Jump to content
sij

Древесина

Recommended Posts

20 хвилин тому, Віталій.В сказав:

рамки робив з клена, дикої груші, маслини, осокора, але найілььше з верби.

У багатих, як то кажуть, свої причуди:umora: У мене цільове спрямування таких порід зовсім інше, на рамки пошкодував би. Груша, до прикладу.

received_10216646796392540.jpeg

• Like 6
  • Thanks 1
4 минуты назад, uam_63 сказал:

Теж робив з верби , але в моїй місцевості
хоча її в досталь від неї дуже багато відходів при виробництві.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Відходів багато безперечно, але мене це не напрягає поки природній газ дорогий. 

В наших краях бобер крепко хазійнує я після них збираю дерева та роблю рамки та комплектуючі до вуликів, вулики з очерету.

• Like 1
У багатих, як то кажуть, свої причудиdefault_opr06K9J.gif У мене цільове спрямування таких порід зовсім інше, на рамки пошкодував би. Груша, до прикладу.

received_10216646796392540.thumb.jpeg.af3cd8d592013ac4d0d09dd8aec3967d.jpeg

Краса . А що це таке бо так зразу я і невторопав?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

2 хвилини тому, uam_63 сказав:

Краса . А що це таке бо так зразу я і невторопав?

Дякую!)
Музичні інструменти. Сопілки і ріжки. 

• Like 1
  • Thanks 2
34 хвилини тому, Віталій.В сказав:

Робив рамки також з вишні і яблуні, але з усих варіантів найбільше подобаєця рамки з верби, в цім році почав робити верхній брусок клен, бокові планки та низ верба, така рамка  взагалі супер :ay:і крепка і легка і цвях на 30мм з верхньої планки не вилазить, в бокові планки під дріт бью скобу степлера.

Липа буде крепша за вербу , мабуть і трішки важча , але оброблятись буде на багато краще і легше. 

• Like 1
  • Thanks 1
6 минут назад, Олег Мельник сказал:

У багатих, як то кажуть, свої причуди:umora: У мене цільове спрямування таких порід зовсім інше, на рамки пошкодував би. Груша, до прикладу.

received_10216646796392540.jpeg

Гарно !!!

І в мене є бажання точити, на такі вироби в мене поки смальцю не вистачить, а бочьонки під мед зробив би, але поки часу не вистачає...

Зараз купив участок під пасіку 

187423644_1.thumb.jpg.49a3ae40fb878520858b3da38fde66fc.jpg

три дні чистили

1386282329_2.thumb.jpg.6aad25b10184e18a721023db7516e985.jpg 

795987454_3.thumb.jpg.a9a74fb6e9401e9435804d783cd83c3e.jpg

два дні довбав 22 ямки під стовби, земля як битон, зробити ямку під стовба зараз можна  тільки шлямбуром, бури ломи і т.д підскакують як на пеньку,

тепер в найкоротший термін треба обгородити жиліза лижить на 20000, та перевезти пасіку, сьогодні хотів зварить ворота, але не встиг, завтра на зміні , а там... а там на все господня воля, погода і т.д... і так вже 4-ри роки...

• Like 5
1 година тому, Віталій.В сказав:

Відходів багато безперечно, але мене це не напрягає поки природній газ дорогий. 

В наших краях бобер крепко хазійнує я після них збираю дерева та роблю рамки та комплектуючі до вуликів, вулики з очерету.

Робив верх-низ рамки з червоної верби.Боковухи-липа.Цвях не коле,майже.Рамка 145.На сотовий використовував.Відходи-так.Але можна миритися,якщо є верби вибір.

• Like 2
  • Thanks 1

Друзі, підскажіть будьласка, скільки треба дошки в кубах щоб виготовити 1000 рамок на 300 з розділювачем Гофмагна ???

Я так розумію що готової продукції в 1000 рамок це вже десь близько 1м3 ?

Дякую :hi:

• Like 1
5 хвилин тому, Віталій.В сказав:

Друзі, підскажіть будьласка, скільки треба дошки в кубах щоб виготовити 1000 рамок на 300 з розділювачем Гофмагна ???

Я так розумію що готової продукції в 1000 рамок це вже десь близько 1м3 ?

Орієнтовно 0.7 куба, залежить також від якості дошки, якщо багато сучків, трохи піде у відходи. Дошку потрібно брати 40 і 25 мм.

• Like 1
  • Thanks 1