТЬСЯ, ставить амбітні і значно вищі цілі. Хіба це не є приклад, що люди хочуть відірватися від стереотипів? І вже мають серйозні досягнення! Думаю Ви всі в курсі. Mapet зачепив питання корейського бджільництва. Добре що він про це знає. Для України корейське бджільництво відкрило саме Братство. У Кореї ті дві громадські організації мають свій банк, який надає інвестиції. Ви розумієте про який рівень йдеться? До речі я мав на увазі, що промислове бджільництво має підґрунтя розвиватися у нас. Тобто є можливості кормової бази, поки що є стара школа майстрів-пасічників, яка зникає, а передавати цю майстерність на жаль нікому. Молодь не йде в бджільництво. У нац.. агр.. унів-теті умовно кажучи 4 професори на 2 студенти ?! А на рахунок відношення до бджілок, то абсолютно згоден з Mapet-ом! :IMHO1:

Вибачаюсь, у Mapet-а йшлося про Канаду, а я говорив про Корею.

Все гаразд. Я спочатку казав про Канаду, а потім про громадські організації Кореї.

Друзі я довго спостерігав за ходом думок нашого "ПІХОВШЕКА" і в мене склалося враження що доля всіляких "БРАТСТВ" така сама як однієї з багатьох партій для прикладу http://razom.org.ua -УТОПІЯ Невже пане epicentr08 тяжко зрозуміти, що на світі халяви нема. Залишіть для неповносправних байки про якісь користі з якихось обєднань з НАШИМ МЕНТАЛІТЕТОМ то просто кажучи ЛОХОТРОН і багато галасу за котрим нічого конкретного нема для простої людини . Перш ніж про щось писати на форумі спитайте людей чи знають хто такий ОСТАП БЕНДЕР якщо знають то навіть не пробуйте когось розводити.На нашому форумі переважна більшість пасічників не заробляє на бджолах а відпочиває разом з бджолами :IMHO1: . Тож шануймося :hi:

користі з якихось обєднань з НАШИМ МЕНТАЛІТЕТОМ Згоден повністю. Але ж люди роблять? Може і нам вже пора? Але я більший загал маю на увазі ніж ФОРУМ.

користі з якихось обєднань з НАШИМ МЕНТАЛІТЕТОМ Згоден повністю. Але ж люди роблять? Може і нам вже пора? Але я більший загал маю на увазі ніж ФОРУМ.
Люди і живуть полюдськи а нас "РОЗВОДЯТЬ"-типу "БАНДИТИ СИДІТИМУТЬ В ТЮРМАХ" і.т.д